Nevěsty z okresu Ústí nad Orlicí. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych se poradit o dodavatelích a poklábosit. Jsem zvědavá, jestli se nějaka nevěstinka z mého kraje najde :)
Odpovědět
Misa87: Ahoja, no začínám být pěkně nervozní...před týdnem nám odřekl DJ, takže jsem měla dost nahnáno, zda někoho vubec seženeme. Nakonec nám budou hrát manželé Náglovi... Ještě musím objednat zákusky a koláčky ( u těch se pořád rozhoduji, kde je objednat). No je toho trochu víc, co ještě nemáme, ale snad to doženeme...teď spíš běháme kolem stavby než okolo svatby :-D A jak pokračujete vy? :-)
Odpovědět
Ahojda,já jsem v poslední době nějak zaostávala v přípravách,sice většinu už mám doma,ale nějaké věci mi ještě chybí.Koláčky nakonec budeme mít z Jehnědího,kupovala jsem na zkoušku v Brandýse a byli nějak neforemný a hlavně jsme měli na tácku všelijaký tvary.Stalo se to i vám nebo jen já narazila na špatný tácek,ale chuťově jsem lepší nejedla. janule:Jóó,taky se nám stalo to co vám,že nám DJ odřekl,2x nás chlácholil,že na 100% s námi počítá a pak najednou,že nemůže,že už někde hraje a zapoměl si to napsat.Ale naštěstí přítel sehnal kamoše a ten nám bude hrát(doufám,jinak mě z toho už trefí). :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je fakt,že ty z Brandýsa jsou takové neforemné,ale ta chuť az to stojí :-D My je budeme mít odtamtud...už jsou objednané..
Odpovědět
Dneska jsem koupila ke kávě rohové koláče z Brandýsa,normálně tak velký rohák jsem ještě neviděla on snad měl 7cm na 7cm,vypadalo to jak klasická česká buchta.Jo,ta chuť fakt stojí za to,ale to bych si musela vyrobit svoje košíčky,aby se mi tam ty koláče vešly. :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky nemate nekdo zkusenosti s hudbou z Ceskych Libchav- p. Folk ??
Odpovědět
Verca: Ahoj, tak pana Folka teda vbec neznám...ale zkusím se zeptat někoho jiného.. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, kdy tu svatbu máte? Má některá z vás taky 8.8. jako my? Co vám ještě chybí? My už máme koláčky za sebou. Nakonec jsme dělali polovičku doma a polovičku pekla kamarádka, ale všechny se povedly. Dělali jsme je trošku dřív, aby pak před svatbou nebylo tolik věcí najednou :-) Všechno máme už celkem "v cajku", jen jsem byla na zkoušce u kadeřnice a moc se mi ten účes nelíbil :-( . Jelikož je ta kadeřnice ale naše kamarádka, tak nemám to srdce jí to odříct... Slíbila, že uděláme ještě jednu zkoušku a tam že zkusí účesů víc, tak snad nějaký dopadne... Tak dejte vědět, jak pokračujete s přípravama a kde to kdo máte a tak...
Odpovědět
janule29.8.2009 tak to budeš hodná když se poptáš,snad to bude dobrý ;-) ;-) ;-) Ja mám svatbičku 12.9 2009,už se docela těším,šatičky už na mě u rodičů čekají a já při každé navštěvě je tak nějak okukuju.Frčíte někam na svatební cestu??
Odpovědět
No, svatební cestu zatím v plánu nemáme. Přítel mění zaměstnání, tak by asi nedostal dovolenou :-| Navíc bychom chtěli po svatbě postavit domeček, takže nebude ani peněz nazbyt. Ale byli jsme koncem června na takové "předsvatební" cestě na jihu Itálie (teda jen na 4 dny) a bylo to fakt náááááádhernýýýýýýý a děsně romantický :-) Vy jedete kam? Kde vůbec máte svatbu a kde hostinu?
Odpovědět
Svatbu máme 12.9 2009 v Chocni v kapličce.Svatbení cestu bychom chtěli určo někam za teplem,asi na Krétu..
Odpovědět
Verca: tak jsem se dnes ptala kolegyně z práce na p.Folka a asi to bude dobrý...říkala, že je to taková ta klasika, prý mají klávesy a zpívá s ním ještě jeho paní... Zkus si mu říct o nějaký playlist...ať aspoň víš, co přibližně hrají... ;-) Jinak mi na svatební cestu také nejspíš nepojedem...stavíme baráček, takže penízky se valí do něho. Budu doufat, že aspoň ten týden po svatbě, nestrávíme dovolenou na stavbě :-|
Odpovědět
janule: tak to jsi zlatíčko,hned si mě zdvyhla naladičku!!Měla jsem trochu obavy.Jinak zitra si jdeme pro oznamko,sama jsem si ho navrhovala a tiskarn nam to vytiskla!tak to je u mě taková novinky! Máme byt,chtěli bychom taky něco lepšího,jenže asi nad tím dost přemýšlíme a máme se strach zadlužit.. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
No, byt taky máme, tak doufám, že když ho pak prodáme, tak už si na ten domek budeme muset vzít jen nějakou menší hypotéku a tu snad utáhneme... Když se tak bavíte o té hudbě - kolik za ni dáváte? Přítel sehnal nějakou (prý docela dobrou) skupinu a ti si řekli, když přijedou 3 tak 900,- na hodinu. Přijde mi to docela dost, kdyby hráli třeba od 4 do 2 do rána... Ale rušit už to nebudeme, tak to aspoň bude stát za to. Měli bychom tam mít klávesy, kytaru + zpěv a nějaký dechový nástroj...
Odpovědět
eliska:my mame domluvenou castku 300 za hodinu,pry ted kazdy patek hrajou v restauraci na hrazi na pastvinach..je to mlada pani,moc prijemna a strasi pan.
Odpovědět
My máme hudbu za 390Kč/hod. (2osoby) + cestovné...ale to bude pár korun.. :-) 900,-Kč na hodinu je dost, ale záleží taky na kvalitě...a jestli jsou všude žádaný, tak budou dražší, no.. Jinak co se týče toho bydlení...v dnešní době to ani jinak nejde, než se zadlužit... :-|
Odpovědět
janule: ty si vlastne rikala ze mate manzele naglovi,ja je zrusila na mou svatbu,pac tchyne nasla toho pana Folka...Tak doufam ze nebudu litovat..
Odpovědět
Ty manželé Náglovi prej nejsou špatný, už jsem o nich četla i na jiných diskusích, že dost hrajou na svatbách... Janule, koukala jsem na tvý fotoalbum, sehnala jsi nakonec takový šatky, jako tam máš na fotce? Jsou fakt krásný!!!
Odpovědět
Hoja,jojo..hrajou moc pěkně...hráli na svatbě i mojí segře, takže už víme do čeho jdeme.. ;-) Eliška: Dík!!!Šatky jsem si vybrala v salonu Bella v HK a budou to přesně tyhle, ale ve skutečnosti jsou ještě hezčí :-D
Odpovědět
Eliška: Už se Vám to blíží, viď? jsi už aspoň nervozní? :-) Už máte vše zařízené a připravené? A kde vlastně máte obřad a hostinu? Mě hrozně rozčiluje pohoda a klid našich, pže nechávají vše na poslední chvíli... :-|
Odpovědět
Ahoj Janule, je to tak, šíleně se to blíží, už jen týden a kousíček!!! Včera večer jsem byla na poslední zkoušce šatů a už jsem si je dokonce odvezla zrovna domů, mám je pověšený u kamarádky, aby je Roman neviděl ;-) Obřad budeme mít v kostele svatého Václava v Lanškrouně a hostinu pak na myslivecké chatě v Lukové kousíček od Lanškrouna. Chvílema už pěkně stresuju. Všchno už máme v podstatě zařízený, ale příští týden se to bude muset všecko zrealizovat, zajet pro vyšechny kytky a cukroví, vyzdobit kostel, ještě něco napíct, uklidit,... Ale vzala jsem si celej tejden dovču, tak snad to bude vpohodě. Nic zásadního už ale stejně nezměním, takže jsou stresy asi zbytečný, ale trochu nervní je asi před svatbou každá :-D Dneska jdu na poslední zkoušku účesu, ta minulá se moc nepovedla, tak snad dneska vytvoříme něco lepšího... Nejvíc ze všeho mě ale štve ta změna příjmení :-S Jak to máte vy? Všechny si berete jméno po manželovi?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Eli - budete mít svatbu v kostele sv. Václava v Lanškrouně? Tak to se těš! Je to super - čeká Vás i svatebčany nezapomenutelný den! Na tomto místě totiž nemůže být nepěkná nebo nepovedená svatba:)
Odpovědět
No mně docela změna příjmení vyhovuje.. :-D ne že by mi to moje rodné vadilo ale spousta lidí ho komolila, takže teď už to bude lepší.. Co se týče účesu...tak bych šla taky docela ráda ještě na jednu zkoušku, ale mojí kadeřnici se už asi moc nechce, tak ji budu muset věřit..je šikovná, tak to snad ňák dopadne.. :-.
Odpovědět
Tak jsem se právě vrátila z druhé zkoušky. Trvala přes 2 hodiny a kadeřnice mi nebyla schopná udělat jedinej pěknej účes. Říkala, že dneska "nemá svůj den" a žena svatbu na ostro se jí zatím vždycky účes vydařil. Prý nemám mít strach :-| Já mám ale šílenej strach, když mi na dvou zkouškách nedokázala ani jednou hezky učesat!!! Přitom vím, že jinak češe fakt hezky, nevěsty si ji chválí... Mám ještě na poslední chvilku zkusit někoho jinýho nebo to mám nechat fakt na ní a věřit jí, že na svatbě se jí pak něco povede...? :-( Kašpárci: lanškrounskej kostej je fakt nádhernej a máte z něho krásný fotky. Sluší vám to!!!
Odpovědět
Eliška: No to je těžký...Moje kadeřnice češe taky moc krásně, už mi pár účesů (na plesy) dělala, takže zkušenost s ní mám dobrou..ale na zkoušce to teď taky pěkně odbyla, pže někam spěchala..já jí věřím, že to zvládne. Stejně říkala, že pak v den svatby uděláme něco jiného... :-) takže je to jedno.. Nevím jakou máš zkušenost s Tvojí kadeřnicí..takže se to těžko posuzuje...
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, děkuji - taky budete mít krásný fotky! A účesu se neboj - budeš krásná nevěsta! Ono takhle narychlo už stejně jinou kadeřnici asi neseženeš, tak jí věř! A hlavně - ve svatební den Ti to bude jedno - stejně budeš krásná a všichni Tě budou obdivovat!
Odpovědět
Tak mi kamarádka, která se vdává stejný den, jako já, poradila svou kadeřnici, byla jsem u ní na zkoušce a dopadlo to suprově. Slíbila mi, že si v sobotu přivstane a učeše i mě :-) Mám z toho vážně radost, snad se jí to povede tak, jako na zkoušce. No nic, běžím, mám celý týden šílený lítání, uklízení,..., tak ať to všechno do pozítří stihnu ;-) Teď jedu pro cukroví a pak skládat a zdobit výslužkové krabičky...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme krabiškovali ve čtvrtek:) Eli, přeji Vám, ať se Vám Váš den vydaří!!!
Odpovědět
Přidávám se k Adéle a přeji Vám, ať Vám to všechno vyjde! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jackey: Tak vám gratuluji ke svatbičce, celou sobotu sem na vás myslela. Měli jste opravdu krásně počasí. Už se těším na fotky a vyprávění. Měj se pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
Jackey: Já si to popletla. Já myslela, že máte svatbu v sobotu a vy ji měli v pátek :-( Já jsem potkala tchána a říkala sem si proč není na svatbě.To sem ale trdlo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?