Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
Andru: včera večer jsem si na tebe vzpomněla, 3 tisíce koláčků, to se nechá dělat, čeká nás s mamkou něco podobného, jen je tam malej problém, má zákaz dělat koláčky, to prý nevěsta nesmí. Počasí, to je fakt zabijárna, aole co jsem koukala na předpověď, tak na víkend by se mělo umoudřit. Karminka: vidíš, jak jsou na vás hodný, alespoň nás budeš moct včas informovat o novinkách
Odpovědět
Holky, jen v rychlosti, nakonec nás máma oblafla a napeklo se 6tis koláčků!!!! viz album, bohužel to tam není nikde pohromadě vyfocené. Jinak změna obleku, Zd si včera nebyl tím šampat jistý, tak se dnes jel kupovat nový, šedý, skvěle padnoucí, do toho bílá košile a saténová bílá vestička s ragatou, bílý pásek, jen sháníme bílé boty... padám na hubu, jdu spát, papá PS: to počasí zatím vypadá slibně!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Andru: Ahojky, teda vy jste ale byli pilný s těmi koláčky. To jsou vejslužky, radost pohledět.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem tu zase nějakou dobu nebyla. Pořád někde lítám :-) Andru: fíha s těma koláčkama, to si mamka teda dala. Ale je šikovná!! Držím vám na sobotu palečky, ať všechno vyjde, tak jak má, no a hlavně to počasí!!!! Ale ono se umoudří, neboj. Tak ještě jednou, ať se Vám to vydaří a užijte si to!!! ;-) Jo a odkud máte ten nový oblek?? Je moc pěkný!!!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak Andru, už se to krátí...doufám, že vyjde počásko, v praze prší celý týden, hrůza. ale v mostě to nebude asi o moc lepší. zítra jedeme také na svatbu,tak jsem zvědavá, aspoň uvidíme s přítelem tak trochu jak to bude probíhat, jedeme na Okoř. Taková trošku inspirace :-) Jinak Andru, ty koláčky jsou mazec :-) Přemýšlím, kdo pak bude po Andru na řadě, asi kmotrice? Nebo je tu ještě někdo další červencový? Po kmotrice pak už budou začátky srpna,co?
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: určo kmotřice, mám za to, že v červenci je kmotřice sama
Odpovědět
No a pak budeme na řadě my s Lien ;-) To to letí co???
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ale nesmíme zapomínat ještě na verys, ta to má s náma
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak další super skvělá zpráva. Máme líbánky :-) Přítel dnes dostal od práce nabídku na zájezdy,které se neobsadili (dali jsme žádost někdy v květnu,ale bylo plno),tak tam bylo několik destinací jako řecko - rhodos,kréta,pelopones, pak kanáry-gran canaria, bulharsko atd. Vybrali jsme si Kanáry (avšak termín od 1.8.-8.8.),sice by to bylo před svatbou,ale tak bylo to uplně luxusní, ale bohužel tam volal a je obsazeno,tak ale vyšla nám Kréta, jediná volná, vypadá to tam krásně, takže letíme od 1.9-.11.9. s polopenzí :-) Úplně bomba, stejně jsme to Řecko chtěli,tak to vyšlo a navíc za skvělou cenu - 2 poukazy za cenu jednoho. Takže dovča nás vyjde na 15 600,- oba poukazy :-) Na to,že jsme měli v plánu dát 30 tis. za pobyt,tak super :-) Zítra to už budeme asi platit, tak zase mi spadl kámen ze srdce - o starost méně :-) Teda možná i více, budeme v brzké době nakupovat plavečky, krémíčky, eura s sebou :-) Jupí,tak mám hroznou radost :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojí :-D Andru? s těma koláčkama to je mazec, my jich chtěly jen 600 ale po tom co jsem to řekla skoro manželovi budem jich nechat dělat víc :-) jináč oblek vypadá taky moc pěkně x-) přeju ať počásko vyjde ale věřím, že ano :-) Co jinak holky jak jste daleko? něco nového? :-)
Odpovědět
No vy byste na mě zapomněli :-( a taky jitul.ka to má se mnou. My byli ještě včera domluvit konkrétně tu oslavu v restauraci, vzadu se staví nové posezení s krbem a na naší svatbu by to už mělo být hotový, máme nákres toho jak budou postavený stoly a jak budou židle, takže začneme vymýšlet zasedací pořádek, což bude oříšek, přítel má rozvedené rodiče a každý má svého partnera, tak je asi dáme naproti jim, ale uvidíme. Nejhorší je, že přítel má od táty 15.letou ségru a to je děsnej fracek a jeho táta jí chce mít naproti, takže bysme na ní koukali i my to fakt tedy ne, nepoužiji silná slova když napíšu, že přítel jí nemá vůbec rád a je mu ukradená. To byste jí ale museli znát co z ní vyrostlo. Takže půjde úplně pryč, dva stoly budou zvlášť, tak jí dáme tam někalm zády, táta ať se třeba po.... A co vy? Jak děláte zasedací pořádek? Jsou na to nějaká pravidla? Vím, že rodiče ženicha by měli sedět vedle nevěsty a naopak, ale co dál? Asi svědci by měli sedět blízko u nás, sourozenci.
Odpovědět
Článek se načítá
Verys no koukám, že máme stejný termín, to jsem netušila, aspoň na to nebudu sama ;-) Ale tím, že to máš v CV tak mě to nenapadlo, protože tady v MO dělali problémy, protože je to pátek...tak jsem myslela, že jsem toho 7.8. jediná :-D Co se týká zasedacího pořádku tak jen taky vím, že rodicě vyměnit a svědky pak hned u sebe. Pak už je to asi jedno. My se budeme snažit posadit k sobě ty lidi, co se spolu nejvíce baví atd...
Odpovědět
Ahoj, tak šatičky doma, 99 procent připraveno, počasí hlásí překrásné, nervozita opadla spíš jsem unavená, zítra už jen pár věcí k zařízení a je to..... Holky díky moc všem za přáníčka, jestli se už zítra nedostanu na net, tak držte palečky, hlavně s počasím. papááá
Odpovědět
Jitul.ka: já si všimla hned, že to máš ve stejný en jak my. My to máme na Červeném Hrádku a na netu byly termíny a tenhle se nám líbil to postupný datum. Už nám nabízeli začátkem února jen dva volný časy - 9:30, ale to bylo brzy a tak jsme vzali 11:30, i to bude tak akorát, jelikož s tou výzdobou na autech pojedeme tak max. 5O km/hod, to si pamatuju od bráchy z loňska, jinak by to odlítlo. Zasedací pořádek už tak nějak máme, vedle sebe rodiče a svědky, naproti babičky a partnery od svědků a pak jsou hned vedle 2 samostatný stoly kde budou tety a sestřenice atd. a kámoška
Odpovědět
Andru: tak ještě jednou TFUJ TFUJ TFUJ Verys: Jo všude normálně po republice není problém se vzít kdykoliv, ale v Mostě ano...no ale vybojovali jsme :-) Na Červeném Hrádku jsou obřady krásné, děti tam zpívají a hrají na flétny atd....Jsem původně z Jirkova, takže to tam moc dobře znám a před 2 lety jsme byli bráchovi na svatbě taky tam a jeli jsme z Mostu. Taky jsme jeli dost pomalu, hlavně aby kolona a květinová výzdoba zůstala celá :-) Na fotky atd je to tam fakt moc super. Budete to mít fajn. JInak tady máme ještě diskusi 7.8.2009, tak se připoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adru: zítra na Vás budu myslet, ať vám vyjde počasíčko a vše podle vašich představ. Verys: Se zasedacím pořádkem mám obdibnej problém, naši jsou rozvedený a mají svoje partnery. Co šatičky, už je máš? karminka: Ta dovča je bomba, líp jste to ani nemohli pořídit. ;-) já už mám taky konečně o starost míň, včera mi potvrdila účast kapela, když budou dávat pauzu, pustí mi cd, takže jsem taky nadšená.
Odpovědět
Lien: šaty už se pěkně rýsujou, na zkoušce jsem byla pře týdnem, to bylo ještě takový neforemný, někde se to ještě zabere, přidá se kruhová spodnice atd. Na další zkoušku jdu buď zítra (ale to nevim jestli budu stíhat, protože máne oslavu babičky sedmdesátin) nebo příští týden než odjedu na dovču. Pojedu na dva týdny do Jižních Čech, beru si notebook, tam tam budu dělat svatební noviny, trochu si odpočinu a až přijedu, tak začnou pořádný přípravy (kosmetika, kadeřnice - to půjdu na sestřih a barvení den před svatbou a pak budu mít celý den kšiltovku, aby ženich netušil jak budu vypadat :-) , také naše holky - fenky jork.teriéra půjdou do salónu, balení tomboly, poslední zkouška šatů - kdybych se nervama zhubla, tak aby se ještě upravily, pak musíme na Hrádek domluvit jak to bude probíhat, protože chci být v utajení,atd. snad to zvládneme v pohodě a s co nejmenšíma stresama.
Odpovědět
Kimby se nám vrátila :-) tak jak bylo???
Odpovědět
Holky nevíte kde bych sehnala marcipánové figurky na dort (nevěstu a ženicha) ?
Odpovědět
Profilova fotka
také my přejeme andru atji to vyjde a at je mocinky štastná a spokojená v manželském životě
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé verys: taky jsem byla na Hrádku v utajení :-D . Nebyl žádný problém, zajeli jsme autem k zadnímu vchodu, tam už na mě čekala paní a šli jsme zadem, nahoře jsem čekala v nějaké místnosti, než přijde ženich a hosté a pustili mě až když byli všichni v sále a já šla jako poslední ;-) . Bylo to hezký x-)
Odpovědět
brý večer ve spolek, no už je pořádná noc, ale slíbila jsem, že se ozvu, dorazili jsme včera večer, pak ještě u rodičů nějaký ten čas a už nebyl čas zapínat o půlnoci net :-) jsem vydovolenkovaná, odpočatá, šťastná :-) tak bych to shrnula :-) zítra už budeme 2 týdny manželé :-D:-D nezdá se to, zní to asi humorně, ale ono to fakt šíleně letí :-) zítra jdu mrknout na Andru, musím jí popřát osobně, by mi to nedalo :-) já vás dočtu postupně a budu reagovat :-) ale dnes už to nedám:-)
Odpovědět
olicek: tak to je fajn, že to půjde takhle bez problému. kimby: vítám tě tu zase mezi námi Andru: zítra (vlastně dnes) na tebe myslim a držím palec ať vše vyjde jak má Sladké sny všem papa
Odpovědět
Holky, tak všichni ještě spí a mne vzbudila sms zpráva, nechápu jak mi někdo může psát v 5.45 a 6h! samo už jsem oka nezahmouřila....mám skvělou náladu, jsem odpočatá jen mne trochu pobolívá hlava... Díky moc že na mne myslíte, zatím počasí vypadá dobře, něco jako včera tady na teplicku a mostecku, snad nebude pršet. a zítra se ozvu jako vdaná mladá paní :-D
Odpovědět
Adru koukám,že jsi naprosto v pohodičce..stres nikde,tak to je super!!!! Moc držím palce,ať vám všechno klapne podle plánu.Počasí je sice takové nečitelné..ale když by sprchlo,tak věř,že to budou kapky štěstí!!!!Chichi Hooooodně štěstí!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby,tak to je fajn, že už jsi se nám vrátila...až budeš mít chvilku, tak pak napiš jaká byla svatba a líbánky :-) Andru: přeji hodně štěstíčka do manželského života, je možné, že se dnes zastavíme na hněvíně se na tebe podívat, budeme v tu dobu poblíž,protože jdeme něco zařizovat. Počasí vypadá dobře. Jinak jsem Vám holky chtěla napsat, jak dopadla včerejší svatba na Okoři,kde jsme byli. Doufám, že s tím někoho nevystresuju. Před nimi byla ještě jedna svatba (neslyšící, kteří to měli ve znakové řeči a navíc ženich byl cizinec - ještě že ta znaková řeč je mezinárodní),všichni ty svatebčané se takto dorozumívali, takže takhle neobvyklé, ty měli zdržení, tudíž místo ve 12 hod. se začínalo cca ve 12.20, nevěsta už nervózní. pak nás pustili dovnitř, ale ženich se rozhodl, že místo připraveného salonku (bylo to připravené,protože to vypadalo na déšť),tak že to bude nakonec venku, tudíž potřebovali chlapi,aby přestěhovali nábytek, to bylo na dalších 10 min (ženich totálně spocený ze stěhování). pak tam byl hrozný západ a zjistili jsme,že dva svatebčani cestou šlápli do ho..., takže hrozný smrádek, tak už jsme řikali,aby to začalo,abysme odešli z toho místa. vše bylo připravené, už bylo cca 12.35 a svědkyni začalo být zle. Tak naštěstí tam jedna paní (zdravotní sestra) měla s sebou vodu a kapesník,tak se trošku otřela,napila a že už jí je dobře, tak svědek od ženicha dostal za úkol jí trochu podpírat,kdyby se jí udělalo špatně....všichni jsme nastoupili, udělali špalír pro nevěstu a svědkyně zkolabovala...takže všichni se sesypali k ní, teď jí položili doprostřed toho špalíru (chudák svědkyně bílé šaty),tak tam ležela na zemi, svědek jí držel nohy nahoře...zdravotní sestra jí dala pytlík,aby se rozdýchala...po chvilce,že dobrý,že to zvládne,tak jí pomalu posadili, stoupla si a že to odsvědčí, tak už pomalinku přicházela nevěsta a svědkyně se složila podruhé. opět ležela uprostřed špalíru, nohy nahoře a oddávající volal sanitku, tak jí dva chlapy šli odnést dolů. Tak se hledala náhradní svědkyně, nevěsta že by ráda buď bratra nebo švagrovou, bratr sebou ale neměl občanku,takže šla odsvědčit švagrová. tak ženich,že chce,aby celý obřad začal znovu,tak jsme začali znovu a když byli gratulace,tak do toho začala houkat sanitka. ale jinak v pohodě, svědkyně (ta původní)byla v sanitce, jenom jí dali kapačku (šla pak s nimi už na hostinu),tak prý to bylo,že od rána nic nejedla, tím dusnem a tlakem. Takže jsem řekla,že si pěkně pak zkontroluju svoji svědkyni,aby se ráno najedla,protože nevím, kdo jiný by mi to odsvědčil. Ale holky, to jsem napsala proto, že se to opravdu nedá naplánovat, nic z toho, co se tam dělo se nedalo naplánovat. Tak doufám, že my všichni zbývající nám to vyjde lépe :-)
Odpovědět
Karmi, tak to je nářez :-) svým způsobem je to směšné, když to čtu takto nezávisle, ale být v kůži svatebčana, nevím nevím 8-( jdu něco udělat doma a pak za Andru na Hněvínek, myslím, že jim počásko vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verys: Tak hlavně, že už jsi byla na zkoušce a víš, že už šatičky finišujou, jsem zvědavá, jak budou vypadat, doufám, že přidáš fotečku. Kimby: Ahojky, ráda tě tu zase vidim, koukám, že manželství ti prospívá, svatební cesta určitě taky byla super, teď už jen to mimčo, co? janicka006: A co ty, byla jsi už zkoušet ty šatičky? Vybrala jsi si? Karminka: Teda, tak tohle se na svatbě jen tak někomu nestane, to je síla, hlavně že je svědkyně v pohodě. Holt to měli na třetí pokus. Andru: Dnes jsem na tebe myslela, počásko ti vyšlo perfektně, v tuhle dobu už jsi vdaná pani, takže gratulace. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, Kimby, také jsem byla Andru na svatbě, mávala jsem na tebe, ale tys mě asi neviděla. Jinak Andru, obřad byl úplně nádherný, byla jsi nádherná nevěsta, až jsem měla slzy v očích. A chci se ti také omluvit, že jsem nešla popřát novomanželům, ale nebyla jsem zrovna vhodně oblečená, tak mi to bylo blbé :-( Jeli jsme zrovna z nákupu a vezli ségru a pak jsme jeli rovnou na zahradu do Janova. Ségře to bylo blbé,protože musela mít ještě roušku,tak jsme nechtěli jít ani blíž,abysme Vám to tam nekazili. Ale byla jsem ráda,že jsem ségru vytáhla, moc se jí to líbilo, chtěla jsem jí ukázat, jak to za necelé 2 měsíce bude probíhat u nás. Kytičky v těch stojánkách byli krásné, a dceruška byla kouzelná :-) Družičky v růžových šatech byly také krásné :-) Kouzelná svatbička :-) Ještě jednou přeji hodně štěstí do manželství :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?