Nevěsty z okresu Ústí nad Orlicí. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych se poradit o dodavatelích a poklábosit. Jsem zvědavá, jestli se nějaka nevěstinka z mého kraje najde :)
Odpovědět
Hojda, mam pocit, že nic nestiham...když to tady čtu, jak všechno pěkně zařizujete.. :-S Budu se muset vrhnout konečně na oznámení a dodělat ho...aby se mohlo začít tisknout, jinak jsem v poslední době vůbec nic nezařidila. Nemam vůbec představu, kolik máme objednat dortů nebo rolád? Poraďte mi..máme mít okolo 80lidí, tak sem si říkala, že určitě objednáme jeden velký čtyřpatrový, pak nějaký ovocný a dál nevím...asi bude potřeba nakrájet něco do výslužek. Takže by možná byly vhodné i ty řezy nebo rolády, co říkate? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Misa: jojo, pani Junkova je moc hodna a ochotna.. uz se mi to nejak krati.. ted mam stresy v praci, takze si pripravy na svatbu bohuzel moc neuzivam :o( No ale snad to nejak zmakneme.. dorty budeme mit tri, vcetne hlavniho a este premyslime o ctvrtym, uvidime, musim se domluvit s mamkou.. mame zhruba 50 lidi. Jinak este nemam doreseny kytky, snad v sobotu.. musim koncit.. mejte se krasne zatim!
Odpovědět
Ahojda, janule:my máme 65 lidí a budu dělat 15 malých výslužek pro kamoše a 8 větších pro příbuzný,takže budu dávat dělat 1svatební tří patrový na rozkrájení po obědě (na obědě bude 40osob)a 6 dortů na rozkrájení do výslužek + 3-4 rolády a nějaké ty zákusky a drobné cukrový.A když píšeš,že máte 80 lidí,tak bych udělala minimálně 8 dortů na výslužku.Raději dát do krabičky víc než míň.Záleží kolik a jak velký budeš mít krabičky,já ty větší výslužky budu dělat do klasických velkých dortových krabiček. Jinak rodičům budu nechávat dělat perníkový srdce s poděkováním,budou to mít na památku,dort by museli hned sníst a tohle jim nějakou dobu vydrží nž opadá sníh. :-)
Odpovědět
candynka:ještě něco koukala jsem do alba příprav,a jestli budeš mít tabuli stejně barevnou jak máš na fotce tak bych volila mix kytici nebude ti splívat s tabulí a nebo ty kaly,ale barva taková ta žíhaná oranž s červenou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Janule: hodně se dávají na svatbách po obídku ke kávě rolády. I my jsme měli na švagrově svatbě roládičku - byla výborná. Opravdu záleží na tom, kolik budete mít lidí. My plánujeme kolem 45 lidí a myslím, že to bude úplně stačit. Nebudeme zvát úplně všechny, protože by jsme se nedoplatili. Zveme jen ty, s kterými se stýkáme častěji. No uvidíme, ještě je čas.... třeba se to ještě změní. Mirca: a jak pak jsi na tom s přípravami Ty? ... já nějak nestíhám. Přeji hezký den, M.
Odpovědět
Ahojky, Misa:trohu jsem se posunula,včera jsem byla na netu na různých svatebních stránkách a zařádila si :-D ,objednala jsem si vývazky,podvazek,mašly na láhev,bryndák,organzový pásek na auto,kamínky na tabuli a novomanželský skleničky s jménama a datumem svatby.ještě mi zbývá spodní prádlo,šperky zajistit dorty a koláčky,ale objednávky chtějí nejdřív až v červnu,tak tam zajdu nějak ke konci června.Kromě toho Žamberka,tam se chci stavit co nejdřív a vyzkoušet nějaký dortík,ale slyšela jsem,že zákazníci jsou s cukrárnou spokojeni. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jackey: Minule jsem tebe a přítele potkala na sídlišti v obchodě, já tvého přítele znám, ale vůbec si tě nepamatuju. Znám ho podle vidění, blíž ho zná spíš Martin. Jak dlouho spolu jste?
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt?Tak to jsem asi slepá :-S Vůbec jsem tě neviděla,promiň... My jsme spolu sedm let :-D Jj já vím,že Martin ho určitě zná,protože ho taky zdraví,když se někde náhodou potkáme..ale fakt netuším odkud,zkusím se zeptat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stála jsem za vámi u pokladny:-), nechtěla sem vás rušit. Já bych řekla, jestli se neznají ze základky. To už ste spolu taky dost dlouho, já vím že přítel někoho měl, ale že to jsi ty to si vůbec nepamatuju. Bydlíte už spolu nebo terpve začnete až po svatbě? Už se vám to taky krátí, rychle to utíká. Jak jste na tom s přípravama? Škoda, že máte obřad tak daleko, šla bych se na vás kouknout.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to jsem tě asi přehlédla kvůli letáku ne? :-D Vím,že jsem si tam prohlížela leták,zatím co Marek platil... Já jsem byla pořád jiná,takže jsi to možná ani nepostřehla,že jsem to pořád já..hodně jsem střídala barvu vlasů a tak :-) Bydlíme spolu už čtyři roky,sestěhovali jsem se hned po maturitě...já bych si ho nebrala,kdybych tohle neměla odzkoušené :-D S přípravami zatím dobře,dnes jsem byla na zkoušce svatebního účesu,tak koukni do alba,zajímal by mě tvůj názor ;-) Příští víkend nakoupím bižu a už bych to měla mít z doplňků a tak vše.Hospodu už máme taky domluvenou a víceméně nám zbývají už jen takové detaily..hlavně domluvit cukroví a tyhle drobnosti :-) Pro koláčky už jsem se rozhodla z cukrárny na výsluní,mají je fakt úžasné... kdo vám dělal cukroví??
Odpovědět
Profilova fotka
Co já si pamatuju tak měl tenkrát Marek nějakou blondýnu ale jestli jsi to byla ty tak to nevím, to si nepamatuju. To jste spolu začali bydlet brzy, bydlíte taky na sídlišti? Kdo tě bude česat a malovat? My sme měli na hostině 3 dorty - jeden 3 patrovej, čokoládovou podkovu a velký dvojsrdce, pak 2 velký rolády od paní ze salonu. Z P.U.P. jsme měli minizákusky a pak ovocnej salát, nějaký ovoce na tácu. Cukroví jako takoví sme nakonec nenechali dělat. A měli jsme objednanou uzenou kýtu, kterou nám nakrájeli a sýry.
Odpovědět
Profilova fotka
Buď bych to nechala jak to máš a do toho bych nastrkala pár vlásenek s perličkama a nebo bych zkusila víc sepnout a nechat pár pramínků volných.Taky sem přemýšlela, že bych si nechala víc volných vlasů, máš to pěkné. Budeš mít závoj? Já sem původně nechtěla vůbec závoj, chtěla sem jen korunku a nakonec to dopadlo tak, že jsem zavrhla korunku, k tomu účesu se moje korunka nehodila a nechala sem si jen závoj.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj tak ta blondýna jsem byla taky já :-D :-D Měla jsem dlouhé vlasy,pak jsem to měla podbarvené a pak jsem je zkrátila a přišli další změny :-D A ty Marka znáš odkud?? Česat mě bude moje kadeřnice na Žižkově a líčit se budu nakonec asi sama,ale ještě nevím...jak dlouho ti vydrželk make-up,byla jsi spokojená?? A kolik jste dali za ty zákusky?? S tím účesem jsem byla spokojená,nechtěla jsem to moc sepnuté,protože by mi byli vidět uši a to nemám ráda :-D A je to bez bižu,ani jsem nevěděla,jestli budu chtít korunku,nebo závoj..to musím ještě promyslet...jsem domluvená s paní ze salonu,že tam přijedu příští sobotu a uvidíme,co vybereme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych řekla, že asi od vidění no a pak asi od Martina. Myslela sem, že se nebudu od kosmetičky lesknout, ale na některých fotkách to je vidět, nebo aspoň ty co nejsou od Wagiho.No na fotkách mi přijde, že líčení není moc vidět, že by to chtělo výrazněji.Řekla bych, že mi to vydrželo tak do 6 nebo 7 do večera a pak jak bylo šílený teplo, tak se mi rozpíjela malinko řasenka a rtěnka z leskem vydržela zhruba do obřadu. Co tak koukám na fotky, tak se některý slečny namalujou líp než kosmetička. Já se nemaluju a tak sem to raději nechala na kosmetičce. Měli jsme asi 200 minizákusků a platili jsme za ně 800. Měla jsme strach aby toho nebylo málo, ale bylo to akorát. Oni ty svatebčani sou pak přecpaný a nic si nedají. Tak ať toho moc nezbyde. Ten tvůj účes bych asi nechala jen třeba s těma perličkama, nebo jen decentní kytičky.
Odpovědět
Profilova fotka
No ono je fakt,že když se někdo líčí,tak už ví,co a jak mu dlouho vydrží na co si musí dávat pozor a hlavně co mu sluší....já si asi koupím nějaký kvalitní make-up a nalíčím se sama,přece jen už se líčím nějaký ten pátek,tak to mám v ruce,navíc tím ušetřím i čas... Ke kadeřnici mám jít už na šestou a nedokážu si představit,jak bych ještě stihla kosmetičku... Jen 200?A to ti fakt stačilo?Dávala jsi výslužky??
Odpovědět
Lavazza: to jste platili 2Kč/zákusek, a kde mají tak levné minizákusky? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem byla objednaná na čtvrt na 7 ke kosmetičce, pak mě Martina hned učesala a byla sem hotová v 8, takže jsem měla ještě hodinu čas než mě přišla Martinova ségra oblíknout. A to mě malovala asi 25 minut. Já se maluju jen když někde jdu, do práce vůbec. Výslužky jsme dávaly, dávaly jsme dost velký kusy dortu. Nemá cenu to s jídlem přehánět, protože pak toho moc zbývá. Měly jsme oběd, pak bylo kafíčko a roláda, sem tam si někdo zobnul zákusků, na stole bylo ovoce a nechala sem udělat mísu ovocného salátu, pak byla večeře a pak sme nechávaly krájet uzenou kýtu a obložené talíře a všichni byli přejedený. Něco nám zbylo. Hosti si dají sem tam pití něco zobnou a mají toho dost. Taky sem měla strach, že toho bude málo, ale fakt nebylo. Zákusek stál 4kč - 200zákusků mini =800kč No a při placení jsme jim nechali 1000kč navíc.
Odpovědět
No a odkud jste teda brali ty zákusky?
Odpovědět
Profilova fotka
z cukrárny P.U.P.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
No tak koukám,že nám to taky musí stačit a přehánět to nebudu,nepotřebuji se v tom zbylém jídle koupat :-D :-D klara - a můžu se zeptat,kolik jste za to dali? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klara00:tady píšeš, že jsi se vdávala zhruba před měsícem,ale v profilu máš že svatba byla 30.listopadu 1999. To nějak nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Klara00:aha, tak to jo. Už se těším na fotky, až je sem dáš :-)
Odpovědět
Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla tak koukám co je novýho. Jackey: koukala jsem na tvůj svatební´účes a pěkný,ještě by se mi na tobě líbil z příprav účes foto 38 a 41. lavazza:jaký jsou minizákusky z pupu?Chci si je tam taky dávat dělat,občas se tam stavujeme a pečou výborně.v pondělí jsme byli konečně platit obřad.jakou jste měli matrikářku?
Odpovědět
Profilova fotka
Mirca84:Zákusky sou dobrý, chutný a levný. Matrikářka Mikysková a oddávala nás Jányšová. Už víte koho budete mít jako oddávajícího? Škoda že jste se s Michalem nepřišly kouknout. Já bych si to tak moc chtěla zopáknout. Teď sme konečně skoukli video a bylo to super.
Odpovědět
lavazza:ahojda,jo oddávajícího máme Luboše Bäuchela,poprosili jsme ho a on nám ze známosti vyhověl.moc bych si přála mít matrikářku paní Mikyskovou,co jsme u ní byli zamlouvat a pak platit obřad tak nám hned padla do oka.Je moc milá a ochotná.Při obřadě nám budou hrát Do věží a Stín katedrál,tu druhou na seznamu sice nemají,ale Michal volal varhaníkovi a bez problému jí zahraje.Tak jsem ráda. :-) Zákusky budem určitě brát z Pupu.
Odpovědět
Profilova fotka
Stín katedrál sme taky myslím měli, já sem vnímala Imagine od Lenona a pak už nic :-)
Odpovědět
lavazza:Myslím,že budu vnímat jen ráno strojení a malování a pak nic.Michalův brácha nám sehnal fotografa Aleše Bílýho a kameramana Jiřího Tomáška,neznáš je?Ani nevím jestli to jsou profesionálové nebo amatéři,ale viděla jsem jejich práci a je pěkná.
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj to bude v pohodě, na mě to trochu přišlo až na obřadě při sestupování po schodech. Jednoho Jirku Tomáška znám - je to ředitel ze zákl. umělecké školy, al e to bude asi shoda jmen. A jeden Aleš Bílý se mnou chodil na základku a je z Knapovce, tak nevím. Už se na vás těším, příjdu se kouknout k radnici. Tak sem to počítala a ještě tento rok se mi vdává 9 známých a kamarádek, docela plodný rok ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?