Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím Vás po svatebce. Nemám moc času vás dočíst, protože zítra zase odjíždím s lidma z práce do Chorvatska :-) a lítáme kvůli baráčku, takže mám fofr. Jinak jsem na Vás Pawli a Karmi 22.8 v Řecku myslela a zkoukla jsem Vám fotky, byly jste krásné nevěsty. Moc gratuluji. Já zase pádím, mějte se fajnově a posílám pusu. papa
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny moc děkuji, přidala jsem do albíčka i profi fotky...fotograf byl báječný :-) pawli,přeji hodně štěstíčka do manželství...fotečky máte nádherné...s tou prací mě to mrzí...v jakém oboru jsi dělala? já jen,kdybych o něčem věděla,že bych dala vědět
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Máte překrásné fotečky, slušelo vám to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lien: děkuji moc :-) teď se chystám na náročný víkend, máme toho spoustu naplánováno, dnes jsem naposledy v práci před dovčou a v úterý ve 3.20 máme být na letišti a hurá na líbánky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Tak si dovču pořádně užijte. Já mám od pátku zase leteckej, přebírala jsem svůj pronajatej byt, no holky katastrofa, jak můžou bejt lidi takový prasata. Všude po zdech fleky, jak kdyby tam prskali omáčku. Tak jdou dnes malovat, já na ně budu dohlížet, odevzdávám totiž byt novému majiteli a kdybych mu ho měla takhle dát, tak bych se asi hambou propadla.
Odpovědět
Profilova fotka
lien to víš lidi jsou dobytek at chceš nebo ne ale je dobře že si je takhle zapřáhla ;-)
Odpovědět
Nazdárek mladé paní :-) Karmi, hezky se připravte na dovču a tam si to pořádně užívejte :-) a "pracujte" :-N hlavně vám přeji pohodový let, překrásné počasí, budeme se těšit na fotečky. Profi fotečky se povedly! Prohlédla jsem albumek:-) Už se těším, až se všechny vydovolenkujete a dáme si ten srazíček, no fotečky, na vyprávění co a jak bylo...ten konec září bychom mohli něco uskutečnit. Lien, tedy to je síla ti řeknu :-| ale dobře jsi to vyřešila, protože fakt by jsi pakt ostudu měla ty, před novým majitelem. Lidi se k tomu prostě staví tak, že to není jejich, tak co by se chovali slušně, neničili....takto to vidím já. Za chvíli by už měla být z dovči doma Pavlínka, tak uvidíme, až se ozve :-) mějte krásnou neděli:-) a Pavlínko, protože tu zítra nebudu, tak až to budeš číst....přeji vše nejlepší k Tvému zítřejšímu svátku (máme pěkný datum na sváteček, co? Poslední den prázdnin :-D ) pááá
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím holčiny, jsem tu jen na skok...dnes v noci odlétáme na svatební cestu na Krétu...už se hrozně moc těšíme, zároveň mám takový zvláštní pocit z toho létání...ani se nebojim,jen jsem zvědavá,jak to probíhá ten let..oba s manželem :-D letíme poprvé :-) tak se ozvu za 14 dní a zatím se můžete domluvit na srazíku...určitě dorazím a ráda vás uvidím :-) teď už všechny jako vdané paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky máte pravdu, fakt jsou lidi prasata, o tom jsem se přesvědčila, jsem ráda, že už byt mám z krku, chatička už je taky zařízená, včera nám volali, že nás zanesli do katastru nemovitostí. Ještě dnes tam frčíme a čumendu a pak nás čeká práce. :-) tomu říkám svatební dáreček jak má být, udělali jsme si radost Jinak u nás v IPS byl v sobotu smrťák, už tak tam tu práci nemám ráda a ještě tohle. Budu se muset poohlídnout po nečem jiném.
Odpovědět
holky, až se vrátí Kramlinka, dáme spicha ju? Vidím to na ten konec září, až bude už takový klídek, zajdeme zase posedět, fotečky a budeme drbat....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Vsem, mela bych k Vam prozbicku chystame svatbu v Moste, ale nejak se porad nemuzeme rozhodnout pro restauraci, kdyby jste mi tu napsali zkusenosti jake mate byla bych moc rada
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ;-) záleží podle počtu lidí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Karmetko, my už tu všechny máme po svatbičkách, ale zkušenosti asi řekneme každá za sebe. Já za sebe a určitě i Karminku doporučuji lesní restauraci Na Resslu za holky myslím, že restaurace: restauraci U Švejka, penzion Zátiší více si nyní nevzpomenu, kde kdo měl hostinu, ale byli jsme všechny spokojené. Ať se vám přípravy daří:-)
Odpovědět
Kimby, já jsem taky pro sraz, snad nám to už vyjde. a jinak Ti moc moc moc gratuluji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vsem za odpoved moc dekuji jinak svatebni hostina by mela byt pro 15 lidi mame jen rodinu a svedky, ale pak chceme udelat party a ta by melo byt pro 30-40. Jinak pro n7857142766: moc dekuji za nabidku zrovna me to trapilo kde co mam jak sehnat takze urcite by jsme se mohli potom nejak domluvit:o) Tak my mame zatim 3 benedikt ten mam z vlastni zkusenosti, bylo to super zenil se mi tam bracha, druhou jsme premyslely assas, jenze posledni dobou co jsem se kde docetla tak si na ne hodne stezujou tak nevim pak ressl ale tam nevim jak to funguje a tak. a hlavne potrebujeme mit ubytovani pro cca 10-12 lidi. Samozrejme napady, zkusenosti, i ty spatne budu rada za kazdou radu ohledne svatby. Jen jeste posledni dotazek, nemate nekdo zkusenosti se zelenou ci ruzovou svatbou? ci hnedo ruzovou?
Odpovědět
Profilova fotka
karmetko, já za sebe také doporučuji Ressl ;-) a pro 30-40 lidí by byl úplně ideální. Zátiší je moc krásné, ale tak na ten oběd. Odpoledne už by jste se tam mačkali s hosty. Benďák jsme také zvažovali, ale tím, že chtějí za všechno zaplatit(pronájem, obsluha, atd...), tak to vycházelo docela draho a hlavně jsme měli svatbu v létě. kdy je sezóna koupaliště a bruslařů, takže kvůli dětem to padlo. Chtěla jsem, aby mohli v klidu běhat venku a ne, aby jsme je museli pořád hlídat, aby je nikdo nesrazil. Tím padl i Asas a ostatní motoresty, protože vyjdu ven a jsem na silnici :-| . Takže za sebe Ressl, ale upozorňuji, zamluvit co nejdřív, protože bývá obsazený klidně rok dopředu. Tak dej pak vědět, jinak zelenou svatbu tu měla Plami (mimochodem také na Resslu :-) ), ale v albu příprav toho najdeš plno v různých barvičkách :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
:-) to jo, ale udrž děti někde na terase. Takhle běhali venku, krmili králíčky a byl klid. Jinak selský dvůr taky vypadá velice zajímavě, ale pozor, paní majitelka chce taky z každého kousku pronájem. Takže záleží na domluvě.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Já osobně tam nebyla (Selský dvůr), ale ségra má svatbu za 2 týdny a měli jasno, že bude v selském dvoře. Ale když tam přijeli, tak byli strašně zklamaní. Pronájem sálu, po půlnoci za každou hoďku vysoký poplatek. K tomu náleží terasa, ale za tu taky chtěla zaplatit a to nemluvím o tom, jak se snaží vnutit svůj styl. I když jí jasně řekli co by chtěli, tak pořád ''ale, já myslím, že by bylo lepší ...-'' Pak je dorazila, když po ní chtěli cenovou kalkulaci a ona řekla, že jestli o to místo nemají 100% zájem, tak jí zbytečně dělat nebude :-( . Nakonec jim to poslala, ale oni jdou raději do Litvínova na Loučky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a budou mít tak 50 lidí, což myslím není tak málo :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jste uzasny, ani jsem necekala ze se tady dockam takovych rad, opravdu vam vsem mocinky moc dekuju jste zlaticka. Jinak nevim co je na tom pravdy, ale slysela jsem ze na resalu pry nejsou moc vstricny a pry docela okradaj tak nevim co je na tom pravdy, co se tyka bendaku tak z vlastni zkusenosti bracha mel svatbu s cca 50 lidma, a bylo to super tarasu jsme meli volne kdyzpozici a tam se chodilo prevazne kourit, a jinak deti behali po celem tom sale bylo tam dost mista. A svadrova si je moc chvalila ze byli opravdu strasne ochotny. Tak nevim budu to muset jeste probrat se svagrovou a zeptat se co a kolik platili. Tak selsky dvur je jinak pekny ale pro nas to neprichazi v uvahu potrebujeme to mit v Moste jelikoz. Kvuli pritelovo kamaradum a rodine kteri bydli v Děčíně. a uz takhle jje to streka a i ja musim vse zarizovat odsud a jen sem tam jedu do Mostu na vikend. slavkap: Ta kamaradka co to tam mela nebyla to nahodou Kacka Hincakova? Chjo holky na tu svatbu je takovych veci to je hruza a des:o)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z dovolených, tak Vás vítám.... Nedá mi to a musím se zapojit do diskuse na téma kde mít hostinu.... My ji měli již ve zmíněmém Selském dvoře (včera to byl měsíc) a já si nemůžu spolupráci s pí majitelkou vynachválit. Vyšla nám ve všem maximálně vstříc, a že já si navymýšlela blbostí...sice je pravda, že si účtuje pronájmy salonu atd....ale v celkové kalkulaci, když jsme den po svatbě platili, nám házela jednu slevu za druhou a třeba tu terasu jsme neplatili vůbec, dokonce i nocleh jsme měli zlevněný a jeden pokoj zcela zadarmo, nevím asi záleží na osobní domluvě a asi jak si lidi padnou do oka. Mě se v první chvíli taky protočily panenky, když mi dala do ruky ceník, ale ve finále, kdy jsme měli pozvaných přes 50 lidí to tak hrozné nebylo (a v celkové ceně byl právě i obřad, kočár, nocleh apod...) my jsme byli na 150% spokojení a prostředí Selského dvora bylo dokonalé!!!!! V případě zájmu je také důležité to včas rezervovat, bývá někdy i úřes rok zamluvený dopředu... No a jak se jinak máte??? Nedočetla jsem všechny vzkazy, tak nevím, naplánovaly jste termín srazu??? Mějte se hezky, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím a hlásím se po delší odmlce, totálka nic nestíhám, jak jsme koupili tu chatičku, tak pořád makáme, chceme letos toho co nejvíc stihnout. Navíc vyběhávání dokladů, taky neni prdel, zjistili mi na matrice, že mi v 82 roce zkazili rodný list, takže vyběhávat vše znova je úžasné. Navíc jsem se zbavovala autí, takže rušení pojistky, přepisy atd., dnes ještě přepis elektiky, co jsem prodávala byt, no děs. :-( Jsem k.o.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Slavkap.: To fakt ne, naštěstí mi už chybí jen změny v bance a pojistky, ale pojišťovák k nám přijde domu a banku už nějak přežiju.
Odpovědět
dost mě holky děsíte, co mě čeká. Nevím jestli na to budu mít nervy :-S
Odpovědět
Profilova fotka
simik86: jsou to nervy, ale ten měsíc lítání za to stojí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?