Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
nazdárek holky, tak aby jste naříkali, že sem nezaběhnu, ale teď byli fakt jiné starosti, ale až na srazu vše řeknu...takže ne že bych vás nedočetla, ale nezvládala jsem už psát. Karmi, určitě na tebe počkáme a jelikož tě do té doby, jak vidím, neuvidím :-D tak dosteneš posvatební dáreček :-D Fontánka může běžet určitý počet hodin, ale dle typu. Naše co jsem půjčovala Pavlí tuším právě 3 hod, ale je to v návodu. My oddávajícímu dávali flašku whisky a tu jsme nechali pro něj- s jeho jménem (udělali jsme nálepku od koho je, datum atd) a to za to, že my jsme si p. Hoffmana vyžádali a on řekl ano. Nikomu jinému jsme tam nic nedávali a ani jsem tak nějak neviděla důvod proč ano. Ty lidi neznám, za obřad dostali zaplaceno....ale to je na každém. Jak jste se ptali na oddací list, tak v Mostě je to tak: ten, kdo se vdává, žení na magistrátu, dostane ho ihned na místě, kdo se bere na jiném místě, tak ho nedostane a může si ho vyzvednout osobně v PO, ST na magistrátu v ul. Pionýrů na matrice, pokud tak nebude učiněno, ve ČT je odesílán na uvedenou adresu. Alespoň takto nám to bylo řečeno. No a už zase nevím, co vše jsem chtěla písnout. Každopádně vám chci říci, že na vás myslím, i na ty, které to teprve čeká a moc mne mrzí, že se na Karminku nemůžeme jít s manžou podívat, protože jsme mimo ČR :-( Těším se na srazík, určitě ho koncem září uděláme, nebude už tak vedro, takže nikdo se nebude flákat u vody apod :-D a vezmeme fotečky a vše probereme :-D Dobrou holky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem dnes byla u kadeřnice a nevím, docela se mi to líbí ale mám z toho takový zvláštní pocit...můžete mi poradit?jen to ještě nejni úplně upravené Pavlí neboj budem jí mít puštěnou max tři hodiny, už to si myslím bude stačit :-) karmin mi jim nic dávat nebudem, také nevím proč by jsme měli :-| Jinak na srázek se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abych nezapomněla fotky účesu jsou v albu máme doma
Odpovědět
Ahoj holky, tak my za pár hodin razíme na letiště a hurá k móři. Pawlince a Karmince přeji krásnou svatbičku, holky držím palečky ať Vám vše vyjde, jak si přejete, počasí atd...a až se vrátím tak už budeme vdané paničky snad všechny ne??? Na sraz se také těším, jů už aby to bylo :-D Tak holkám ještě jednou tfuj tfuj a mějte se všechny moc fajnově. Jíťa
Odpovědět
Profilova fotka
jitul: děkuji, užijte si krásně svatební cestu :-) odpočinek je teď po náročných přípravách potřeba :-D kimby: děkuji a pořádně odpočívej :-) Pawli: účes se mi líbí, jen bych do toho ještě něco připadala...myslím buď živou kytičku nebo nějaké třeba kytičky dozadu...ale jinak je účes krásný a jednoduchý :-) mrkni ke mě do alba, budu mít podobně ofinu a místo jak máš ty kudrlinky,tak já to budu mít skoro celé vyžehlené, jen nahoře takovou vlnu,kde budu mít pod tím závoj...účes prý budu mít hotový za 30 min :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pawlinka: Neboj, účes je pěknej, jen doopravdy potřebuje něčím zvednout, ta kytičky by tam opravdu udělala hodně, myslím, že tu kytičku měla ve vlasech kimby. Karminka: Líčení super, jsem na vás holky zvědavá, už se vám to blíží. Jinak jsem dostala fotky od fotografa, tak je sem večer hodím, teď momentálně gruntuju
Odpovědět
Pavlí, přesně to, co napsali holky, bych napsala i já a to, že účes je hezký, jednoduchý, ale vyzvihnout to potřebuje, nevím, zda máš závoj- myslím, že ne, tak buď to chce štrasový doplňěk- např. čelenku, nebo jen kamínky, nebo živé kytičky....já měla tedy štrasové kamínky různě v účesu a živé 2 květy růžiček, na focení zbyl už jen jeden :-D album už nemám tady, ale myslím, že víte, jak jsem to měla. ale co vám chci dát do alba....jak jsem slíbila a zda si pamatujete..........výtvor cukrárny Petra, nechci to nazvat svatebním dortem, protože do svatebního dortu to mělo daleko, ale ať vidíte, co se nám ani nestyděli dodat a co jsme samozřejmě odmítli..... jsem na neschopence, takže musím ležet, tak alespoň je čas, už je mi lépe, vás dočíst. Jituško, už jsi frnkla směr moře,takže i tak přeji supráckou dovču :-) a Lien- moc se těším na fotečky :-) no a naše skoromanželky, žádné stresíky a pohodové přípravy :-)
Odpovědět
Karmi, to líčení se mi takto fakt upřímně líbí.....snad to tak vyjde i ve svatební den, myslím Martínka
Odpovědět
jo Very, tomu říkám krásný pečlivě udělaný svatební dortík, fakt hezoučký !
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mi konečně podařilo přidat pár fotek od fotografa, jen mi sem nejdou zmenšit černobílé fotečky a barva sépie, tak jsem sem dala alespoň ty barevné.
Odpovědět
Profilova fotka
krásné dobré ránko, lien: doprohlídla jsem fotečky...hrozně moc se mi líbí...jde vidět, že dlouhé a náročné přípravy se vyplatili a vy jste měli kouzelnou svatbu. kimby: děkuju za pochvalu líčení, doufám, že je vše v pořádku, že jsi na neschopence..škoda, že nemůžete dorazit na svatbičku,že jste v zahraničí...ale určitě budeme mít spoustu fotek i video,tak hned pak dodám :-) jinak ten "dort" z cukrárny Petra byl opravdu hrozný,také bych si ho nevzala. Viděla jsem ho z fotek z mobilu,ale teď jsem si ho mohla prohlídnout lépe. Ještě, že Vás cukrárna markétka vyšla maximálně vstříc :-) jinak jsem včera mluvila se svědkyní...tak mi včera řekla,že se rozešla s přítelem,takže na svatbu ten přítel nepůjde. že jim to delší dobu neklape a že mají teď nějakou krizi, že by si svatbu s ním tam neužila, dneska ráno mi zase napsala,že neví, jak to mezi sebou mají, že mi dá vědět, zda její přítel půjde...já už jsem z jejich vztahu opravdu vyčerpaná...je to hnusné,ale radši bych v tomto případě,kdyby její možná expřítel nešel, protože by se tam akorát hádaly a ona si opravdu svatbu, jak sama potvrdila neužila. včera jsem se ségrou dala dohromady krabičky a košíčky na výslužky, skládali jsme je, polepovali zelenými štítky a zdobili...doděláváme jmenovky na hostinu,protože co tam byli korálky zelené,tak se odlepovali,tak jsme to vyřešili malými kytičkami, určitě pak nafotím...pak jsme byli koupit pěkné pero ke knize hostů...knihu hostů budeme připravovat dnes...pak jsme včera připravovali košíček s pytlíčky rýže..ještě sháním dva menší polštářky, do kterých bychom napíchali vývazky (jeden polštářek zůstane u nás, druhý půjde k ženichovi). čoko fontánu prý nakonec asi mít budeme na resslu,ještě tam musím doobjednat nějaké věci...dnes musíme dát ještě dohromady fotky, které budeme skenovat a posílat paní,co nám dělá dorty...necháváme dělat dorty pro rodiče,kde budou naše fotečky z dětství :-D včera jsem se rozhodla,že asi budu ještě dělat svatební noviny,ale max.5 stránek bude obsahovat 1 výtisk..(chci, aby tam byl harmonogram dne, nějaké naše společné fotky, něco o mostu pro mimomostecké apod.)...dneska odjíždímě zpět do prahy...jede s námi i moje ségra a tchýně...lukáš už má dovču, já jdu ještě pondělí a úterý do práce a pak buď v úterý večer nebo ve středu dopoledne jedeme všichni zpět do mostu...včera nám volala tchýně,at všichni i s mými rodiči dorazíme k nim na oběd...tak jsme dorazili né na oběd,ale pak na odpolední koláč...tak všichni krásně pokecali, všichni už jsou nervózní, stresují nás...no jsem hrozně ráda, že už se cca 5 let rodiče znají a tykají si...že jsme je nemuseli ještě seznamovat...oni se vlastně ve skutečnosti navštěvují dost často :-) mějte se krásně...já se jdu pustit zase do nějakých svatebních příprav...pak odpoledne nakoupit a večer hurá zpět do prahy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karminko:teda ty jsi se tu rozjela :-) Je vidět, že toho budeš mít požehaně, ale stojí to za to. Díky tomu zařizování, co teď máš ty, mi odpadl předsvatební stres, neměla jsem vůbec čas se stresovat. Teď, když vím, co tě čeká, bych si to klidně dala ještě jednou. Ten svatební den utekl tak strašně rychle, že se nedivím, že se v některých státech slaví i 3 dny. Kimby: jinak ten dort, to je děs, když jsem si ho přiblížila, tak mě to teda šokovalo, kolik že za tu hrůzu chtěli?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak hlásím příjezd ze svatební cesty z Francie. Bylo to úžasný, dva dny v Paříži a pak jsme jeli na jih do St.Tropez, kde jsme viděli četnickou stanici a užili si moře až jsme se oba spálili - měli jsme 36stupňů, takže fakt pařák. Hned bysme jeli znovu. Jinak mi fotograf poslal odkaz na pár fotek - jako ukázka, tak pokud někdo bude chtít, pošlu do IP. Dávala jsem si čistit svatební šaty do Asasu, ale paní mi pak volala, že ta čistírna jim je nevzala kvůli ozdobám, tak si pro ně zítra jedu. Nevíte kde bych to mohla zkusit? Jestli třeba v Deltě by je vyčistili?
Odpovědět
Profilova fotka
verys: Já se hlásím o fotečky. Jsem strašně zvědavá. Jinak s těma šatičkama za zkoušku nic nedáš.
Odpovědět
Profilova fotka
verys: také se hlásím o fotečky :-)
Odpovědět
Ahojky po dlouhé době, Leni tak jakpak bylo????Koukám,že asi báječně.Prosím tě mohla bys mi říct,zda byl nějaký emočně náročný okamžik????To je totiž snad jediná věc,ze které mám opravdu strach....Jako že budou gratulece a já tam budu bulet jako pako a tak...Holky přišlo to tam na vás..nebo pohoda,klídek???
Odpovědět
Profilova fotka
janicka: ahojky, no počítej s tím, že u gratulací budeš brečet, oddání bylo v pohodě, ale když se na tebe sesype halda ubrečenejch lidí, tak to je docela nápor. ;-) To jsem nevydžela
Odpovědět
janicka: presne jak pise lien, pri gratulacich, kdy vsichni k nam chodili a breceli, tak jsem to taky nevydrzela, jinak behem rana pred obradem jsem byla v poho a hrozne jsem se tesila na obrad, kdyz jsem pak videla zenicha, tak jsem se porad usmivala, byl to takovy pocit stesti nebo jak bych to popsala, ze jsem se porad usmivala jakou dobu. Lien,Karminko: poslala jsem do IP odkaz na fotky, snad vam to funguje
Odpovědět
Profilova fotka
Verys: Tak jsem si konečě na ty tvoje fotečky udělala čas, mám celý týden noční takže jsem jak pitomá. Fotečky jsou nádherné. Už aby jsme se sešli s těma albumama, já jsem zrovna včera objednala fotečky, tak se moc těším, dělala jsem i větší formáty.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já teď vůbec nestíhám...jsem dnes poslední den v práci, do toho máme doma v praze na návštěvě tchýni a mojí ségru... verys: fotečky jsem si stihla prohlídnout, jsou moc hezké :-) taneček nakonec pawli nestíháme, ale zato jsme se pustili do výroby svatebních novin, ale opravdu jen krátké...cca 5 listů bude mít jeden výtisk...jsou tam naše společné fotky, harmonogram dne, něco o hněvínu, o resslu...taková památka... mamka dneska byla na melíru a stříhání u kadeřnice,kam všichni půjdeme v sobotu,takže vše naštěstí v pohodě...zítra dopoledne jedeme do mostu...jdu se ségrou zítra na nehty...ve čtvrtek večer vyzvedáváme koláčky a pátek bude masakr :-( ten je nabitý :-( nestihnu už asi vložit fotečky z příprav, vložím už asi jen svatební... dneska po práci mě čeká žehlení, balení a ještě návštěva tety v praze :-( mějte se krásně..ještě se určitě do soboty ozvu
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Teď sice budeš mít fofr, ale bude to stát za to, uvidíš. Sem hoď pak až svatební albíčko na přípravy už prd, budeš toho mít až nad hlavu.
Odpovědět
lien, karminka: díky za pochvalu fotek. Jsem byla holky dneska odstraňovat nehty od vietnamců (už před svatbou jsem dvakrát navštívila klasické nehtové studio tady u nás a paní na ně hrozně nadávala, jak mi zničili nehty) a byla to hrůza, nehty mám spilovaný, takže odstraňování akrylu mě hodně pálilo a nehty mám jako papír - strašně měkký a tenký a musím je mít krátký, koupila jsem si nějaké přípravky a budu ještě docházet k nehtařce a celé léčení bude trvat tak 3 až 4 měsíce, jinak bez léčení by se mi dávaly dohromady tak rok určitě. je to hrozný, ale co nadělám, takže odrazuji od Vietnamců, nejsem jediná kdo šel k pani nechat si opravit nehty od Vietnamců.
Odpovědět
Profilova fotka
Verys: ještě že jsem k nim nešla, dokonce jsem slyšela, že někde i nečistí pilníky, známá tak chytila plísen a nemůze se toho zbavit. Léčí to už půl roku.
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny,tak já mám jiný názor na nehty od vietnamců...nehtíky mám umělé cca 3 roky...ale vždy s pauzami...vždycky tak půl roku si je nechám, pak je sundám třeba na 3 měsíce, pak mě to zase chytne,že si je nechám udělat...navštívila jsem opravdu spoustu studií jak v mostě,tak v praze...v mostě jsem navštívila 2 studia vietnamců a v praze asi 3 vietnamce...u všech jsou služby stejné...všude dělají nehty stejně...můžu vám říct,že jsem u vientnamců více spokojená než z normálních studií...jediné,co mi vadí,že si s nimi nemůžu popovídat,že prostě nerozumí...ale tak co,jdu tak kvůli nehtům, přinesu třeba obrázek a oni to tak opravdu udělají...navštívila jsem třeba nehty v prioru a hrůza...dlouhé čekací lhůty, nehty jsem měla zežloutné, nehezké... nehty jsem měla i sundané a měla jsem je v pořádku...žádná plíseň, nezničené...opravdu je to subjektivní zrovna jsem na nehtách dneska byla...tak už je mám připravené, nechala si je upravit i ségra a mamča..jen manikůru a ségra i lakování...dnes jsem byla na večeři se svědkyní,takže vše probíhá dle plánů...s přítelem teď mají pauzu..zítra mi má dorazit opravené tričko nevěsta a večer zítra jedeme vyzvednout koláčky a v pátek bude masakr...dorty,výslužky, šaty... pawli, jak jste na tom vy? máš už vše? tak přemýšlím, zda se neuvidíme třeba obě ve svatebním na hněvíně..ale asi ne,vid? až tam půjdeme my,tak vy už se budete buď fotit nebo už budete pryč,co? ale bylo by to krásné,kdybysme se viděly :-) holky letím do vany...a spinkat...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jinak psala martinka,že už je jí lépe,že se sobotou na líčení mám počítat...tak jsem ráda, hlavně kvůli jejímu zdraví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Ono s těma nehtama je to asi i o štěští, neříkám, že všichni vietnamci je dělaj takhle, kolegyně k nim taky chodí a mají je pěkné, holt jsme měli jen smůlu. Ten kolotoč, co zítra budeš mít, ti nezávidím, ale alespoň nebudeš mít čas být nervozní a tak. Jinak já jsem dnes strašně zklamaná, měla jsem si vyzvednout fotky, 170 fotek formát 13 x 18 a 31 fotek formát 20 X 30, jelikož byla pani ve fotolabu šikovná a neuměla to ani objednat, tak mám jen těch 30 velkejch, které jsem objednala přes net k nim na prodejnu, ty které mi objednávala ona od nich přes fotolab, tak nejsou, neuměla ani vypsat ten blbej lístek k tomu. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj co se týče vietnamců taky jsem s nimi spokojená ale hold záleží kam jdete. Lien s těmi fotkama mě to mrzí. Kde jsi byla????
Odpovědět
Profilova fotka
holky pomozte mi táta má narozeniny a jelikož je pivař scháním kdo by mi udělal tady v mostě ty samolepky s nějakým motivem nevíte o něčem???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem si včera byla vyzvednout koláčky od pí.aksamitové..jsou výborné, paní psala, že jich je nakonec 1625 ks, že klidně může odebrat. vzali jsme si všechny, už máme hotové i výslužky, koláčků je tak akorát, paní řikala,že dělala koláčky i minulý týden 1500 ks a prý ještě museli ve svatební den doobjednávat. Já si pak budu brát od paní ještě koláčky v úterý,které povezu do Prahy do práce. dnes v 11 hod. nám začíná ten kolotoč...jedeme do Asasu pro šaty,závoj, koláčky, minizákusky...převést to na Ressl,uspořádat stoly a dát tam jmenovky. Včera jsme scháněli ještě barvu do tiskárny,protože jsme udělali ty noviny (11.ti stránkový je 1 výtisk)..jsou opravdu moc pěkné...já jsem psala text,doplnila fotky a luky mi to graficky upravil. už jsou hotové :-) čokofontánu nakonec máme, doobjednávali jsme ještě kuřecí a vepřové mini řízečky :-) dnes musíme udělat ještě výzdobu pro ženicha na auto, umýt a vyluxovat auta, chci si doma zkusit šaty,abysme ráno nebláznili jak do nich :-( zítra jdu na 10 hod. ke kadeřnici se svědkyní a mamča s babičkou tam jdou už dříve :-) Kmotri: ráda bych pomohla,ale vůbec netuším :-( Jinak švědka a švagra v jedné osobě máme ještě v řecku na dovolené, vrací se dnes večer...to nám ještě psali,at je dnes jedeme do Prahy vyzvednout,přitom jsme jim řekli,at si odvoz zajistí jinde,že opravdu dnes nestíháme,takže jsme jim ještě zajišťovali odvoz...vyzvedne je tam lukášovo kolega s přítelkyní,protože stejně dnes pojedou do Mostu. Jsem opravdu vyčerpaná,už chci aby to bylo za mnou...nervozita začíná působit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka, tak to jsem ráda, že jsi s koláčkama spokojená ;-) . U nás měly obrovský úspěch. Dnes pevné nervíky a zítra si to užij. Závidím :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?