Menu Forum

Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

6. bře 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kmotrice (31 r.)
1
Registrovala se 30. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 255 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Most, Region Most.
  • Svatba byla 11. července 2009
    Most, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kmotrice (31 r.)
1
Registrovala se 30. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 255 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Most, Region Most.
    Most, Region Most
 Bohužel se mnou nikdo nejde aby mě blejsknul tak asi bude autoportrét emoticon emoticon
16. čer 2009 v 19:35  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lien82 (34 r.)
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 498 příspěvků a 2 alba. Má 31 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 8. srpna 2009
    V Mostě, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
lien82 (34 r.)
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 498 příspěvků a 2 alba. Má 31 přátel. Region Most.
    V Mostě, Region Most
 Kmotrice: Určitě, když by jsi pani poprosila, tak by tě zblejskla.
16. čer 2009 v 19:37  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kmotrice (31 r.)
1
    Most, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kmotrice (31 r.)
1
    Most, Region Most
 uvidíme necháme se překvapit
16. čer 2009 v 19:48  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
Registrovala se 16. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 385 příspěvků. Má 38 přátel. Most, Region Most.
  • Svatba byla 13. června 2009
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
Registrovala se 16. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 385 příspěvků. Má 38 přátel. Most, Region Most.
    Region Most
 Holky, moc vám děkuji za podporu a za gratulace, jste moc hodné a potěšilo mne to!

Nemám moc nyní čas, protože dát do kupy domácnost, po svatbě, kdy poslední dny nebylo na nic čas, bylo šílené emoticon

zítra balíme na dovču, takže až se vrátím, vše sepíšu a popovídáme.

Napsala jsem i koho doporučuji:

takže Martínka Špoulová (jedna z nás tady emoticon ) líčí skvěle a mohu ji doporučit, je to šikulka!
Můžete ji naplno věřit!

letím do postýlky, brzy se ukážiemoticon
17. čer 2009 v 00:58  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karminka
Registrovala se 4. února 2008 na beremese.cz. Přidala 212 příspěvků a 2 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 22. srpna 2009
    V Mostě - Hradě Hněvíně, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
karminka
Registrovala se 4. února 2008 na beremese.cz. Přidala 212 příspěvků a 2 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
 Kmotrice: tak jsem zvědavá na tvé reakce od té vizážistky, také nad ní uvažuju, prohlížela jsem si fotky na jejich stránkách a docela pěkné. když jsem je ukazovala holkám v práci,tak se moc nelíbila. Ale když jsem viděla kimby svatební fotky, jsou kouzelné a byla opravdu nádherně nalíčená,tak do ní asi půjdu. Budu jí muset zavolat a domluvit se s ní na zkoušce, protože do Mostu jezdím pouze jednou za 14 dní nebo 3 týdny a to na pátek,sobota,neděle, tak je to docela složité. Tak doufám, že mi vyjde vstříc.

Kimby, která je to tu ta Martina Špoulová, jaký má nick, ona se letos také vdává?

Kimby, prohlídla jsem si zatím zbytek foteček, které jsi doplnila. jsou opravdu kouzelné. Už se těším až doplníš nějaký komentář ještě k tomu resslu,jsem zvědavá, jak to tam probíhalo. jestli třeba ceny seděli, jak s jídlem, zda toho bylo opravdu dostatek, jak v květince, zda kytičky byli opravdu levnější atd. Tvoje kytička byla opravdu nádherná. Už se na ten velký den také moc těším.

Já ted jen řeším tu vizážistku, potom věci na převlečení. Rozhodla jsem se, že nechci mít šaty na převlečení, ale asi bílé kalhoty s nějakým buď korzetem nebo tunikou a balerínky botky. Část lidí mi řiká,že věci na převlečení nebudu potřebovat, že si budu chtít užít svatební šaty až do konce, další část lidí mi řiká, že jich budu mít až po krk, ať si věci na převlečení seženu. Boty na přezutí chci na 100%.

Kimby, pořádně si odpočiň a užij si svatební cestu. Určitě to chce teď vypnout po těch měsících příprav.
17. čer 2009 v 10:46  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinka.cz
Registrovala se 10. května 2008 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Most.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
martinka.cz
Registrovala se 10. května 2008 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Most.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Region Most
 Ahojky, zdravím všechny jako Martina Špoulová.

TO Kmotrice: neboj vyfotím tě, abys mohla porovnávat

TO Karminka: ráda bych tě nalíčila, problém nemám ani s víkendem-zkouškou, záleží na domluvě emoticon

Jinak líčení se věnuji profesionálně již 5 rokem, takže myslím, že si s každou nevěstou dokážu poradit, proberu s ní její představy a navrhnu řešení emoticon

Já se letos nevdávám, měla jsem svatbu loni 19.7. v Litvínově na zámku - moc krásná malá místnost, měli jsme pouze malinkou svatbu pro nejbližší okruh rodiny. Oběd jsme měli v Litvínově na Loučkách - výborné jídlo, výborný přístup k nám a skvělá cena a prostředí bezkonkurenční! Neměla jsem ani čas se více rozepsat. Kytička byla z Centrálu - skvělá příjemná paní, kytička byla jako na fotce a ani moc nestála.. Kdyby někdo měl zájem o fotečky, ráda pošlu ale do mailu, nedávám je sem...
17. čer 2009 v 11:22  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karminka
fotoportrét
fotoportrét
karminka
 ahojky holky,

tak jsem si do albíčka přidala ještě moje svatební šatky na mě. už jsem je konečně zmenšila, takže už sem šli přidat emoticon

to martinka: napsala jsem ti do IP.
17. čer 2009 v 11:48  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kmotrice (31 r.)
1
    Most, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kmotrice (31 r.)
1
    Most, Region Most
 Ahoj hjolky tak už mám za sebou kadeřnici a Martina se přesouvá na zítra. Jinak jsem zjistila že nás bude na 99 procent oddávat pan Arnošt Ševšík. Neznáte ho někdo???
17. čer 2009 ve 12:43  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karminka
fotoportrét
fotoportrét
karminka
 kmotrice: a co, byla jsi spokojená u kadeřnice, kdo tě bude česat? a ty jsi volala na matriku, kdo vás bude oddávat? já jsem tam volala myslím minulý týden to bylo a řekli mi,že mám zavolat až koncem června, že srpen ještě nemají.
17. čer 2009 ve 12:47  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
    Region Most
 Nás oddával p. Hoffmann a skládali jsme slib- bylo to moc krásné!
17. čer 2009 ve 14:24  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karminka
fotoportrét
fotoportrét
karminka
 holky, musím se s vámi podělit, co se mi podařilo. přemýšlela jsem nad programem na hostinu a vzpomněla jsem si,že jsme byli loni se skoro tchýní na travesti show, kde předváděl její kolega. tak jsem jí volala, zda na něj nemá číslo,tak jsem mu volala, prý už s tím sekl,ale vzhledem k tomu že mého nastávajícího zná už od kočárku, udělá nám show na svatbě (asi jen 4 písničky). myslím, že se všichni skvěle budou bavit a pro mého skoro manžílka to bude skvělé překvapení.
17. čer 2009 v 19:42  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andru
1
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Přidala 248 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
andru
1
 Ahoj Holky,
report ode mne:

Takže dnes jsem pořídila šatičky na převlečení, ale mám je jen jako pojistku kdyby něco, chci zůstat celou dobu v šatičkách svatebních a pak jsem pořídila botičky na přezutí, ty si vezmu hned jak mne začnou bolet v mých vysokých svatebních botkách nožky. Vše mám v albíčku. Šaty jsem pořídila s 50% slevou, když jsem si je kvůli vysoké ceny nakonec nechtěla vzít, tak mi pani prodavčka řekla, že mi je dá jako svatební dar za polovic emoticonD málem jsem jí líbla radostí.

Pak mám už stojánky na květiny k obřadu, také v albu.

Pinu, jukni na stojany!!!

Dnes jsem byla na poslední zkoušce šatů, málem mne klepla pepka, když mi je pani téměř nedopla, pak jsem to rozdýchala ale nebylo to ono a to jsem zhubla 4kg, už mi kamarádky naordinovaly odvodnovací dietu a pani ze salonu nad tím kroutili hlavou že se asi po vyprání srazili, nakonec si jedna z nich všimla že jsou v pase a přes hrud založené na hubenější nevěstu!!!! to mi vám padnul kámen ze srdce, tak to za chvilku rozpáraly a znova jsem je oblékla a cítila se jak v bavlnce! ale užila jsem si pár chvilek hrůzy!!!!

a něco na mne leze, škrábe mne v krku a pokašlávám! tak snad se z toho do svatby dostanu!
17. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
    Region Most
 Karmi, tak to bude super rozptýlení emoticon

Andrej...tobě jsem napsala u nás, hlavně se šetři, ať nejsi marod!!!! S těmi šatičkami mě to tedy trochu nadzvedlo! Ale vše dopadlo dobře, ještě, že tak!

Budu se na tebe moc těšit!

Holky, letíme za pár hodin na dovču, tak se tu zatím mějte, já vás potom opravdu dočtu a napíši, zatím nestíhám emoticon

papa
17. čer 2009 ve 22:51  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitul.ka
Registrovala se 22. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků a 2 alba. Region Most.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    V Selském dvoře v Braňanech, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
jitul.ka
Registrovala se 22. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků a 2 alba. Region Most.
 Kimby: taky máme Hoffmanna a taky chceme slib, je to něco jiného než klasické ano...Ale on ty obřady má všechny krásné!!!Užij si dovolenou novomanželko!!!

Andru: ty se šetři, leze taky na mě něco, ale než se vdám, tak se to uzdraví emoticon ale ty se fakt šetři. A co malá? jak ta je na tom???

Karmi: travestio jsou super, taky mám kamaráda co to dělá, chtěla jsem to navečer, jako překvapení ale neprošlo to :-/
18. čer 2009 v 06:12  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karminka
fotoportrét
fotoportrét
karminka
 Myslím, že to musí být krásné ten slib, ale nedokážu si představit, že v té nervozitě budu ještě něco řikat. Budu ráda, když řeknu "ANO". Ještě ale nevíme, kdo nás bude oddávat, budu tam volat na matriku buď koncem června nebo začátkem července.

Andru, šatky na převlečení jsou nádherné. Asi si také pořídím něco na převlečení,ale ve svatebním bych chtěla vydržet co nejdéle. Jinak s tou zkouškou šatů by to pro mě byl také velký šok, tak ještě že se přišlo na to, kde byla chybka. Už se těším na tvé svatební fotečky, doufám, že je sem pak hodíš.

Kimby: užij si skvěle svatební cestu emoticon Třeba už se vrátíte tři emoticon

Jitul: já se neptala, ví to pouze tchýně o té travesti a moje ségra,kterou to tak trošku napadlo. Vím, že by přítel také nesouhlasil, ale až to překvápko bude, bude jistě nadšený a bude to zábava emoticon Zítra s ním máme s tchýní schůzku emoticon Bude to šok,protože jsem ho viděla loni pouze v kostýmu za ženskou,tak ani nevím, jak vypadá jako chlap emoticon emoticon
18. čer 2009 v 07:53  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andru
1
fotoportrét
fotoportrét
andru
1
 ahojky,

šetři šetři, to se vám řekne, Adí je pořád doma a jít si lehnout, to prostě nehrozí. ale dopuju se jak to jde.

Dneska mne ale čeká kosmetika a zítra pedikůra, do toho ještě odvézt stojany ke květinářce...takže ležet,no nevím nevím emoticon

karmi, díky za pochvalu šatů jsem z nich taky nadšená, ale ve svatebních taky chci vydržet celou dobu, tak je na svatbě možná ani neužiju.
18. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lien82 (34 r.)
    V Mostě, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
lien82 (34 r.)
    V Mostě, Region Most
 Ahojky holky, koukám tady je skoro každej druhej nachcípanej, koukejte se dát všechny dohromady.
Andru: Koukala jsem ti do alba a šatičky jsou kouzelné emoticon

Karminka: Také tvoje svatební šatičky jsem občumovala, jsou nádherné, sluší ti, budeš krásná nevěstinka.

Já se za pár dnů objednám na zkoušku líčení, chci raději dopředu, kdyby to nebylo podle mého gusta, mám ráda tmavé stíny, pastelové u mě nehrozí, přijdu si v tom zmalovaná a nesluší mi to. Taky máte doma nějakej svatební koutek, já už mám problém, dávala jsem to na kříň, ta už je plná, vedle taky a teď se mi začíná zaplňovat stůl.
18. čer 2009 v 11:34  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kmotrice (31 r.)
1
    Most, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kmotrice (31 r.)
1
    Most, Region Most
 Ahojky holky spokojená jsem jak u kadeřnice která sídlí naproti nádraží tak od Martinky kde jsem byla dneska a naprostá spokojenost. Jinak co se týče matriky tak jsem psala meil kdo ho chce at napíše ráda předám.
18. čer 2009 v 16:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karminka
fotoportrét
fotoportrét
karminka
 Lien: děkuji za pochvalu šatiček. cítím se v nich opravdu nádherně emoticon už se těším, až do nich 22.8. šupnu emoticon
Také mám stejný problém jako ty s tím ukládáním svatebních věcí. Vše hromadím v šatně, teď jsem to přemístila do skříňky a pomalinku to začneme odvážet do mostu k rodičům, ale bojím se, aby se to tam vše našlo. ségra mi řiká,at to dám k ní do pokojíku,ale tam to vypadá jak po výbuchu bomby.emoticon

Kmotrice: já mám také mejlík na tu matriku, psala jsem si někdy v lednu s těmi ženskými ohledně termínu svatby.
Přidej do albíčka nějaké fotečky z té zkoušky účesu a líčení emoticon
18. čer 2009 v 19:31  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lien82 (34 r.)
    V Mostě, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
lien82 (34 r.)
    V Mostě, Region Most
 Kmotrice: tak to je super, že jsi spokojená, taky jsem ti hned koukala do albíčka, jestli to máš nafocené. A co jsi to psala na tu matriku? Co chceš předávat? To je nějakej rozpis, kdo koho bude oddávat?

Jinak jsem dnes sehnala telefonní číslo na to Bufijo v souši a zítra budu mít okopírovaný ceník s nabízeným zbožím.
18. čer 2009 ve 21:50  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kmotrice (31 r.)
1
    Most, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kmotrice (31 r.)
1
    Most, Region Most
 No fotečky mi martina pošle takže se těště. Psala jsem na matriku kvůli oddávajícímu takže jestli chce někdo meil nechť napíše at to nemusí hledat. Jinak ksme byli obj. květiny a za mojí , korsáž a 4 květiny cca 2000,-
18. čer 2009 ve 21:55  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitul.ka
fotoportrét
fotoportrét
jitul.ka
 Lien: podělíš se prosím s tím jejich ceníkem???

Karmi: šaty opravdu hezké...

jo holky, utíká nám to, Kimby už to má za sebou a teď si užívá u moooře....já dnes rozeslala pozvánky na rozlučku se svobodou emoticon tak už se taky těším!!!

Dobrou
18. čer 2009 ve 22:32  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lien82 (34 r.)
    V Mostě, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
lien82 (34 r.)
    V Mostě, Region Most
 Jitul.ka: Hned až ho budu mít doma okopčenej, tak se podělím, co si tak z hlavy pamatuju je, že chlebíčky od 6,4 za kus nahoru, záleží, jaké si člověk vybere, mají více druhů, obložené mísy mají za 150, 200 a 250, dělají i jednohubky, měli tam i různé saláty, sekanou, řízky, karbanátky no hafu. Telefonní číslo pokud někdo bude chtít, tak klidně napíšu.

Kmotrice: Aha, takhle jsi to myslela, tak já se hlásím o ten mejlík. emoticon A jakou kytičku jsi si vybrala?
18. čer 2009 ve 23:23  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karminka
fotoportrét
fotoportrét
karminka
 Lien: jestli bys byla tak hodná, také bych ráda ten ceník a čísílko na bufio, dala bych ho mamce,bude tam kupovat nějaké chlebíčky, možná i mísy před svatbou pro lidi, kteří se budou shromažďovat u nás. a také řeknu tchýni, jestli tam nechce něco nakoupit,aby se s tím nemusela dělat.

Jitul: děkuju za pochvalu šatiček emoticon

Jinak já ještě vůbec nemám ponětí jak bude probíhat rozlučka se svobodou a koho pozvu atd., část lidí totiž máme společných, část lidí je ode mě z práce z prahy, a další lidi z prahy kamarádky a další skupina lidí jsou kamarádi a známí z Mostu, no vůbec nevím,jak to vyřešit. Jedině udělat dvě rozlučky - jednu Mosteckou a druhou Pražskou emoticon
19. čer 2009 v 06:21  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitul.ka
fotoportrét
fotoportrét
jitul.ka
 Lien: tak to budeš moc hodná, když to pošleš. Já ani tak nemyslím jako na svatbu jako na tu rozlučku se svobodou, můžu si přinést nějaké občerstvení, tak nevím jestli budu stíhat se s tím dělat, tak jsem myslela právě na chlebíčky a nějaké ty řízky...no ceny chlebíčků jsou jednoznačně bezkonkurenční. Jinak uložím pozvánku na rozlučku do alba, tak se jukněte emoticon

Jo a Lien, už jsi v práci??

Přeji krásné ráno a krásný celý den.
19. čer 2009 v 06:47  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andru
1
fotoportrét
fotoportrét
andru
1
 Holky, moc nedočítám, zdravím vás z postele, dcerka už je zdravá tak mazala dnes po 10dnech do školky, hurá hurá 3x hurá. Jsem nakřápnutá a bojím bojím že mi to vleze do dutin, já na to dost trpím a pak jsem na antibiotika, no každopádně jestli to bude horší a v pondělí si zajdu k mudře pro atb, tak jsem do soboty dobrá, takže času dost.

Lien, díky za chválu na šatičky na převlečení, snad nebude zima a pak je v létě ještě užiju.

Karmin, jasně že nějaké fotky hodím i sem na beremko, ale asi možná jen na určitou dobu a pak to smáznu.
Jinak svatební šatičky má moc hezké emoticon slluší ti to.

Kimbalka už si užívá sluníčka, ta se má.

Jitulko, užij si rozlučku, já si jí užila náramě a tančila a řádila jak za mlada emoticon

V pondělí mám poslední spicha s panem Mullerem.

Včera jsem byla na kosmetice a dneska jdu po 10h na pedikůru, ještě mne čeká v úterý medová masáž u kamarádky v salonu, tak se těším že v tom shonu co bude příští týden si udělám ještě chvilku pro sebe.

Holky, já si to pořád nějak nepřipouštím, ale ono už je to za týden!!!!!!

tak já si jdu schrupnout a omlouvám se že nereaguju na všechno.
19. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evcus
Registrovala se 19. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
evcus
Registrovala se 19. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
    Region Most
 Ahoj děvčata emoticon
Hlásím se jako další se svatbou na Hněvíně emoticon))
U nás to bylo trošku rychlé, rozhodli jsme se cca před třemi týdny a všechno se řeší narychlo.... .-)

Máme to 1.8. ale musím říct, že jsme docela šikovní, protože už skoro všechno máme, až na někoho kdo by mě nalíčil emoticon nevíte o někom? Já nejsem z Mostu, ale z Krupky ... a tady o nikom nevím emoticon(
19. čer 2009 v 09:46  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
19. čer 2009 v 11:00 • slavkap.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
19. čer 2009 v 11:01 • slavkap.
fotoportrét
fotoportrét
lien82 (34 r.)
    V Mostě, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
lien82 (34 r.)
    V Mostě, Region Most
 Ahojky holky, tak sem zatím dávám telefonní číslo na to bufijo 606202612 a ceníky vám rozešlu k večeru, jestli teda na mě teta nezapomněla.

Já už jsem se dala do kupy, dnes jsem byla ukončit marodní, tak se docela těším do práce.
19. čer 2009 v 11:54  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš