Nevěsty z okresu Ústí nad Orlicí. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych se poradit o dodavatelích a poklábosit. Jsem zvědavá, jestli se nějaka nevěstinka z mého kraje najde :)
Odpovědět
1
109
110
@pstorek ahoj, vidím, že jste si vybrali jako místo pro svatební hostinu Kolibu Hrádek...místo v hezké přírodě, daleko od silnice, možnost ubytování pro hosty, atd. Nicméně my tam měli svatbu před 2 týdny a ze servisu a vůbec ochoty personálu a i paní vedoucí jsme byli hodně nespokojení. Domluva předtím byla výborná, na oběd jsme měli objednanou svíčkovou, kde jsme 2x paní potvrdili počet obědů, které chceme mít, bohužel někdo to asi špatně spočítal a přinesli o 4 obědy méně a ty zbylé 4 přinesli, až po cca. 30 minutách s tím, že bylo jasné, že kuchař musel omáčku dodělávat...barevně se lišila od té naší. Dále, s jakýmkoliv požadavkem na personál jsme se spíše setkali s kyselými výrazy a s pocitem, že asi obtěžujeme. Vůbec neběhali mezi hosty s požadavky, jestli něco nepotřebujeme, stále jsme museli spíše my připomínat, že něco někde chybí..prázdné talíře zůstávali na stole i 30 minut...a největší gól byl večerní raut. Přinesli guláš s 2 mísami salátů a 30 min nic, pak zase nějaký ovocný salát. Když jsme je upozornili, že by tam toho mohli doplnit více, tak sice přidali, ale stále mimo naší představu. V 11 hodin tam zbyl tatarák, ale nebyly žádné topinky. Zašli jsme za obsluhou a bylo nám řečeno, že kuchyň je už zavřená, ale že nám to dodělají :) Vůbec s námi nikdo nekomunikoval o problémech, resp. o tom, že kuchař odchází atd...Chci se s vámi o naší zkušenosti podělit a rozhodně nedoporučuji svatební hostinu na tomto místě, radši si vyberte cokoliv jiného v okolí. My jsme měli jenom jediné štěstí, že jsme měli výbornou skupinu (paní Frymlovou z Libchav), která dělala zábavu a náladu všem a vykompenzovala alespoň negativní stránku ohledně jídla a servisu od obsluhy a paní vedoucí.
Odpovědět
Profilova fotka
@sistersss my jsme nechtěli nikde moc cestovat takže obřad a hostina na jednom místě je pro nás ideál a bude nás +/- 35 takže se tam doufám nějak vejdeme v případě že bude pršet ;) menu ještě nemáme to jsem s paní domluvená že stačí dohodnout měsíc předem... 8-) a já právě kosmetičku a kadeřnici z Pardubic nechci jednak si za to řeknou jednou tolik co na malým městě a druhak je to pro mě v ten den daleko vzhledem k tomu že oblíkat se budu u rodičů a ne doma...i šaty mám z půjčovny v nemším městě a vyjdou mě na polovinu co bych dala v Pardubicích či Hradci....
Odpovědět
Profilova fotka
@venaya Nás je 60, takže kapacita restaurace je úplně až po strop zaplněna :D Já mám kadeřnici kamarádku, která jde taky na svatbu a kosmetičku jsem sehnala cenově ok. Co se týče šatů, tak ty mám z České Třebové, ale jsem spokojená :) Právě na Jangelci hodně chválí omáčky...takovou tu klasiku. Tak půjdeme normálně do svíčkové apod.
Odpovědět
Profilova fotka
@sistersss přesně to mám v plánu taky...klasiku knedlíčkovou polévku, svíčkovou s knedlíkem jen předkrm ještě úplně nevím...;)
Odpovědět
Profilova fotka
@venaya my předkrm asi nedáme...pokud ano, tak to bude paštika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Já pomáhám s přípravami svatby mé kamarádky. Svatba bude v Ústí nad Orlicí, já jsem z Pardubic a Ústí už tak dobře neznám.Už je skoro všechno naplánováno a zařízeno, vdává se 4.10.2014. Jediný problém je, že hledáme salon, kde by ji na jednom místě nalíčili i učesali nebo aby za ní přišli domů. Nevíte v Ústí o něčem? Podobný salon je prý v České Třebové....v Ústí fakt nic? ..jak to máte naplánované vy?
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte některá zkušenosti s Penzionem Mítkov u Chocně? Prostory jsou to pěkné. Je mi divné, že jsem tady na toto místo v diskuzích nenarazila. Díky za každou reakci :)
Odpovědět
@sunflower_ps Zkus napsat Markétě Havlíkové. Najdeš jí na FB pod MAKE UP ART Markéta Havlíková. Je to vizážistka a má to v ruce. Je skvělá a dojede kamkoliv. Do Ústí to z Moravské Třebové tak daleko nemá.
Odpovědět
Ahoj, poradili byste mi šikovnou kadeřnici+kosmetičku+květinářku v okolí Králík, Žamberku, Letohradu? Díky moc :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj, nemá někdo zkušenost s půjčením šatů v Polsku? (Mezilesi, Klodzko) Díky moc! :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Ahoj, ozivuju stare vlakno. Planujeme svatbu na leto 2016, pravdepodobne v Ceske Trebove nebo okoli. Snad to dopadne, protoze nemame zarizene skoro jeste nic (paradoxne krome prstynku :). Nevite o dobrem miste na obrad? Strasne se mi libi park Javorka (super na foceni), ale trohu me vydesila kapacita. Mist na sezeni je jen 15 a jeste jsou uplne pri stene, takze kdybych posadila babicky, uz by pred nimi nemohl nikdo stat. Ma s tim nekdo zlusenost? Jinak uvitam tipy na uplne cokoliv v okoli (kvetinarky, dorty, liceni), protoze jsem se pristehovala teprve pred chvilickou a jak rikam, nemame opravdu skoro nic :)
Odpovědět
@coullie Ahojky. Jéé, já vždycky chtěla obřad v Javorce, jako malá jsem okolo chodila skoro denně :-) Teď už to mám trochu z ruky :-) Já bych zase uvítala tip na vizážistu a kadeřnici v jedné osobě :-) Odkud jsi se přestěhovala?
Odpovědět
Článek se načítá
@aarriel Bydlela jsem u Opocna (RK) a vlastne i to je ve hre, kdyby moji rodice hodne trvali na tom, ze svatba je v bydlisti nevesty :) jinak Javorka je super, je to snad nejpeknejsi kousek Trebove :) jen ten mrnavy altanek mi lehce zkrizil plany. S kadernici a vizazistkou moc nepomuxu, tak daleko jeste nejsem :) ale divala jsem na tajkrasy.cz v Trebove a vypadaji docela dobre.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahojda nevěsty, prosím o pomoc, nemáte nějakou známou a vyzkoušenou kadeřnici a kosmetičku, která by přijela v den svatby ke mně domů?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahojte, plánujeme svadbu na máj 2019 a radi by sme mali obrad niekde vonku pod stromom, keďže je to predovšetkým pre snúbenca dôležité. Bola by som rada ak by mi niekto vedel odporučiť nejaké pekné a dostupné miesto, osamelý strom, pekný park aleb niečo podobné v okolí Ústí nad Orlicí plus mínus, takže kľudne aj okolie česká Třebová, Litomyšl a pod. Ja sa tu ešte moc nevyznám. Díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, není tu nějaká nevěsta co plánuje nebo měla hostinu v Penzionu Na Statku v Českých Petrovicích?:)
Odpovědět
1
109
110
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?