Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm asi máš pravdu taky mám ty čtvercové a do každé krabičky mám zatím jen prstýnky ubrousky ještě ne. ale neozdobená mi přijde taková nijaká a nějakou mašli by to chtělo
Odpovědět
Kmotři, já toto fakt neřeším, protože fakt je to každému fuk, zkus se optat sama. Dám jen ubrousek, na to koláčky a zavřu, při odchodu si každý do páru vezme jednu a vyřízeno, každý to stejně rozdělá, sní a krabička poletí, jsem v tomto takový realista no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo asi máš pravdu bílá je taky pěkná
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, no já popravdě budu zdobit, ale jen nějak symbolicky, mám koupené červené malé kytičky, k tomu bude mašlička s dvěma prstýnkama a dvě malá nalepovací srdíčka na krabici, jinak krabice mám taky klasické čtvercové.
Odpovědět
lien ty jsi šikulka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
simik86: nemůžu si pomoc, ale dělat takové ptákovinky, to je něco pro mě :-) podobně jsem se vyřádila na jmenovkách na stůl, dělala jsem je několik hodin, ale strašně mě to bavilo, dokonce budu dělat ještě jedny kamarádce na svatbičku. Holky mají pravdu, že na to stejně asi nikdo koukat nebude, ale aspoň mám zase důvod doma něco vyrábět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda sice se o výzdobu nikdo zajímat nebude ale připravit se o potěšení to vyrábet to by nebylo to správné těšení ne????
Odpovědět
Já ráda zdobím, vše, tak stejně řeším výzdobu a jiné věci, jen prostě ty výslužky ne :-D Holky, jsem to potom zakecala, poradíte mi květinářství, komu v Mostě svěřit výrobu svatební kytičky? A na závěr: všem přeji krásné Velikonoce! Ať nedostanete moc na zadek :-) a užívejte sluníčka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Slyšela jsem chválu na květinářství naproti kauflandu jak je zimák prý nejsou drahý a květinka ti dlouho vydrží
Odpovědět
Děkuji Kmotři!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, také mi bylo doporučeno toto květinářství, doporučila mi ho přímo pani v salonu, prý udělají cokoliv, stačí přinést i obrázek, dokonce tam prý dělají nějaké ozdoby šerpy. Já určo půjdu také tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, mám prosbičku, nevíte kde bych mohla sehnat dlouhý závoj s tou krajkou, salon delta je má jako ukázku k šatům, ale nevím jestli tam tyhle krásné taky půjčují. Já tam záhlédla jen ty obyčejné.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zklamu tě ty pěkný jsou na zakázku šité byla jsem tam a taky bych takový chtěla :-( chtějí za to až 1500 tak hodně přemýšlím
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se taky moc líbí, fakt nad tím přemýšlím, pořád hledám na netu, jestli někde něco nenajdu. Našla jsem někde krásnej, písla jsem na něj a dostalo se mi odpovědi, že za 6300 je šijou na zakázku, tak mě přešla chuť a pořád hledám dál.
Odpovědět
Profilova fotka
ta cena je ukrutnáááá to bych za něj nedala uvidíš pokus se držím palečky
Odpovědět
Profilova fotka
Za tu cenu mám šatičky, taky se mi nelíbí, aby mě závoj vyšel víc jak šaty, pořád proto někde hledám a koukám, jestli ho neseženu třeba od někoho z druhé ruky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli něco někde seženeš tak mi dej vědět chtěla jsem si ho vypůjčit ale všude ho půjčují pouze k šatům
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zdravím všechny mostecké nevěsty :-))) Pokud to nevadí, ráda bych se přidala do diskuze :-) budu mít svatbu v Mostě - 6.6.2009 v Děkanském kostele ... Koukala jsem,že jste se teď nedávno bavily o květinářství a o závojích ... Co se týče kytiček, tak my jsme si taky vybrali zahradnictví Dvořák a syn (to naproti Kauflandu) - paní byla velmi vstřícná a kytičku mi udělají přesně podle mých představ - dle obrázku. No a ohledně závojů ... holky zkoušely jste se zeptat tady na beremese Ewulie ??? Ta má v bazaru inzeráty na výrobu závojů, i těch dlouhých s krajkou, tak třeba by to byla schopna dodat za nějakou slušnou cenu ..... Jo a taky jsou tam v tuto chvíli dva inzeráty na cenu dohodou ... tak to zkuste ... za optání člověk nic nedá ...
Odpovědět
Profilova fotka
Putniorm: Ahojky, na kytičku chci jít taky k tomu Dvořákovi, jen jsem tam zatím ještě nebyla, říkám si, že mám pořád čas. S tím závojem jsem psala jak tý Ewulii, tak i těm dohodou, ceny to byli strašný, jak říkám ty dohodou byli za 6200 a Ewulia byla jen o kousek lacinější, no hrozná pálka, abych dala za závoj víc, jak za šaty, tak to jsem ještě neupadla, dnes jsem našla nějaké v květuši, za reáné ceny, ještě napíšu do delty, jak to tam vypadá.
Odpovědět
Ahoj holky, taky se sem vnutím :) Já mám o starost míň, protože mi nastávající oznámil, že kytku má vybírat a kupovat ženich. Takže si můžu říct jen barvu a jinak to je jeho starost. Tak jsem na jednu stranu ráda a na druhou nevim nevim s čím teda přijde v den D. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny nemáte náhodou někdo ten katalog od ewulie???? psala jsem si o něj ale nepřišel mi
Odpovědět
Profilova fotka
lien našla jsem stránku se závojema ukončené vyšíváním cca dlouhé pod zadek a za pakatel nemaj sice moc velkej výběr ale dá se to
Odpovědět
Ahoj holky, zase po odmlce :-D Kmotři, já také psala kdysi Ewulii o katalog, došly mi fotky mailem, ale co hlavně, ano...ona má levné závoje, jen ty obyčejné, které se dají i v Deltě i jinde půjčit zdarma k šatům, ale chcete-li dle svého...konkrétně já si přála jemný, těsně nad zadek, ukončený jemnými korálky a cena byla prý asi 1tis kč, to my ho udělali v Deltě, na zakázku za 900kč, je krásný! No a bohužel ho asi prodám, protože nakonec k účesu a šatům mi už nepůjde, škoda :-( změnila jsem šaty, tak proto. Lien, kde je prosím tě květinářství Dvořák? Já stále nevím, komu svěřit svatební kytí, zatím jsem našla květinářství U Dvojčat a potom naproti tomu Kauflandu, ale tam jsem ještě nebyla osobně, tak nevím název (není to ten Dvořák? :-D)
Odpovědět
Jo a Lien, ty závoje, dlouhé v Deltě, s tou krajkou, většinou k šatům St.Patrick, tak to je darda! 2-3tis kč! Jako jsou nádherné,ale ta cena! Mrkni raději na inzerce tady na BRMS, od Slovenských nevěst tak holky min. rok koupili(2 známé) a závoje byly překrásné, jenže to ještě neměli Slováci euro:-( A vítám PUT:-D ahoj ahoj, tak my máme svatbičku týden po vás, ale vybrali jsme si kapli :-)vedle kostela :-) tak už díky tobě vím...Dvořák je ten naproti Kauflandu, zítra tam zavítám, díky!Mám jasnou představu i fotku
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: Ahojky, jak to, že jsi změnila šatičky? S tím závojem mě to drtí, zkusím teda juknout na slováky, jinak to květinářství je jak píšeš naproti tomu kauflandu. Jsem zvědavá, jestli pochodím. Děkuji moc za radu.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
kimby taky bych to nejdřív zkusila vyměnit za jiný závoj co se hodí
Odpovědět
Profilova fotka
tak teda půjčení závoje za 3500, no to se zbláznili :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hej tak jenom za půjčení??? to jsou vydřiduši
Odpovědět
Holky 3500kč =-) to je darda! Ale myslím, že na inzerát koupíte také pěkný, kamarádka měla dlouhý, po krajích pěkná krajka a koupila ho na inzerát za 800kč, většina nevěst si ho právě nechala vyrobit a co poté s ním. Jak jsem psala Simi, tak já jsem změnila šaty a k těm závoj nejde vůbec, proto ho nechci ani vyměnit, ale budu ho muset prodat, naprosto nepoužitý. Lien, šatičky jsem změnila proto, že celou dobu jsem chtěla úzké šaty, ne princeznovské, ale na výběr takové byli pouze jedny a to v Deltě, jenže pro změnu šíleně dlouhé a to mám 170cm a řekli mi, že nelze je zkrátit, takže by se v nich dalo dojít max tak na obřad a focení, na tancování ani omylem...tak jsem měla rezervované šaty z toho, co jsem měla na výběr, ale nebylo to ono, až nyní jsem objevila takový kompromis a cítím se v nich krásně, v Ústí. Dnes jsem si vytiskla obrázky květin a jdu k Dvořákovi, tak jsem zvědavá, pak dám info
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?