Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by jsi měla dobrý, já nikoho takového nemám, nejprve jsem se chtěla nalíčit sama, kvůli pěnězům, ale kašlu na to, vdávám se jednou za život a chci vypadat alespoň jednou hezky. Jen pozoruju jak penízky lítají
Odpovědět
Profilova fotka
To bych chtěla taky no ale uvidím ještě mám dost času. To že penízky lítají to vím z vlastní zkušenosti ale je to jednou za život a peníze jsou na to aby se utrácely ne???
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, navíc kdo má odolat těm krásným doplňkům a ozdobám.
Odpovědět
Profilova fotka
To je naprostá pravda
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že máš termín dřív, docela závidím, ty už budeš mít to nervování za sebou a mě to bude ještě čekat. Pořád přemýšlím nad výzdobou, počasí, dortem, aby se povedl a hlavně, aby ženich necouvl a nezdrhl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj nikdo utíkat nebude. Myslím že by na tom byli biti hlavně oni. Co se týče počasí taky mám obavy.Dort nám bude dělat paní přímo v místě kde máme hostinu a dělá dorty jedna báseň. Výzdobu chci úplně jednoduchou nic přeplácaného. A zatim nervy nemám. Budeme úplně v klidu a užívejme přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Snad nám počásko vyjde dobře. Chtěla bych nějaké hezké fotky někde venku v přírodě. Stoly se mi také líbí jednoduché, většinou je hezká ta klasika, vínovo-bílá i když jsem viděla svatbičky sladěný i do jiné barvy a vypadali také krásně. Dnes jsem dostala ještě jeden kontakt, na klučinu, co umí hezky nalíčit, prý by přišel i domu, jsme domluvený, že mi má on zavolat, tak jsem zvědavá, tím bych také ušetřila čas, jinak mám od tebe ty odkazy v záloze.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda no vidíš třeba bude dobrej a když přijde domů tak to je nejlepší ne? Pak dej vědět jak to dopadlo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no to určitě, bylo by to pohodlnější, prý je trošičku jinej, ale to mi je fuk, jestli je takovej nebo makovej, většina těchto chlapů má pro toto cit, tak jsem zvědavá, doufám, že se ozve.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak držím všechny palce at to dobře dopadne.
Odpovědět
Holky, kdyžtak mám také kontakt na vizážistku, co přijde, dle domluvy...takže kdyby něco.. Ale jinak, se dá domluvit, že kadeřnice přijde domu, např. i vizážistka, vše se dá a dnes to není problém. Já to mám tedy tak, že se sejdeme u vizážistky, kde mě bude kadeřnice česat. U koho si holky necháváte péct dortíka a víte předběžně nějakou cenu? Stejně tak koláčky? My máme nabídku za 3kč za koláček... Kmotři, jaké ty šatičky jsi si vybrala, když jsi se ptala na ten závoj? Chtěla jsem se mrknout, ale nevím ke kterým šatům má být....
Odpovědět
Leni, kde že máte hostinu? Nemohu si nyní vzpomenout... Prstýnky jsou krásné, máš i kamínek stejně jako já, jen my máme hladké, více se nám líbí jednoduchost. Snad nám hlavně stihnou opravit kapličku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Oblek nám visí ve skříni u rodičů, ten jsme pořídili v zimě u Blažka v Praze. Ale oba potřebujeme boty, já se totiž nedokáži rozhodnout, zda mít punčocháče-samodržky a tedy uzavřenou špičku bot, či jít na boso a tedy možnost otevřených bot...holky jak vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: Ahojky, no my máme tu hostinu nejprve u Švejka nahoře v tom podkrovním salonku a později se přesouváme na kurty, kde bude klasika prasátko. Koukala jsem se na Vaše prstýnky, jsou krásné. Já jsem původně chtěla prstýnky jiné, ale Míša mi di toho kecal, že to taky bude nosit, tak jsme udělali kompromis :-) a to prej, že to nechá vše na mě. Co se týče koláčků a svatebního dortíku, tak to mám bez starostí. Mamka už počítala, že bude dělat asi 500 moravských koláčků a různé zákusky. Je v tom moc šikovná, dokonce spoustu lidí, když viděli a ochutnali její dorty, tak k ní začali chodit a mamka tak každý týden peče patrové dorty někomu na kšeft. Má je dobrý a hlavně cena se oproti krámu liší. Mě bude mamka péct dva svatební dorty. Už mám i tak nějak představu, jak bych je chtěla. Jinak já půjdu na 100 procent na boso, v létě se nehodlám pařit v nějakejch punčucháčích. A botky určo otevřené a hlavně pohodlné.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kiby tak šatky jsou ty které jsou vyfocené jako poslední ze šatů. Ve skutečnosti jsou nádherné. Já bych potřebovala vizážistu spíš ke kadeřnici aby mě tolik netlačil čas. Dortík nám bude péct paní přímo na Zátiší a koláčky budu mít za 2,50 a k tomu minivěnečky
Odpovědět
Kmotři, tak přidám názor, mě by se k tvým šatičkám líbil závoj buď jenom krátký do pasu či žádný a spíše výraznější ozdoba do vlasů, šaty jsou dosti dole bohaté a závoj až na zem by to kryl...ale víš co, každý se musí v tom svém hlavně dobře cítit a mít to dle představ. Není problém se domluvit s vizážistkou, pro většinu z nich není problém, aby přišli kam potřebuješ, mohu ti dát kontakt na jednu, nebo jak jsem psala v salonu sara jsou také a přijdou..dle domluvy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda tak děkuji za názor na závojík. O tom do pasu jsem taky přemýšlela. A za jakýkoli kontakt na vizážistu budu vděčná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já můžu Fris doporučit - nechala jsem se tam česat i líčit a byla jsem moc spokojená. Připravili i mamču a ségru. Za tři účesy + moje zkouška jsme dávali 700,- + cca 250,- za moje líčení,ale to si nepamatuji přesně. A stejně tak i mamču a ségru nalíčila.
Odpovědět
Profilova fotka
Jirinka.v: A u toho líčení jsi také byla na zkoušce? Pořád čekám na toho klučinu, ale když se neozve, tak si to tam půjdu domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky skoronevěsty na ten fris jsem na netu našla jen tohle http://www.zadarmo.info/katalog_detai... ....jen se zeptám jak dopředu se chodí na zkoušku účesu???
Odpovědět
Profilova fotka
no jak dlouho se chodí to nevim já byla je to cca 14 dní a paní říkala že jdu brzy.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky je tento odkaz: http://www.infohelp.cz/cz/domenzdroj.... Lien82 já si teď vůbec nejsem jistá, ale myslím, že ano, chtěli jsme jen vyzkoušet barvičky. Na tu zkoušku záleží na Vás, já byla asi měsíc před svatbou. U nás ta zkouška byla dost rychlá, nakonec ten účes vypadal mnohom mnohem lépe, spíš šlo jen o styl a jestli by mi něco takového slušelo. Určitě to nebyl profi účes, to by chtělo se domluvit, aby s tím počítala.
Odpovědět
Profilova fotka
Jirinka.v: já se právě bojím těch barviček, pastelové mi nesluší, vypadám v nich jak ......, spíš mi jdou takové do tmava. Asi tam už skočím, ten klučina pořád nevolá a tak nechci riskovat, že nebudou mít čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mám radost, ozval se mi ten klučina co líčí nevěsty, poslal mi fotečky a vypadá to fakt dobře, poslal mi holčinu nafocenou před líčením a po a vypadá to fakt dobře. Tak mám konečně o starost míň.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj docela bych ty fotečky taky ráda viděla. Teda jestli můžu
Odpovědět
Profilova fotka
jj, písni mi mejlíka a já ti to přepošlu
Odpovědět
Profilova fotka
máš ho v IP
Odpovědět
Profilova fotka
ty fotky jsou dobrý skoro sem ani nevěřila že jsou to ony
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, včera mi večer psal, že podle náročnosti trvá i to líčení, zálení na tom, co si kdo představuje, některý holčiny chtějí i lepit řasy, aby měli výraznější oči. Řekl mi, že na zkoušku potřebuje vědět, jaké šaty a závoj budu mít, podle barvy vlasů a oči, že pak zkusíme různé varianty. Ta třetí holčina, to byla změna, takové kačátko a jak jí to pak slušelo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky dámy tak co děláte. Ještě nešílíte??? Mě dnes dorazila panenka na auto pro kterou sem se rozhodla. Je obj. zde v bazárku a je nádherná. Aý bude chvilka v albíčku bude fotečka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?