Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
slavkap.:Jů, no tak to zítra do toho centrálu letím, jen doufám, že už ten týden neskončil, to by mě mrzelo.
Odpovědět
Profilova fotka
kmotrice: Ahojky, u mě zatím nic moc nového, nějak tento týden nic nestíhám, ani na net se moc nedostanu. Zítra ale mám chlapa na noční, takže půjdu lítat po krámech a večer projedu svatební obchůdky na netu. Jinak ta čokofontána za 300, to je pecka. Asi bych nepřemýšlela.
Odpovědět
Profilova fotka
Mno taky o ní přemýšlím ale co pak u nás by neměla moc častý využití
Odpovědět
kmotrice: a můžu se zeptat v jakém obchodě tu čokofontánu měli a jak byla velká? Třeba kolik se tam tý čokolády vejde, jestli tedy víš. Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Jasan viděla jsem jí dneska v Teplicích v rosmanu ale kolik se tam vejde čokolády to fakt nevim. Velka byla cca 30-40cm
Odpovědět
Ahoj holky, tak se musím pochlubit prstýnkama! http://www.beremese.cz/album/album.ph... Včera jsme si pro ně byli v Praze a super, sedí, nádherný. A pak jsme ještě zaejli do ikei, kde toho měli celkem taky dost (svíčky, svícny, dekorační písky, kytky, vázičky. . .), já sháněla hlavně svícny na stůl a ty mám. Pak plovoucí svíčky, kamínky a nějakou umělou kytičku - to by bylo ve skleněné misce a uprostřed stolu, ale misku měli pro mě buď malou nebo velkou, ale to seženu i jinde. Kromě toho jsem udělala i nákup maličkostí do bytu - neubránila jsem se a ještě s přítelem přemýšlíme nad postelí, máme v ložnici totiž rozložený gauč co jsem měla kdysi v pokoji a je to jen 140 šíře, pro jednoho super, ale pro dva a jednoho psa je to málo :-) chceme 180.
Odpovědět
kmotrice: dneska jsem obešla rossmann v kahanu a naproti centralu a bohužel čokofontány tam nejsou :-( nevadí, snad se najdou jinde za slušnou cenu, touží po tom můj bratr, chtěl to už na vlastní svatbě, tak mu chci udělat radost.
Odpovědět
Profilova fotka
Verys: zkus zajet do rossmanu naproti rozkvetu jestli je tam nemaj pak jedině teplice
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotrice: Ahojky, tak jsem koukala na ty vaše prstýnky, jsou nádherné. Taky jsem koukala, jak dobře jsi pořídila v Ikee, asi tam budeme muset taky vyrazit, já potřebuju někde splašit kytičky na šerpu, na ozdobení. Také jsem se chtěla zeptat, jak vychází v Asasu cenově košile, jestli tam mají velký výběr a jestli tam mají také nějaké ty blbůstky, ještě jsem tam nebyla, tak nevím.
Odpovědět
Přítelova košile stála 480,- ale bohužel si už nepamatuji jaký byl výběr. V oranžovém odstínu byla třeba myslím jen tato, mě by se klidně líbila i sytější, ta nebyla a přítel si to chtěl vyzkoušet rovnou i s oblekem a nakonec to vypadalo pěkně. Vázanka stála 399,- Co se týče těch blbůstek, tak si myslím, že ta květuše bude na to asi lepší - podle nabídky na netu, v květuši jsem jinak nebyla, tak nemůžu porovnávat, v asasu měla nějaký věci í za pultem - vývazky, polštářek na prstýnky, stužky, . . ale fakt už si moc nepamatuju, má tam ubrousky, ubrusy, svícny a tak, ale to je myslim jen k zapůjčení. Snad jsem trochu pomohla. Kdyžtak si zavolej zda tam mají něco z toho co sháníš, paní je moc příjemná.
Odpovědět
Verys chválím prstýnky, nejdřív jsem si myslela, že máte Retofy, ale až na krabičce jsem viděla, že od Lukáše Rýdla. Ten typ je podobný jako máme my. Jsou fakt super a neokoukají se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verys: Scháním košili ve vínové barvě a také bych potřebovala nějaké kytičky na ozdobu šerpy na autí, dnes jsem byla i v Chomutově, ale nic jsem nepořídila. Květuši, tu už mám vyzkoušenou, jsem tam pečená vařená, potřebovala bych asi fakt tu ikeu, dnes jsem také byla v tom centrálu v tchibu a nic moc, asi už to bylo probrané. Zkusím zavolat do toho Asasu, za to nic nedám.
Odpovědět
Článek se načítá
radkaslaba: díky za pochvalu ;-) lien: já v tom tchibu už taky nic neviděla. A zkoušela jsi nějaký obchod s košilema? Teď mě napadá jen Olympia v Teplicích, kde je obchod jen s košilema, je to hned u Hypernovy.
Odpovědět
My jsme kupovali vše v salonu, i košili a kravatu...
Odpovědět
Profilova fotka
lien82: v centrálu dole když jdeš od bati a ccc mají malý krámek jen s košilkemi a kravatami...byla jsem se tam mrknout a každý čtvrtek myslím mají nové zboží a výběr veliký...
Odpovědět
Profilova fotka
Pawlina: Tak to tam budu muset skočit ještě jednou, asi to bude opravdu maličkej krámek, že jsem si ho nevšimla. Byli jsme tam na košile v Prostějov, ale tam nic moc.
Odpovědět
Tak jsem dnes konečně našla tu čokofontánu, ve čtrtým rossmannu měli ještě 3, tak za tu úžasnou cenu jsem jí vzala, je to taková na domácí užití, než pro víc lidí, ale já to dělám hlavně pro bráchu a mámu - ty o tom mluví jak by se jim to líbilo, tak ať si to tam užijou, optimální náplň je 600g čokolády.
Odpovědět
zdravím sousedky z Mostu, téma čokofontána je zajímavé, ale pro mě tabu...svatbu bych totiž prostála u čokolády :-( , jsem hrozná žroutka a jsem schopná sníst na posezení 3 tabulky. Budu muset na stůl dát víc zeleniny, ta není nic moc a jedině tak na mně šaty neprasknou
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj verys jsem ráda že si jí sehnala
Odpovědět
a to díky tobě kmotrice ;-)
Odpovědět
Ahojky, my budem mít svatbu 13.6. 2009 na Hněvíně...vše mám takřka zařízené ale marně hledám nějaký hezký, dobrý a finančně nenáročný svatební dort...Doporučíte nějakou dobrou cukrárnu kde se dá objednat?...Už jsem uvažovala objednat si ho přes internet a nechat si ho dovézt v den svatby, jenže doprava je dost drahá.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
macicek21: ahojí, my máme objednáno v cukrárně Paula(je na nádraží a má se stěhovat k Rytíři)...švagrová tam měla dorta a byl vynikající (víc jak 2000,- to nebude).....odkud máš šaty jestli se smím zeptat? :-)
Odpovědět
macicek21: ahojky a co cukrárna Markétka? (sedmistovky) Ségra si tam nechávala dělat vloni svatební dort a byl moc krásný a chuťově výýýýborný. Taktéž jsme tam nechávali dělat mamce dort k narozeninám a super :-) Byla jsem se tam ptát minulý týden na můj svatební dort a paní byla velice ochotná, říkala že pokud si nevyberu z jejich námětů tak klidně můžu přinést jakékoliv foto svatebního dortu a oni mi ho tak udělají. Také se dá i domluvit, že ti ho odvezou přímo do restaurace, pokud si ho nebudeš chtít odvézt sama. Tak se tam zkus zeptat, uvidíš....
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo taky skvělá cukrárna je na stalingradské necháváme si tam dělat koláčky. Dort nám bude dělat paní ze Zátiší
Odpovědět
My máme na všechno babičku, koláčky, dorty a zákusky prý zvládne sama. Je to super, ale je mi jí trochu líto
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme na tom podobně, u nás bude jak oba svatební dorty, tak koláčky, zákusky a cukroví do výslužek dělat mamka, moc se na to těší, baví jí to, tak se na tom vyblbne, neni týden, aby někomu nedělala dortík na kšeft. Já mám díky tomu o starost míň. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pomozte mi scháním nějaké šaty na na převlečení ale ne nějaký večerní nebo tak prostě nějaký kovbojský nebo něco v tomto stylu hlavně žádný kytky nevíte o něčem??? Slavnost máme na zahradě a nechce se mi nějak do krátkých bílých a pod
Odpovědět
kmotrice máš svatbu až v červenci, tak počkej až bude v obchodech ketní zboží a určitě si vybereš. Teď budeš těžko něco shánět na zahradu
Odpovědět
Profilova fotka
To je asi pravda moc letního zboží není. Jak budete holky zdobit auta ostatních??? Já bych chtěla myrtový věnečky ale kde je sehnat .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?