Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Ahoj holcinky, tak mam za sebou pecici vikend - byl to teda mazec!!! Bylo nas tam snad 10 a jeli jsme vedro nevedro, bourka nebourka :-) Doufam, ze si nasi svatebni hoste poradne pochutnaji :-) Paaaaa a at zijou pripravy :-)
Odpovědět
Krásný nový týden přeju všem. ppavliku, tak doufám, že nám něco na košt schováš na ten příští sraz :-D My si rády pochutnáme a když sis s tím dala takovou práci ;-) Naštěstí se o pečení nemusím starat a věřím, že bude výborný. Nejvíc se na kokina chystá můj děda (navzdory tomu, že má cukrovku ]-( ). Nuni, tak doufám, že jste pořádně oslavili, já v pátek s bráchou slavila státnice a dopadlo to celkem hustě. Vrátila jsem se v 5 ráno domů a 9.30 už mi volala mamka ]-( , myslela jsem, že umřu - neměla jsem ani sílu zvednout telefon :-D No, jinak babky :-D přeju Vám pěkný pracovní den, těm, co leží v knížkách (jako já) nezávidím a hlavně ať to všem rychle utíká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky, zdravím při pondělku!! Poraďte mi, kde seženu myrtu?? Dá se koupit přímo v květinářství se svatební kytkou?? Jinak jsem v sobotu byla v Arianě a musím paní Duškovou pochválit. Kdo sledoval můj příběh "svatební vesta", tak to vypadá dobře. Nakonec sama usoudila, že nám objedná jinou, která nám bude ladit, jenom doufám, že stihne dorazit do svatby. Na boty čekám od února a pořád nic :-S A taky už máme prstýnky!! Jsou nádherný, mnohem hezčí, než jsem čekala. Pořád na ně koukám a nemůžu se dočkat, až je budem nosit. Před svatbou se ale prý nesmí zkoušet na prstu, nosí to prý smůlu.. (můžou se vyzkoušet jenom jednou v obchodě). Asi to nevydržím :-D
Odpovědět
Jéé, Sun, tak to by tu skoro všechny nevěsty na tomto serveru měly smůlu, protože mají většinou v albíčku prstýnky vyfocené doma na ruce. Ale vydrž - radši ;-) Nám by měly dorazit až za 14 dní. Jsem hrozně zvědavá, asi to nevydržím. Už jsem řešila s pánem malý problémek, ale snad to bude dobrý. V chirurg. oceli dělají jenom sudý velikosti a miláček chtěl 61. Tak jsme to zmenšili. Ona mu sedne i 60 na prstě, ale pak už to přes kloub hůř sundává a 62 mu zase klouže, takže babo raď. No, uvidíme, jak mu ho budu nasazovat. Maximálně mu pak uřežeme prstíček :-D Aspoň ho nebude sundávat a bude ho nosit :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak Vás zdravím po víkendu. My byli na fioremní akci na Lovecké chtě v Horce a teda ta bourka tam byla taky výborná, furt ty hromy práskaly všude kolem...a pak vypnuli proud....no ne že by nás to odradilo, už jsme byli dost rozjaření a svíčky tam naštěstí měli :-)) hihi. Aspoň jsem nemusela včer zalívat zahradu :-D Leni: tak to jsem ráda, držím pěsti, aby vesta dorazila a byla přesně taková jaká má být a že dorazí i botky. Kdyby náhodou ne, v létě snad nějaké seženeš v obchodě při nejhorším ,ale chápu, že bys chtěla svoje vyhlídnuté ;-) Já kupovala boty v prosinci, to stálo za to. Výběr nulovej. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, s těma botama je problém, protože mám lososový šaty a vybrat boty v téhle barvě je téměř impossible :-( Proto pořád čekám a čekám, až dojdou do Ariany. Nakonec jsem se rozhodla i pro tu výzdobu od paní Duškové, přítel se rozjel a říkal, že na výzdobě šetřit nebudem. Uvidím, jestli bude mít stejnej názor i po tom, až uslyší, kolik to bude stát :-D Přístí týden to jdem vyzkoušet přímo do restaurace na jeden stůl.. Hamar, my jsme prstýnky v sobotu skoro nedali na prst!! Bylo totiž hrozný vedro a měli jsme napuchlý prsty a hlavně jsme byli v noci před tím pařit na májovým plese a skoro jsme nespali.. :-D Teď jsou pěkně v krabičce a až do svatby je nebudu zkoušet. Asi je budu muset zamknout v práci do trezoru, jinak to nevydržím :-D Jinak na bytě máme 30 stupňů, děs běs, začínáme vážně uvažovat o klimošce. Chudák kocour chodí s jazykem venku, včera se mi ho zželelo a dala jsem mu do misky s vodou led 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, sun a vy máte teda prstýnky Retofy??no mě to bude taky strašně lákat pořád to zkoušet.....už to budou 4 týdny co jsme je objednávali,takže počítám,že v brzké době dojdou....snad... :-N Po těch zkušenostech s Retofy,co psaly holky mám docela obavy... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, jo jo, máme prstýnky od Retofy a jsou fakt krásný!! Zkoušela jsem se vyfotit, ale na fotce to není ono. Objednávali jsme je v Litovli (paní je strašně ochotná a milá) a měli jsme je za 3 týdny. Kde jste je objednávali vy?? Taky jsem měla strach po tom, co jsem četla od Míši, ale díky bohu je všechno v poho.
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme je byli objednávat 2.května,takže doufám,že už fakt dorazí,jsem na ně strašně zvědavá.... :-) kdyžtak je zkus ještě vyfotit a hoď je do alba :-)
Odpovědět
Sun, až dojdou nám, tak si je taky asi vykoukám. Teda záleží jak moc budou pěkný :-| No, ale už mi naštěstí nebude zbývat moc času a v tu dobu se pořádně rozjedou přípravy - každej mi totiž říká, přijď 3 týdny před svatbou a všechno upřesníme, takže možná ani nebudu mít čas je vykoukat. No, po svatbě bude času dost. I když teď jdu podepisovat zítra smlouvu na brigádu a mám podepsat hygienické poučení, kde po mně chtějí, abych měla krátké a nenalakované nehty (hahaha :-D :-D ) a snubní prstýnek se smí nosit jenom hladkej bez kamínku, takže ho budu muset asi pořád sundávat, ale prdím na ně ]-( Najednou mají bobky, že zase budou mít listerie :-D
Odpovědět
Teda holky, tady to poslední dobou nějak vázne. No jo, stužky se dořešily a teď tu bude mrtvo :-(
Odpovědět
to nebude stužkama, spíš je hodně práce... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky představ te si,že dneska mě nepřišel vystřídat kolega na odpolední.... ]-( já jsem měla dnes raní a od měl přijít ve 14h do práce.V pátek se mě ptal jestli bych za něj pondělí nevzala a já jsem se na to moc netváříla,říkám noo ja nevím...nevím jestli už něco nemám...a pak už o tom nebyla řeč a dnes si prach sprostě nepřišel do práce ]-( Tak mu volám,jaktože jako nejde do práce a on jako,že má volno a že já když jsem si potřebovala prohodit směny,tak že mi vždycky vyhověl a kdesi cosi,jenža já jsem mu to vždycky oplatila a on mi už dnešek těžko oplatí,když tu ve čtvrtek končí.. Mě strašně naštval,ten jeho nekolegiální přístup!Kdybych mu řekla jo v pondělí to za tebe vezmu,ale jenže jsem to neřekla....Takže jsem to zavolala asistence ředitele a s tím něco udělají... omlouvám se za ten román,ale musela jsem se s Vámi o to podělit...člověku se vždycky trochu uleví...
Odpovědět
Moni, tak to by mě teda taky pěkně naštvalo. Tak zavři a jdi taky dom. Bude z toho mít průser on ]-( Koukám, že taky pěkně začínáš novej týden :-( Já si tu taky musím vždycky ulevit, když mě něco naštve, ale jestli nechcete, tak to nečtěte :-D Moni, tak přeju, aby ti rychle ten čas utekl. To tvoje drahá polovička bude asi nadšená, že??? Se ani nedivím, v takovou chvíli bych vraždila ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no naštvalo mě to pěkně,je to zmetek, a navíc mě tento týden čeká asi výpověď,šéf mi určitě nabídne lépe placené místo v Brně,ale to vidím nereálně,když tady mám přítele a barák....
Odpovědět
moni: tak to je prekérka, taky jsem byla postavena před podobnou věc, no naštěstí se tro vyvrbilo jinak, jinak bych už taky šla.........doufám, že to půjde vyřešit ke všeobecné spokojenosti. :-|
Odpovědět
Ahoj všichni, už máme nový prsteny od Retofy a jsou úplně v pořádku. ;-) Akorát to s náma mohla vyřešit prodavačka, nemuseli jsme se nervovat a čekat 10 dní na majitele firmy. Ten ale byl strašně ochotnej, omluvil se a dostali jsme slevu 10% jako omluvný ;-)
Odpovědět
Jéé,misskoo to je super, aspoň že už to máš v pořádku. Já doufám, že u nás to proběhne bez komplikací. Moni: to je prekérka, ale dokud nic neřekne, tak to neřeš. Horší bude, až tě postaví před hotovou věc. Máš aspoň něco v záloze? Nějaký jiný místo??? Zdravotních sester je stále málo :-D :-D :-D No, však uvidíš, já toto budu určitě řešit po škole, tady nebude práce a já tu budu mít barák a manžela.Ale ještě na to nemyslím a spolíhám na to, že se to ještě změní. Tááák a zas nám začalo pršet, no hrůza. Miiskoo a jak psala Sun, nezkoušet a vydržet až do svatby, prý to přináší smůlu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Taky se chodím pořád dívat na prstýnky ;-) . Já si je zkusila dvakrát =-) . Jednou v obchodě a podruhé, když jsem je dovezla domů s budoucím manželem :-N . Tak doufám, že nám to smůlu nepřinese!!!! Jinak dolaďuju výzdobu. Dnes to mám za 12 :-D .
Odpovědět
karkule: neboj, my je zkoušeli před svatbou asi čtyřikrát a myslím, že manželské štěstí nezávisí na tom, kolikrát jsi zkoušela snubní prsten před svatbou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karkul, zkoušet se můžou jenom kvůli tomu, jestli sedí velikost, pak už ne, tak to vydrž! ;-) Ale vím, jak je to těžký :-D Moni, tak toho kolegu... bych víš co ]-( My jsme prstýnky objednávaly 28.4., takže vydrž, určitě budou každou chvilku. A máte je tady z Litovle nebo jste byli přímo v Rožnově? Jinak Moni, kdyby bylo nejhůř, přítel shání na Operu servírku a barmanku.. Miško, tak to je bezva, to jsem ráda, že všechno dopadlo OK. Já jsem si prstýnky vyzvedávala v sobotu a celou cestu jsem měla strach, aby to nedopadlo, jak u vás. Ale jsou krásný, naštěstí. Tak ty už to máš taky za pár, že?? Už stresuješ? ;-) Holky, jak je to s těma myrtama?? Dají se koupit v květinářství??
Odpovědět
sun: já sháněla myrty, ale řekli mi, asi v pěti květinářstvích, že je prodají pouze ke svatební kytce, což mi nepohohlo, protože mi kytku dělali na floře. Tam jsme si kytky vyzvedávali den předem a myrty by uschly, kdybych je odtud chtěla taky. Nakonec jsem to vyřešila umělýma a bylo to suepr, celý den byly pěkné, neuschlé a nescvrklé....
Odpovědět
Sun: Nenervuju vůbec :-) , jediný co mě rozhodilo byly ty prstýnky a ty už jsou v pořádku. Doufám, že vydrží dlouho ve slušným stavu, protože kamarádka s manžou mají prsteny z nějakýho italskýho zlatnictví a po měsíci jsou pěkně odrbaný :-( . Byly tak levný, že si myslím, že jim je jenom potáhli slaboučkou vrstvičkou zlata.
Odpovědět
Profilova fotka
Míši, to se ani nedivím. Italský zlato je pěknej šunt. Koupila jsem si přímo v Itálii "zlatej" řetízek a za měsíc byl černej :-D Italský "zlato" má míň karátů, proto dělá takovou paseku.. Taky doufám, že vydrží dlouho tak, jak vypadají teď. Když vidím u ostatních jak vypadají prstýnky rok dva po svatbě.. :-( Kristi, a ty kytky vydrželi?? Den předem.. to bych měla strach, že ráno před svatbou budu mít po kytce, zvlášť v tomhle počasí.. Na fotkách byla kytička nádherná, takže asi vydržela, že? :-) Holky, budoucímu manželovi se dneska zdálo, že jsem těhotná. Doufám, že to nic neznamená?? :-D
Odpovědět
Leni kytky vypadaly, jakoby je zrovna uvázali. Taky jsem měla strach, ale naprosto v pohodě. Tak kytka byla krásná ještě týden a to byly růže....nechala jsem ji přes noc přikrytou papírem, ve kterém jsem ji dostala a na balkoně, kde bylo chlědněji než v bytě. Celkem jsem byla ráda, že nemusíme ještě v sobotu řešit dovoz kytek, blo to aspoň bez stresu. Leni, už jsi vybrala, kde si ji necháš uvázat?? ppavlik: holka, Tobě se to blíží :-))) tak jak jsi na tom? Ještě něco chybí nebo už je vše v pohodě a jen pečete a pečete.....či už máte napečeno :-D Až budu v sobotu slavit narozky, dám si jednoho na Vaše zdraví!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, všichni mi radili, ať si to nechám uvázat U Mořice. Šla jsem do květinářství naproti Prioru - myslela jsem, že to je ono, je to asi dva týdny a včera jsem zjistila, že Mořic je naproti Koruně!!! :-D Takže musím zajít ještě do toho Mořice ;-) Asi tam, protože z Univerzitní to máme kousek..
Odpovědět
tak to jo, to je pohoda, když to máte kousek do květinářství, to si určitě necháš uvázat kytičky na sobotu že? Vidíš, já to květinářství taky považovala za to naproti Prioru a ani si neuvědumuju, že naproti Koruně nějaký jiný je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, mně to taky vůbec nedošlo. Všichni mluvili o Mořicovi a já celou dobu myslela, že je to naproti Prioru.. tak jsme dvě :-D Určitě, nechám si je uvázat až na sobotu, máme to 5 minut od bytu, takže není co řešit. Jinak už jsem byla poprvé na nehtech, nechala jsem si je potáhnout gelem a teď čekám, jak poroustou.. Zatím to vypadá docela dobře, za ty necelý dva týdny je mám snad dvakrát delší :-) Jenom teď řeším dilema, jestli je nechat rovný nebo do kulata. Asi něco mezi tím :-D
Odpovědět
ty nehty jsou mršky. už na ně chodím dlouho, před tím jsem měla nehty hrozný, křehký, jakmile trošku povyrostly, tak se hned třepily. A teď, jak jsou ty moje pěkně schovaný pod akrylátem nebo gelem, tak rostou jak šlak....mě se taky líbí nehty tvaru mandle, tak mírně do kulata, přesně jak říkáš, něco mezi rovnýma a kulatýma.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla svoje vždycky hezký, ale poslední dobou se mi hrozně třepili, lámaly.. no hrůza. Takže u těch gelovek už asi zůstanu. Před tím jsem neměla čas to řešit a svatba mě aspoň donutila :-) Před svatbou jsem objednaná na úterý, tak doufám, že mi do soboty vydrží zdobení, chci nějaký kytičky.. Manikérka říkala, že mi to dá pod gel, tak by to snad mělo být v poho. Aspoň budu mít výmluvu, že nemůžu umývat nádobí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?