Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Sun: To ti potáhla vlastní nehty gelem? Já právě nemám ráda, jak dávají tipy, pak je ten nehet moc tlustej a to se mi nelíbí. Nehty mám svoje dobrý, spíš by mi šlo o tu úpravu. =-)
Odpovědět
sun: před svatbou jsem zkoušela různý ozdoby, už asi 4 měsícer před svatbou a nikdy se mi nestalo, že by se mi poškodily. Měla jsem ozdoby pod gelem a bylo to v poho i s mytím nádobí a náročnou prací na baráku , tak neboj, ale jako výmluva dobrý, Ti chlapi neví, co to vydrží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míši, jo jo, mám potažený vlastní nehty gelem a vůbec to nejde poznat, vypadají přirozeně. Já jsem taky nechtěla tipy, protože pak máš nehet jak slon, je to moc poznat, že není přírodní. Kristi, tak to je jasný. Pro jistotu už od teďka nádobí neumívám.. Ať si toho užije taky mužská polovička naší domácnosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím nevěsty a vdané paní ;-) konečně mám chvíli čas,tak musím omrknout stránky ;-) jinak včera jsme byli vybírat prstýnky a do měsíce je budeme mít doma,huráááááááá :-D tak aspoň něco zase máme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
téééééda holky,taky nemáte moc času,že :-( dobrou a sladké sny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, je tu někdóóóó?? :-)
Odpovědět
ahooooj, jsem tu :-) konečně středa, zítra už je takovej malej pátek no a pak už to snad uteče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jóóóó. Zítra jedu služebně do Ostravy, pak to protáhnu přes IKEU :-) Jenom mám trochu stres z víkendu. Jedeme na Bouzov a já nemám do teď v kupě hudbu, kterou chceme na obřad :-( Včera jsem nad tím seděla do půlnoci.. Asi zvolíme hudbu na příchod nevěsty a na gratulace a zbytek nechám na nich, co tam mají standardně..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nevíte, kde je tady v Olomouci nějaká dobrá kosmetička nebo vizážistka? Svatbu máme v jiném městě, ale tam o žádné dobré nevím, tak bych radši navštívila někoho tady, aby mi poradil se svatebním nalíčením...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak všem studujícím přeji hodně štěstí u zkoušek:-) Mě jich ještě čeká docela dost....
Odpovědět
Sun: kolik tě vyšlo to potažení vlastních nehtů gelem? Dík
Odpovědět
miiska: nevim kolik Sun, mě 380 Kč
Odpovědět
Článek se načítá
Kristi: Hm, tak mě řekla 500 až 600 Kč podle stavu nehtů =-) . Zdálo se mi to nějaký divný, to už je jako za celý nehty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Míši, já jsem platila 470 Kč.
Odpovědět
Takže fakt kolem 500 Kč. Já jsem si myslela, že za 600 Kč už jsou umělý nehty celý :-D , nemám s tím žádný zkušenosti, nikdy jsem na manikúře nebyla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-) já jsem taky nikdy nebyla na manikůře a jedna holka mi řekla,že když to chci jen jednou na svatbu,že to nemám dělat,že mi ty nehty musí zbrousit a pak až se mi to odlepí,tak to prý vypadá hrozně škaredě než ten nehet odroste,je to pravda :-S
Odpovědět
Zdravím všechny ve spolek, musím se pochlubit, právě jsem zahájila svoje skoro čtyřměsíční pracovní prázdniny. Dnes jsem udělala poslední zkoušku :-D Jinak ještě jsem pak byla na nehtech, takže už mám francouzkou, i když paní se strašně smála, když viděla, jak říká paní ty moje "bobečky malý". No, zítra se tu ukážu, takže všem dobrou noc a zítra pápá ;-)
Odpovědět
miiska: teda yb nedošlo k omylu...teď platím za doplňování 380, ale když jsem byla poprvé, stálo to 550, protože jsem měla krátký olámaný nehty a tak mi dávala tipy- jen konečky, ne celý nehet.... a pak už jen 380 za doplnění. tipy odrostly asi za 2 měsíce a už mám svoje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Many, mě nehty pod gel nebrousila, jenom mi je prostě potáhla gelem a hotovka :-)
Odpovědět
Ahoj, díky za vaše odpovědi. Já je nechci v žádným případě propilovat, jen potáhnout gelem
Odpovědět
myslím, že když řekneš jasně manikérce co chceš a co nechceš, že to udělaá dle Tvého přání. A kdyby začala brousit, tak se sbal a uprchni jinam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, můžete mi prosím poradit, kde v Olomouci nebo okolí se dá sehnat pěkný svatební oblek pro ženicha? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, záleží, jestli chceš půjčit nebo koupit. Koupit se dá skoro kdekoliv. Já mám dobrou zkušenost s C & A nebo Blažkem v Olympii, taky Sunset v Tescu nebo v centru v OP.. Na půjčení doporučuju salon Ariana, jinak půjčují taky v Caxe a Popelce.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem se zrovna vrátila ze služebky z Ostravy, cestou jsem se stavila v Ikei a koupila si 2 úžasný obrazy!! Jeden s žirafama, jak si dávají pusu a druhej s tučňákama, jak mamka tučňačka objímá malý tučňátko :-) Naprosto sladký, už se těším, až to doma pověsím.
Odpovědět
ahojda holky, tak tak se daří? Dlouho jsem u vás nebyla, byli jsme na Moravě pokusit se vyřídit OP, ale nezdařilo se...jinak jsem viděla video, tak vás tam nevěsty pěkně mám ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj radost! Pravděpodobně jsem vás v úterý viděla ve Šternberku ;-) . Máte tmavého volkswagna combi??? Jestli jo, tak jste vedle mě parkovali u nákupního střediska :-D .
Odpovědět
jj, no nekecej, ses ani nehlásila, to jsme jeli na tu matriku..to je náhodička :-) parkovali jsme naproti škole...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holceny :-) Ppavlik jak uzivas posledni dny svobody??? Uz mate napeceno? Uz se moc tesim na fotecky ;-) Krkule uz to ma taky za par ..... teda jen ja se asi toho podzimu nedockam |-|
Odpovědět
Profilova fotka
minnie - my koupili oblek v Olomouci na tržnici za 1800,- mají velký výběr jinak děkuju za odpověď na ty nehty,tak si to půjdu někdy domluvit,valím k televizi a zítra jedem do Brna,tak vám přeju pěkný víkend :-D pa pa
Odpovědět
nuni a já budu mít v den tvé svatby už skoro měsíčního synátora x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?