Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Ahoj holky, tak tady to včera pěkně vázlo... Karmin, ten kalíšek je skvělý v tom, že zaplatíš počáteční investici pár stovek, ale pak už nemusíš utrácet za vložky ani tampony....navíc ho můžeš mít téměř celý den a vymýt ho třeba až když přijdeš z práce a tím že je tam podtlak (je uvnitř přicucnutý) tak by opravdu neměl vůbec protékat a krev nepřijde do styku se vzduchem, takže ani netlí jako na tamponu nebo vložce, je pořád jakoby čerstvá a není tím pádem žádný zápach.... Buba13, tak na slovensku je také Most? Holky, nechala jsem udělat velkoformátová plátna našich fotek ze svatby, máme to v ložnici a je to úžasný, už jen pověsit a bude to super http://www.beremese.cz/album/view.php... tak já mizím něco dělat, papá
Odpovědět
Andru: akorát jsem koukala do Vašeho albíčka. Ta plátna jsou moc hezká!!! Super nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) ty plátna jsou moc pěkná, taky uvažujem, že si nějaké fotky necháme zvětšit.....jinak máme stejnou postel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Andrejko, ty fotečky do té ložnice jsou úžasné :-) Máme také něco podobného v plánu, jen my máme podkrovní celý byt, tudíž v ložnici nemáme tolik místa, přibližně tak 2 zvětšené fotky by se nám tam vešli (ale trošičku menší rozměr). Můžu se zeptat na přibližnou cenu,kolik jsi dávala (klidně napiš do IP). My máme známou malířku, tak máme slíbený jako svatební dar obraz, to jsme si řekli i barvy jaké bychom chtěli a ten obraz půjde k Lukymu do pracovny, ale nějaký podobný,jako máš ty bychom chtěli ještě do ložnice :-)
Odpovědět
Karmin, ty plátna stála 2800kč za všechny tři, rozměry 60x60, 60x80 a 60x60cm, jukni na fotostar.cz a tam mezi dárky to tam je, mají různé velikosti i provedení.... ;-) i rámy atd... Pawlin, koukám že stejnou postel tu má snad každý druhý :-D holky z naší uzavřené diskuse taky :-D Do IP mi písněte email, případně pošlu detail těch pláten, je to opravdu jako obraz..... nestíhám, dnes budu až večer ;-) pá
Odpovědět
Profilova fotka
Andru, dala jsem do albíčka fotky slavobrány, nic moc, ale v tu chvíli fakt mi to bylo jedno. Svatba po nás si to takhle upravila, jen jsem chtěla vědět do Milera, v jaký to bude barvě, protože jsem jinou než bílou a zelenou nechtěla. No šampaň jsem ještě tolerovala... Jinak jsem dostala do fotografa fotky a nevím kterou dřív vybrat. Nafotili jich asi 1200 a to ještě fotili další lidi, je to šílený, ale jsem za to hrozně ráda. Video už taky máme a jsem moc spokojená. Kamerovali a zároveň fotili manželé Horákovi, Fillmstudio Orlí Hnízdo z Krupky a byli úžasný. Vydrželi od česání asi od 9 do 11 večer. Supr, a to já absolutně nesnášim focení, ale u nich jsem se bavila. Tak vřele doporučuji. Sehnala jsem kontakt tady na Beremese a tímto nevěstě také dík za info (už nevim kdo to byl). Tak až fotky přeberu, dám do alba. A Andrejce děkuji za tip dát fotky na plátno, moc se mi to líbí. O tom kalíšku taky slyšim poprvé a čumim. Karminko, tak co mimčo? To pak můžeš na kalíšky, tampony a vložky zapomenout, v tom je to paráda. Jo a Lesná je opravdu za Novou Vsí v horách. Je tam nádherný hotel, ale tam se mi nelíbilo, že je otevřená hospoda a chodí tam dost Němců, tak jsme si pronajali od majitele budovu B a tam jsme měli vše svoje, jen obídek a pivko a i maso na gril od nich. Ale to už jsem psala. Andru, Sylvu znám jen z toho Mateřskýho centra, ale je strašně správná. Můj manžel zná pro změnu jejího manžela, Angela. Tak je to dost propletený. Ale na fotečkách jim to slušelo. Byl to dobrý nápad takové družičky. Já měla kromě Kristýnky ještě jednu 11ti letou a ta vypadala jak druhá nevěsta, občas si nás pletli. Tak pak dám do alba. Končím, protože koukám, že zase píšu nejvíc. Ahoj.
Odpovědět
Profilova fotka
Pawlinko, chtěla jsem ti poslat ty svatební noviny, tak mi písni do schránky mejla a hned ti je pošlu. Jinak nevím jak na to...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nemcovka: Uff,to je síla. Abych ti pravdu řekla, ta slavobrána nic moc. Přijde mi to tak uplně nesmyslně namotané ten vlizelín nebo co to je.Žádný uspořádaný systém, prostě nic. Já jen doufám, že nám to takhle neudělají. Asi jsem divná a jiná, ale mě asi jediné se ta slavobrána líbí - jen taková ta obyčejná, bez žádného zdobení a nebo jen tak decentně jen ten vlizelín (ale nějak upravené). Nám to bude ladit i do bílo-zelené svatby. Ale také se mi líbila ta výzdoba Andrejky. Ale rozhodli jsme se nechat tu slavobránu :-) Nemcovka: samozřejmě,že to není nic proti tobě, ty za to nemůžeš. Jinak mimčo ano, plánujeme po svatbě. Vím, že si od menstruace chvilku odpočinu, ale kalíšek se bude hodit i do budoucna :-) abych pravdu řekla, ještě jsem se nedostala k tomu,abych to objednala, nějak ted nestíhám.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mám na vás hrozně velkou prosbu. jsem naštvaná a může za to má svědkyně: potřebuji poradit, jak byste jednaly vy: právě mi psala má svědkyně, že by mě chtěla požádat,zda by mohl jít na naší svatbu její přítel. nabízela jsem jí to už někdy v únoru,když jsem jí žádala,zda mi půjde za svědka, tak jsem se jí ptala,zda tam bude chtít i partnera. řekla mi,že ne...ted mi psala,že nám koupil i on dárek a že proto chce jít i na hostinu...že bych je měla brát jao pár..prý jdou na podzim na svatbu partnerovo kolegovi (ona ho také nezná) a také pozval oba...tak jsem jí řekla,že jsem jí to nabízela,že mi to nemůže mít za zlé, ona mi na to odpověděla,že ví,ale že zrovna na něj byla naštvaná..psala jsem jí,že samozřejmě obřad není problém, ale na hostině je už vše zařízené (počet osob..oběd, raut)..samozřejmě se to může dohlásit, ale jde mi spíše o ten princip,né o peníze nebo tak,to vůbec. napsala jsem jí,že se poradim s přítelem..tomu jsem to teď řekla a řekl mi,že se mu to nelíbí..že nechce na hostině člověka,kterého nikdy neviděl..já jsem ho samozřejmě viděla...jsou spolu už opravdu několik let..ale chodíme na akce nebo si někam sednout jenom spolu...on s námi nechodí. nechci se kvůli tomu pohádat s přítelem. samozřejmě ho chápu a mě se to také nelíbí. ona mi píše,že když to nepůjde,tak mu to řekne, ale ona je takový typ,který to v sobě má hodně dlouho a bude mi to hodně dlouho vyčítat. bojim se,aby se to nějak neodrazila na jejich chování na svatbě. jde také o to,že jsem myslela,že se tam bude věnovat i mě..pojede se mnou v autě, bude mi pomáhat s upravou...apod..takhle vím,že když tam bude s ním,mě si ani nevšimne,bude jí vše jedno...on se na hostině nebude bavit, pojede s ním brzy domů..prostě se bude věnovat jemu,protože jí bude líto,že tam nikoho nezná. Ach jo,omlouvám se,ale potřebovala jsem si vylít srdíčko...jak byste řešili tuto situaci vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem jí to už po icq trošičku argumentovala tím, že mě mrzí,že mi to napsala až ted 3 týdny před svatbou..a také,že z mé strany bude na hostině více hostů,že mi je to blbé vůči příteli...že tam bude další člověk z mé strany. ach jo,nevím si vůbec rady...nechci se pohádat ani s přítelem,ani se svědkyní
Odpovědět
Karmi, já bych to řešila tak, že bych je pozvala oba, přeci jen už jsi jim to jednou nabídla....a svědkyni jasně dala najevo,co od ní čekáš, že jí chceš mít stále při ruce, aby jela s tebou atd....myslím, že by to nebylo vhodné jejího přítele nepozvat....případně se s někým s přátel domluvit, aby si vzali jejího přítele do parády a trochu se s ním bavili, aby se necítil odstrčený....nebo by i její přítel mohl tebe vézt jako řidič, jestli nemáš někoho konrkétního...stejně tak to bylo u nás, svědkyně přítel mne vezl na hrad, svědkyně vedle něj a se mnou jel taťka......uvidíš, že během svatby, si na to ani nevzpomeneš, vím že tě to teď strašně trápí, ale netrap se s tím , jsou horší věci a tohle je prkotina ;-) soustřeď se hlavně na sebe a miláčka.... :-) A neboj svědkyně se ti věnovat bude, ale přeci nemůžeš od ní chtít aby s tebou byla celý den, navíc se určitě půjdeš bavit i s ostatníma svatebčanama a ona na svého přítele čas mít bude a on bude určitě spokojen a ona taky... Nemcovka, no slavobrána se moc nezměnila, jen tam jsou přidané ty květiny....ale alespon s těma kytkama je to lepší... Já bych tu slavobránu udělala jinak, sundala bych to zelený a i ty hadry na tom a nechala jí jen bílou, jen konstrukci a nahoru jednu vkusnou uměloou kytku z každé strany, když živá není možná, případně aby si to každý ozdobil svou živou kytkou...ale čert ví jak ta brána vypadá bez toho zelenýho....no má to pan Muller s tou bránou těžký, každýmu se líbí něco jiného....třeba tato brána je moc hezká, vkusná, nic přeplácaného http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
ale z druhé stany už se mi moc nelíbí http://www.beremese.cz/album/view.php... udělala bych obě strany s tou velkou květinou
Odpovědět
Článek se načítá
a už tu nejsem, budu večer
Odpovědět
Profilova fotka
Andru: moc děkuji za názor. mě jde spíše o lukáše,že ho tam nechce,když ho nikdy neviděl (já se mu také z jedné strany nedivím, mě by se to asi také nelíbilo,kdyby najednou přišel,že kamarád si tam chce vzít přítelkyni,kterou neznám). a jsou teď kvůli tomuhle takové dohady. Nebo spíše neshody,nehádáme se kvůli tomu.máme si o tom promluvit večer, ted šel po práci s kolegama na pivko :-) tak přemýšlím,jak mu to odůvodním. protože také přišel nedávno,zda by mohl někoho pozvat,že na někoho zapomněl a já jsem mu řekla,že už by nás tam bylo hodně. že jsem původně chtěla menší svatbu (původně cca 17 lidí) a nakonec jsme na 31 lidech. s tou dopravou to zase nechci komplikovat. poveze mě právě taťka jeho autem (zase vím,že by své auto nikomu "cizímu" nepůjčil,aby nechal řidit svědkyně přítele) - už je to domluvené. a právě bych byla ráda,kdyby v tom autě jela se mnou svědkyně. ale zase co její přítel, má jet autem sám? nebo by jedině mohl někoho vzít,kdo tzv."zbyde",ale zase cpát mu do auta někoho,koho nezná. no nevím, proto mi to vadí,že to takhle komplikuje. myslím si,že jde o to,že chce svědkyně zachránit její vztah,který momentálně krachuje. je na něm trošku více závislá a chce s ním být každou minutu. on jí totiž dal nedávno najevo,že už s ní být nechce..nakonec to nějak obrečela,on jí dal na milost,že to ještě zkusí...tuší,že má asi nějakoho jiného a ona proto dělá vše proto,aby s ním byla opravdu každou minutu,aby on nešel za tou milenkou. ale myslím,že když ho pozve na naší svatbu,tak to tím přeci nezachrání, jinak by ho si myslím nezvala.
Odpovědět
Ahoj holky, Karmi: no tak já Ti nevím. My zveme vždy všechny po párech, tzn. že i přítel mé svědkyně jde a to ho Honza viděl taky sotva 2-3x...Ale jak píšeš o tom jaký ten její přítel je, tak mám spíš pocit, že jí akorát vydírá, že nejdřív nechtěl a teď chce...no nevím, je to docela komplikovaný ale máš pravdu, že krachující vztah asi vaše svatba nezachrání...... Tak promiň, asi jsem Ti neporadila :-( Jo a jinak, já včera měla den BLBEC, ale fakt. Včer v půl 9 jsme šli si s kolegama zakouřit na balkon, který máme na chodbě a někdo mi mezitím ukradl peněženku se všema dokladama. SE VŠEMA, TZN. I OBČANKU. Síla, takže jsme to tady prohrabali, u vchodu jsou kamery, tak jsme si nechali projet záznam a byl tu jeden maník, šla jsem na policajty, tam jsem to sepsala, dala jim fotku, prý ho znají...no děs. Volala jsem na magistrát, kvůůli té občance, kterou příští pátek potřebuji (proč asi???) a mají dnes pro veřejnost zavřeno, ale představila jsem se jako krajský úřad, kde pracuji (využila jsem nadřízenosti vůči úřadu) a vzali mě, stejně tak i na řidičákách, který taky potřebuji, protože do Ústí jezdím autem. No děs běs, v peněžence bylo 1100, v uvozovkách naštěstí, rptoože jsem včera chtěla vybrat desítku, protože máme teď velké placení, zálohy a zbytek dovolené...nakonec jsem to neudělala!!! UFFF. To byl den. Dnes jsem to na tom úřadě vše vyřídila, vdávat se naštěstí můžu. Jen místo občanky budu muset mít Pas, ten "papír" za občanku co mi dali policajti, rodný list a pak ještě protokol od policajtů :-) Ćím víc papírů, tim líp :-D No ale jsem v klidu, jsem živá, zdravá....mohlo by být hůř, ale naštve to, to je jasné!!!! Holky jak v tu neděli??? Říkali jste někam ven si sednout, tak co třeba do Repre, k vodě??? Když se zase dá spich u salonu, tak je to kousek! A mají tam velké stoly, když nás bude dost!!! TAK PAPA a pište pište Přeji Vám krásný víkend, Karmi hezkou rozlučku a všem ať se daří a hezké počásko. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak Jitulko nic moc před svatbou ztratit občanku, ale je to fakt že může být hůř. Ale štve to, to ti věřim. Tak hlavně buď v pohodě, to je nejdůležitější. Ale jinak, že už toho maníka znají na policajtech a oni s tím nic nedělají, to je taky výsměch. No bohužel to tak u nás funguje. Karmi, já bych to taky nechala na tý svědkyni, ať si dělá co chce. Myslím si, že má i ona takový právo si sebou vzít koho chce ona, že se zvou páry. Já vím, nám se to radí, ale uvidíš, že to dopadne dobře. Ona bude spokojená a když to bude nějakej blbec, tak pochopí, že je na svatbě nechtěnej a brzo odejde...
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem to nechtě odklepla, ale hlavně buď v pohodě a moc to neřešte. Myslím, že jsou důležitější věci. Tak nic, přeju všem krásný den, i když u nás v Litvínově se to začíná mračit a nic moc. Pa, pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak jsem se dnes vrátila z předsvatební cesty, byla to jedna z nejlepších dovolených. Užívala jsem si to natolik, že jsem úplně zapomněla na svatbu, teď mě bude čekat krušnej tejden, jak jsem do teď byla v klidu, tak už začínají nervy pracovat. A co vy, co je u vás všech nového?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak já jsem ted vstala po rozlučce, uf...jsem totálně nevyspalá,ale to nevadí. platí dnešní srazík? sejdeme se tedy ve 14 hod. u salonu delty,jak tu někdo navrhoval a pak se rozhodneme? kdo tedy dorazí? já určitě ano a kimby také :-)
Odpovědět
Holky, já se omlouvám ale na srazík nedorazím, je krásně a musíme toho s malou využít ke koupání 8-) takže si to pěkně užijte a snad budou i nějaké fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, napište, kdo vůbec na srazík dorazíte, abysme byli alespoň v nějakém malém počtu. Je krásně,tak všichni budou chtít k vodě. Abych tam nestála sama. Psala mi Pavlínka (Kimby),že bohužel nedorazí. Já dorazím, jen za chviličku dorazí přítel z rozlučky a jdeme někam na obídek a pak se podívat asi do Centralu,tak snad to stihnu na tu 14 hod. Nemůžete mi prosím dát některá,která tam budete na sebe mobil (pište do IP),kdybych nestíhala na 14 hod,abych jen zavolala,kde jste,že bych pak za Vámi dorazila. díky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, já úplně zapomněla na srazík, jelikož je pěkně tak jedem na výlet...omlouvám se ale nedorazím :-S :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dorazí tedy někdo? tuším, že psala jitulka a lien, že dorazí? to tam budeme ve 3? nebo necháme to na jindy? já bych dorazila,ale jen na chviličku, protože pak musíme k přítelovo rodičům a pak odjíždíme do prahy...dejte vědět, už tu budu jen chvilku, popř. na mobil: 737 684 452
Odpovědět
Holky, já to musím zrušit. Vysvětlím někdy osobně, je to rodinná záležitost. Moc se omlouvám, ale nedorazím... :-( moc jsem se na Vás těšila...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, takže sraz asi padá,co? já už musím letět, jdeme na ten obídek s přítelem a rodinou, tak asi počítám s tím,že nikdo nejde. kdyby náhodou někdo chtěl jít, jsem k dispozici, kdyžtak jsem na mobilu. mějte se
Odpovědět
Taky počítám s tím, že to asi padá. Tak snad nám to vyjde jindy. Užijte si hezký zbytek teplého víkendu. Ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak koukám, že to dnes nevyšlo. Já teď nevím, co dřív, budu si muset sednout a na papír si vše septat a budu odškrtávat hotové. Mám doma už ozdoby na autí, co mi pujčují bratranec s manželkou, holky, to je nádhera, budu to muset nafotit, také jsme dnes koupili sekt, aby jsme nezapomněli.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, lien: na co šampaňské? na přípitek? já jen přemýšlím, zda koupit tomu oddávajícímu nějakou flašku...protože výslužku asi jen matrikářce,co? jak jste to měli ostatní, kupovali jste jim něco? jinak já kadeřnici, vizážistce atd. výslužky dávat budu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
karminka: JJ, šampanské na přípitek. Jinak kadeřnici budu dávat také výslužku a líčit mě bude nakonec sestra.
Odpovědět
Ahoj holky, už ten kolotoč začíná :-D Včera mi psala Martinka Špoulová, že je marod a že mě asi nezvládne nalíčit, dnes dá ještě vědět, takže budu ještě shánět, když řekne že ne....no to je raodsti :-( Jinak vše OK, dolaďujeme....dnes jsem naposledy v práci a od zítřka volno....mě už se to krátí, už jen 3 dny. PAPAPA Mějte se, bavte se atd. Pusu J.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?