Něvěsty z Nymburska a Prahy. Jste tu nějaké?

Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, tak právě zakládám nové téma pro všechny, které v těchto lokalitách pobývají, bydlí, nebo se chystají mít svatbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj katerinkad, já bydlím v okrese Nymburk a svatbu už mám za sebou ;-) Jak jdou přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mno tak já v lokalitě Nymburka pobývám, bydlím a zatím i chystám svatbu :-) katerrinkad: ty máš na Loučeni, žejo? tuhle jsem narazila na diskuzi o tomhle zámku...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás ;-) Ano epi, svatbu máme na Loučeni ;-) Mám zatím vybrané šatičky, botičky, a podprdu pod šatky...koupenou čokofontánku a zamluvený obřad s hostinou, kapela je zatím nejistá a hrozně si lámu hlavu s šikovnou kadeřnicí a kosmetičkou, která by přijela k nám domů, neznáte nějakou? A jak jdou tobě přípravy epi?
Odpovědět
Ahojky, ráda bych se přidala. Jsem taktéž z této lokality a svatbu plánujeme na květen.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj map, tak to tě vítám ;-) Já jsem srpňačka....Co už máte v příptravách?
Odpovědět
Díky Kačko, jsme na tom snad dobře................zařízeno je všechno a nic.....:-). Šaty se mi budou šít až v dubnu, návrh je však hotový a mnou odsouhlasený, prstýnky jsou ve výrobě - máme je od Primossy,svatební dort objednán, koláčky také. Víno z Moravy taktéž. Obleky a šatičky pro družičky zamluvené , nazkoušené.Oznámení vytištěné. Svatební rautík i hotel objednáno. Čokoládová fontánka dorazí koncem měsíce, čokoládičky pro svatební hosty jako dárečky jsou už doma nachystány. Dekorace na svatební tabuli - zde už jen pár drobností na doladění. Mám totiž velkou výhodu v mé svatební koordinátorce,která mi se spoustou věcí pomohla. Starosti jsem si užila a užívám, ale jen tak napůl.....:-). Hlavně vím co chci tak je to i jednodušší. Košili - tak tu ještě pro miláčka nemám a chybí mi taky svatební košilka....:-). A jak Ty???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem po dlouhé době tady.. katerrinkad: teda to toho máš dost, my máme zatím jen datum a možná představu od místě, ale jinak nic, pořád mi přijde, že mám dost času, navíc jsme se teď stěhovali do Sadský-taková díra kus od Nymburka- takže jsme řešili dost byteček, ale ne svatbu... kadeřnici znám jen tu svou a ta asi nikam nepojede, a kosmetičku jsem eště nikdy nepotřebovala, tak nevím..ale poptám se..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj epo ;-) Jo,jo tu díru kousek od Nymburka znám! Já bydlím ve Velence a to je díra hned za ní :-D Tak to se nedivím, vždyť vy máte svatbu podle datumu až příští rok, ale my už za 5 měsíců :-D jinak my už máme, moje šatičky, prádelko pod ně, botičky, korunku, závoj si nechávám šít. Ženich oblek, košili, vestičku a vázanku. Já si také nechávám šít šatky na převlečení.čokofontánku... Samozřejmě také místo a datum :-D , pak skupinu Triwoly, kadeřnici jsem našla bezva v Čelákovicích, sice tam pojedu ale v poho a tam mě přijede nalíčit jedna slečna z Letňan. Byla jsem už na zkoušce účesu. Pak mám prádelko na svatební noc. A právě teď zařizujeme komplet květinovou výzdobu u jedné paní v Milovicích, a šití potahů na židle a ubrusy u jedné paní z Prahy, u ní i dekor. výzdobu ;-) Až toto dokončíme vrhneme se na oznámko a objednáme prstýnky a dorty, ale je toho mooooc, uf! A ještě sehnat kameramana a fotograf je zatím tak napůl jistý :-D A co vy jinak, vše O.K?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, jo tak velenku znám, jezdím tamtudy do prahy :-) tak to už máš všecko, ne? a šaty šitý nebo koupený na ebay? a s loučení jsi stále spokojená? jen zírám na to šití potahů, to my asi mít ani nebudeme, přijde mi to už takový navíc, ale třeba si to jen myslím, zatím to nějak nehrotím, říkám si, že mám pořád dost času... ale možná bych to měla už finančně propočítat, aby mě pak z toho nehrklo... kameramana znám dobrýho z Poděbrad, nějakej pan Urban, nevím teda jak se svatbama, ale nám točí v divadle předstvení a je to hezký, dost si s tím pohraje.. my tak nějak oukej, jsme jak hrdličky v novým bytečku až je to podezřelý, myslím, že až opadne prvotní euforie, přijdou první neshody, ale zatím si to užívám :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahojky, chci ozivit toto tema. Svatbu planujeme mit pristi rok v Nymburku, ale nemuzu tu najit zadne takove tema!!! Je tu sice Nymbursko 2009, ale tam by asi nikdo-uz podle toho nazvu nedorazil :-( Tak to zkousim tady! Najdou se budouci nevesty z Nymburku nebo Nymburska? A nebo uz stastne novomanzelky, ktere se podeli se svymi zkusenostmi a popripade i doporucenimi? Dekuju moc!!!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?