Nevěsty z okresu Ústí nad Orlicí. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych se poradit o dodavatelích a poklábosit. Jsem zvědavá, jestli se nějaka nevěstinka z mého kraje najde :)
Odpovědět
Tak to schválně od Ondřeje zjistím,ten Aleš pro Ondrovu firmu fotí a ten Jirka je kamarád.Tak to bude nejspíš mladý chalán. :-D Dneska jsem si na netu objednala korunku a šperky,tak doufám,že to bude vypadat ve skutečnosti stejně jako na obrázku.Potřebuju poradit,mám korzetový šaty a nevím jestli si pod ně mám brát podprsenku nebo ne. :-|
Odpovědět
Hojda, tak koukám, že se tady chvilku člověk neukáže a nestíhám číst... Jinak Aleše Bílý hodil s námi s Lavazzou na ZŠ a koukala jsem že má i webové stránky...tak snad to bude dobré.. A Jirku Tomáška znám taky, ten se mnou zase chodil na střední, ale že dělá kameramana slyším poprvé. Jinak je to moc fajn kluk! ;-) Tento týden mi přišla taky bižuterie a jsem celkem spokojená, jen ten náhrdelník by mohl být lepší..to se doladí.. :-) Dneska jsem si skočila do PUPU objednat na ochutnávku zákusky, tak Vám pak písnu, jak chutnaly...
Odpovědět
Holky,scháním proslov pro svýho tátu na přípitek.Nemáte nějaký tip?Musím něco sehnat,na slohový práce prý nikdy moc nebyl. janule:můžeš mi prosím napsat Alešovu webovou stránku?Koukala bych se co tam má.Popravdě neznám ani jednoho. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem koukala a je to ten Aleš co s námi chodil na ZŠ. Jirka Tomášek je asi mé kolegyně syn, takže asi i ředitele ZUŠ, protože mi o tom něco říkala, že něco takového dělá. Já sem si koupila podprsenku pod šaty a stejně sem si ji pak nevzala, nebyla potřeba. Stačí když si zadáš do vyhledávače Aleš Bílý a pak ti to vyhledá. Sem nevěděla, že se tomu věnuje, docela překvápko. Má pěkný fotky, ale nic ze svatby na stránkách není. S tím přípitkem a proslovem si nelam hlavu, náš táta z toho nespal, že má něco říct, tak sem mu řekla ať jednoduše nic neříká, ale on že se to sluší. Tak řekl, že děkuje všem co přišly, poblahopřál do další etapy života, mluvil cca 5 minut a docela to zvládl. Náš taťka prožíval snad víc přípravy a svatbu než my s Martinem :-)
Odpovědět
Mirca84: mrkni na www.abphoto.euweb.cz ale jak říká lavazza žádné fotky ze svateb tam zatím nemá... A co se týče proslovu tatínka, už jsem jich pár slyšela a jeden mě opravdu překvapil a ten byl teda nepřekonatelný a krásný, to bych nikdy dohromady nedala...ale když se vdávaly moje segry, tak mel tatka proslov podobný neco jak píše Lavazza...Ať to moc nehrotí, neměl by být moc dlouhý, protože budou mít všichni stejně pořádný hlad a pak by ho už ani moc nevnímali... ;-)
Odpovědět
Mirca84: ještě jsem našla pár vzorů proslovů, je to v pdf, hoď mi do pošty email a já ti je pošlu, ju? ;-)
Odpovědět
janule:tak jsem ti email poslala,děkuji. :-) A co ty zákusky?Už jsi je i zamlouvala na svatbu? Koukala jsem taky na fotky Aleše,a jsou opravdu pěkný.On to je profesionální fotograf,nevíte? Tak jsem začala chodit na solárko 8-),dneska jsem měla první návštěvu,mám na to ještě 3měsíce tak snad chytnu pěkně hnědou barvičku,protože jsem ten tip co jde na raka a pak se sloupne :-( lavazza:jojo,táta říkal jak nemohl spát a učil se proslov na cestách.
Odpovědět
Profilova fotka
Téda,tak to koukám,že je AB fotograf x-) ;-) a taky,kolik je tu uosteckých nevěst :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jackey:moc ti to sluší,účes máš krásný.Já chci něco podobného nebo drdol.
Odpovědět
Profilova fotka
JInak my jsme měli vše hodně s předstihem,takže stresy ani nemám a vlastně máme tak na 85%vše x-) Chybí "jenom"prstýnky a spodní prádlo,které zatím nemohu sehnat.
Odpovědět
Mirca84: máš to snad na mailu, tak na to mrkni. Dnes jsem si byla vyzvednou v PUPU zkušební zákusky i koláčky, tak teď mlsáme...zákusky jsou moc dobré!:-D Zamluvit je půjdu později...
Odpovědět
Profilova fotka
janule:dobrou chuť x-)
Odpovědět
Článek se načítá
mariana: dík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mirca84: No jo náš táta je blázen. Fakt to prožíval víc než my, až mě ho bylo kolikrát líto, měla sem z něj srandu. No až se někdy uvidíme tak ti budu povídat :-) Mariana199: Prádla mají docela dost, nevěděla sem co si vybrat, ale pak sem podrsenku třeba vůbec nepotřebovala.
Odpovědět
No,já to s prádlem moc hrotit nebudu,skočím sem k nám do jednoho krámu nebo v Ústí a koupím si jen kalhotky,punčochy,a když budou mít nějakou pěknou noční košilku tak i tu si koupím.I když si myslím,že nejspíš žádná svatební noc nebude,protože se buď Michal opije nebo (a to je nejpravděpodobnější) já usnu ;-) .Podprsenku si taky brát nebudu,šaty mám korzetový a Bůh mě velký prsa nenadělil,takže ji ani nepotřebuju :-D .Jen aby mě ten korzet dost utáhli,to by byl pak průšvih :-D :-D :-D . janule:emal mi došel,ale jen pozdrav,ale ty proslovy neéé.Jinak jaký byli koláčky? :-) V pátek jsem jedla koláčky z Brandýsa,byli to nejspíš sváteční,protože byli o dost větší než svatební,ale řeknu Vám dámy lepší jsem opravdu nejedla.Musím vyskoušet i svatební od nich,nevíte jestli v cukrárně pod radnicí v Ústí je mají běžně na prodej nebo si je tam musím objednat. Lavazza:no,už se těším až se uvidíme a popovídáme,až budu mít v práci volno tak přijedu do UO a můžem jít na kávu.Moc pěkný posezení mají ve Floridě. ;-)
Odpovědět
Ty svatební koláčky z Brandýsa jsem měla na svatbě loni a všichni kdo je jedli se shodli, že lepší ještě neměli :-) To ještě neměli tu pobočku v Ústí. Ale na ochutnání normálně prodávají krabičku 250 g, jinak větší množství se samozřejmě objednává.
Odpovědět
Říká to hodně lidí,že koláčky z Brandýsa jsou jedinečný.Od vzdálených příbuzných jsem slyšela,že jim připadají mastný.Je to pravda?No,až budu v Ústí tak tam zajdu a ochutnám sama,to bude nejlepší co můžu udělat,že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mirca84: Až se ti to bude hodit tak napiš, a můžem jít sednout třeba do tý Floridy, pěkně se tam sedí, obzvlášť když je hezky.
Odpovědět
To mirca84: To je přece jasné, že svatební koláčky musí být mastné :) Oni by pak rychle tvrdly a nebyly dobrý. Kdo měl ze známých nemastné koláčky, tak teda nebyly moc dobré - hodně suché a tvrdnoucí dosti rychle (když se nerozvezly hned ten den, co se upekly, nebo se nechaly doma do druhého dne). Ale jak říkáš, nejlepší je ochutnat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se k názoru, že koláčky z Brandýsa jsou opravdu nejlepší! Nejen, že jsme je měli na svatbách našeho příbuzenstva, ale občas si je s našima koupíme jen tak k nedělnímu kafíčku. Opravdu vřele doporučuji. M.
Odpovědět
lavazza:tak jo,jsme domluvený.Příští týden možná pojedu s Michalem na cesty,ale pak se ozvu. Máte recht,co jsem jedla ty sváteční koláče z Brandýsa tak byli jedinečný.Přítel na sladký není,ale po koláčích se oblizoval. :-)
Odpovědět
Mirca84: doufám, že na druhý pokus mail došel? Koukala jsi na to?
Odpovědět
janule:jo,došlo to,moc děkuji.Dám to mamce ať z toho udělá nějaký malý proslov. :-)
Odpovědět
Ahoj, kolik stojí ty koláčky v Brandýse? A jsou spíš drobnější nebo větší?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, parkrat jsem vas tu taky navstivila, tak se musim taky podelit o svatebni zazitky. Uz to mame za sebou! Hrozne to vsechno uteklo, takove dlouhe pripravy a jeden den utece, ani clovek nevi jak. BYlo to krasny, pocasi vyslo vyborne, i kdyz bylo chladnej a foukalo, ale nevadilo mi to. Vsechno se povedlo, dokonce jsme meli i kocar s konma - prekvapeni od mamky - nadhera! Je to zvlastni pocit, porad mi to nejak nedochazi :o) Pridala jsem par fotek do alba, tak kdyztak mrknete :o)
Odpovědět
Candynka: Moc moc blahopřeju, jsem ráda, že se Vám to vše tak vydařilo! Koukala jsem, že Vás oddával pan farář z ČT Miloš Kolovratník, to musel být určitě krásný obřad! Hodně štěstí! ;-) !
Odpovědět
Profilova fotka
Janule: ahoj, jojo, jsem moc rada, ze nas oddaval, bylo to moc pekny! S nim to fakt stoji za to!
Odpovědět
eliskaaroman:koláčky v Brandýse stojí 1kg 200kc a v kile máš cca 80 koláčků,jsou teda větší,ale zato chutnější.Budem si je tam nechávat dělat,jen musím ještě vyzkoušet kolik koláčků s mi vůbec vejde do košíčku,když jsou velký. candynka:taky se přidávám ke gratulaci.Koukala jsem na fotky a ten kostel má fakt něco do sebe.Přeju mnoho štěstí a lásky v manželství. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Candynko: ..... láska má mnoho společného s pohádkou... Manželství je oproti tomu skutečný příběh. A my vám přejeme,aby ten váš příběh byl vskutku pohádkový... Moc hezké fotečky. Janule: Tak jak jsi na tom s přípravami? Přeji hezký den, M.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Miso, moc dekuju za krasne prani! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?