Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
slavkap. Kanáry také? Já myslela,že se to říká o Madeiře....že právě tento ostrov je ostrov věčného jara a nikdy extra teploty tam moc nejsou. lien82 - minizákusky se dají objednat normálně v cukrárně,nebo ne? Pokud nechceš domácí. Já kontakt mám,jsou domácí ale je to z Loun.
Odpovědět
Profilova fotka
Lien: ta paní, co poslala kontakt Oli dělá i minizákusky, nabízela mi je včera. prý dělá punčové řezy malé, kremrole, pak mini věnečky atd..docela dost druhů a ceny od 4-8 kč za kus. paní byla ochotná, jestli chceš,tak zkus zavolat jí a domluvit se. Já už je mám ale odjinud,tak od ní nebudu brát ani dorty,ani minizákusky.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
slavkap -Madeira se snidaní se pohybuje kolem 15 000 a s ALL do 25000,-i s poplatkama....A Kanáry s ALL v rozpětí do 23000 - 25000....takže to je už malý rozdíl. Ale teď ještě porovnat kvalitu hotelů....Záleží kdo jaké má možnosti.....Jinak Madeira má stejnou teplotu vody jako Kanáry,záleží potom na místě. Madeira se zahřívá teplotně pomalu na koupání,což Kanáry rychleji. Někdo říká že díky tomu Atlantiku je to studené,někdo ne. Někdo říká,že jsou tam pláže černé,někomu to nevadí. Je to věc názoru. My jsme se koupali v DR v Atlantiku a super,teplejší než bazén. Koupali jsme se i v Karibiku druhý týden a ten byl malinko teplejší. Ale to už jsou detaily...
Odpovědět
Profilova fotka
karminka: no tak to já jí zkusím zavolat, protože čím víc se to blíží, tím víc jsem nervní
Odpovědět
Lien díky za pochvalu oznamka.
Odpovědět
Profilova fotka
Lien: jojo, zkus paní zavolat, myslím, že se s ní domluvíš. Mě tento víkend čeká udělat zasedací pořádek, vymyslet nějak ty auta, poslat do květinářství návrhy kytek,co jsem našla na internetu a poslat jim mojí bižuterii pro upřesnění atd., koupila jsem novou knihu hostů,tak jí nějak upravit a začít dělat takové ty malé drobnosti,které také zaberou dost času. Pak bych chtěla připravit do obálek nějak peníze,aby se nám to nepletlo, rozpočítat kolik se co kde bude doplácet atd. Doufám, že to nějak stihnu, protože mám dost nabitý tento víkend. Kimby, myslím na tebe, ať to vše zítra proběhne podle Tvých představ. Pak se ozvi.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem tu dva dny nebyla a co se stalo???? Udělala jsem státnice a je ze mě slečna inženýrkaaaa :-D :-D mám moc velkou radost, tak Vám to musím říct, protože jsem kvůli učení vynechala sraz... Kimby: držím palečky na svatbu, ať se vše vydaří, počasí, zábava a prostě vše :-) Karminka: ten kontakt na paní se zákuskama/koláčkama zní velice dobře ;-) Lein: brzy se uzdrav a hodně síly u vzniklé rodinné situace. Jinak já jsem po dlouhé době v pracovním procesu, tak tady mám haldy práce, která na mě čekala a při pátku z ní mám radost, haha :-) Krásný víkend. J.
Odpovědět
Profilova fotka
Jitul: tak to moc gratuluju, za chvíli už nebudeš slečna inženýrka,ale paní inženýrka :-D Tak to nemá cenu ani teď předělávat doklady kvůli titulu, to vezmeš pak v srpnu najednou i s příjmením,ne? Jojo, s těmi koláčky to zatím vypadá dobře, moc děkuju Oli,že sem hodila kontakt, zase o starost méně :-) Takhle můžeme pomoci zase dalším nevěstám my třeba příští rok :-) Holky, já stejně počítám, že se pak z beremka přesuneme všichni na modryho koníka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jitul.ka: Gratuluju, tak teď konečně můžeš trošku vydechnout a věnovat se pořádně svatbičce.
Odpovědět
Ahoj holky, tak uz jsem konecne zase o neco klidnejsi, vcera dorazilo spodni pradlo, je nadherny a sedi mi a dneska mi dorazil taky uz zavoj a ten je taky uzasnej, jsem spokojena. Delala mi ho nakonec pani z Prahy co dela zavoje na zakazku, ma i inter.stranky. No za tyden jdu konecne taky na zkousku satu co se sijou, takze samy dobry zpravy, snad to tak pujde i dal. Jitul.ka: gratuluju k uspesne zvladnutym statnicim, myho brachu to ceka v pondeli - taky Ing.a neni s nim moc rec, takhle nervozniho jsem ho nevidela, on je to klidas co vzdycky tvrdil, ze zkouska je od slova zkusit a takto k tomu pristupoval cele studium.
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, nestíhám dočíst, víte asi proč :-D tak se jdu "rozloučit" a brzy, jakmile to půjde, se tu zase ukáži :-) dnes už jdu spát, myslete na mě :-D vše pak poctivě dočtu a napíši vám, co se vše odehrálo, bylo to skoro na blázinec.....zatím ahojjjjj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak Kimby, už to má dnes za sebou. Dnes jsem si na ní vzpomněla, počásko jim vyšlo perfektně, teď už jsem jen zvědavá, až bude mít pak čas, na ty zážitky, co vyšlo, jestli se něco naopak nevyvedlo. Dnes jsem byla s Michalem na výletě v německu, tam jsem holky neměla jezdit, našla jsem tam jeden obchůdek, kde měli samé věci na tvoření a tam toho měli, to svatební, měli tam tak krásné holubičky na dort s prstýnkem a já koza, to nekoupila, teď bych se zpětně nakopala. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jela svatební kolona kolem našeho baráku, troubili :-) , tak si myslím, že to byla právě Kimby. Bylo po půl 1., takže by to odpovídalo. Hned jsem si na ní vzpomněla a pěkně mi bušilo srdce :-N Jsem se tak zasnila, jaké to bylo před rokem x-) a hrozně to uteklo :-(
Odpovědět
Ahoj, byla jsem kouknout Kimby na svatbě, byla to nádhera, moc jim to slušelo a štěstí z nich jen sršelo, krásné,počasí nádherné, azuro, teplo, jemný vítr, hodně jsem si pobrečela, bylo to dojemné, úžasné, nezapomenutelné, už se moc těším na naší svatbu, no ještě 14dní.
Odpovědět
Profilova fotka
Andru: No jo, teď jsi na řadě ty, co? Podle toho, jak to popisuješ, tak to je hezký, to asi svojí svatbu prořvu. Jsem ráda, že se to Kimby vyvedlo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, také jsem na kimby myslela. počasí jim vyšlo nádherně. už se těším na její fotečky až přidá. Jinak já jsem ani spodní prádlo nesháněla. Koupila jsem si akorát nové krajkové kalhotky a podprsenku pod šaty mít nebudu. ted pouze přemýšlím,zda budu mít punčocháče, možná půjdu bez nich, počítám s tím, že bude teplo a v silonkách bych se pařila. boty už pomalu roztahuju,tak počítám,že puchýře mít nebudu. nevíte, kdy kimby odjíždí na svatební cestu? doufám, že sem ještě hodí fotečky
Odpovědět
holky, hodím fotečky, vše poctivě dopíši...jen co naberu trochu dech a sílu :-) děkuji, že jste na mě mysleli :-)
Odpovědět
Ahoj děvčata, jak se máte?? Já už jsem po státnicích zase zpátky v procesu, no ale nějak se mi sem nechtělo... Kimby:koukala jsem na první fotečky, moc pěkné! Kdo Vás fotil? Lada Baladová? Tak se těším na další a gratuluji mladá paní ;-) Lien: už jsi fit? Mějte se moc pěkně, papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak jsem si také kimby prohlédla pár foteček, které jsi vložila. byla jsi nádherná nevěsta, už se těším na další fotečky, snad je brzy přihodíš. Pro změnu jsem nemocná ted zase já :-( nějaká viróza nebo tak něco. Cítím se hrozně slabá, minulý týden mě bolelo v krku,naštěstí to přešlo, ted mám zase teploty, silná rýma...tak jsem si vzala 2 dny zdravotního volna. když to bude lepší, půjdu ve čtvrtek do práce. tak jsem si myslela,že toho doma dost udělám, i další přípravy že rozjedu,ale je mi tak zle,že jen ležím a spím.
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Tak to jsi na tom jako já, taky jsem si plánovala, co vše stihnu udělat, jenže jsem celý dny proležela. Takže jsem udělala kulový. Jitul.ka: Včera jsem byla na kontrole, bylo mi líp, jenže v neděli jsem začala zase zvracet a křeče do žaludku, tak mi napsal prášky na žlučník a žaludek. Ale už mi je líp, nezvracím, už jen občas ty křeče. Takže zítra asi ukončím marodní.
Odpovědět
Tak jsem si všimla, že jsem v příspěvku napsala, že se mi sem nechtělo a myslela jsem do práce, protože píšu odsud :-) abyste si nemysleli, že se mi k vám nechtělo ;-) Tak se holky brzy uzdravte, ať můžete chystat a plánovat ;-)
Odpovědět
Ahojte holky :-) včera v noci jsme vám pár foteček přihodila, ale budou až ve středu, já více zatím nemám. Ale potom je někam uložím a pošlu vám heslo do IP, tady je nechci mít. Chtěla jsem vám poděkovat, za přáníčka, gratulace, jste moc hodné! Protože dávám do kupy trochu domácnost a ve čtvrtek brzy ráno letíme na dovču, budu až po dovolené v klidu. Mezitím se pokusím vše sepsat. Ano, fotila Lada, je prostě profík, šikovná, hodná a skvělá :-) mějte krásný den a užívejte příprav, holky- to tak uteče, že ani nevíte jak.
Odpovědět
Profilova fotka
No zrovna se jdu do něčeho pustit, je mi po práškách na žaludek líp, chci udělat kytičky na šerpu na auta, dát to dohromady s lístečkama a perličkama, tak jdu na to. Pak se asi pustim do dalších drobnůstek, včera jsem dělala menu lístek na kurty, u švejka nebude potřeba. Dělám to kvůli tomu, aby lidi věděli, který alkohol a tak si můžou objednávat. Večer to vše hodím do albíčka, aby jste mi mohli popřípadě hodit kritiku, pokud to budu mít blbě, abych to mohla třeba ještě poupravit, nikdy jsem nic takového nedělala. Jitul.ka: Se ti nedivím, že se ti do práce nechtělo, mě to sice doma neba, ale do práce se taky netěším. A co ty, jak jsi na tom, něco dalšího vyřešeného?
Odpovědět
holky, nějak nestíhám, mám fofr, dcerka je do fofru marod a lítáme po doktorech, jsem mysl že už půjde zítra do školky, ale bohužel, takže řeším hlídání atd...protože mám nějaké objednané záležitosti a vyřizování ohledně svatby....ale snad brzo najdu chvilku a trošku se rozepíšu....
Odpovědět
Kimby: Gratuluji novopečené manželce a přeji hoooodně šťastné a dlouhé manželství.
Odpovědět
Profilova fotka
Andru: koukám, že máš taky veselo, tak ať se malá co nejdřív uzdraví ;-) Je mi jasné, že to teď máš perný, už se ti to taky blíží. Já jsem zrovna dodělala ty kytičky na šerpu na autí, jsem spokojená, nevypadá to zle, teď se jdu pustit ještě do nějakých těch maličkostí a večer to sem hodim. Jinak jsem taky sehnala minizákusky, nejsou nejlevnější, ale jelikož to chci jen do práce na výslužku, tak to neřeším. Mamka mi udělá tři harlekýny, objednala jsem 50 minizákusků a nějaké ty koláčky, to by snad mělo stačit. Byla jsem taky včera u Švejka, tak jsem se tam s pani bavila ohledně výzdoby, co si donesu. Taky jak je to tam s tou tradicí, talíř atd. jak to udělat, když potřebuju do čela 7 lidí, tak pani byla ochotná a řekla, že den před tím, to spolu nějak vykoumáme. Před jídlem nám uvážou bílý ubrus, takže taky nemusím nic schánět.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak zítra jdu na zkoušku líčení k Martině Špoulové už se těším a navíc ke kadeřnici sice jsem trochu nastydlá nebo co ale snad to nějak dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
kmotrice: Tak doufám, že pak přidáš fotečky, jsem zvědavá. Jinak už jsem přihodila fotečky mejch dnešních výtvorů. Ještě se dnes chci pustit do úpravy korzetu, ale nevím, jak to časově stihnu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?