Nevěsty z Olomouce 2011. Najdou se tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najdou se nějaké nevěsty z Olomouce a okolí co mají svatbu v roce 2011? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smilemoon mno... možná, že opravdu budu =D Tedy asi na 99% ... koho tu člověk nepotká... a s kým vlastně mám tu čest?
Odpovědět
Profilova fotka
@smilemoon jé, už jsem si Tě našla, já si myslela, že jde o Tebe... Ale to Tvoje seznámení se mi nějak nezdá, to bych do Kuby neřekla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smilemoon řekla mi, že cena jde od 5 tisíc nahoru.. my ji chceme jen na obřad.. tak snad to moc nevyleze..:) cena se bude počítat v březnu..
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ženy.. máme oblek.. jinak teda opět a zase nedoporučuju salon caxa.. strašnej přístup.. továrna na nevěsty a chlap brán jako pouhý doplněk.. tak my šum pro oblek do olympie, kde nám paní nakombinovala velikosti a jak mu to sekne!:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme domluveneého fotografa Prošvice a zdá se celkem šikovnej, za focení obřadu a po něm chce 4000, což se mi zdá fajn :) Nemáte tip na to, kde objednat svatební dort? Já nejsem z Olomouce, jen partner, a ten nemá o dortech ponětí :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky i já se hlásím do klubu nevěsty z Olomouce a okolí..Jsme z Přerova, svatba bude v Tovačově...a v Olomouci studuju ;-)
Odpovědět
enchantrees: jakub mi výslovně zakázal napsat jakékoliv pravdivé údaje :D hancazelinka: díky moc..taky bychom rádi focení jen na obřad, takže se jí asi ozveme, jinak ad caxa opravdu musímsouhlasit, byla jsem tam a přístup byl děsnej, asi budeme muset vybírat někde úplně jinde mischa.b: mladej Prošvic? Takový bloňďák? Pokud ano viděla jsem jeho výstavu v Olomouci a byl super, moc se mi líbilo co dělá. Ad dorty zkus se kouknout na tuto stranku http://www.dorty-olomouc.cz/dorty My máme asi už definitivně vybrán tento http://www.dorty-olomouc.cz/data/blob... Ad all) My máme konečně potvrzený termín (čti zaplacené správní poplatky) takže se budeme brát na Olomouck radnici 17.9.2011 ve 12:00 a hostina bude v Primavesi. Už se moc těším a Hani. Koukni se na tu stránku s dortama...mají tam dort ve tvaru ovečku Shaun :-D
Odpovědět
ahojky :) já osobně teda mám se salonem Caxa skvělou zkušenost (je pravda, že zatímjen jednu) - když jsem si tam zkoušela šaty, tak mi pomáhala velice příjemná mladá slečna, tak milou prodavačku jsem snad ještě neviděla :) z chvíli tam půjdeme s přítelem pro oblek, tak doufám, že tam bude ta samá :)
Odpovědět
@smilemoon na tuhle slečnu jsem na netu taky narazila. Mohla bych se zeptat, jestli s ní máš nějakou zkušenost? Co se týče dortů jsem totiž absolutní amatér, v životě jsem žádný nekupovala, takže jsem z toho lehce v pasti :) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim vsechny nevesty z Olomouce a pobliz! :-) Nase svatba bude na Bouzove 3.6 a oslava bude nasledovat ve Vile Primavesi. Smilemoon taky vidim ze to budete mit v Primavesi, muzu se zeptat kolik mate lidi?
Odpovědět
Profilova fotka
no v caxe kromě toho, že se snaží prodat za každou cenu... když už jsem popáté říkala, že OPRAVDU tmavý oblek nechce, tak už jsem balila.. a vám vážně nevadí, že jsou tam ty holky jak na běžícím páse? fujky... přijdu do chantalu, tam jsou milí pořád.. skoro v únoru si mě pamatovala, že mám ty a ty šaty.. dvoje.. a to jsem tam byla začátkem listopadu...:)
Odpovědět
petss> myslíš jako co se dortů týče? Byli jsme tam, protože bydlíme nedaleko a zákusky měli fakt dobrý, minimálně co jsem schopná poznat tak šlehačka byla domácí, žádný prefabrikát ze spreje a nám se ten jeden dort opravdu líbil, takže uvidíme...ale jinak ne zatím s nimi žádný extra velký zkušenosti nemám marki28>Ahoj. Plánujeme čtyřicet-padesát lidí. Primavesi je jediný slušný podnik v Olomouci, takže jsme ani moc neváhali. Co ty, kolik toho plánujete vy? hancazelinka> já chci jednoduchý šaty, nechci ani spodnici s obručema ani korzet a ani žádnou šlehačku od pasu dolů a paní, která mi tam pomáhala mě asi moc nepochopila i když jsem jí to řekla čtyřikrát, zabalila jsem to po tom co mi oznámila "Ale každá chce přece ve svatebí den vypadat jako princezna, né?!" Myslím, že si šaty nakonec vyberu někde Brno nebo Praha, protože v Olomouci to zatím byla bída. Btw co je chantalu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
smilemoon> Ahoj, to je poprve co jsem nekoho nasla kdo bude mit svatbu ve Vile, tak jsem rada, ze nejsem jedina :-) Mas pravdu Primavesi je celkem na urovni. No my planujeme az 60 lidi tak doufam ze se tam nejak vlezem :-( Jen doufam, ze bude krasne abychom mohli sedet na tech terasach. Kde vy to budete mit? A obrad? Holky vidim ze pisete o Caxe, taky s nema nemam moc dobre zkusenosti a ty saty vypadaji jako kdyby uz je melo 100 nevest na sobe, rada bych doporucila bud Vas den v Litovli, maji tam Maggie Sottero a nebo Salon Edis v Prerove, maji tam znacky La Sposa, San Patrick :-) Holky jak dlouho dobredu si budete objednavate kvetiny?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, teda tady je tolik nových tváří :-D @marki28 my budeme objednávat květiny cca příští týden. Oba horečkujeme tak se nikam nedostaneme. Obejdnáváme jen květiny z kterých bude dědeček dělat kytici atd...
Odpovědět
Profilova fotka
sorry za zmatené psaní :-D jsem lehce mimo :-D
Odpovědět
marki28> my si vyhlídli termín 10.9. ale to dokonce bude mít někdo ve vile i obřad, takže my musíme o týden později, ale rozdně nejsme jediné. V Olomouci je to od doby není v podkově Gourmet jediný normální místo, dobře sice vaří v moravské, ale hudební výběr neunesu ani 15 minut natož celé odpoledne. Primavesi je docela v pohodě. Jdene tam na valntýna, mají mít zajímavé menu. 60 lidí.... no prober to s Lerchovou a něco vymyslíte...mně říkala že 40 lidí bez problémů...s terasou už moc nepočítáme....přeci jen asi už na to bude zima. My to budeme mít jenom uvnitř, pohrávali jsme si s představou, že bychom se nechali i oddat v tom sále, který je nad restaurací, ale nakonec jsme se rozhodli pro radnici, já nikdy nebyla moc přítelem kostelů a zámků. Holt jsem jednou neznaboh a jen skrze svatbu to měnit nebudu :-D prostě pěšky z radnice do primavesi :D Díky za ty odkazy...pracuju v Mohelnici takže minimálně do Litovle se sjedu podívat. Ad květiny, objednali jsme dnes. Ne přesně design, ale zamluvili jsme si paní květinářku :D, teda ne že s náma by měla nějka moc práce, ale my jsme takoví plánovači :D
Odpovědět
@hancazelinka já právě měla velice šikovnou slečnu, která přesně vystihla můj vkus :) asi jsem měla štěstí :) když jsem jí řekla, že se mi něco nelíbí,tak vůlbec neprotestovala a navrhla něco jinýho :) nemůžu si stěžovat :) nepřišlo mi to že by mi něco nutila, naopak cítila jsem se tam parádně :) ale to asi záleží na tom, kterou prodavačku vychytáš, každá asi nebude taková :)
Odpovědět
Já jsem tedy v Caxe byla taky a co se týče přístupu, tak se musím taky zastat. Měla jsem milou paní, co mě odhadla na první pohled. První šaty, které donesla mi padly jak ulité. Byly absolutně čisté a nažehlené. Neříkám, že tam musí vypadat všechny šaty a chovat se tak všechny asistentky, ale moje zkušenost je výborná. Navíc šaty za 5.500 a k tomu zadarmo šaty na převelečení, kabelku a podvazek. Pak jsem byla i v Chantal (v Úzké za Priorem), taky milá paní a pěkné šaty, i když menší výběr.
Odpovědět
Enchantrees> Už jsi ho zlomila? Pojedeš s náma v sobotu do Prahy?
Odpovědět
Profilova fotka
@smilemoon sama přemýšlím, jestli tu Prahu podniknout.. Asi si vyberu tady v Olomouci, v pátek jdu konečně zkoušet, tak uvidím, jestli mě něco nadchne. Navíc v tom Kleinodu prý mají šaty dražší a já mám maximální strop 7000,- ... tak nevím...
Odpovědět
Takže Honza zpracoval Tebe :D No dělej jak rozumíš. Já byla hrozně zklamaná, ale já jsem známá svými třemi F... frfňa, fouňa a fňukna :D...doufám, že pořídíš líp jak já. Budu držet palec. Jen btw. Já nehodlám nikomu šahat do svědomí. Ať si na sebe každá oblíkne co chce, když se v tom bude cítit dobře, lhostejno zda to bude pytel od brambor nebo dvacetikilová róba s kamínkama a volánama. Ale já princezna nikdy nebyla, nejsem, nebudu a ani po tom netoužím a i když mi dalších 100 opožděnejch prodavaček zopakuje, že to se teď tak nosí, tak na sobě spodnici, korzet ani vlečku mít nebudu. Snad jen douška na závěr pro všechny prodavačky ze svatebních salónů: "I KDYBY HUSÁCI PADALI PRINCEZNU ZE MĚ NEUDĚLÁTE!!!"
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) prosím Vás, jakou máte hudbu na hostinu..?? já nemůžu na nic narazit :-( je mi jedno jestli DJ nebo živá..Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci tak my jsme nenároční..;) vypálíme CDčka a bude..;)
Odpovědět
Profilova fotka
@hancazelinka jé= máme stejné datum svatby ;-) ..a na kolik máte obřad, moje spolužačka se totiž taky vdává 9. 7. na Olomoucké radnici :-D ..a děkuju, za odpověď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci obřad máme na 12.30..:)
Odpovědět
misaci> na obřadu nám bude hrát smyčcové kvarteto, zní to hrozně posh, ale jsou to karádky mojí mladší sestry, která nám "je"dá jako svatební dar a k hostině, buď jedna jazzová kapela a nebo klavírista se saxofonistou.
Odpovědět
Profilova fotka
@pinkwomen I když už máme s manželem po svatbě, pořád se kochám vašema albama příprav a vzpomínám na náš krásný den. Neberte to prosím jako reklamu, ale náhodou jsem narazila na Vás dotaz ohledně ceny a manžel (Vít Němčák) :-) nemá pevně danou cenu. On neřeší čas strávený na svatbě ale počet fotek, které upravuje. Takže například fotí celodenní svatbu a vy si vyberete 100 fotek + 20 fotek tisk (vše na DVD) a to stojí 5000,- Jen pro doplnění :-) ale červen už má plný :-( Tak všem přeji krásné počasí ve Váš den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ješt malý tip na dorty. Minulý týden jsem na veletrhu v Olomouci narazila na paní co peče dorty a už od ní objednávám manželovi dort k narozeninám. Lepší dort jsem v životě nejedla a to jsem teďka v těhotenství pěkná šťoura :-) Pokud máte zájem o kontakt, tak si pisněte ;-)
Odpovědět
Ahoj děvčata, máte některá obřad na hradě ve Šternberku? Na fóru o Šternberku je jaksi mrtvo :-(
Odpovědět
@misula.g Ahoj Mišulo! My máme obřad na nádvoří, už jsme se tam byli podívat a je to fajn. I paní byla moc příjemná.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?