Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
ahoj holčeny, tak jak se daří??? Radost, tak je to změna v manželství nebo je to pořád stejný ;-) ? Jo,nuni, chtěla jsem se zeptat, mluvila jsi se Zatloukalem po telefonu nebo osobně? Já s ním mluvila už v lednu, tak přemýšlím, jestli se mu ještě radši neozvu, aby na mě nezapomněli :-|
Odpovědět
Jo, sun, nebyla jsi včera tak kolem 16 na náměstí v Olmiku? Šla kolem mě holčena tobě podobná. Měla šedý kalhoty, bílou košili a na ní takovej černej svetřík a boty na podpatku. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hani: mluvili jsme s nim po telefonu, pak jsem jim napsala mali, a nakonec pri placeni na bouzove jsem mluvila s Jitkou osobně. Napsala si nas do diare a rikala ze by byla rada kdyby jsme neco zmenili tak at se ji ozveme. Ale jinak ze tyden pred svatbou se nam ozve ona sama. ;-) Radost tak to uz se taky tesis na pozdim co?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a devcata musim se vam pochlubit ze jsme se konecne pohli z mista kvuli nasemu budoucimu hnizdekcu lasky. Budeme kupovat pozemek :-D ..... budou to teda silene nervy a tech penez ....... ale budeme mit svoje vlastni a ne zadny byt ve stare kralikarne =-)
Odpovědět
Hm, tak já se tam radši zastavím, nebo ji zavolám. Byla bych nerada, kdyby nám to vybuchlo těsně před svatbou a přece jen, na jednu stranu je to strašně daleko, ale na druhou už blízko :-) Radost, už máš aspoň pořádný bříško??? už tě poučtí sednout v MHD :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak ono je lepsi si to osevovat at mas jistotu ze je a bude vse OK :-D
Odpovědět
pořád stejné hamar, dnes jsem se opět doktorce představila jako Müllerová, já si na to snad nezvyknu x-) nuni, těším, až to bude celé za mnou...a moc vám gratuluju k pozemku ;-) mám pupek jako sud, ale v Praze jsou lidé strošku arogantní, hlavné mladé holky, raději se dívají ven z okénka, ale místo neuvolní..jiný kraj, jiný mrav, fakt to tak je :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a mimochodem Hani gratuluji ke zkouskam - tak ted uz mas flakarnu co? Vlasne ne ..... jdes pracovat ;-)
Odpovědět
já už začínám mít ze všeho takovou hrůzu, hlavně teď, když zjišťuju, že začnu chodit do práce, tak určitě nic nevyřídím a to jsem si chtěla užívat přípravy ]-( Pavli, jak dopadl ten prstýnek? Už jste se na něj byli podívat?
Odpovědět
Jéé, super, Pavli, tak to gratuluju. No, obrň se nervama, vzrůšo vám začíná. Já teď vylítávám novou hypotéku a už mi zase všichni lezou krkem. Do banky třikrát tam a zpátky, ptž vždycky chce něco co nemám, pak kouká jak blbá atd.,atd. Jakmile projdeš vším papírováním a budou penízky, jste za vodou. Nám, jestli to teď schválí, tak se snad na podzim stěhujeme. Už chybí tak 2 měsíce intenzivní práce a hlavně móóóc penízek. :-(
Odpovědět
A kde ho nakonec budete kupovat??? Teda jetli se můžu zeptat. Vyšehorky nebo Moravská?
Odpovědět
Profilova fotka
neee nebyli - pocitam ze se mi hned tak neozve. Vis jak to je po prizni rizni :-D Ale v srpnu ho zacnu uhanet 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
to je fakt,já už se nemůžu dočkat. Během příštího týdne by se mohla ozvat, ale uvidíme. Dávám jí do pondělí za 14 dní. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec to vyhraly Vysehorky :-D
Odpovědět
tam to je super, kámoš tam koupil taky a vypadá to, že budou mít stejný domeček jako my :-D Nic, holky, jdu koukat na Ordinaci, začíná se to tam strašně zamotávat a pak sem dorázím. Tak zatím pápá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vcera jsme se tam byli domlouvat, kdyz vsechno dobre pujde tak na podzim by se moholo zacit ;-) Na to litani se vubec netesim, ale utesuju se timze budeme mit domecek se zahradkou a ........ urcite to bude stat za to
Odpovědět
Pavli, tak to je super, hrozně vám to přeju. Teď jsou to sice starosti, ale taky se těším, až budu sedět ráno na zahradě a snídat s miláčkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, kdyz budu potrebovat radu tak se obratim na zkusenou stavitelku ju? :-D - muzu???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja padim do hajan - nastesti je zitra patek ;-) Dobrou noc a sladke sny vsem ;-)
Odpovědět
jasně,už jsi mrkala na nějaky baráčky?? Mrkni na webovky gservis.cz je jich tam hafo a krásnejch, tak aspoň pro inspiraci. My od nich máme Alfu zrcadlově otočenou.
Odpovědět
Tak dobrou budoucí nevěsto a paní stavitelko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na www s domeckama koukame porad, predstavu uz mame, takze uvidime jak to pak vsechno dopadne. Budeme mit bungalow (je to podminka) ale to jsme stejne chteli takze nam to neva :-) .......... dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Hamar, jasně to jsem byla já!!!! Takže vítej v klubu "Známe sun-flower od vidění". Já se picnu, kolik vás už je?? :-D Nuni, kde ten pozemek kupujete? My taky pořád sháníme, ale všechno se mi zdá pekelně drahý nebo moc daleko od Olomouce.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, už jsem to dočetla, Vyšehorky? Kde to je?? Jsem asi zeměpisnej analfabet :-)
Odpovědět
Krásný pátek nevěstinky a mladé paní, teda dnes je tu nějaké mrtvo, myslela jsem, že si počtu a nic. Překvapujete :-. Takže aspoň popřeju rychle utíkající práci, ať si můžete začít užívat začátku víkendu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeju krásný víkend. Zrovna jsem se dozvěděla, že v pondělí jedem s pracovním kolektivem sjíždět řeku. Vybrali takovej docela divokej úsek, doufám, že se neutopíme a dožiju se svatby ;-) :-D
Odpovědět
Tý jó, tady je dneska ale mrtvo :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak zítra má Pavlik svatbu, počasí snad vyjde...nevíte na kolik to má, říkala jsem jí, že se možná ukážu a já ani nevím na kolik to je :-. a jak jinak pokračujete v přípravách? Sun, jak jste na tom vy?ať můžu porovnat, když máme stejný termín.
Odpovědět
Ahoj holky, tak já taky ani nevím v kolik hodin má ppavlik obřad, třeba už je vdaná paní :-)) takže ať se dnes vše vydaří, já jedu slavit :-)) huráá, konečně je zase důvod k oslavě :-D a dám si taky na zdraví ppavličky a jejího novomanžela 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vsem. Sun - Vysehorky jsou asi 4 km od Mohelnice, takze do Olomouce je to trosku dal :-( Ale jinak je to tam strasne moc pekne - bude tam 26 RD a je to hned na kraji obce. Cena je 340 za metr (vc. siti) Po dlouhem hledani a zjistovani bytove situace na Mohelnicku jsme se rozhodli ze si nakonec postavime vlastni domecek :-) Ale jinak znami si ted kupuji pozemek v Olsanech u Prostejova - pry tam je snad jeste neco volneho a cena od 500 za metr. Ppavlik uz je pravdepodobne novopecena pani :-D uz se moc tesim na fotecky. Tak devcata dneska bude asi zatazeno a destivo, ale i tak vam preji prijemnou sobotu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?