Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
ted jsem si vsimla, ze mi fitograf poslal nejake fotky uz emailem jako ukazku, tak jsem tam z toho taky neco dala. Ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak jsem vám zatím přidala naše fotečky, amatérky :-D
Odpovědět
Karmi: Jsem teď v práci a kontakt mám doma, protože jsem zapomněla telefén doma :-) Takže Ti ho pošlu večer. Paní byla velice šikovná a dokonce líčí modelky atd...jsem měla kliku že vzala obyčejnou holku z Mostu :-) Lien, Verys: byly jste krásné nevěsty ;-)
Odpovědět
holky, musím jen v rychlosti...ale chci pogratulovat čerstvým novomanželkám, zbytek písnu do albíček :-) tak vida, jak to uteklo, už jen poslední 2 slečny :-D Karmi....nesháníš číslo na Ivetu Brůnovou? To ti mohu dát..... wéwéwé.atelier.ennedi.info/ nebo zkus wéwéwé.teampromeny.cz/
Odpovědět
Kimby, díky, to je ona. Iveta Brůnová, ta mi dělala obličej :-) A Karmi, zavolej jí ještě dnes, protože mám pocit, že zítra odjíždí na dovolenou!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, prohlídla jsem tak na rychlo fotečky verys a lien, opravdu nádhera... Tak jsem volala do toho salonu teamproměny,tak tam ještě volno mají,ale pak jsem si přečetla vzkaz od martinky špoulové,tak prý mě asi líčit bude, domluvíme se příští týden jak jí bude, nicméně mám ten salon v záloze.
Odpovědět
Karmi, super :-D neboj, dopadne to :-D dnes už se doufám dostanu k tomu slíbenému mailíku...ještě pracuju :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny v pátek jsem dostala dvd ze svadbičky. má tři a půl hodky a je super. Tímto děkuji tatínkovi Kmotrikovi jak si s tím dokonale pohrál (kdyby sem náhodou zavítal). novopečeným manželkám přejeme moře lásky a štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, moc děkuju za gratulace. Teď se konečně můžu trošičku rozepsat. Den to byl kouzelný, nakonec byla i ta kytice. S ženichem jsme se od rána neviděli, vyzdobili autí a viděli jsme se před odjezdem. Na úřadě jsme zjistili, že jsme zapomněli šampanské, tak ho běželi ještě koupit. Švějk byl nádherně nazbobený, holčina, co to se mnou zdobila byla fakt šikovná. Na kurtech jsem se setkala s dalšíma svatbama, ten den tam byli tři. Muzika byla perfektní, každej si přišel na své. Také jsem viděla mého manžela poprvé s náladkou, fakt to stálo za to. Už se nemůžu dočkat na fotečky od fotografa, včera mi psal, že se opravdu nasmál, tak jsem zvědavá. Také jsem měla trošku obavy z vrácení šatiček, byli dole špinavé ušourané a také byli od trávy, ale vše bez problémů. Teď se konečně těším, že si trošku odpočinu. Jsem k.o. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak mi dorazili ty trička ženich a nevěsta a jsem hrozně zklamaná...to moje tričko je malé,takže se do něj nevejdu...objednávala jsem si velikost L,ale podle toho co přišlo je to tak XS,ani moje sestra,která má 52 kg by se do něj sotva vešla..navíc je to z nějakého silonového materiálu,takže jsem si to oblíkla a vypadám jak s prominutím buzerant..pak si ho navlíkl lukáš a to jsme se teda nasmáli (musela jsem se nějak pobavit,protože jsem se rozbrečela,když jsem to viděla).pánské je OK,je normálně ze 100% bavlny. Holky,nevím co dělat...chceme to zítra poslat zpět na reklamaci,ale nevím,zda nám to stačí zaslat..od 17.8.mají dovolenou...tak budu doufat, jinak zbytečně vyhozené peníze a já nemám věci na převlečení. chci tam dnes napsat e-mail a zítra to poslat doporučeně zpět,ale dám požadavek,at mi udělají asi pánské tričko - ze 100% bavlny,ale s nápisem nevěsta... ach jo,chce se mi zase brečet...všechno mi padá...do toho náročný den v práci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
karminka: chápu, je to k naštvání, ale asi bych se bála, že to nedorazí, docela rychle to uteče, vem si, než jim to tam přijde, než to pošlou zpět, no je to risk, ale určo bych to reklamovala. K čemu ti je třičko na panenku
Odpovědět
Karmi....já říkala, objednej si to tady:-( v naší mostecké reklamce :-( máme s nimi výborné zkušenosti, opět jsme tam byli dělat objednávku na clubová trička, máme je již dlouho vyzkoušené. v Propartu, do týdne je hotové, velikost triček si tam přímo vyzkoušíte, vyberete barvu atd. Jsou ochotní, cena trička s logem cca 238kč..a 100% bavlna. popřemýšlej, popř. ti tam třeba dojdu to zaplatit nebo tak něco. Ozvi se budeš li chtít, protože já než se dostanu k tomu mailu, tak budeš vdaná :-D a máš u mě ten dáreček!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky,tak jsem jim teď odepsala e-mail,že jim dnes tričko pošleme doporučeně k reklamaci a zda to stihnou do příštího týdne. paní je celkem v pohodě,tak mi odepíše,zda se to stihne či nikoliv. pak dám vědět kimby, kdyby paní napsala,že nestíhá, tak bych se ozvala. děkuju holky,jste hodné.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny, tak jsme se na poslední chvíly rozhodly pro ty konfety na první tanec, dnes mají dorazit :-) taky jsme se o víkendu rozhodly, že zrušíme kolečka z myrty na výzdobu aut a mám objednanou v Květuši bílou organzu tak ji jdu odpoledne taky vyzvednout a budu dělat mašle na zrcátka :-) V pátek razím ke kadeřnici na barvení a stříhání tak jsem na to zvědavá :-)rovnou zkusíme účes ;-) Karmin:doufá, že ti to výjde ;-) přeju hodně štěstíčka :-) už se nám to blíží :-D ....co jinak?máte nacvičený ten tanec??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pawli: my také nebudeme mít kolečka z myrt na autech..na kapotě budu mít umělou květinu z Asasu a vlizelín do tvaru "V" a na zrcátkách budu mít zelené kytičky a ženich bude mít akorát místo kytky cylindr. já už asi ke kadeřnici nepůjdu, už na to kašlu, na stříhání a melíru jsem byla cca před 3 týdny,takže mi melír ještě neodrostl...max.mi kadeřnice přistřihne ofinu,ale to až v den D,to je na 5 min. s tím tancem nějak nevíme, poslední dobou nějak nestíhám, chodím z práce pozdě,takže jsem ráda, že doma udělam základní věci a uvařim a jdu vyřízená spát a druhý den zase v 5 hod. vstávám a na novo :-( lukáš dal tak trošku už hudbu dohromady,ale pořád nad tím přemýšlím...já si myslím,že mi v těch šatech nepůjde pořádně tancovat takové skákavé kroky...bojím se,že se spíše přizabiju a bude to ostuda než abychom pobavili :-( dnes jsem psala fotografovi,tak naštěstí vše platí, ještě že ten mi to neodřekl :-) to nevím,co bych si počala :-( martinka na líčení mi dá vědět začátkem týden :-) jinak máme zařízené jakž takž vše, jen čekáme na to tričko, mělo by to být do příští středy mi psala ta paní...a spíš ted obvolávám a obepisuju všechny,zda vše platí...masakr bude až tak cca ve čtvrtek před svatbou...a co ty pawli? máte vše nebo na čem ted pracujete? já jsem hrozně ráda,že jsme vše zažídili s dostatečným předstihem a ted neblázníme
Odpovědět
Pawlí, je tu přímo téma na ty recepty do fontánky... ale podle mne je lepší koupit a investovat: 2 balíčka stačí až až wéwéwé. pronajemfontan.cz/cokolada.htm jen se to rozehřeje v mikrovlnce (jsou to takové maličké kousíčky), fontánka předem zapne a nahřeje a pak už jen nalije čokoláda a spustí. vlastní recepty jsou náročné na to, že se musí udělat správný poměr, aby to bylo dosti tekuté a fontánka se nezadřela, nespálila. A nevím, kdo se o to bude během svatby starat, protože je kolem toho lítání...nesmí tam být čokolády málo, je potřeba doplňovat a také ohlídat čas, už nevím, kolik hodin (tuším že max3) může jet v kuse, pak vypnout. ty konfety měla Andru a vypadalo to perfektně :-) Karmi....a to lítání ještě příjde, těsně před svatbou :-D já si fakt odpočinula až po svatbě, bylo to vyčerpávající, ale stálo to za to :-D jen si to užívejte se vším všudy, ono to k tomu patří :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem zase tu :-) v sobotu se chystáme na svatebku, tak se moc těším :-) JInak Karmi, neboj, všechno se to zvládne. Taky jsem si myslela, že budeme lítat atd...a já byla v pohodě, protože jsem se tomu věnovala a ve čtvrtek jsem jen seděla a odškrtávala co všechno mám a nemám...docela jsem byla v klidu...tak se neboj, to zvldáneš a ono se to nezblázní, když "něco" nevyjde. Hlavně že se máte rádi. Nám v den D onemocněla drůžička, měli jsme pro ní půjčené šatičky,nazdobený košíček...no a říkala jsem jejím rodičům, hlavně ať se uzdraví!!! Jinak ty konfety vypadají fakt báječně, ale nám je nedovolili, taky jsem se na ně ptala.... Já netrpělivě čekám na fotky od fotografky... a zatím nic :-( Tak pusu všem! A doufám,ž e po svatbách holek uděláme ten srázek co nám teď nějak nevyšel...vidím to na září ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vyběhávat ty doklady, to je něco. Dnes jsem lítala jako fretka, to snad nemá konce, jestli to chlapi nemají jednodušší. Jinak nějakej sraz by jsme udělat mohly, ale budeme muset počkat na Kaminku a Pavlinku, ty teď budou mít jiné starosti, už se jim to blíží.
Odpovědět
Profilova fotka
Pawli: čokofontána prý může jet max.5 hod. :-) Určitě pro sraz jsem,ale po svatbě pak odlítáme na svatební cestu...letíme na tu krétu 1.9. a vracíme se 11.9.,tak jedině po tomto datu,kdybyste na mě počkaly, určitě vás moc ráda uvidím :-) Holky, jak jste to měly nebo máte s oddacím listem? dostali jste ho na míste nebo vám ho pak poslali domů? Pawli,jak to máš ty na hněvíně? nás se ptali na matrice na jakou adresu nám to mají poslat...tak jsem si to nechala poslat na adresu k mým rodičům. Ale nevím, zda si radši oddací list nevyzvednu v pondělí na matrice. Nejlepší by bylo,kdyby nám to tam dali rovnou, na některých hradech a zámcích se to tak dělá :-)
Odpovědět
Zdravím všechny svobodné a vdané. Vdávala jsem se v červenci, ale na tuto diskusi natrefila až nyní. Jsem z Chomutova, pro kytici jsem si však jela do Mostu. Byla mi několika lidmi nezávisle na sobě doporučena Květinka "U Dvojčat"...... a mohu doporučovat dále. Původně jsem neměla jasnou představu, milý personál mi však se vším pomohl. Paní vedoucí se mi věnovala skoro tři hodiny, přestože byl obchod neustále plný lidí. Dokonce pan majitel (mimochodem velmi sympatický mladý muž) mě odvezl do velkoobchodu si vybrat barvu růži, aby mi přesně ladily k šatům. Byla jsem maximálně spokojená. V den svatby bylo vše připravené tak, jak má být. Kytici mám dodnes doma, sice už suchou, ale pořád vypadá nádherně a mám na co vzpomínat.
Odpovědět
Holky, tak jak se vede? Já vůbec za váma nestíhám chodit.... Dala jsem nějaká věci do bazárku, botky, něco pro družičky, šaty pro velké družičky, pánské boty..hledejte mne pod jmenem Andru, okres Teplice.. ;-) ale mám pocit že jste tu všechny vdané že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
karminka: My jsme oddací list dostali hned, ale nevím jak je to na tom Hněvíně. Jinak určitě na vás holky počkáme, poprvé jsme se sešli jako svobodné a teď už budeme všechny mladé pani. Andru: chtěla jsem se zeptat, kde jsi si nechala dělat ty plakáty z těch fotek do té ložnice, je to nádhera. Kolik pak to vyjde?
Odpovědět
Lien u fotostaru, nejsou to přímo plakáty ale fotoplátna, vypadá to jako obraz, jako fotka na látce...jukni na fotostar.cz a dej si dárky, tam fotoplatna...tyto 3 plátna 60x60, 60x80 a 60x60 stála 2800kč dohromady, ale určitě to stojí za to.... Karmi, my dostali oddací list až týden po svatbě poštou, ale na Hněvíně ho nedostaneš, buď si ho jdeš osobně převzít na matriku a když nepřijdeš tak ho posílají na adresu....
Odpovědět
Profilova fotka
Hellblau: asi si myslím,že tě chtěli odkázat k dvojčatům,ale ty změnili název,tudíž jsi byla v jiném obchodu...ale tak hlavně,že jsi byla spokojená :-) Lien: Andrejka tuším, že psala že ty fotky nechávala dělat ve Fotolabu a cena tuším 2800,-
Odpovědět
Lien zde se jukni http://www.fotostar.cz/cs/darky-z-fot...
Odpovědět
Profilova fotka
Andru: děkuju moc za odkázek, ta cena je super, je to nádherné, fakt to stojí za to.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem přidala pár foteček, už máme doma album od profi fotografky a je to moc hezké :-) Tak po dovče si sednu a to album dám pořádně do kupy a trochu promažu....zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
krásný večer holčiny, nějak to tu ztichlo..:-( skoro všichni vdané,tak už sem moc nezavítáte :-( mám dotázek...budeme mít oddávajícího p.pitína, jen ho vůbec neznáme...dávali jste oddávajímu a matrikářce výslužku? myslím si,že je to slušné...matrikářce dáme asi výslužku,ale chlapovi by se měla dát asi flaška,ne? vůbec ale nevíme,co pije...jakou flašku mu dát?jde o to,že se s oddávajím vůbec neznáme,vůbec nevíme, jaký proslov od něho bude, zda budeme spokojení. tak přemýšlíme, co mu dát...abychom si nepřipadali blbě...jaké máte s tímto zkušenosti?
Odpovědět
Karmin, někdo dává a někdo nedává, ptala jsem se pana mullera a on mi řekl, že 90% svateb oddávajícím nic nedává, že neví ani proč dávat....já dát chtěla, ale nakonec se na to v tom shonu zapomělo...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?