Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím... oli: děkuju moc za tip na koláčky, jsme spokojení :-) ještě u paní budu objednávat v úterý do prahy do práce jinak holky,probrečela jsem svatební dort...katastrofa...jeli jsme pro něj do Asasu...paní se mi vykašlala na úpravu šatů...slíbila,že mi tu krajku přichytí k saténu,abych to pořád nemusela upravovat...samozřejně nic,takže mi to táta doma přichytil špendlíčkama...obruč mi dala asi jinou...takže mi trčí pod šaty...takže táta jí teď opravuje,protože z ní trčí obruč a musí jí opravit...už té majitelce nemůžu ani volat,protože organizuje nějakou svatbu v libochovicích...takže na Asas určitě nebudu dávat kladné doporučení.. z Asasu jsme měli i minizákusky,ty jsou výborný a pěkné...to jsem spokojená...jahodový dort také krása a svatební katastrofa....je celý na křivo a opatlaný...jsou tam žluté fleky...takže jsme to zakryly motýlkama,které nám k tomu dala,které na tom nedrží...a ty motýlci uplně jiný odstín...ale už na to kašlu...převezli jsme to na ressl,kde nám všichni řekli,že nám měli dát slevu na ten dort,že je hodně křivý a že ještě může spadnout...tak jsme to s panem majitelem podložili a budeme doufat :-) do toho volal ženichův svědek,že jim nepřiletělo v řecku letadlo...ale snad prý dnes ještě odletí a zítra dorazí...no mazec,už nervama nemůžu ani jíst...no já letím...jedu ještě k ženichovo rodičům na chvíli na návštěvu...papa
Odpovědět
Karminka trochu jsem z dálky sledovala tvoje nadšení z asasu a bála jsem se, že takhle dopadneš. Moje kamarádka té majitelce z asasu nemůže přijít na jméno, protože jí úplně zkazila svatbu. Taky neměla v pořádku šaty, navíc byly flekaté. A dort nakřivo to je fakt síla. Já bych jí to nezaplatila! Víš co ale...nenech si otrávit svůj den D a hoď to za hlavu, ono to nějak dopadne a dort se stejně ,,sežere" :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: To je síla, to ti řeknu, ale fakt nenervuj se, je to zbytečný, večer hoď relax a odpočin si, ať jsi zítra svěží a pěkná. Uvidíš, že nakonec vše dobře dopadne. Já si zítra na tebe a Pavlínku vzpomenu. Kmotrice: fotky jsem nechávala vyvolat v centrálu ve fotolabu, ta ženská vůbec neví co a jak. Byla jsem nasraná a nakonec jsem to objednala přes net.
Odpovědět
Profilova fotka
Lien poradím ti příště si objednej fotky v hokejce za jaltou paní je tam ochotná a navíc nejsou drazí dostaneš i kartičku na slevy při dalších nákupech
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, mám až teď chvilku volnou...máme taky docela blázinec ale snad vše klapne :-) měly jsme jen malý problém s výslužkama ale nějak jsme to zvládly, nečekaly jsme tak mini koláčky a tak jsme musely ještě přiobjednávat minizákusky aby toho bylo víc.....na nějakou nervozitu jsem zatím neměla čas, takže v poho...musím říct, že skoromažel je nervózní mnohem víc :-) Jsem tu jen na skok takže vás dočtu později, jen jsem teď četla to s tim Asasem - karmin to je síla, tě lituju ale nedělej si z toho hlavu určitě ti to bude moc slušet ;-) určitě bych tě tam taky ráda viděla, takže jestli tam ještě budem, budu tě hledat :-D Na zítřek tfuj tfuj hodně štěstíčka a ať Vám vše výjde podle představ, držím palečky :-) a snad nám vyjde to počásko... tak pááááá teď ještě jako slečna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu ještě na skok...svědek s přítelkyní dorazili..už jsou prý v mostě...čekáme na ně ještě u ženichovo rodičů,abysme domluvili podrobnosti k odjezdu,výzdobě aut apod. jinak ségře dnes bylo špatně,zvracela,tak doufám, že už si to vybrala dnes a zítra to bude v pohodě.. pawli: také držím palečky,at nám vyjde počásko...také tě budu hledat :-D já už nervozitou nemůžu ani jíst...a ráda bych se vyspala,ale nějak to nejde, už dnes jsem vstávala v 7 hod...
Odpovědět
Profilova fotka
karminka pokud to s tou spodnicí nevyjde můžu ti půjčit svou akorád nevím jak ti bude
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je síla s tím Asasem :-( . Přitom paní vypadá tak sympatická a ochotná :-| , taky jsem si tam byla vloni zkoušet šaty, ale nakonec vybrala v Deltě. Tak hlavně, ať Ti vše ostatní dopadne dobře a UŽIJ si svůj den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kmotri: děkuji, spodnici mi nakonec zašil táta :-) děkuji všem za přáníčka...na dnešek jsem naspala 4,5 hod. usla jsem v 1.30 a vstávala opravdu brzy, vůbec mi nešlo spát,ale jsem hrozně unavená...počasí vypadá hrozně...tak aspoň at neprší...včera jsem volala do všech 3 salonů v mostě,zda nemají na zapůjčení deštník,tak nikde ho nemají,prý si nevěsty půjčovali i kožíšky :-) tak mě to docela dostalo,já mám prostě korzetové šaty... pawli,hodně štěstíčka,užijte si den :) ať vše vyjde na jedničku tak se mějte...naposledy jako slečna :-)
Odpovědět
držím palečky dnešním nevěstám :-) . A karmi ty se jdi už připravovat a neseď na netu :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Vůbec namáte zač ;-) . Už se na ně opět těším v září :-D , ségra si je u vás taky objednala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný podvečer, tak se hlásím jako vdaná paní :-) Svatba byla překrásná,vše předčilo naše očekávání...bylo to ještě krásnějí než v představách...jediné,co nemůžu doporučit je Asas...šaty neupravené (ale jinak krásné) a svatební dort křivý...ale uvnitř vynikající...kytičky byli kouzelné, Ressl uplně perfektní...byli jsme překvapeni konečnou cenou...všichni se skvěle bavily...v šatech jsem zůstala do 2 do rána,kdy se končilo,protože všichni byly vyčerpaní...dnes ráno vynikající snídaně na Resslu... bála jsem se hrozně počasí, celou dobu bylo pod mrakem...a jak nám pak řekl svědek...jak ženich vyslovil ANO,tak vysvitlo sluníčko...dokonce jsme i pobavily, ženich mi navlíkl jeho prsten,takže jsme si je museli vyměnit...fotečky doplním později, zatím mám jen od bratránka...ale jsou nějaké širokoúhlé....zítra budu mít od svědkyně a od fotografa až později,prý někam odjíždí a pak odlétáme my na líbánky :-) cestou nám odletěla kytička na autě,tak si taťka se svědkyní poradili, pod přísavku plivli a na kapotě držela :-) hrozně mě překvapil svědek ženicha (jeho bratr),skvěle jsme si popovídali...zatančili...všichni,kdo odcházeli, byli nadšení, hrozně se líbili svatební noviny, ozdoby, jmenovky...ženichův strejda trsal break dance...no opravdu bezvadné...všichni byli pouze v náladě,jen bratránkova přítelkyně se opila a odvezli jí domu,jinak všichni bez problémů...malí bratránci vydrželi do půlnoci,všichni s nimi blbli. ženich mi teď dospává...také jsem toho moc nenaspala...:-( zítra jedeme dopoledne vrátit šat a hned tam paní něco řeknu..odpoledne jedeme vyzvednout oddací list a zažádat o novou OP a řidičák :-) zatím si nemůžu zvyknout na nové příjmení...měla jsem telefon a přemýšlela,jak se představit :-) jinak manžel :-D si včera potykal s mými rodiči,tak je šťastný a mě to jeho zatím nenabídli,tak něco řikal,že jim to zkusí dnes navrhnout..:-) rodičům se hrozně líbili dortíky s našimi fotečky...ty však byli také promáčklé z Asasu...děkovný dopis rozbrečel oboje rodiče...a hrozně jsem byla překvapená,že jsem skoro nebrečela a nečervenala jsem se :-) byli jsme také hrozně překvapení z darů...vybrali jsme dost korunek :-) a také dostali od tety krásný foťák ve velké hodnotě (stejně jsme si ho chtěli z peněz kupovat na líbánky). To jsem se to rozepsala....a ještě nesmím zapomenout,že jsem viděla Pawlinku, popřály jsme si ve svatebním byla to kouzelná nevěsta...Pawli děkuji a ještě jednou přeji vše nej do manželství...koncem září uděláme nějaký srazík...teď už jsme vdané všechny,že? mějte se krásně...jdu si užívat manželského života :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Tak moc gratuluju, jsem ráda, že se Vám vše vyvedlo, už se moc těším na fotečky a hlavně na ten srazík a pokec s váma všema.
Odpovědět
Profilova fotka
přidala jsem do alba malou ochutnávečku foteček z obřadu - pouze amatérské od bratránka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karminko: Moc Vám to slušelo, šatičky a spodničku jste upravili dokonale. Už se moc těším na ostatní fotečky.
Odpovědět
karminko, moc gratuluji a jak píše lien, oběma vám to slušelo a určitě jste si svůj den užili a to je hlavní. Jinak také gratuluji pawlince a těšim se na fotky. Takže už by zde mezi námi zatím neměla být žádná slečna, všechno mladé, krásné paní :-) Užívejte slunečného týdne, mají být zase hice. Ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
nn, ještě tu je jedna slečna, ta to má myslím v září, jen tu teď neni tolik vidět. Janicka006, na tu nesmíme zapomenout. Jinak pořád čekám, až se tu objeví Pawlina, abych jí mohla pogratulovat, ale ona nikde, nejeli hned na svatební cestu?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Nazdárek holčinky, teda jak koukám,tak už tady jsou z vás všech vdané paní!!!!!! Moc gratuluju,podle fotek a povídání v albíčku se vám to všem podařilo na jedničku. Musím se přiznat,že vám docela závidím,že to máte za sebou...já mám teď takový 7tt překvápko ;-) ...takže bliju jako Alík a mám strach,jak to tam vlastně ustojím a zda se vůbec za měsíc vejdu do šatů....
Odpovědět
Profilova fotka
Janička gratuluji ke krásnému předsvatebnímu dárečku
Odpovědět
Profilova fotka
nt85..., kremrolky jsem od Vás také měla :-) . Mňam :-D . Právě, že všem chutnalo, tak šla do jistoty.
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ránko :-) všem moc děkuji za gratulace..jani, to je krásné to překvápko...moc Vám to přeji :-D My jsme byli včera na matrice vyzvednout oddací list, zažádat o OP a řidičák...OP jsme si nechali poslat na radnici do Prahy,ale řidičák nejde poslat...to je také systém...takže kvůli řidičáku si musíme vzít za 3 týdny opět dovolenou v práci...byla jsem včera opravdu naštvaná....holky, co vše ještě můžu zařídit jenom na základě oddacího listu,když ještě nemám novou OP. do banky až s novou OP,že? dnes už jedeme do Prahy, zítra už jdu do práce,tak si to nahlásim rovnou na pojišťovně a v zaměstnání zároveň na základě oddacího listu. A jak jste řešili různé pojistky, spoření atd? to jste obcházeli osobně nebo poslali okopírovaný oddací list s dopisem o změnu příjmení? V úterý už odlétáme na svatební cestu...hrozně moc se těším...ještě musíme vyměnit eura s sebou a nakoupit nějaké krémíky :-) A relax je právě to,co za týden potřebuji :-) Včera jsme byli vrátit šaty, výzdobu aut a přepravky z dortů do Asasu...tak jsem to paní řekla,že dort byl křivý,nevzhledný...šaty nakonec neupravila a cylindr na auto měl ulomenou packu,takže odlétával...tak se nám omluvila a dala nám slevu na dort...stejně tento salon již dále nedoporučím...měli jsme od nich 3 věci a ani jedna z nich 100%. Jani, vy už jste to řekli rodině o mimi nebo si to necháváte jako překvápko na svatbu? Já letím, jdu pobalit věci, máme toho u rodičů hrozně moc,tak aby se nám to vešlo do auta a odpoledne hurá do Prahy... Nevím, zda jsem to už psala,ale Luky už si potykal s mými rodiči a mě už to také nabídli...takže jsem moc ráda,i když mi to zatím dělá velký problém a nejde mi to přes pusu najednou po 6.ti letech tykat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Tak si koukej pěkně užít dovolené. Já už makám zase jako šroub, včera jsem si byla koupit nějaké vitamíny, které bych měla užívat před těhotenstvím. Jinak já krom občanky,řidičáku a v práci nic zařízeného nemám. Čekám raději na občanku, abych neběhala dvakrát.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky....moc se omlouvám ale vůbec nestíhám..ještě včera jsem byla v práci a zítra odjíždíme na svatebku...takže toho mám nad hlavu...Dvořák úplně bomba, věděl, že nám na fotečkách hodně záleží tak je udělal rychle...vložila jsem ty nej do albíčka ale výběr byl těžký máme od něj 600 foteček....až bude čásek dočtu a písnu více teď běžím ješte na pracák...šéfová mi dala den před svatbou podepsat výpověď, takže jsem z toho tochem mimo....zatím sa majte P.S. - svatba byla DOKONALÁ!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pawlina: tak to jsem ráda, že svatbička vyšla perfektně, jdu juknout na ty fotečky, jsem moc zvědavá. S prací mě to mrzí, ale nenaděláš nic, něco pak najdeš. ;-)
Odpovědět
pawlinko, fotky máte krásný a moc Vám to slušelo, tak vše nej, nej, nej . . . a užijte si svatební cestu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pawlinka: Fotečky jsou fakt pecka, nemám slov. strašně vám to tam sluší ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?