Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
holky, nejsem doma, dočtu večer, napíši večer. Karmi, tobě odepíši na mailíka.... a holky: kdyby jste věděli o někom, kdo by chtěl jít do pronájmu 1+2 tady v Mostě, někdo slušný, dejte mi vědět, ju?Více třeba přes IP, volný ihned.Dlouhodobě
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jitul: to je mi moc líto,že ti to martinka odvolala, doufám, že jsem jí nenakazila já v pátek,ale už jsem zdravá, už mi bylo v pátek dobře, jinak bych k ní nešla :-( mě zatím vypadlo překvapení - travesti show...tak doufám, že to je první a poslední věc kimby: ok, napiš kdyžtak do mejlu napiš i nějaké podrobnosti o tom podnájmu, kdybych o někom věděla, ozvu se
Odpovědět
Ahojky, tak Martina to nakonec opravdu odvolala, ale chápu jí, prý jí opravdu není dobře a to se nedá fakt nic dělat...no jo a to mi to začalo. Celý den jsem v práci byla na služebce, tak jsem obvolávala kosmetičky, no volala jsem asi šesti...vyšla až ta poslední, které jsem volala až ve 4 odpol. do té doby nervíky....No a zkoušku nestíháme, takže to bude v pátek naostro...Dnes jsme byli v Selském dvoře, zaplatit zálohu, doladit detailíky, no bude to hezké.... Holky, frčím, jdu ještě dolaďovat a to je snad nejhorší :-) PAPA
Odpovědět
Profilova fotka
jitul.ka: Ahojky, nic si z toho nedělej, jsem ve stejné situaci, ten kluk co mě měl líčit se na mě bezdůvodně s prominutím vysral. Naštěstí mám šikovnou ségru, takže to svěřím jí. Také jsem dnes byla v květince, další bomba, nejsou bílé orchideje, takže asi ještě bude změna kytičky, ale to se dozvím, až den před svatbou. Ségra, která měla mamce pomoc s pečením si krásně prodloužila dovču a přijede až ve čtvrtek, takže mamka peče sama, ode mě pomoc nechce, protože se to nemá. Abych jí nějak pomohla, tak jsem včera a dnes lezla na palachovce a myla jsem jí okna. Mám za sebou asi 30 oken, takže jsem opravdu k.o. Také jsme se dnes dohodli na prodeji bytu, takže zítra lítání, přepis atd. No a pak už jen ta koupě chaty. Zkoušeli jsme ozdoby na autíčku, alespon to je paráda. Teď si jdu sednout a musím si sepsat, co mám ještě udělat, je toho požehnaně. Začínám být nějaká fakt hotová :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak do vcerejska jsem byla celkem v pohode, ale dneska je to sila, od rana litam, kupuju jeste krabice, pritelov spodni pradlo at je taky hezkej, atd. Dneska psali z kvetinky a cena vseho bude max. 2000,- coz je super. Nejak jsme se rozjeli s vysluzkama a mam strach, ze toho nebude dost pro rodinu, ake co, hlavne, ze se naji na hostine a kdyz zbyde, tak se da do vysluzek. Radeji jsem ale jeste objednala na zitra minizakusky - na zitra uz jen sly vetrniky a venecky, tak jsem oboje vzala po 40 a jeste jsem dnes na miste koupoila vsechny minizakusky co meli - spicky a tak a kdyz budou jeste neco zitra, tak koupim jeste. No je to sila, zitrka se s pritelem bojime, dopoledne jsem na nehtech a barveni vlasu a odpoledne to vypukne, to budeme furt jezdit trasu Most - Litvinov, kde bude hostina. Hlavne na nic nezapomenout. Lien: díky za optani na saticky, dnes jsem je uz byla zavest k nasim, kde budu zitra spat a mame se moc libily, ja jsem taky moc spokojena, no uvidite pak sami
Odpovědět
Profilova fotka
verys: Chápu ten tvůj frmol, mám to to samé. Málem jsem tě nepoznala změnila jsi barvičku vlasů a sluší ti to, až když jsi přišla blíž, tak mi to docvaklo. My jsme sli do realitky, dnes jsem prodala byt a vyřizovali jsme formality. Na šatičky jsem byla moc zvědavá, až sem pak hodíš svatební fotečky, tak je sčíhnu.
Odpovědět
lien: tak to je fajn, ze jste byt prodali, slo to celkem rychle. Ja ted cekam doma jeste na pritele,ten se sel nechat ostrihat, pak se stavime u jeho babicky, aby vedeli co a jak, pak jeste u jeho taty, kde je momentalne druha babicka z Moravy a tam si vezmeme uz nejaky domaci moravsky kolace pro pritele zitra do prace. to tam hodi dopoledne mezitim co budu v salonu, pak zacneme vozit veci na hostinu, odpoledne se stavime jeste u pritele v praci a pujcime si tam auta na svatbu - dela v autosalonu, takze parada. pak navest k nasim zbytek mych veci - spodni pradlo atd. No a snad to bude vsechno, jsem zvedava v kolik skoncime.
Odpovědět
Ahoj holky, tak Lien a Verys, uteklo to, že??? :-D já teda jsem nervama OK, až se divím, já stará nervóza, včera teda jen okolo té kosmetičky, ale už je OK. Dnes jsme nakoupili, dodělali a já jdu poklidit byt a uvařit něco k jídlu, dát všechno na hromádky, ať jsme na zítřek nachystání :-) To nám začíná maraton, koláčky, dortíky, nehtíky, atd.... Tak se holky držte, přeji krásné dny a posílám pusu. JInak LIen, super že jste prodali ten byteček, fakt to šlo docela rychle!
Odpovědět
Profilova fotka
verys: No máš toho požehnaně, ale čeká mě to samé, mamka dnes pekla jak o život, colé rodině praská lednička ve švech, mám tu cukroví, věnečky, větrníky, kremrole, ovocné řezy, čokoládové řezy, košíčky ovocné, pařížské rohlíčky, no je to asi okolo 500 až 600 minizákusků, zítra jde pro 300 koláčků, co má objednané, no a asi 500 jich budou péct. V pátek bude dělat dva svatbní dorty. Zítra mě čekají šaty, které jdu vyzvednout, pak jsem objednaná na nehty a ke kadeřnici. V pátek jdu kvůli té kytce, tak jsem zvědavá, jak dopadnu. Rovnou jí zaplatím. jitulka: Takže tě čeká obdobný kolotoč lítaní jako nás. Hlavně, že jsi na to líčení někoho sehnala. Obdivuju tě, že stíháš uklízet a vařit, já jsem sice dnes uvařit stihla, ale úklid nějak nestíhám, mám tu všude samé svatební věci. Byteček jsme prodali rychle díky realitce, ta ho vykoupila, peníze dala hotově na ruku. Nabídli nám slušné peníze, tak jsme to hned vzali, než by si to rozmysleli. Měla jsem tam rok a něco kluka v pronájmu, holky katastrofa. Jak dokáže někdo za rok zhuntovat byt, šla jsem do kolen, když jsem to viděla, ale hlavně, že to máme z krku. Takže holky, v pátek si na vás určo vzpomenu, ale do té doby se tu ještě snad na chvilku setkáme, třeba jen v rychlosti. ;-)
Odpovědět
Ahoj princezny...no je to kolotoč, to teda joooo, ale příjemnej :-) Dokonce jsem dnes stihla jít i na pracovní pohovor :-D tak uvidíme jak dopadne... No Lien, já uklízím, protože mi přijede kamarádka z Prahy o den dříve, tak ať je to tady trochu v "cajku" a pak u nás budou po svatbě spát naši, jsou z Jirkova a na hotel nechtěli, protože mají kočičku a nechají jí u nás...ona ta jejich míca je jak další dítě :-D Tak ať to tady trochu vypadá...Jinak teda k tomu úklidu jsemse ještě nedostala, teď mě napadlo udělat krabici na přáníčka a musím se pochválit...to jsou takový kravinky u kterých strávím spoustu času, ale mám z nich radost. Snad to stihnu nafotit ;-) Lien, taky na Tebe budu v sobotu myslet, ale to už já budu mladá paní a Verys taktéž :-D Kde to vlastně máte???Myslím obřad, ten zbytek si pamatuju... No jo tak já jdu na ten úklid. Krásný večer a nám budoucím paním hodně klidu a ať vše vychází, ju? tak papa
Odpovědět
lien, taky budu na tebe v sobotu myslet. snad to zvladneme zitra, pritel ma hrozny nervy z toho zitrka, ale zvladli to jini, tak my snad taky jitul.ka: a pocasi nam hlasi zatim pekny, co? ja ani nesehnala bily destnik, takze prset ani nesmi :-) no jsem na to zvedava, delam kolem toho uplny tajnosti, nikdo nevi jaky mam saty (videla jen mama), ze budu mit zavoj, jaky vlasy,. . . proste nic a vsichni me uvidi az na obrade az budu kracet k zenichovi. Snad se mu budu libit a bude alespon trochu namekko, delam to hlavne kvuli nemu.
Odpovědět
jo a jeste dneska mi dorazila bizu do vlasu, tak jsem spokojena, je pekna a hodi se k ostatnim doplnkum, udelali mi stejnou kombinaci perlicek - bila a kremova. Tak vy vdane, co to mate jiz za sebou na nas myslete ;-) jak to pujde, tak se zase ozvu, ale mozna asi az jako vdana pani. zitra cely den litame a pak jedu spat k nasim, ti sice internt maji, ale nevim v kolik dorazim. Tak se mejte a nam, co to mame ted pred sebou snad bude prat stesti a vse dopadne tak, jak jsme si predstavovali. Drzim palecky. Ahoj
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no holky, vy jste se tedy rozjely :-) kimby: ano,napiš mejlíka, uz na něj čekám jitul,lien,verys: budu na vás myslet, blíží se to závratnou rychlostí...vždyt my už máme svatbu za 17 dní...a to jsem si nedávno řikala ještě 8 měsíců před námi :-) já ted ještě přemýšlím, co dozařídit...psali mi,že tento týden nám dorazí ty svatební trička a ten lampion :-) tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat, snad to bude z dobrého materiálu - kvalitní bavlna. nám už spíše zbývá týden předem obvolat všechno,zda všichni se vším počítají...pak si jen zajít na nehtíky a odvést všechny věci do mostu,aby vše bylo pohromadě...a pak dva dny předem vyzvednout koláčky atd...a den předem udělat výslužky a navést vše na hostinu. ještě nám chybí výzdoba aut - vše už je koupené a výzdoba objednaná,ale chybí nám udělat ten vlizelín s dekorací,ale to asi až ten týden dopředu,až budeme mít dovču a budeme v mostě :-) jinak mě zatím nic dalšího nenapadá,ale věřím,že se toho najde ještě spoustu...holky, čím blíž se to blíží,tak jsem méně nervozní...třeba nějaké 2 měsíce zpět jsem byla mnohem víc...vím,že to na mě přijde cca 3 dny před dnem D.
Odpovědět
Ahoj kočky, tak včera jsem si vyzvedla ty šaty.........no paráda, co vám budu povídat :-) Večer ještě přišla kamarádka, tak jsme to zkoušely se šperkama atd ;-) no je to OK. Tak já jdu něco dělat. Mějte se fajn, asi jsem tu dnes naposledy, takže asi až v sobotu jako mladá paní Veselá. Verys: na počásko já nekoukám, nechtěla jsem mít zbytečně obavy, takže pro mne to bude překvapení, ikdyž všichni říkají, že bude hezky, ale já se prostě nekouknu :-D A s kolegou v práci jsem se vsadila o flašku, tak to zatím vypadá, že vyhraje :-) (protože jsem tvrdila, že budu mít smůlu a určitě bude pršet...) Holky, ať nám to vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, koukám, že tady jsou přípravy v plném proudu :-) pak jsme na řadě už jen my s karminkou a to věřím uteče taky jak voda :-) jitul.ka, verys: holky na zítřek vám držím palečky ať všecko výjde bez nejmenších problémů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jitulka: Taky už mám šatičky doma, mám odzkoušené autíčka výzdobu a ozdobené krabičky na výslužku, teď jdu na nehty a ke kadeřnici barvit vlasy. pawlina a Karminka : No nebojte, těch pár dní Vám uteče jako voda, to já už budu mít klídeček a vy budete v tom koloběhu, ale zase je to takové příjemné zařizování. Jitulka a Verys: Zítra na Vás budu myslet, ať Vám to dobře dopadne. ;-) Jinak nervozita nějak nenápadně zmizla, na to, že to mám za 2 dny, tak jsem v klidu, což se divím, ale to přijde. :-D
Odpovědět
holky, nestíhám:-) ale ještě dožehlím, dočtu vás a písnu. Pavlí, tobě jsem odepsala na IP- to víš, že půjčím, domluvíme si čas a den...pak odjíždíme, tak ať ji máte. Karminko...dlužím mail, dnes napravím, zda zase neodpadnu :-D a zbytek večer, prádlo nepočká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budu na vás zítra a v sobotu myslet. Jsem se dozvěděla, že se bude vdávat zítra i moje spolužačka ze střední. Kimby: OK
Odpovědět
tak opět večerní čas šel proti mě a já usnula dříve, než bylo po zprávách :-D:-D Jitulko, Veruš..............přeji vám, ať je vaše svatbička jedním z nejkrásnějších dnů ve vašem životě, moc na vás myslím, aby vše vyšlo - a ono vyjde, dle vašich představ. Užívejte si to, protože ten den uteče jako voda a zůstanou jen vzpomínky. A vykročte pravou :-D Lien- zítra tu nebudu, takže stejně tak, jako dnes holkám, Ti přeji zítra pohodu, klid, maximálně si vychutnávej každou minutku toho dne, až bude po, pochopíš proč :-) Hodně štěstí na společné cestě životem! Neprší a pršet nebude :-) tak to má být, pohodička :-D Dočítám, že odpadlo líčení...Lien i Jitulka, holky doufám, že to zvládne i přesto--vzpomínáte na mě? To bylo jediné, co do poslední chvíle jsem musela řešit! Věřím, že orchidee budou!Dej pak vědět. takže holky, mějte se úžasně a těším se na vyprávění a na fotečky! papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, chci vám jen napsat, že mi strašně moc mrzí, že jsem musela odříct to líčení - baví mi to s vámi, ale mám dlouhodobější problém.. štítná žláza - dali mi prášky, které mi dávat neměli a já v tom lítám, našla jsem novou paní doktorku v Praze a okamžitě mi je vysadila a říkala že se z toho budu nejméně 3 týdny dostávat :-( Doufám, že se vám všem svatba povede dle vašeho přání a vašich představ... Tímto všechny zdravím, protože jediné co teď mohu dělat, je sedět doma a být na PC.. Martina Š.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak hlásím orchidee nejsou, budu mít náhradní kytičku, nějaké překvápko, nervy už začínají pracovat. Včara jsem lítala až do 22 hodin.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoky všem novomanželkám gratuluji a užívejte si to
Odpovědět
Ahoj holky. Tady mladá paní Veselá :-) Můj den začal problémy, onemocněla nám družička, svědkyně měla bloklou páteř a "hejblý záda"....tak jsem jen čekala co se vše se ještě stane. NIC. Vše klaplo do posledního puntíku! Ženich mě viděl až u "oltáře", byl dojatý a celkově to na něj padlo. Já byla celou dobu FAKT v klidu, prožívala jsem to holt celý rok. Proslov oddávajícího neměl chybu. Byl to Hofmann, který nám ho udělal na míru, osobní, vtipný, dojemný a kouzelný. Poslala jsem mu totiž pár vět o nás dvou, a vše použil...opravdu originální a jedinečné. Nakonec i přesto že to byl občanský obřad jsme si říkali církevní slib. Úžasnééééé. No a pak se jedlo, zpívalo, tančilo, bavilo, vtipkovalo. Kamarádi měli nějaká překvapení v podobě "zbouchnuté romky" apod....no fakt paráda. Vložím fotečky, zatím jen neprofi ;-) Holky, bylo to fakt super!! Pusu mladá paní Veselá PS: dnes jdeme s přáteli opět do hospody a pokračujemeeeeeee PS: Vizážistku jsem sehnala a udělala mě i mamince dokonalé líčení, které vydrželo celý večer. Martinko, vůbec si s tím nelam hlavu, hlavně se uzdrav!! Lien: držím na dnešek palečky!
Odpovědět
Jitulko,tak vítám, mladá paní :-D krásně se to čte, jak jste si to užili, tak to má být :-D jsem říkala, jsou věci, které se prostě naplánovat nedají, jsou i věci, které i kdybychom se stavěli na hlavu, nemusí vyvést, ale přesto.......je to o tom, jak se k tomu přistoupí a jak kdo si nechá svůj den tímto ovlivnit. Takže vám se to vyvedlo a to je báječné! Tak si to pořádně vychutnávej :-) těším se na fotečky. Jinak nás oddávat také p. Hoffmann a je super, tedy dle mého názoru, také jsme mu vyplnili věci o nás, takže projev je vždy osobní, má to hezky připravené a také jsme skládali "církevní" slib. Jen tedy bez výrazů Bůh atd. To je u něj zvykem, jak už mi i tady holky dali předem echo :-) Je to prima oddávající a nelituji, že jsme si ho přímo vybrali. Lien- nevadí, i bez orchideí budeš mít nádhernou svatbu, věř tomu:-) držím palce!
Odpovědět
Kimby: fotečky sice neprofi jsou už vloženy :-) Pan dr. Hoffmann je vskutku výborný pán a také jsem věděla, že budeme mít slib, páč jsem si o něj rovnou řekla :-) Bylo to fakt krásné! Hlavně my "spolu" pracujeme na kraji a když nás tady na matrice nechtěli v pátek oddat, tak nám řekli, ať si seženeme oddávajícího, takže jsme mu volali a on souhlasil. Projev měl na 3 strany a celý obřad(bez gratulací) trval 20 minut. Fakt bomba, lidi za námi chodili a děkovali, že to ještě nezažili. Opravdu výborné ;-) No jinak to co "nevyšlo" prostě být muselo. Zrovna jsem byla u kadeřnice, když jsem se to postupně dozvídávala a ta mi řekla, že bez chyby by to přece nešlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky..jitul, máš nádherné fotečky...je dobře,že vám vše dobře dopadlo...a máte krásné vzpomínky.. no mě padla ta travesti show a teď ta martinka na líčení...ale tak hlavně se marti uzdrav,to je na prvním místě...já ted musím rychle někoho sehnat...plno vizážistek už má plno..je to hrozný... no, skoro ze všech už jsou ted vdané paní...takže teď ještě za 14 dní já a pawli a pak ještě někdo v září,ne? tak doufám,že se pak sejdeme všichni jako vdané paní :-) už nám psali z toho svatbadekor,že nám v pondělí dorazí trička a lampion :-) jinak si musím sehnat vizážistku, odvést všechny věci asi příští víkend do mostu...a také už mám doma vlizelín a takové zelené kytičky,tak to nachystat na auta :-) luky se půjde asi příští nebo až ten další týden ostříhat, já na doplnění nehtů..ještě se musím několikrát projít v botkách :-) zase tolik toho není...jen spíše to bude nával ty 2 dny předem vše doručit na správné místo
Odpovědět
Ahoj holky, tak svatba byla super, vse bylo podle nasich predstav, moc jsme si to uzili a myslim, ze i rodina a pratele, i kdyz s nami museli mit trpelivost na zamku, protoze jsme se asi dve hodiny fotili, ale co nam tak fotograf nekdy ukazal ve fotaku, tak fotku budou super a video urco taky. Zenich me videl az na obradu kdy me k nemu vedl otec a bylo to uzasny, byl dojaty a ja taky, ja se hrozne smala, ne nahlas, ale byl to takovy pekny pocit stesti, ze to neslo chvili zastavit, zenich byl taky nadhernej. Vsichni pry obrad probreceli. Jen vcera nam volali nasi kamaradi, ze na nas cekali v pul dvanacty na Hradku, cas sice trefili, ale den uz ne :-( moc nas to mrzelo, protoze jsme je tam chteli a manzel :-) mu celou stredu a ctvrtek volal a nemohl se mu dovolat. Je to skoda, i oznameni s datumem meli, ale holt si mysleli, ze je to sobota. stahuji par amaterskych fotek, tak sem pak az bude cas neco dam. Zitra vyrazime na tyden s manzelem na takovou svatebni cestu po republice, vracime se v patek a v sobotu slavi tata padesat. Jinak jsem vcera zahlidla Lien u Svejka a byla to taky krasna nevesta, takze Lien, gratuluji. Mejte se mic fajn. Zatim ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
holky novopečené manželky gratuluji :-) už se také hrozně těším na tu naši svatbičku... :-) Jitul: mohla bych tě poprosit, nemohla bys mi dát do IP kontakt na tu vizážistku,co jsi měla..sháním,ale zatím jsem nic nesehnala. verys,lien: hoďte fotečky, už jsem natěšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, všem Vám moc děkuju za gratulace, zítra přidám první fotečky, dnes to byl strašný frmol. :-) Den to byl nádherný a neskutečně rychle utekl.
Odpovědět
Ahoj holky, tak změna, místo svatební cesty po republice se zítra vydáváme do Francie - hlavně Paríž a pak taky k moři. Moc se těšim. Jinak jsem přidala pár fotek od bráchy, od fotografa ještě nemáme. Tak se mrkněte. Dobrou noc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?