Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
Andrejko zdravím, pak určitě napiš, jak jsi se měla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak se po dlouhé odmlce hlásím zpět :-) :-) jsem vás teď akorát takovou dobu dočítala Se srazíkem počítám, mám volno takže dorazím :-D Andru: vítáme Tě zase mezi námi ;-)
Odpovědět
Ahojky děvčátka, Louny zase zdraví Most ;-) ;-) Holky představte si,že máme od soboty prstýnky,jsem z nich unešená..nedají se teda moc dobře nafotit,v reálu jsou ještě hezčí,ale mám z nich obrovskou radost....už mi konečně dochází,že se za pár týdnů vdávám ;-) ;-) Jinak už máme od neděle i oblek pro partnera,koupili jsme ho nakonec u vás v Mostě..sice jsem myslela,že bude jednodušší porodit ježka,pořád k tomu měl nějaký připomínky,že mne málem trefil šlak..ale moc mu to sluší:-)))) Jinak koukám,že poměrně dost z vás už si to za pár dní prožije....tak držím palce,ať filální úpravy klapnou dle plánu:-))) Já jsem trochu divoká z toho,jak to zvládnu v den D...kadeřnici,vizážistku,domluvit auta,aby byla všechna na stejnou hodinu tam,kde mají být,obléknout šaty,kytku,hostinu...uffff...
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: ta chata je v Markvarci, fotečky mám v pc, ty ti případně můžu poslat na mail. Je to 35 km od Mostu, je to v lese, prodávají jí jedny pražáci. Zemřeli jim rodiče a oni to nechtějí, já to tam znám od dětství, teta mám ob chatu.
Odpovědět
Ahoj Holky, tak co je tady nového? kdo je na řadě :-D Jinak dovča super, moc jsme si to jako rodinka užili, odpočinuli a užli si moře i krásných bazénu, sluníčko přálo, tak snad jsme si i něco dovezli :-D copak ten srazík? bude? nebude?
Odpovědět
Profilova fotka
Andru: Ahojky, tak to je super, že se dovča vyvedla. Já mám dnes za sebou poslední zkoušku, ale asi jsem vypada nějak blbě, protože první, co mi pani říkala, jestli nechci vodu, abych jim tam prej sebou nesekla, je pravda, že se cítím nějaká vyčerpaná. V něděli frčíme na dovču, tak se moc těšim, tam se dám před svatbou trošku do kupy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Andy,tak to je dobře,že jste si odpočinuli a užili si. Já se také cítím vyčerpaná. Dnes je mi tak hrozně zle, mám nateklý krk, bolí mě uzliny, nemůžu polykat,teče mi z očí, mám teplotu...luky celou noc zvracel. No fakt super, chci jít odpoledne k doktorce. V noci jsme naspali každý dohromady asi 2 hod.
Odpovědět
ahoj holky :-) Pawlí, tak koukej už odpočívat, i ty Karmi, to prostě jsou ty poslední týdny, do toho to šílené počasí, které tady panuje, děs a hrůza, jednou tak, jednou tak, to vám také nepřidá! Lien, já to tam znám, jezdíme tam hoodně často, je tam bezva koupání, no teď ne, ale min. rok bylo, letos je počasí na 2 věci :-( máme ve vesničce vedle babí s dědou a na Markvarec chodíme courat :-) Karmi, pak písni co u doktora, tady...oba dva :-( no hlavně se brzy uzdravte! Lien, ale jinak šatičky ok? Janičko...Most zdraví Louny :-D hele, neboj, věř, že vše se zvládne, ne že bych nevěděla, čím teď prochází, naopak, takže věřte nebo ne, vše klapne a vše se stihne, musí :-D a to poslední týden je ještě větší mazec :-D ale je krásné na to vzpomínat a dnes se pousmívám nad tím, jak to prožíváte vy, protože mi to vrací vzpomínky :-D jo a přesně--když jsme měli doma prstýnky, tak jsem si říkala...že už jako fakt se to blíží :-) a to jsme je měli doma hoodně brzy před svatbou :-D a srazík tedy platí,v neděli, 2. srpna, zase to dáme někdy po obědě, tedy tu 14. hod? a asi místo až dle počasí, že? mějte se nevěstinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: Tam je nádherně, co? Chodíte i na procházky nahoru do té chatové oblasti, tam v lese? Jinak šatičky sedí perfektně, nemusí s nimi vůbec nic dělat. jinak nevím jestli ten srazík stihnu, ten den se totiž vracíme z dovči, ale nevím v kolik. Takže buď a nebo.
Odpovědět
Ahojky holky, Leni prosím Tě mohla bych vědět na kolik Ti odhadli svatební kytku..je totiž nádherná,moc se mi líbí... JInak Markvarec je u nás viď???Roste tam hodně hub...my máme chatu "přes kopec" ;-) ;-) A jak koukám zkouška šatů proběhla v pohodě,žádnou změnu jsi neuskutečnila....já to mám ale taky tak..první,které jsem si oblékla,tak i mám zamluvené.... Já bych teda zase naopak raději brala šampaň,ale můj sen byla vždycky bílá kravata s bílou košilí a tmavý oblek....takže jsem nakonec vybírala z bílých...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, Kimby: tak lukymu dnes uz bylo dobře,tak šel normálka do práce a po práci šel jeste plavat do podolského bazénu,tak ješte nedorazil. volala jsem mu a rikal,ze je mu dobre. Tak to mel asi jen z nejakeho jidla a do toho ty tepla. no a já jsem byla ráno v práci a kolem 11 hod, jsem sla k doktorce,protože tam byla dnes až od 11.30,tak řekla,ze mám nejakou virózu, mam hodne zarudly krk, tak mi dala nejake pastilky a antibiotika,kdyby mi bylo hur (ma totiz 14 dni dovolenou),tak abych nemusela pripadne na pohotovost. zitra urcite mam zustat doma a budu o vikendu lezet,tak myslim,ze to prejde. tak v pondeli uz asi pujdu do prace. Kimby,jani: s temi prstynky to dobre znam, mame je doma tusim nekdy uz od února a porad se na ne chodim dívat a nejradsi uz bych ho nosila :-) Holky, jak to budete mit s prstynkama po svatbe, budete je nosit oba (zasnubni a snubni) na jednom prste nebo si zasnubni prehodite treba na prstenicek prave ruky? a asi pri obradu se ten zasnubni sundava na ten den D,co? aby vynikl jen ten snubni,ze?
Odpovědět
Profilova fotka
janička: přímo cenu svatební kytice nevím, počítala mi to celkově a to mi dělalo 2400 a byla v tom svatební kytiče, 3 krát kytička pro maminky a 1 krát kytička pro babičku a korsáž pro ženicha.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, to byla včera bouřka co??? to je fakt počasí... :-| Karmi: já si na den D budu sundavat všechny prstýnky, ať na rukákch nic nemám. A po svatbě je budu nosit zvlášť, nelíbí se mi 2prsteny na jedné ruce No jinak já jsem včera koupila podvazek, punčochy, zamluvili jsme koláčky(Lien, nakonec ne tam jak jsi mi doporučila, v úterý už chtěli 240,- za kg a obnovili provoz v té ledvické elektrárně, jak jsem o tom tehdá mluvila, tak jsem tam volala a mám kus za 1,5kč. Ale díky moc), v neděli jdeme koupit košili a já furt zvažuji zda mít závoj nebo ne!!!! Holky poraďte. Chci mít "polorozpuštěné" vlasy, nějaké fotky mám v albu, a nechci dát závoj přes to, aby se účes neschoval...a líbí se mi jen jednoduchý, bez krajky a dlouhý....tak já furt nevím....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobré ráno, Jitul: já už všechny prstýnky mám sundané od Vánoc,aby mi na ručkách vynikl pouze zásnubní prsten. Ale spíše uvažuji nad tím,že pak oba budu nosit na jednom prstě, mě osobně se to líbí. A částečně jsme velikost snubního prstýnku volili k zásnubnímu (nebudu ho mít tak široký - 3 mm). Jinak jsi včera také dost pokročila s přípravami :-) já ted přemýšlím,co dál mám dělat z příprav. Příští týden by mi měl dorazit parfém. Příští víkend máme ty různé schůzky. Akorát dnes nebo příští týden musíme vyřešit ty trička na převlečení. Pořád to oddaluju :-( Ještě jsme slyšeli o firmě Copy center,která by to také měla dělat. Jitul: ty jsi si kupovala podvazek? to já dostanu od svědkyně...jak se řiká,že bys měla mít něco nového, darovaného a půjčeného...tak já budu mít darovaný podvazek :-D
Odpovědět
Slavka:máš právdu, závoj k nevěstě patří...no ještě uvidím Karmi: já si podvazek kupovala, protože jsem dostala darem jiné věci, které budu mít na svatbě (bižuterii), takže také splním nové, staré atd...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny :-) tak u mě už proběhla zkouška líčení, jelikož jsem chtěla jen nenápadné tak to pak na fotkách nebylo až tak vidět proto jsem si foto nevložila, doma se to líbilo...s kadeřnicí máme účes vymyšlený a jen tak jsme zkusily styl co a jak bude bez česání a pod. takže zkouška ještě neproběhla, budem ještě barvit a stříhat pak to zkusíme...Koláčky a dorty jsme také zamluvily.....ještě nám chybí doladit pár věcí ale to až tak za týden Jitulka: já závoj každopádně chci, myslím si, že je to jednou za život a člověk si to má užít se vším všudy....mysli na to, že víckrát už ho mít nebudeš :-D učes budu mít tak trochu podobný mám ho v albu(ten co chci) Karmin: s tím prstýnkem s Tebou souhlasím, také se mi líbí oba na jednom prstě...určitě si je tam oba nějakou chvilku nechám a časem přesunu na druhou ruku :-) Holky co první tanec?zkoušeli jste někdo tančit ne bo tak??? mamka mi poslala takový bláznivý tanec ale je to bomba, schválně mrkněte http://www.youtube.com/watch?v=QujA8Y... doma jsme se u toho nasmáli (konec je nejlepší)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, no každopádne souhlasím s pawli s tím závojem, ale také hrozne záleží na účesu,zda do toho závoj jde. Jinak to video z youtube je fakticky super,uz jsem na takove také narazila se ségrou,ale z českých svateb. nicméne jsou ješte pekna videa tyto: http://www.youtube.com/watch?v=bUHixg... - tady opravdu je potreba ohebnost a mít skveleho tanečníka a tady jeste neco vtipneho z prvniho novomanzelského tance z českých: http://www.youtube.com/watch?v=lmcmsc... http://www.youtube.com/watch?v=ZjeZ5R... - moc pekne, jen hrozne dlouhé, nevesta mela trosku neposedny korzet...ale libi se mi,jak zvolili,ze se zacina normalne pomalym tancem, nikdo nic netusi a zaroven jim konci http://www.youtube.com/watch?v=Bju90u... - také pekne tak az prijde nastávající domů,popřemýšlíme nad tím, jen jestli uz neni pozde na pripravu. Nejhorší je kde sehnat tu hudbu, to je na dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, hlásím návrat. Album je založné tak se mrkněte jak nám to (ne)slušelo. :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kmotrice: Ahojky, konečně jsem měla časík juknout na fotečky, sluší Vám to tam. Přidáš ještě nějaké?
Odpovědět
Profilova fotka
fotečky ještě určitě budou ale sama jsem je ještě neviděla
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotrice: Budu se těšit na další a jakou jste měli dovču? My odjíždíme na předsvatební cestu v pondělí a pak už nás to čeká. Dnes má Michal rozlučku, tak jsem doma nejkrásnější.
Odpovědět
Ahoj holky! Kmotri: vítám tě mladá paní a gratuluji!!! KOukala jsem na fotky a moc vám to slušelo. Tak povídej něco z toho krásného dne! a jaká byla dovča? Plánujeme na 2.8. sraz, tak doufám, že se přidáš!!! No a jinak je tu nějak mrtvo!!! Tak se mějte hezky, užívejte slunka.PAPA
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mě pořád není dobře, už od čtvrtka odpoledne pořád jen polehávám, mám silný kašel, nemůžu polykat a do toho rýmu. Zítra už jdu ale do práce :-( Jinak jsem pokročila v přípravách...sice malinko,ale přeci jen..dnes jsme konečně objednali ty trička, objednali jsme je nakonec přes stránky svatbadekor.cz, tak by měli cca za 2-3 týdny dorazit (doufám,že to přijde do svatby :-D ) a objednala jsem ještě nějakou malinkou dekoraci (stužky atd.),sice toho máme doma dost,ale ono to prostě nedá. a také létající přání. A taky holky už mi jedna věc asi padla...a zrovna ta věc,za kterou jsem byla šťastná jako blecha...volal mi ten travesta,že mu dali na náš termín směnu v práci,tak prý se pokusí si směnu vyměnit,ale spíše to nepůjde, v týdnu se mi ozve,ale asi padne to překvapení pro ženicha a svatebčany...travesti show :-( ach jo,ani mě nenapadá co jiného místo toho dát. nic takového už neseženu. navíc tenhle chlap byl kolega skoro tchýně,tak by to bylo za super cenu. Doufám,že těch věcí nepadne více... Už mi psala pí.Aksamitová (paní na koláčky,jak dala kontakt Olicek),jestli platí objednávka a zda nebudeme chtít i dorty a minizákusky. Tak jsem hrozně ráda,že aspoň tohle nepadlo,tak samozřejmě jsem potvrdila a dorty a minizákusky máme objednané v Asasu. Lien,Jitul,Pawli: co vám ještě chybí dozařídit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak den se podařil na jedničku až na to že jsem v pátek dostala nějakou virozu do střev takže jsem měla křeče a vše co k tomu patří. když jsem byla u kadeřnice tak mi můj milý volá že nemůže najít boty. Pak už to šlo jak na drátku jentomu oddávajicímu nebylo rozumět. Trochu nám sprchlo takže štěstí. Při focení společné fotky strejda o berlích nějak špatně šlápl a povalil lidi okolo. Na hostině úplně úžasný. Dort, rolády nic lepšího jsem nejedla. Porce byli hrozně velký takže většina účastníků měla potíže to do sebe dostat. tančilo se , veselilo až pak jeden malý uličník spadl ze schodů a rozbil si hlavu. Takže se jelo na pohotovost ale má tvrdou hlavu takže vše ok. No a nakonec jedna svatebčanka při přejezdu mezi vinárnou a zahradou bourala a zničila auto svého tatínka. Jinak jsme se bavili až dorána a svatební noc jsme měli ve stanu. Ale jinak sem si to užila. Dovča začala se sklerozou kdy můj manžel zapomněl doma kameru a foťáky takže jsme se vraceli zpět.holky fakt doporučuji ten penzion co jsme tam byli. Vše jsme platili až na konci pobytu,perfektní počasí, výlety ale doporučujiauto protože tak jezdí pouze vlak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak zítra už frčíme na dovču, tak se těším, dorazíme 2.8., tak jsem na to zvědavá. Dnes jsem si byla vyzvednout u bratránka srdce na autí a cilindr, holky, to je nádhera. Pokud stihnu vrátit se včas, tak se přijdu juknout, sice nevím kam, ale to dočtu. Tak zatím pa pa, mějte se tu hezky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Mosťandy. Já jsem takový vetřelec, už docela dlouho čtu vaše příspěvky a dávám na vaše rady a nápady, které jsem uplatnila tuto sobotu a šťasně jsem se vdala na Hněvíně. Děkuju tímto hlavně Pavle - Kimbly, za dobrý tip na kadeřnici a vizážistku, tedy na Andrejku Peluňkovou, která byla fakt skvělá a opravdu jí můžu doporučit. Hlavně mi moc pomohla, že přijela ke mně domu, docela dost brzo a hlavně vysmátá jak sluníčko, tak nám všem zvedla náladu, i když venku bylo příšerně, pěkně lilo. No a pani Brůnová, vizážistka, je taky supr. Sice pro mě, která se nemaluje to byl zprvu šok, když dokončila svoje dílo, ale ženich mě poznal, tak dobrý. Holky, díky i za květinářství U 2 květinek. Supr, hlavně pani tomu opravdu rozumí a ceny vynikající. Andru, od tebe jsem se chtěla opičit s vázama na Hněvíně, protože slavobrána je opravdu příšerná, dokonce jsem mluvila i s pani v Oseku, ale nakonec nám pan Miler slíbil, že se brána nazdobí jinak. Tak jsme to vzdali. Tak holky díky, nevim co dřív psát. Karminko, škoda že jsem nenapsala dřív, protože můj přítel má reklamku a potisky na trička není žádný problém. Dokonce na svatbu udělal každému svatebčanovi jedno triko na památku a mělo to ohromný úspěch, tak jestli ještě bys něco chtěla, tak klidně písni. Holky a čím se můžu opravdu pochlubit, co bylo supr, tak to byl dort. Určitě až budu mít fotky, ukážu. Dělala ho moje kamarádka z Chudeřína, ale to jsem ještě fakt nikdy nejedla lepší a jak byl krásnej. Uplně jsem brečela, když jsem ho měla krájet. Tak jsem se rozepsala, raději přestanu, mám toho jak buchet, tak holky, ještě jednou díky moc za vše!!! Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Lien: krásně si užij dovču a odpočívej. Nemcovka: děkujeme, určitě přidej fotečky, rádi se podíváme na Vaše fotečky. Opravdu škoda,že jsi se neozvala dříve, trička jsme včera objednali přes internet, už bylo na čase,protože doba dodání je 2-3 týdny,tak jsme se báli,aby to dorazilo do svatby. Jinak koukám,že si ještě nemůžeš zvyknout na můj manžel, ještě píšeš můj přítel :-D ale je to krásné :-D
Odpovědět
holky, vrátili jsme se po 2dnech domu, mám dočteno, ale písnu později :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: rozkoukej se a napiš :-) budeme čekat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?