Nevěsty z okresu Ústí nad Orlicí. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych se poradit o dodavatelích a poklábosit. Jsem zvědavá, jestli se nějaka nevěstinka z mého kraje najde :)
Odpovědět
janule:jojo,to máš pravdu,já jsem šla do práce hned po matuře a s holkama stejnýho věku co šly ještě dál studovat tak se s nima nešlo ani bavit,protože právě oni nic neřešili a byli pořád v takovým tom neproblémovým ,,dětským"světě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tohle jsem bohužel zažívala už na začátku a po celou dobu střední, holky se bavily, žádný problémy,prostě pohodička a mě nechápaly. Rodiče jim všechno podstrčily pod nos, skoro na nic nemusely sáhnout. A to, co se dělo u nás doma pro ně bylo nepředstavitelný. Takže sem si z holkama ze školy pomalu neměla co říct. Jsme na tom stejně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, je to koukám všude stejný..... pokud člověk po škole nastoupí hned do práce, tak to vidí jinak než člověk studující. Jsem ráda, že jsem začala pracovat hned po škole. Mám teď jiné cílé a jiné starosti.... Lavazza: a jak to vypadá s fotečkami? M.
Odpovědět
Jsem moc ráda, že můj názor máte i vy! :-) Lavazza: jj, jakpak to vypadá s fotečkami ze svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
Včera sem je konečně změnšila, tak snad bude dnes čas je dát do albumu. Zatím sem dám od Wagiho a pak jak bude čas tak vyberu fotky od ostatních a zkusím udělat druhé album, pokud to půjde, nevím jestli to tenhle portál umožňuje. Koukala sem na stránky www.tvoje-svatba.cz a tam se dá vložit i video. A jak jste na tom s přípravama? Musíme dát oblek do čistírny a budem prodávat co už nebude potřeba, musím vložit fotky do bazárku. Kdyby ste někdo chtěl třeba klobouk na auto, nebo špendlíky, korunku a stuhy na auto tak to bude k dispozici. Oblek máme bílej, vel. 50, ale bohužel ve zkrácené délce (musím změřit kalhoty a napsat délku), taky budem prodávat bílé boty (nevím te´d zrovna velikost a byly 2x nošené).
Odpovědět
ahojda,jojo,je to všude stejný,taky jsem ráda,že jsem začala pracovat hned po škole,člověk je úplně někde jinde. lavazza:bílý oblek by se mi hodil pro Michala,jen se obávám,že jemu vel.50 nebude,nebo co myslíš,Michala znáš tak myslíš,že by mu byl?Martin bude asi hubenější,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by ses divila, Martin nám začal pěkně baculatět. Jen bych řekla, že je Michal vyšší. Já změřím kalhoty a napíšu ti třeba by mu byl.
Odpovědět
lavazza:tak jo změř a uvidíme.Jinak musím gratulovat,moc pěkný fotky ze svatby,to jste se fotili v zahradě před vilou?Asi tam taky zajdem,protože jinak mě nenapadá místo v Ústí na focení.Možná ještě nějaké foto zpáchat na louce před Kolibou.Jinak fakt nevím. :-S S Holky,vy nevíte o nějakém pěkném místečku na svatební fotografie v Ústí?
Odpovědět
Profilova fotka
lavazza - opravdu máte nádherné fotky ;-) Jak to s tím Wagim probíhalo,on vám třeba říkal co máte dělat,jaké pózy apd?Nebo to bylo čistě na vás?? Ten klobouk by se mi docela hodil,za kolik ho budeš prodávat? ;-) mirca - s tím místem na focení přímo v UO to bude horší...ale co zkusit třeba park na dukle?Mohli by tam vzniknout docela originální fotky,jsou tam i houpačky,skluzavka a tak :-D Ale nevím,jestli yb to pro vás nebylo moc komplikované...
Odpovědět
jackey:no,na duklu se zajedem určitě podívat,okouknem a uvidíme.Nechci jezdit zase někam daleko,aby hosté nemuseli na nás dlouho čekat.Děkuji za Typ. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mrzí mě, že se sem vejde jen 50 fotek to je dost málo, když jich máme přes 1000. Ale bohužel sem je naházela podle toho jak která se mi líbila a ne tak jak se fotilo za sebou. Udělám asi ještě jedno album fotek a šoupnu to do příprav, co třeba fotil kámoš. Myslela sem, že uděláme ještě pár fotek vevnitř vily, ale hned po gratulacích sme vyšli ven. Fotili sme v parku za vilou, je to tam docela pěkný, právě proto mě mrzí, že sme to neměli třeba na Nových hradech, tam sou krásné zahrady. Ségra měla obřad na radnici fotila je paní z Ireny a to sem zamítla, ale u radnice je malá zahrádka. Ale když půjdete fotit k vile, tak si myslím že uděláte dobře, my sme byli tak domluvený. Pokud by nedopadla vila, že tam půjdem aspoň fotit. Jinak v UO fakt nic není a je to škoda, Třebová má aspoň Javorku. Sem ráda, že se vám fotečky líbí, Wagi jich udělal cca 1500, z toho nám dal na DVD 250 a 100 jich nech udělat fyzicky. Martin chtěl aby nám hodil na DVD všech 1500, ale bohužel. Focení bylo příjemný, trochu mě musel napomínat k úsměvu. Když se mu líbilo jak stojíme, tak to řekl abysme tak zůstali, pak třeba i říkal, jak máme stát, kam koukat. Asi si pak necháme udělat pár fotek po svatbě, hned nám nabídl, že až budeme mít mrně, ať příjdem, že taky uděláme fotky. Je moc fajn, docela sme se nasmáli a hlavně sme zjistili, že zná polovinu naší rodinky. Jackey: Klobouk není zničenej, tak asi kolem 150 nebo 200kč, původně byl asi za 350 nebo 400.
Odpovědět
Profilova fotka
A jak je ten klobouk velký? To je bezva,že to focení probíhá takhle..já z toho má čím dál větší strach....kolik jste nakonec za to focení dali?A od kolika do kolika fotil? :-) A Marketka na svatbě nebyla?Vůbec jsem jí tam neviděla...
Odpovědět
Článek se načítá
Lavazza: Fotečky máte fakt úžasný, fotograf je opravdu šikovnej! :-) Moc Vám to všude sluší! Je vidět, že Vám vytvořil při focení skvělou atmosféru. Jinak místo v Ústí, kde by se dalo ještě fotit, mě nenapadá, ale zkuste se mrknout někde v České třebové, míslím, že tam mají nějaký park, sice jsem tam byla jako malá holka, ani už nevím jak se jmenuje, ale mohlo by to tam být dobré, pokud se o něj dobře starají a udržují ho...
Odpovědět
Profilova fotka
Jackey: Platili jste mu 5000kč - 4000 za práci a 1000 za fotky. Byl tam od 10:30 a byl s námi asi 2-2,5 h odiny, už si přesně nevzpomínám. Marky na svatbě byla, dám do alba nějakou fotku s ní. Marky mě pomáhala s oblíkáním, pak se se mnou jela i převléct. Celý den mi pomáhala. Janule: Ty myslíš Javorku? Je to krásný park, ale je to špatný na přejíždění, když mají svatebčani čekat a tuplovaně, pokud je teplo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jackey: vložím sem fotku nebo se klidně můžeš na ten klobouk přijít mrknout, jsi z UO.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Lavazza: tak fotky jsou opravdu nádherný...... :-) Míst na focení v UO je opravdu málo (kolem Hernchovky, park na Dukle) ... ono vyjet na louku někam k lesu má taky svoje kouzlo. Viděla jsem fotky z pole a louky a i třeba u kolejí..... super nápady. Navrhuji vyjet nahoru na Andrlák třeba k Zabitému...... taky super. Juj, je to těžkýýýýý...... M.
Odpovědět
Profilova fotka
Jackey: fotka klobouku je v albumu z příprav, ale bohužel růže byla zastrčená jen za stuhu, tak někde ulítla.
Odpovědět
ahoj holky,myslím,že místo na focení asi ta Hernychovka a zkusíme tu Duklu nebo louku u lesa na Kolibě,každopádne se musíme domluvit s fotografem,třeba zná nějaké místečko,zase ta Třebová se mi zdá daleko,aby svatebčani nemuseli čekat.Jak říká misa,tak louka a pole má své kouzlo,viděla jsem to u matrikářky v Ústí,měla to na obrázcích a je to opravdu romantika,jojo co udělá kus slámy,že? :-) já už sem taky musím dát nějaké fotky,jenže jsem takový anti-talent na počítače :-N ,že budu muset poprosit budoucího švagříčka,aby mi pomohl,jinak se fakt nedočkáte. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tady je nějak mrtvo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, Mirca84: myslím si, že do Č.T. je to opravdu zbytečné.... určitě si fotograf poradí a třeba dojde i s nějakým nápadem. Může překvapit! To se ale domluvíte na schůzce a uvidíte. My jedeme k našemu panu fotografovi na začátku prázdnin, tak jsem na to zvědavá. Už budu muset začít s nějakýma přípravama.... je to hrůza, nějak to nestíhám. M.
Odpovědět
misa87:já doufám,že fotograf přijde s nějakým pěkným nápadem.Fotografa a kameramana mi sehnal můj budoucí švagříček,oni spolu spolupracují tak prý budu spokojená.je pravda,že video jsem už viděla od kameramana a bylo opravdu moc pěkné.
Odpovědět
mirca84: Hojda, chtěla jsem se zeptat, jak chutnaly dorty z cukrárny ze Žamberka? Psala jsi, že jste si nějaké na objednali na ochutnávku, a že dáš pak vědět jaké jsou... My už jsme si tam s přítelem dva zamluvili, tak si chci být jistá, že jsme se rozhodli správně... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mirco84: tak to máte fajn, že budete mít i kameramana..... My tedy budeme mít jen fotografa. Slyšela jsem od hodně kamaradů, že stejně nejlepší jsou jen fotky, protože před kamerou se hodně lidí tváří úplně jinak. Ale každý si může zvolit co chce. M.
Odpovědět
Lavazza: Peto, nemáš náhodou ještě někde kontakt na Pluskalovi, kteří ti hráli na svatbě? Potřebovala bych ho pro jednu holčinu...dík moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Janule: p. Pluskal - 737 546 810
Odpovědět
ahojda,ještě jsem dort ze Žamberka neměla,ale chystám se tam tak do měsíce nejpozději.koupili jsem si jen koláčky a chlebíčky byli výborný.když jsme se byli v cukrárně podívat,tak měli pěkně narváno,čekali jsme tam snad 20min frontu,tak si myslím,že špatný nebudou,když klientelu mají. misa 87:po pravdě taky bych se obešla bez kameramana,ale když se švára nabídnul a sehnal ho,tak nebudu odmítat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme napřed kameru nechtěli, ale mamka Martina říkala, že bude jednou na co koukat, tak mi děda dohodil známého.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, tak to je jasné, že když se z rodiny někdo nabídne, že mají známé, tak je to hned něco jiného. My jsme to hned zamítli.... úplně stačí fotečky. Mirca84 a Janule: a jak pokračují Vaše přípravy? M.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem sem zase po dlouhe dobe zavitala.. Misa: dneska jsem byla v Usti za pani Junkovou, tak jsme se domluvily na dortech, je moc fajn, tak snad to dobre dopadne, uz se na dortiky moc tesim :o) Hlavni dortik bude tripatrovy a dva pro maminky budou ovocne.. ty si u ni taky nechavas pect?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Candynko, tak to jsem ráda, že jsi u paní Junkové pořídila. My jsme se domluvily, že se tam zastavím o prázdninách a vše domluvíme. Juj, už se na ty dortíčky mooooc těším. Tak nějak jsme se doma shodli na 2 dortech - jeden tvarohový a jeden ovocný. Teď už jen vybrat tvar a bude to.. A jak jsi na tom s přípravami? M.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?