Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
kimby prosím tě kdo ti pouštěl v kapli hudbu????
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-D Andru: myslela jsem na Tebe a počásko Vám vyšlo pěkné...tak teď si užíjte svatební cestu...velká gratulace :-) Kimby: vítám Tě tu mezi námi ;-) tak jak bylo?piš a přeháněj ať se také něco dozvíme ;-) Jj, to máš pravdu, že to všecko strašně letí....jak je toho hodně člověk si to ani neuvědomuje...
Odpovědět
Kmotři, hudbu v kapli nepouštějí oni, ale je potřeba si někoho zajistit- kamaráda nebo tak někoho, pro nás to ozvučil DJ, který pak přejel do naší restaurace...než jsme se dofotili atd. Je dobré tam jít min. týden předem a pustit si to cd tam, vyzkoušet, popř. přijít i s tím člověkem, kdo to bude pouštět, ztlumovat, přepínat a prostě si to tam jakoby nacvičit, domluvit do detailu. Kdy a co... Karmi....jéééé, já si všimla! Ale nebyla jsem si na tu dálku jistá, moc se omlouvám! Vím, když to píšeš, že jste to tedy určitě byli vy, kdo stál jakoby ..no prostě směrem nahoru, neumím to popsat:-) měla jsi se přihlásit pořádně :-) Andrejka byla překrásná a mě káply slzy, prostě mne to dojalo, obřad pod širým nebem má také své kouzlo, je to zase jiné, krásné, vzdušné....moc se mi tam líbilo:-) Na dovče, byli to prostě super líbánky, shrnu to ale tak: Španělsko pěkné- hotel, moře, pláž, jídlo....ale jednou a stačilo, není to země, kam bychom se chtěli vrátit a důvodem je hlavně to, že řecké ostrovy nasadily v našich dovolených vysokou laťku na boží dovolenou a prostě západní evropa není ono, Španělsko nám přišlo po této stránce nudné- příroda, památky, objevování krás......takže to bylo opravdu o líbánkách, totální relax po těch všech starostech, užilí jsme si krásného sluníčka, moře a sami sebe....ale příště to bude jeden za dalších řeckých ostrovů, půjčení čtyřkolky, skútříka či auta a procestování ostrůvku, je tam stále co objevovat, člověk je takový volný, zastaví kde chce, objeví přírodu, která bere dech, či jiné zajímavosti...Španělé jsou velmi hrdí a uzavření lidé, takže: opravdu se nám tam líbilo po určité stránce věci, ale není co vychválit není co pomluvit- nevím, zda mi rozumíte:-) a jak u vás pokračují holky přípravy? Pomalu se vám to přibližuje :-)
Odpovědět
Ahoj holkýý, tak už jsem štastně vdává paní za toho pro mne nejúžasnějšího chlapa na světě. Svatba byla nádherná od začátku až do konce, vše se povedlo a nikde nebyla žádná chyba, všichni se skvěle bavili, tancovali a veselili se s náma. Obřad byl velice dojemný a spousta lidí včetně mne a i tchána to obrečelo. Mne dojímala každá chvilka, jak jsem oblékla šaty a Zdeněk mne prvně uviděl tak jsem byla naměkko ,to samé když Zdenka vedla k obřadu Adí, u obřadu oddávající, slavnostní přípitek, proslov svědka, první tanec kdy se na nás snesl déšť bíločervených srdíček, tanec s tchánem i tátou, když Zdeněk začal tykat mamce, pořád jsem zatlačovala slzčky...vrcholem byl úžasný ohňostroj od přátel. Adrianka to skvěle zvládla a v 18.30 odpadla, užila si to báječně, tančila a válela se v konfetách po zemi, házale je na všechny, tajně chodila olizovat dort a proháněla děcka, nebrečela a byla zlatíčko. Zdenda mne pořád olíbával a objímal, tancovali jsme snad v jednom kuse, tančili i lidi co normálně netančí, jídlo bylo skvělé a květinová výzdoba z lilií voněla po celém hradě........kapela zpívala do 1h, pak jsme ještě tančili snad do 2h na cédéčka, ve 3.30 už jsme byli ve svém apartmá. Jedním slovem KRÁSNÉ ani to všechno neumím popsat a dojímám se jen nad tím jak vám to sem píšu. Mám pocit že jsem ještě více zamilovaná než před tím.... fotek mám zatímjen hrstku od paní fotografky, pak až budou všechny tak nějaké vložím sem a díky moc že jste všichni na mne myslely
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: ano, to jsme byli my tam nahoře, nechtěli jsme chodit blíže, protože ségra měla roušku. Andru svatba byla opravdu kouzelná, když jsme odcházeli, tak mi řekl Luky,že když to tam viděl,tak byl hrozně dojatý a že se hrozně těší na tu naší svatbu :-) Andru, to jsi to krásně napsala o té vaší svatbě :-) To co jsem měla možnost vidět na obřadu opravdu dojemné bylo :-) Pak jsme se dost bavili, jak jsi řezala manželovi kouli z nohy :-) Bylo to opravdu nádherné, měli jste to krásně zorganizované :-)
Odpovědět
Dobré ranko všem, Adru,tak koukám,že maximální spokojenost...už se moc těším na fotky!!!!Jinak přeju hodně štěstí do "nového" života a ať je vám spolu moc fajn!!! Lien šaty jsem si ještě nezkoušela,mluvila jsem s majitelkou- paní Vyoralovou a doporučila mi termín 1.7...že na tento víkend(kdy se vdávala i Adru),bylo rozpůjčováno hodně větších velikostí,ale ve středu budou všechny zpět,tak bude výběr nejlepší.Už se tam moc těším,přála bych si to mít z krku a něco hezkého vybráno. Holky záloha se tam platí hned,když se rozmyslím???V jaké výši??Dá se tam platit kartou?? Jinak se musím přiznat,že v sobotu jsem poprvé zalitovala,že jsem si svatbu vymyslela.....už se nám totiž do těch příprav snaží strkat čenichy plno lidí, a pokud řeknu,že to tak nechci,tak se nafouknou a měla jsem kvůli tomu už rozepři se svým tátou a Pepčovo mámou.....Takže zatím co Adru v sobotu ve stejnou dobu plakala dojetím,tak já jsem bulela jako blbec,protože jsem si připadala neschopná..... Jenže chci si to zařídit podle svého,nikoho o nic neprosíme,o finance už vůbec ne...takže bych byla ráda,kdyby to všichni respektovali.....až budu něco chtít,tak se ráda zeptám. Chápu,že chtějí pomáhat,ale pokud se mi to nelíbí,tak si to vnutit prostě nenechám....a to vytváří ten tlak a nedorozumění:-(((( Pepčovo máma navíc aby jí to nic nestálo(ale jak jsem psala,platíme se všechno,nic od nikoho nechceme),tak řekla,abychom se vzali jen se svědkama a nic nedělali.....Jenže já jsem jedináček..a jak jsem o tom mluvila se svou mamkou,tak mi řekla,že by jí to bylo líto.... Holky jsem z toho všeho víc než rozčarovaná...a kdybych tohle všechno věděla,tak nevím,zda bych do toho šla....
Odpovědět
Ahojky, děkuju za gratulace. Karmin, v pohodě, byla jsem překvapená že jsi tam byla a potěšilo mne už jen to že jsi dorazila, s gratulací si nedělej starosti a doufám že si to tam také užijete a vyjde vám obřad krásně ;-) Fotek mám zatím pár, ale brzo budou ;-) teď jdu uklidit ten bordel co máme v domě, Zd jel odvézt šaty, já povezu ještě tác na dort do cukrárny a ke kamarádce pro CD se 700ks fotek :-D všichni fotili jak šílení a já mám zatím jen zlomek fotek....
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Hlavně si z toho nic nedělej ! Tím prochází snad každá nevěsta :-| . Někde je tu i založené téma přímo o tom, jak každý radí a snaží se ''pomáhat'', ale nevěsty mají většinou jinou představu 8-) . Já to tak taky měla. Manželovo maminka do nás taky pořád hučela, ať uděláme jen obřad a hostinu už ne, protože je to zbytečný a vyhazování peněz. Jeďte radši na pořádnou dovolenou, atd.... Nebo se vůbec neberte. Moje mamka měla taky ke všemu výhrady, hostina stačí jen na zahradě, víš kolik to bude stát v restauraci? A šaty se jí nelíbily, boty také ne a proč děláte všechno oranžový? :-( Ze začátku jsem z toho byla také špatná, ale pak jsem si řekla DOST !!! Ony měly také svatbu a taky jí chtěly mít hezkou, tak to teď nebudou kazit nám. Začala jsem si vše zařizovat tak, jak se mi líbilo a je jsem nijak neinformovala. Jen sem tam, že už máme něco vyřízeného. Padlo i to /už nevím od koho/, proč to děláme někde na zámku, když to taky stojí peníze ]-( . Všechno jsme si platili sami a pokud nám chtěl někdo něco dát, tak jsem řekla pouze jako svatební dar. Nakonec bylo všechno tak, jak jsem chtěla a všem se to moc líbilo. Takže !!! Jedním uchem tam a druhým ven :-D :-D a vše si dělej podle svého ;-) ;-)
Odpovědět
janicka, naprosto ti rozumim. V pátek se přítel rozhádal s babičkou a s tátou. Pletou se nám do toho a zvou za nás lidi, který tam nechceme a nestýkáme se s nima. Nakonec jsme to vyřešili, těm dotyčným přítel zavolal a vysvětlil jim to, ale řešil to přes dvě hodiny v kuse a prý zestárl o 5 let :-( A teď ještě musím vyřešit naší rodinu - teta nemůže přijít, protože bude v práci a tak, že teda místo ní půjde nějaká bratrancova přítelkyně, kterou jsem v životě neviděla. Bych si nikdy nedovolila říct někomu kdo mě pozval, že nepřijdu já, ale místomě někdo jiný. to bych radši vzala ještě někoho z rodiny, kdo se nám teď momentálně nevejde na oběd než někoho koho neznám, takže se to musí ještě pořešit, že ona tedy ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Andru: ještě jednou velká gratulace....jak jsem to tak četla už aby ten den byl tady, měli jste to určitě moc krásný už se těším na fotečky ;-) ...jinak co koláčky?rozdali jste všechny? Janicka: pak dej vědět jak si se šatičkama dopadla...určitě nikoho neposlouchej, hlavně pro Vás to bude nejšťastnější den v životě a budete na něj vzpomínat celý život tak si to nenech skazit ;-) takové nehodící se rady se naskytly určitě každé z nás a zálěží jen na Vás verys: také by se nám někteří dalecí členové rodiny rádi mrkly na svatbu, je těžké vysvětlit, že je to naše svatba a zvem si tam jen nejbližší...kdyby jsme měli zvát každého to by jsme se zbláznily...držím palce ať to zvládnete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani: Holky mají pravdu, nic si z toho nedělej. Já to také znám, i když do mě nehučeli tak moc. Našim je to jedno a chtějí, abych si to vše zařídila sama a podle svých představ. Maximálně mi řekli s čím chci pomoct, tak že si mám říct. Jinak si to také platíme celé sami.Kdežto přítelovo rodiče ty jsou trošičku staromódní. Tchýně se mě ptala před měsícem, zda jsme museli na výbor požádat, aby jsme si mohli udělat snubní prstýnky. Tak jsem jí vysvětlila, že to bylo cca do roku tuším 1990.Minulý víkend mi řikala,že musí říct Lukymu, že by jí měl nechat udělat nějakou kytku,že to slyšela,že maminky musí mít také kytku. Tak jsem jí řekla,ať nic ona ani nikdo jiný nezařizují, že kytky jsou objednané a že bude mít podobnou jako já,akorát v menším provedení, že je to vše slazené do bílo-zelena,tak koukala. Tchán by také nejradši zval samé jeho kamarády, jeho rodinu,kterou jsem skoro nikdy neviděla. Tak ho přítel okřiknul,ať nikoho nezve,že ty co jsme chtěli jsou všichni pozvaní. Ale také jsem slyšela od spousta lidí takové to, proč taková hostina, proč na hradě, jeďte raději někam na dovolenou a užijte si jinak. Andru: určitě až budeš mít fotečky, hoď je sem, už se moc těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani: Na každýho se vyprdni, udělejte si svatbičku hezkou podle vašich představ, jinak na šatičky se dává záloha 1500 až 2000, záleží podle ceny šatů, co si vybereš. No a jestli se dá platit kartou, tak to bych kecala, to jsem si nevšimla.
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte holky, Jani, hele, já nebudu už psát, to co psaly holky, Oli a jiné, protože je to svatá pravda, já si tím osobně také prošla, i když ne nijak dramaticky ve smyslu, že by nám někdo radil, ale byli jiné dohady apod, stálo mě to i spousty nervíků, občas i slziček a víš co....opravdu nejlepší a nejúčinější rada- jedním uchem tam, druhým ven :-D Moc neinformuj, co už je zařízeno, koho jste pozvali, těm pošlete ještě oznámko, každý budem vědět v kolik a kde, o nic jiného není potřeba se starat, tak bych to řekla a věř, že pak si to užijete a všichni s vámi....tak to prostě chodí a občas je to na provaz :-D Jo a k té záloze: pokud si šatičky vybereš ihned, nebo při další návštěvě...zaplatíš zálohu od 1-2tis kč, dle ceny šatiček a kartou se platit nedá- protože jsem tak chtěla učinit já a bohužel :-( Very- také dobré:-D zvát někoho místo sebe, když nemůžu, to nemá chybu, obrň se trpělivostí :-) nebojte i já se dočkala vět typu- proč se nevezmeme jen se svědky a proč tamto či tamto....a nakonec vše dopadlo dle představ :-D takže hlavu vzhůru, velkou dávku trpělivosti:-) já jdu přiobjednat fotečky- fotoknihy, pro rodiče a babí :-) pěkný večer a hlavně: zítra jdu po 3týdnech do práceeee, mě se tááák nechce :-)
Odpovědět
Holky a co jsem chtěla ještě poznamenat--nekupujte zbytečně polštářky pod prstýnky,matrika má vlastní, kdo tedy dosud nekoupil....
Odpovědět
fotky v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem si polštářek pod prstýnky koupila v únoru na veletrhu v Diplomatu v Praze. I přesto,že jsem věděla,že matrika má svoje,ale zaslechla jsem právě,že nejsou nic moc. I když teď mě to docela štve, protože je to opravdu taková maličkost,která tam hraje roli cca 10 vteřin,ale pořídila jsem si ho do barvy svatby. Škoda 200 Kč. Mám stejně v plánu ho pak tady prodat asi na bazaru i spolu s botkama. Jinak jsem si dnes pořídila krásné botky na přezutí a čelenku do vlasů. Až bude chvilka času, nafotím a dám do alba.
Odpovědět
Karmin, já jsem ani nějaký polštářek u obřadu nevnímala, ani nevím jak vypadal, jen jsem viděla ty prstýnky a že to drželo na špendlíku s perličkou.... :-DDD
Odpovědět
Andrej, no právě, kdyby nám ho lada nenafotila, tak jen vím, že tam byl špendlík s perličkou :-D a tam naše prstýnky, uznávám to...nyní zpětně, fakt jako zbytečnost, ale je to jen názor...po svatbě, já toto tedy vůbec neřešila, po tom, co mi někdo řekl, že poštářek mají vlastní
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste mě holky docela potěšili, já jsem totiž ten polštářek pod prstýnky neřešila. :-)
Odpovědět
Adru vy jste byli tak kráááásný....nemám jiných slov.Nádherný!!!!....Nádherný lidi,nádherný fotky,nádherná atmosféra.....úžasný!!!Už chápu,proč se ti to tak líbilo. Holčinky zítra jedu teda k vám,tak mi držte palce,ju ;-) ;-) Mám tam být už na devátou,tak budu mít brzy jasno.
Odpovědět
Holky, díky moc za přáníčka i pochvali, moc mne to potěšilo, opravdu to bylo nezapomenutelné.
Odpovědět
Andru, také se připojuji ke gratulacím. Přeji vám jen to nejlepší a ať se máte pořád tak skvěle. Fotky jsou opravdu úžasné. Potom co jsem shlédla fotky i Kimby, tak jde prostě vidět, že je Lada opravdu člověkem na svém místě!!!!! Mám moc ráda "jiné" fotky, a ne takovou tu klasiku a tohle je přesně ono. Fakt bomba :-) Jinak jsem tu dlouho nebyla, pořád někde lítám a zařizuju, v práci dlouho....no v neděli mám rozlučku se svobodou, tak pro holky něco chystám...V pondělí také proběhl nákup v Ikee, nějaké ty svíčky, vázičky atd...No a taky jsem už zároveň odpromovaná inženýrka a ještě jsme v neděli byli ve Vrchlabí na zorbingu (obří gumová koule, spustí vás z kopce dolů, nedávno v tom byl smrtelný úraz) Šli jsme do toho jen s tím, že se podíváme, jak to bude vypadat a podle toho to zkusíme. Vše bylo bezpečné, takže jsme jeli 2x a byl to moc super zážitek, celoui jízdu jsme se smáli. Provozní říkal, že se to moc nestává, že spíš lidi brečí, nadávaj, nebo nemluví vůbec. A my se fakt furt smáli....no bylo to prima :-D Kdo je na skopičiny, vřele doporučuji!!!!!!!!! Jani:držím palce při výběru šatiček, určitě si vybereš!!!! Přeji Vám všem krásný den!!!
Odpovědět
Andru: úžasné fotky, jedny z nejhezčích co jsem tu viděla, moc vám to slušelo a do manželství přeji jen samé štěstí, pohodu a lásku. Jitul.ka: tak to jste asi fakt výjimka. Brácha byl s manželkou nedávno, dostali to loni jako svatební dar a do roka to museli vybrat. Pro bráchu to byl hrůznej zážitek, vůbec se jim tam nechtělo, připadalo mu, že se snad točí půl hodiny a bylo mu pak dost špatně. Já bych do toho taky nešla - právě proto, že můj žaludek nesnese točení. Ale je fajn, že vám se to líbilo.
Odpovědět
Nazdárek všem, dovoluji si oznámit...že MÁM šaty!!!!!!!!! Holky tam ta obsluha...nikdy jsem nezažila příjemnější paní...měla jsem takovou vysokou tmavovlasou a byla úžasná!!!! nakonec to budou z jejich stránek Figueras a k tomu takový šál,takže to ve finále je možná i trochu podobné tomu,co tam mají nafoceno.... Adru měli tam ty Tvoje....taky jsou moc krásné!!!! Holčinky já jsem tak šťastná!!!Teď ještě přemluvit Pepíčka na tmavý oblek,má šedý,ale ten se k tomu vůbec nehodí.....tyhle šaty jsou něco,jiná třída...takže myslím,že by to chtělo i luxusnější oblek.
Odpovědět
Janičko, tak prima že sis taky šaticky vybrala, jsou krásné a co ty moje, byli už vyprané? holky, děkuju za chválu na fotky, paní Baladová je úžasná, zítra dostanu všechny fotky a pak vás tu zahltím :-D
Odpovědět
Adru povídej o Ladě????Jak se s ní spolupracuje....ona je kamamrádka mé kolegyně z práce,takže mi jí doporučila ona....z toho co jsem viděla jsem ale hned věděla,že jí budu chtít.Navíc jsem takový nervák u fotografa..tak doufám,že se před ženou fotografkou lépe uvolním. Moc se těším na další nášup fotek!!!! Jinak ty "Tvé" už byly zase na ramínku a připravené pro další slečnu.......vy je už nepotřebujete..mladá paní..chichichi ;-) ;-) Holky přemýšlely jste už kolik dokladů se musí vyměnit????OP,ŘP,bankovní karta,zdravotní pojišťovna....napadá vás ještě něco jiného???
Odpovědět
Jani, Lada byla skvělá, jak kdybych jí znala odjakživa, nenápadně fotila, pořád s úsměvem, přirozená, milá, takové zlatíčko. A na uvolnění doporučuju určo 1-2skleničky šampíčka a půjde to samo. Ty jo ty doklady, to ani nechci vědět! Jinak už máme líbánky, příští pátek letíme do tunisu do oblasti mahdia, kde je nejkrásnější pláž v tunisu, hotel je stvořený pro děti,krásný bazén a samá brouzdálka, široká pláž s pozvolným vstupem do moře, tak se moc těšíme i Adrianka.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani: tak to je moc fajn, že máš šatky...to si myslím,že je takový základ od toho pak můžeš vybírat dále (boty,bižuterie, popř.pompadurka atd.). Tak doufám, že dáš fotky do albíčka Andru: Tak to je hrozně fajn, že máte líbánky. Já myslela,že už jste právě měli něco vyhlídlého :-) Tak jsem se asi spletla. Vy jste chtěli Tunis nebo jste čekali na nějaký last minute co zrovna přijde? Ohledně těch dokladů mě také nic jiného nenapadá: občanka, řidičák, bankovní karta, zdravotní pojišťovna (pro mě při jednom s prací),protože v práci máme ještě elektronické karty atd.co musím nahlásit změnu a pak mě napadá,že možná ještě se budu muset změnit třeba nějaké pojistky (např. životní, úrazová nebo možná i na auto atd.). Hlavně to potom nahlásit u doktorů, změnit vizitky, změnit jmenovku na dveřích a na schránce. Holky myslíže že požádat o novou občanku mám hned po svatbě,hned třeba druhý den po svatbě nebo to stačí až se vrátíme z líbánek - bude to cca 3 týdny po svatbě. Tuším právě,že ze zákona je povinnost hlásit změnu do 8 pracovních dní,tak nevím
Odpovědět
Karmi a taky mi holky řekli,že se musí i na katastrální úřad!!!!.... A jinak mám teda malinko jiný případ,ale kolegyně z práce si nechala v OP vdaná,i když se rozvedla...nechala si to tam tak přes tři roky..nakonec jí pohrozili pokutou,ale nějak je umluvila.Myslím,že říkala,že jí snad mohli dát pokutu v rozmezí 1000-10000Kč.....ale to je jiné..a navíc ona tu dobu opravdu přešvihla. My měníme jméno a stav...ona jen stav....
Odpovědět
Karmi, měla jsem pár destinacích vytipovaných i konkrétních hotelů, djerba, tunis, turecko,malorka, ibiza, když přišli ty zprávy o medůzách u španělska tak jsem malorku a ibizu vypustila....no a hlavní bylo aby hotel byl přímo na pláži, all a vhodný pro děti.....no a včera jsme jeden s manželem :-D našli, jen byl dražší než jsme si určili rozpočet na líbánky a večer najednou byl v last momentu, takže jsme neváhali, on-line zamluvili a ráno jsem ho jela zaplatit do teplic do pobočky cestovky...vlastně to byl jeden z těch hotelů co jsem měla uložených, že se mi líbil.....je to hotel Mahdia Beach Holky, změnou jména se ješště mění veškeré pojistky, hypotéky, půjčky.....toho je tolik! email mám taky se svým dívčím příjmením....ale nastavila jsem si k tomu automaticky že se zobrazuje mé nové příjmení, to samé skype, facebook atd....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?