Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
ještě bych ráda věděla kde jste sehnali krabičky na výslužky a jestli je dobré dáti jednu výslužku do rodiny nebo každému hostu zvlášť
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, krabice na výslužky už mám díky mamce, byla rychlejší a koupila je. Vůbec nevím jaké vybrala, ale náhodou jsem zjistila, že krabice na výslužky mají v papírnictví v pasáži u lva, koukala jsem tam na ně minulý týden. Jinak výslužky dávám jak kdo spolu bydlí, je hloupost, abych dávala vejslužky na osoby, když někteří bydlí spolu. Ti co bydlí spolu dostanou jednu velkou. Jinak většina od nás z rodiny bydlí po dvojicích, tak budou dostávat, ty střední krabičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dík za radu utvrdila si jen můj názor. A co se týče těch krabiček nějak si nemůžu vybrat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě. Budete dávat dorty maminkám???? Mě se to zdá jako pěkný zvyk ale přítel tvrdí že je to zbytečné. Co vy na to
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, spousty krabiček mají také v papírnictví v Deltě ;-) . Tam mají vůbec hodně zajímavých věciček i na zdobení.
Odpovědět
Profilova fotka
kmotrice: No mamka bude výslužky péct, takže určo si také nechá něco doma, tátovi a Michalovo rodičům také výslužku povezem, je to hezkej zvyk. je pravda, že péct se s tím nechá, ale tohle mamče nemohu odepřít, těší se na to. olicek: Ahojky, v deltě je ještě něco otevřené? Nedávno jsem tam byla a hned na kraji jsem hodila otočku, už ta skoro nic neni. Vím, že to tam bylo vzádu, ale je to tam vůbec ještě?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo. V Deltě vzadu, je tam už dlouho a to jediné tam zatím zůstalo :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojda tak dneska i když byl pátek 13 den vyšel na 1 s * Byli jsme uhradit poplatek za kapli a hned jsme si tam vybrali hudbu na obřad. A pak se ještě konečně potvrdila naše svatební cesta. Prostě nádherný den. Jen si ještě pořád nevím rady s těmi dorty pro rodiče. Ano či ne
Odpovědět
V papírnictví v Deltě jsem byla dneska. Koupila jsem tam krabice na výslužky a za slušný peníze bych řekla. Jinak ty obchody tam, to je hrůza.
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem byla dneska v prioru taky tam něco málo mají ale nic se mi nelíbilo
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotrice: Ahojky, no vidíš, tak už máš zase o starost míň :-) a kam porazíte na tu svatební cestu? verys: Ahojky a nekoukala jsi náhodou na nějaké ty blbosti a různé ozdoby, zajímalo by mě, jestli to se tam dá také sehnat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Na svatebku nepojedeme do zahraničí ale do jižních čech konkrétně k lipnu
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotrice: Jů tak to bude paráda, tady je taky krásně, popravdě už mě moře nějak nebere. Loni jsme poprvé vzali autí a jeli jsme na blint po čechách, kde se nám líbilo, tam jsme se zabydleli a byla to paráda. Prachovské skály, Dvůr Králové - Safary, Liberec, kde co bylo zajímavého a můžu říct, že to byla jedna z nejhezčích dovolených.
Odpovědět
Profilova fotka
Vždyd tady je taky krásně už se moc těšíme. Je tu spoustu míst o kterých lidi neví a přitom to mají tak blízko. Cizina mě nikdy moc nelákala.
Odpovědět
Profilova fotka
V tom s tebou naprosto souhlasím, taky pojedeme někde tady. Navíc letadla se bojim jak čert kříže a po loňské bouračce kavkou, se už bojím i busem. Mamča nám tak nějak už svatební cestu naplánovala :-D prej dostaneme luxol a lak a pojedeme natírat chatu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak koukám že maminka je romantička co??? Třeba to bude překvapení nikdy nevíš Co se týče letadla taky bojim bojim a jak pokračuješ s přípravami???
Odpovědět
Profilova fotka
Mamča je kousek, chtěla spojit příjemný s užitečným, stejně vím, že si děla srandu :-D Jinak s přípravami jsem se teď nějak zasekla, co jsem ještě nebyla nikde zjišťovat a a zajistit jsou květiny. Vůbec nevím, kde tu dělají nějaké pěkné svatební. Ty už jsi se byla tak nějak koukat a domlouvat na květiny? To je asi ještě stejně brzo, co? Zítra se chci jít opět podívat do květuše na ty blbůstky, tam toho mají mraky a mám to kousek. A jak jsi na tom ty, neco nového, co se týče příprav?
Odpovědět
Profilova fotka
co se týče květin ještě sem nikde nebyla ale slyšela jsem chválu na květinářství naproti kauflandu. Já se půjdu podívat někam k záchytce jsou tam holky- dvojčata a prý vážou nádherně ale mám dohodu že kytku uvidím až na obřadě takže vybírat bude přítel. Květuši mám taky blízko už jsem tam byla s koleginí ale moc sem se tam nerozhlídla. Jinak jsem byla včera v Teplicích a našla jsem tam cukrárnu s kouzelnejma figurkama na dort takže se tam ve čtvrtek pojedu nějakou vybrat.
Odpovědět
Lien: moc jsem nekoukala, ale viděla jsem tam nějaké papírové ubrousky svatební, stuhy, . . . ale nevybrala jsem si. Já co potřebovala, tak jsem objednala na svatebidekorace a svícny na stůl si koupím v ikee a barevné kamínky do svícnů jsem teď kupovala v Baumaxu.
Odpovědět
Profilova fotka
Květinku naproti Kauflandu mohu jen doporučit. Kytky na svatbu váže jen paní majitelka a ne ty báby, co tam prodávají. Je fakt moooc šikovná. Donesla jsem jí jen obrázek a ona to podle něj udělala :-) . A vydržely !!! Kytku mám usušenou ještě dneska :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj holky hlásám že už mám i vizážistku. Jukně te se jsou tu noví. www.ambrabeauty.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem dnes byla v tý deltě a nic jsem tam nevybrala, ale odpoledne jsem zase byla v Květuši a tam jsem pořídila, ty blbůstky tam mají hezké. Jinak na tu květinku u záchytky jsem slyšela chválu s kauflandem zkušenoust nemám, ale asi to tak nějak obejdu a zjistím, co a jak. kmotrice: No vidíš, tak to je super, zase máš o starost míň ;-) verys: Ikea mě nenapadla, tam by taky mohlo být něco, co by se mi šiklo, potřebuju ještě svícínky na stůl.
Odpovědět
jj, v ikee se toho taky dost najde. Švagrová si loni půjčovala na na stůl svícny v Asasu a prý dávala 100kč za jeden a takový stojí v ikee taky 100 nebo 90, teď nevím, ale jsou tam i levnější. V pátek jedeme do prahy pro prstýnky, tak to rovnou spokíme s tou ikeou.
Odpovědět
Zdravím po dlouhé době mostečandy, ikea je na blbůstky fakt dobrá a teď je zrovna i svatební zboží v tchibu, strávila jsem tam dneska zase hodinu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
verys: Jů, tak to by jsi mi pak mohla dát echo, jak jsi tam pořídila, kdyby tam bylo něco pěkného, tak to by jsme si taky udělali výlet. radkaslaba: ahojky, taky zdravím, chtěla jsem se zeptat, kde to tchibo, jak tu píšeš najdu, neslyšela jsem o tom.
Odpovědět
lien: určitě dám vědět jak jsem pořídila a jaká byla nabídka. To tchibo je v central mostu myslím, samostatný krámek nahoře v patře. Jjestli bylo tedy myšleno tohle.
Odpovědět
Profilova fotka
Verys: no nevím jestli je to ono, tady radkaslaba psala něco, že tam je i svatební zboží, možná je to ono, budu muse jít do centrálu na čumendo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj dívčiny tak co je nového. Mě už přišel polštářek(prostě jsem neodolala) a vypadá to že bude putovní. A taky jsem dostala vývazečky. Nechtěla jsem klasické mašličky tak jsem si vybrala jiné. Fotky budou v mém albíčku. A v TP jsem sehnala krabičky na výslužky tak ještě scháním ozdůbky. Měli tam i čokofontánku za 300,- tak o ní přemýšlím.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?