Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zde je adresa na tu matriku
Odpovědět
Profilova fotka
ahoji holky, jsem tu zas nějakou chvilku nebyla....mám toho nějak moc :-S ...teď řeším problém s kadeřnicí....můžete mi poradit? Lien: můžeš mi také poslat ten ceník do IP?děkuju Karminka, Andru: obě máte šatičky moc krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak jsem tu, teta na to doopravdy zapomněla, jsem zklamaná, ale slíbila mi, že mi to okopčí v pondělí. Pak vám to tedy všem kdo jste to chtěl pošlu.
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotri: líčení je opravdu pěkné, takové přirozené, decentní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak nám dnes holky dorazila čokofontánka, vydražili jsme ji na aukru a dorazila z Olomouce. Budeme jí dnes dávat taťkovi k narozeninám, které měl minulý víkend,ale slavit se bude až teď,protože jsme minulý víkend nemohly dorazit do mostu. je moc pěkná, tak jí budeme mít půjčenou na svatbu (ještě o tom taťka neví,ale bude muset souhlasit). Hrozně se těším na jeho reakci, protože o tom pořád sní (jeho sen je lehnout si na gauč, koukat na film, před sebou čokofontánku a brčko do pusy :-) ), tak se mu to teď splní. Jeho jediným,co ho potěšíš je čokoláda.
Odpovědět
Ahoj holky, za chvíli se jdu podívat na obřad kamarádovi, má to na magistrátě, tak pak poreferuju, jsem zvědavá. Nikdy jsem tam na svatbě nebyla... Lien: s tím si vůbec nelam hlavu, zatím to nespěchá, do pondělí vydržíme, jo a vždy když jdu kolem tvého baráku tak sleduju, jestli tě náhodou neuvidím, jak venčíš toho hafíka do kabelky :-D Přeji Vám krásnou sobotu!!!!! PAPA
Odpovědět
Tak Vám ani nemůžu říct, jaké to tam bylo, protože to měli od 14:00 a svatebčané tam byli o půl hodiny dřív a matrikářka je vzala. No tak jsme tam s ostatníma kamarádama čekali od 13:45 až si jeden všiml, že tam mají auto a že to je nějaké divné, že tam ještě nejsou, tak se drze šel podívat do obřadní místnosti...no a už bylo po všem. Takže my jsme jim akorát popřáli a zase šli...No ale nevěsta byla hezká, jen co je pravda ;-) A obřadní místnost vypadala dobře, zrenovovali ji mi přijde, podle toho jaké jsem vídávala fotky. Při těch gratulacích tam paní hrála na piano...no moc hezké ;-) takže něco jsem pochytila ;-) a měli nádherné družičky, takové malé princezničky... Tak už aby se nás to taky týkalo ;-) Holky, papa
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je dobrý, já myslela, že ty časy dodržujou. Tak alespoň zhruba vím, co mě čeká, jestli to zrenovovali, tak to je dobře. Jinak marodní už mám ukončenou, takže až mě Jitul.ko uvidíš s hafíkem, tak do mě kopni, myslím to vážně, normálně se ke mě přihlaš. Kmotrice: líčení je krásné, opravdu přirozené ;-) Karminka: Pak dej echo, po zkoušce čokofontánky, jestli je to opravdu takové jako to má být, nikdy jsem to ve skutečnosti neviděla a tak si to nedovedu představit
Odpovědět
Ahojky holčinky,chtěla bych se Vás zeptat máte některá šaty ze salonu Květuše???A co Delta(slyšela jsem na ně negativní ohlasy)???A Byla jste nějaká v Souši v Mooně???? V týdnu se k vám chystám na "lov",ale nevím kam jít a kde je to zbytečné.....
Odpovědět
Profilova fotka
janicka006: Ahojky, já mám šatičky z Delty, setkala jsem se tam se super přístupem, krásné šatičky, nemůžu si to vynachválit. Do květuše chodím taky, tam nakupuji ty prkotinky na svatbu, ale šaty bych si tam asi nevybrala, to co jsem tam viděla se s Deltou nedá srovnat, příjde mi to, že kvalitou a tak bych to přirovnala k číně.
Odpovědět
Lien,díky za odpověď..tak jak vidím,co člověk to zkušenost. Mě se na netu líbily asi troje šaty z Květuše...mám totiž dva požadavky,musí se mi do nich vejít moje prsa velikosti E(takže klasické korzetovky nepřipadají v úvahu) a pak chci mít schované ruce od loktů nahorů,protože si myslím,že je mám ošklivé.Ale je pravda,že na netu mají takový ten "starší" styl šatů. Delta je proti tomu super moderní. Mluvila jsem už s paní z Moony a tam jsem si ověřila,že to co se mi líbí,mají i v mé velikosti.TAkže kdyby bylo nejhůř,pojedeme do Souše. Mám za sebou jeden salon v Lounech(nic moc...našla tady na men jednu sukni s korzetem) a ŽAtec(totální fiasko....telefonick jsem se domuvila na zkoušce,řekla své dva problémy..a když jsme tam přijeli,tak na mne měla jediné šaty a ty měly rozbitý zip,takže jsem si jě ani nemohla zapnout....)
Odpovědět
Janičko, ahoj, já mám šaty z Delty a můžu vřele doporučit, mají tam velký výběr šatů, takže za zkoušku tam nic nedás... Holky, jsem pořád marod, ale už se to zdá na ústupu....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No tak to máme jeden společný problém a to je to poprsí, jsem na tom obdobně, nemůžu ani sehnat žádnou podprsenku bez ramínek. Radím ti zkusit oba salony, také se neboj zkusit si šaty, které se ti třeba na první pohled nelíbí. Dost často se stává, že šaty, které se člověku líbí, mu nesednou a ty které by hnedka zavrhnul mu sluší. Když nechceš mít vidět ty ruce, přemýšlela jsi nad tím, šaty korzetové v celku a k tomu ten krajkovej vršek, taky to vypadá moc hezky.
Odpovědět
Andru tak to koukám,že máš stejnou fotografku jako budeme mít my!!!! ;-) ;-) Zrovna včera jsme se domluvily na detailech..ona je opravdu moc dobrá...fotky od ní jsou nádherné.... Jinak ale koukám,že máš 50 kilo i s postelí :-D :-D ,to se kvůli tomu ztrápenému poprsí ale netýká mne.... No uvidím,původně jsem neměla vůbec v plánu do Delty chodit,ale když jste se holčinky obě shodly,tak se tam taky juknu ;-) Lien....rozhodně bych ráda to co říkáš Ty-klasický korzetovky a buď krajkový vršek a nebo bolerko.Zkoušela jsem si totiž i šaty s rukávkem v celku a to jsem byla jako robůtek...voběc se v tom nedalo hýbat...zvednout ruce..strašný!!! Líbilo by se mi tohle,takže pokud si nevyberu u vás,budu muset do Prahy: http://www.svatebni-saty-evanie-pleso... Ale už jsem našla jednu holčinu co si je zkoušela,ale neseděly jí..přesně jak říkáš ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
janička006: Ty šatičky jsou pěkné, ale dokud to nezkusíš, tak to neni ono. Já jsem si v tý deltě hned vybrala, mají fakt hezké a i výběr, uvidíš, oni ti i dokážou poradit. andru: to jsem ráda, že už ti je o něco líp, koukej se pořádně vykurýrovat, už to máš za pár, tak ať nejsi nachcípaná, bylo by to škoda, když už do toho dá člověk tolik úsilí a tak se těší, aby se pak kvůli bacilu necítil ve své kůži.
Odpovědět
Jůů,teď koukám Adru už to má za týden..tak to je úžasný ;-) Držím palce,ať všechno klapne tak jak má...nevím teda jak počasí..teď si s náma docela hraje.... Holky moc díky za vaše názory a rady ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To počasí je teď opravdu na nic, snad to andru vyjde dobře. Dej pak vědět, jak jsi dopadla, jinak do té delty se můžeš přes jejich stránky objednat, je tam kniha návštěv. Máš to lepší, pak se věnují jen tobě.
Odpovědět
Jani: taky jsem si vybrala šaty v Deltě, hned na poprvé a nemám 50kg s postelí :-) Já zas měla obavy, že když budu mít šaty jen na prsa, bez ramínek, tak se mi v podpaží udělá takový ten "špek" a nebude to hezký. No a taky to tak bylo. Tak nějak jsem dopředu tušila, že budu chtít s ramínkama. Zkoušela jsem teda i ty bez nich, protože zkusit se má všechno, ale udělalo mi to moc mohutný hrudník a ramena...Jak říká Lien, zkusit i ty, který se ti nelíbí. Určitě na něco natrefíš. Jak jsem včera byla na svatbě tak nevěsta taky nebyla proutek a měla šaty z Delty, mají je na webu, šaty Piccola. Moc jí to slušelo. Dneska opravdu ty šaty dokážou zázraky. Já sama byla překvapená, co všechno schovaj ;-) držím palce při výběru. Jinak v Praze si vychvalují salon Adina. Ten prý má taky dost šatů pro normální ženský ;-) Lien: ok, příště až Tě uvidím, tak do Tebe kopnu :-) No jinak u mě to taky propuklo, už jsem myslela, že je to na ústupu, ale nemoc se zhoršuje :-( tak jen polehávám :-( Andru: tobě ať to opravdu rychle ustoupí!!! Aspoň, že už malá je fit, viď? O starost méně. Přeji vám krásnou neděli. papa
Odpovědět
Janičko, já rozhodně nemám 50kg ani jsem nikdy v životě neměla, možná v dětství :-D z těhotenství mi toho dost zbylo navrch,a s rukama mám taky problém, mám je trochu silnější od lokte k rameni,ale neřeším to, jsem prostě taková, jj taky máme Ladu, je skvělá, měli jsme i zkušební focení, z kterého pak vyšlo foto na oznámení. je fajn a moc se těším na spolupráci s ní. Jinak v deltě mají spíš víc šatů větších velikostí než těch menších, vůbec se nestrachuj a běž tam, určo tam šaty seženeš, mají tááák krásné. Holky, no jo, už jen 6dní!!!! akorát tu dodělávám seznam věci pro mojí Koordinátorku na den D, družička Janička to bude mí vše nastarost, je rozený vůdčí typ, tak to bude pohoda. V týdnu mám ještě pár zařizování, pokud bude dcerka zdravá a bude ve školce tak zvládnu levoou zadní, s ní to bude složitější, ale děda prý pohlídá, tak držte palečky at to všechno zvládnu bez stresu. Ráno jsem se vzbudila a je mi zas o dost lépe! ale mám ty lokální atb Bioparox, ty stříkací, musím vytrvat a stříkat ještě do čtvrtka!
Odpovědět
Holčinky díky vám všem za rady a tipy.Před chvilkou mi psala jedna známá z koníka,že měla taky šaty z Delty....takže jsem ráda,že jsem sem mezi vás zavítala a mám další tip. Jsem od konce dubna po revizi,čekali jsme miminko,ale nakonec jsem potratila ve 12tt,a právě v tom prvním trinmestru jsem začala docela kynout...takže teď se snažím to dát dolů,dát se dohromady i psychicky,ale paradoxně mi to stále zůstává v těch zpropadených prsou.....Ono je fajn mít hezký velký prsa a ne plochou baterku,jenže v šatech s korzetem,který mi to ještě zvedne si připadám jako Xena :-D :-D :-D Včera jsem na vaší radu napsala do Delty,tak čekám kdy mi řeknou,že je nejlepší dorazit. Jééé Andru,to je přesně ten můj problém..mám pocit,že od lokte nahoru mám ruce silnější. Už se moc těším na středu,pojedeme pro ty prstýnky!!!!..myslím objednat a dát na ně zálohu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) janicka006: Deltu určitě doporučuju...jinak Tě tu vítám :-D Andru: na poslední týden přeju pevné nervíky a určitě vše bez problémů :-) hlavně se pořádně vylež ...budu držet palečky na pěkný počasí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janicka: taky doporučuji Deltu. Nejméně pak Květuši /tedy na šaty/ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem měla opět co dělat vás dočíst. byli jsme tento víkend v mostě a bylo to opravdu nabité. travesti show vyšla, už jsme domluvili i písničky, detaily, cenu atd. takže jsem spokojená. v pátek jsme hned vyzkoušeli taťkovu čokofontánku, no koumali jsme to asi 2 hodiny jaká hustota čokolády má být (čokoláda se nejdříve musí zahřát v hrnci na plotně, pak teprve přelít do fontány), no jenže čokoláda nechtěla stoupat,protože byla moc hustá, tak jsme dle diskuzí ředili olejem, pak to bylo moc tekuté,takže jsme na to přišli cca ve 23 hodin,jenže čokolády bylo moc,samozřejmě každý jen ochutnal. no takže jsme jedli ještě trošku druhý den (ale opět čokoládu zvlášť rozehřát), no hrůza. ale už víme jak na to,tak na svatbě už to snad bude OK. se ségrou jsme jinak dodělali jmenovky na hostinu, výzdobu na auta (dělali jsme takové zelené kytičky se stužkami na zrcátka u aut).pak jsme dělali poděkování rodičům (takový ten textík,že děkujeme za vzdělání atd.,to jsme zarulovali a zavázali zelenou stužkou a navázali perličky a zelené korálky),vše mám vyfocené v mobilu),až bude chvilka času, hodím to do albíčka. jinak jsme zapomněli u rodičů v mostě notebook a velký stolní PC máme v opravně - kvůli reklamaci,takže jsem doma týden bez PC, takže budu opepisovat jen v práci. Jani: já můžu z osobní zkušenosti doporučit asas v souši, skvělý přístup, pěkné šaty, v deltě jsem také byla - tam mají také nádherné šaty a květuše je dobrá pouze na drobnosti - dekorace, bižuterie atd jak psala lien...ale šaty a personál hrůza.
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: No ty jsi číslo, zapomenout na tak důležitou věc, jako je notebook :-D Už jsem ti koukala do alba, jestli tam máš to na to autí a tak, tu hlavní šerpu už máš? S tou jsem se doma srala strašně dlouho, ty kytičky na ní mi dali zabrat. S tou čokofontánkou jsi mě překvapila, to je to tak složité, bóže, na to bych neměla nervy. Navíc už začínám být slušně nervózní. Zajištěné a domluvené mám vše, jen muzika mě nervuje, pořád čekám na tu kapelu, jak se vyjeví, už nemám moc času, takže jestli nevyjde, tak budeme brát do akce notebook a bude muset pouštět muziku přes, jenže budu zase muset schánět zesilovač. Já se z toho zbláznim. Jinak teď jsem volala tetě, tak mi to bufijo vzala k ní do práce okopírovat, takže buď dnes večer nebo zítra se k němu dostanu.
Odpovědět
Profilova fotka
Lien: no můj drahý zapomněl notebook v mostě,ale tak snad to přežiju, ještě že je internet v práci. No my budeme mít výzdobu na auta umělou (já umělou květinu z Asasu a přítel cilindr také umělý z Asasu). my budeme mít pouze stuhy místo šerpy a na těch zrcátkách ty zelené kytičky a pak asi ještě stužky v okýnkách. Viděla jsem to na fotkách i bez toho a vypadá to celkem normálně. My se s autama nechceme moc dělat, mě osobně to přijde zbytečné,protože zdobit auta budeme asi každý zvlášť a uvidíme se až na hněvíně a pak ten společný přejezd pouze na ressl, to je 10 min. My jsme kapelu neřešili, budeme mít hudbu z notebooku a máme k dispozici bedny. Už jsme se ségrou dali dohromady hudbu, takovou mix od každého něco (michal david, abba, madonna, ploužáky, pak mašinku, ptačí tanec atd. pro pobavení...). a pak večer dorazí ten travesťák a ta jeho show bude cca na 45 min. až hodinku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak už mám doma to bufijo, tak kdo to chcete poslat, tak mi napište do IP mejlovku.
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: A budete mít k tomu notebooku a bednám i zesilovač? Jinak na muziku máme koukám dá se říct stejnou představu, protože to co jsi vypsala, chci taky, jsou to takové ty pravé písničky na řádění.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem vám dala to bufijo ofocenné do alba, kdyby to náhodou smazali, tak mi napiště do IP mejl. Zatím, už musím letět na odpolku ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, nedočítám, finišujem, zítra se ještě peče 3tis koláčků, ve čtvrtek je rozvážím, taky pro šaty a oblek, v pátek nehty a vezu věci na Hněvín....nervozita je malinká, ale jsme připravení snad na 99%, snad se vše podaří.Jen mne trápí počasí :-( , ale zatím hlásí že na sobotu se to umoudří! tak na mne myslete. snad ještě nakouknu do pátku ;-) pá
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno holčiny :-) Lien: tak taťka mi včera přivezl do Prahy notebook,tak jsem spokojená (měli cestu kolem,protože jeli se ségrou na kontrolu do Motola). Andru: Pořád na tebe myslím, snad vyjde počasí. My jedeme v pátek na svatbu na Okoř,tak doufám také,že nebude pršet, A docela ti závidím,že ani moc nejsi nervózní, to já u sebe bohužel vím,že ta nervozita poslední cca týden bude hodně velká i přesto,že budu vědět, že je vše připravené na 100%.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?