Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
karkul: ahoj novomanželko, moc ještě jednou gratuluji!!! Máte krásné fotky, vypadáte tak šťastní!!!!!! Je to paráda, člověku až běhá mráz po zádech, jak z Vás štěstí čiší! Buďte šťastní!!! Moc Vám to oběma sluší a měla jsi krásnou kytičku. Už ji sušíš :-) ?? Ještě mám pár otázek :-) de jste se fotili? to je v botanické zahradě?? A kdo Vás fotil?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-) jsem tak ráda,že už jsem na těchto stránkách,včera a dnes ráno mi nešly vůbec spustit,poslala jsem tam email a teď už konečně jdou :-) ahoj honzikovaboruvko :-D jak bysme na tebe mohly zapomenout :-) patříš mezi nás :-D to bylo dobrý stou gratulací,já pak hleděla na fotky a říkala jsem si,vždyť to není ona,ale ten - Jan Borůvka,tak to mě zblblo :-) jinak už máme domluvenýho dj z Olomouce,skoromanžel ho domluvil a chce 1500,- za večer,tak to je super :-) jinak mě zase čeká ta hnusná odpolední,tak si to tady užívejte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karkulko, fotky jsou krásný!!! Moc Vám to spolu slušelo, vypadala jsi jako princezna!! :-) Přeju Vám spoustu lásky a ať Vás štěstí neopouští..
Odpovědět
Ahoj holky!! Taky mi to včera nešlo spustit ]-( . MOC vám děkuji za gratulace. x-) Kristy, fotili jsme se v botanické zahradě, fotila nás kamarádka a kytička už se suší. K mému štěstí ji na svatbě chytila má sestra :-D .
Odpovědět
karkule: týýýjo, to jsi odvážná, žes jí hodila, já bych ji nehodila :-) naštěstí tam byly jen dvě nezadané a jedna z nich se vdávat nechce, takže jsem ji házet jedné nemusela :-D . té jsem ji jen podlaa :-) hihi
Odpovědět
To máš pravdu :-N . U nás tam byl pěknej hlouček nezadaných a fakt ji chytla ségra!!! A nebylo to naschvál!!!! A tak mi ji samozřejmě nechala :-D . Ještě se hodím fotku kytek maminek - byy pomalu hezčí než ta moje! A samozřejmě dortíky, ty se taky povedly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,já ji budu taky vyhazovat a nechám ji té,která ji chytne :-) už se nato moc těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno nevěsty a mladé paní :-) ve čtvrtek jdu na zkoušku účesu :-) kolik to tak stojí :-| nemám ponětí
Odpovědět
Profilova fotka
Many, záleží kam jdeš. Já počítám cenu jako za plesovej účes + tak 30%, protože všechno, co se týká svatby je dražší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, a to je kolik?Já na plesy nechodím :-) já jsem rockerka :-D tak nemám ponětí :-| 300,- 400,- ??
Odpovědět
já za zkoušku neplatila nic, ale hotový účes v den svatby stál 500 Kč
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je v pohodě,to se mi nezdá moc :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Záleží taky na složitosti účesu, jesti chceš nějakej šílenej drdol, co bude dělat 2 hodiny, tak bych přitlačila.. Já se úplně děsím toho, kolik mi řekne moje holička, zítra jdu na zkoušku.. Kristi a kde ses nakonec líčila? Dostala jsem nějakej konkakt od paní Duškové, ale ta kosmetička už má na 7.7. beznadějně plno :-( , tak přemýšlím, jestli se mám nalíčit sama nebo to zkusit jinde..
Odpovědět
Leni nakonec u svojí kosmetičky, tu jsem k tomu vyloženě přemluvila, tak mi pak kývla, když prý teda k ní chodím, tak mě nalíčí...je to taková svérázná paní :-) a má salon na Štítného. Stálo to 70 Kč, nechala jsem ji víc, protože když kvůli mě v sobotu o velikonocích vstávala jen kvůli 70 ti korunám, tak mě omývalo :-D .taky jsem si řekla, že když mě nenalíčí, nemám nervy zas někoho hledat a "trpět", tak bych se nalíčila sama....
Odpovědět
Profilova fotka
Asi to nebudu hrotit a nalíčím se sama.. Včera jsem byla vyzkoušet šaty, jsou mi jak ulitý, Honza má vestu, vypadá to dobře a konečně jsme sladění :-) Ještě musím zadat tu kytku, nějak jsem na to v tom shonu zapomněla :-S
Odpovědět
tak to moc gratuluju, a co boty??? s tou kytkou držím palce!!
Odpovědět
Ahoj holky, prosím vás poradily byste mi, kde sehnat skvělou hudbu, aby nám tam muzikanti nehráli hmm tata hmm tata? :-p Vůbec nikoho neznám, ani nemám žádný typ. Svatba bude asi o 100 lidech, tak by to chtělo tak 2-4 hudebníky. Co říkáte - nevíte o nějakých skvělých muzikantech? No a pak bych vás ještě chtěla moc poprosit o tip na nějakého skvělého fotografa :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D sarah.sx - taky jsem nemohla vůbec nikoho sehnat a minulý týden můj skoromanžel domluvil dj z Olmika a chce 1500,- za večer,ale my budeme mít 50 lidí ;-) tak s kapelou já neporadím,žádnou jsem nesehnala :-( jen o více lidech a dost drahá - Syrinx - to mi psaly holky,ale to by přišla ta kapela přes 10 000,- a to se mi zdá dost
Odpovědět
Ahoj many, nejmenuje se ten DJ Jindra?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nevím :-(
Odpovědět
sarah.sx: na hudbu tip nemám, ale fotografku doporučuju z vlastní zkušenosti Blanku Martinovskou, kdyžtak koukni do mého sv. alba, pokud se ti budou fotky líbit, pošlu Ti ráda kontakt....
Odpovědět
Profilova fotka
Od hudby můžu poradit taky jenom Dj, máme takovýho mladýho klučinu.. Kristi, boty už taky mám. Kupodivu se na nich celkem dobře chodí, už jsem je zkoušela i venku, abych zjistila, kde mě budou tlačit. Vůbec mě netlačili, takže jsou buď tak dobrý nebo to přijde ve svatební den :-D Tak jsem zrovna přišla ze Salonu květin naproti Prioru, přístup profi, kytky mi uvážou přesně jak chci. Ale spočítali mi to na 2.900,- Kč :-S No co už svatba je jednou, dvakrát za život :-D
Odpovědět
ahojte holčiny, jak se vám daří, nevíte, co pavlik? Čekám na její album, jinak ještě jednou gratuluji karkul :-) holky já z fotografů nedám dopustit na Navaru, fotky jsou naprosto fantastický :-) a máme jich na cd přes 400ks, z toho nám 120 ks vyvolal ve větším formátu..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Radostinko, Pavlík už tu svatební album má, aspoň jsem na něho někdy 2 týdny zpátky koukala.. Jinak já finišuju přípravy a už se nemůžu dočkat. Dneska jsem objednala kytky a večer jdu na zkoušku účesu.. A jak se daří tobě, novomanželko? Co mimčo?? Kdy máš vůbec termín?
Odpovědět
jéé sun, určitě se nechej vyfotit na zkoušce, jsem zvědavá :-). Jsem ráda, že boty jsou o.k. a neboj, když netlačí teď, tak ani nebudou tlačit na svatbě, to je do té doby pěkně rozchodíš :-D S albem ppavlika- taky jsem přesvědčená, že už fotky má, ale teď album nemůžu najít ani u ní v seznamu uživatelů taky není......že by ho smazala??
Odpovědět
sun v na konci září a už jen čekám, až to bude, mám nízký tlak, takže v těchto tropech se bojím jít ven, abych se nesložila. Holky nepořizujte si mimi přes léto, zima je úplně ideální ;-) x-) jaké budeš mít kytičky?Já pavli do albíka koukala, měla tam jenom pár foteček, tak vyčkávám, až se vrátí ze svatební cesty a hodí tam zbytek...nebo jestli už to tam má, musím ho najít =-)
Odpovědět
kolegyně z práce má zítra termín a taky je na tom dost bídně ....
Odpovědět
a stěma miminkama...no v naší nové mladé rodince bude prvním přírůstkem pejsek :-) doufám, že ještě letos, nejpozději příští jaro :-)
Odpovědět
a kdy bude mimi? :-) jak já závidím tvé kolegyni... :-x mě ty nejlepší měsíce teprva čekají 8-( by jste nevěřily, že i na porod se člověk může těšit x-) tak že jsem album prošvihla? :-( sun, určitě to hoď do albíka, taky jsem zvědavá..
Odpovědět
mimi bude až za čas, až dáme do kopy bydlení. Abych pravdu řekla, teď jak jsme zaměstnaní rekonstrukcí domku, tak vůbec na mimčo nemyslíme. Právě naopak, kdybych teď do toho všeho ještě měla mít mimčo, tak se asi zblázníme obba :-( . Kdyby nám to dělal firma tak není moc co řešit, není tolik stresu a práce a problémů, ale když si to všechno děláme sami svépomocí....tak nevím, kde mi hlava stojí. no ale taky to stojí míň peněz že... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?