Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Měla jsem práci...jdu zkoušet obtelefonovávat, tak holky děkuji všem za možnosti a tipy, něco z toho určitě vyjde :-) jste moc hodné pak dám vědět! Jéé Jitul, to mělo být na Karminku...s tou fontánkou :-)
Odpovědět
Karmi: když máš ty minizákusky z Assasu, tak kolik chtějí za kilo? a to bude namíchané, nebo si řekneš, že chceš kilo toho a kilo toho.... Jo a jak jsi psala s těma párkama, tak teď se mě kamarádky maminka ptala, jak to bude probíhat atd...A taky mluvila o těch párkách, no já na ní koukala a myslela jsem si, že si dělá legraci a teď vidím, že to myslela vážně :-D jednoznačně říkám párky nebudou :-D :-D no a taky hlavně proto, že my se nebudeme scházet doma, ale rovnou na místě, to pověřím kamarádku, aby chodila s frťánkama a koláčkama ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, my připravujeme na svatbu tombolu, zaúkolovali jsme přítelova bratra a ten to bude mít na starosti. Kimby, nad tou Lunou to možná bude tohle: vévévé.sunnyplus.cz je to hned vedle mýho baráku - v cihláku pod nemocnicí. Dnes jsem tam byla na soláriu, poprvé, takže zkušenosti nemám, objednávala jsem se na úpravu obočí a měli celkem plno - jdu až ve čtvrtek, chvilka se tam na mě našla. Takže lidí jim tam chodí asi dost.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, moc vám děkuju za pomoc při vybírání fontánky. tak jsme se dnes po práci byli podívat na chodově v obchodním centru..byli jsme v datartu se podívat na tu fontánu toho mickey mouse, tak vypadala vzhledově sice hezky (vybavuju si teď zpětně,že jsem ji tam několikrát viděla),ale bylo to celé plastové - četla jsem tady na beremku diskuzi, že se to hrozně moc láme. bylo to celé takové vratké,takové nestabilní. ta jsme se rozhodli,že radši tedy kovové koupíme. máme na to nakonec 14 dní (lukáš bude mít příští víkend pohotovost),tak pojedeme do mostu až ten další víkend. Kimby, jsi hodná, že bys mi fontánku půjčila na svatbu (to není až tak důležité na tu svatbu..když už bude koupená,tak si jí tam půjčíme),ale chci jí hlavně přednostně koupit tátovi k těm kulatinám. Jinak jsme se byli podívat na tu fontánu, zda jí nemají v prodejně Tchibo a koukali tam na mě jako na blázna. Jinak jsme se byli podívat ve dvou cestovkách,které byli při ruce...Firo Tour a Čedok a ani v jednom prý neposkytují žádné novomanželské slevy, dostali jsme katalogy (zbytečně, protože si nabídky zájezdů radši projedeme na internetu).ale zatím nám v obou cestovkách řekli,že je ještě brzy dívat se na zájezdy na konec srpna.
Odpovědět
Karmi, proto jsem ti psala, aby jsi si to rozmyslela s tím Mickym, protože je plastová, tak jsi to sama potvrdila. Vyplatí se kovová určitě! a CK které nabízejí novomanželskou slevu např.: BlueStyle: Slevy pro novomanžele Každému novomanželskému páru poskytneme slevu až 3 000 Kč z ceny zájezdu v platném ceníku, a to v případě, že vycestuje do 6 měsíců po uzavření sňatku. Před odletem na svatební cestu je nutno předložit kopii oddacího listu. Přesnou výši slevy naleznete v aktuálním platném ceníku. Tuto slevu nelze kombinovat s žádnou další slevou kromě slevy za stálého klienta. Alexandria: Novomanželská sleva Máte maximálně 6 měsíců od svatby? Blahopřejeme vám. Darujeme vám slevu 14%, kterou můžete uplatnit z katalogových cen pro letní zájezdy v roce 2009. Sleva nelze sčítat s ostatními slevami. Exim: SLEVY PRO NOVOMANŽELE Svatební cesta bezpochyby patří k největším životním událostem každého člověka. Pro ty, kteří vycestují do 3 měsíců po uzavření sňatku a při koupi zájezdu předloží kopii oddacího listu, obdrží od naší cestovní kanceláře dárek v podobě slevy 4 % ze základní katalogové ceny zájezdu, maximálně však 1 200 Kč na osobu z manželského páru. Slevy lze uplatnit pouze z katalogových zájezdů ze základní ceny na dospělou osobu a neplatí pro vypsané speciální nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
jitul.ka: Tak to jsi teda dobrá, já bych někoho jen tak z fotky nepoznala, to víš, že jsem to byla já s tím pejskem do kabelky :-D Tak to si fkt můžeme ještě s Kimby dát spicha u tý zeleniny. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, kimby moc děkuju...už jsem si cestovky také pročítala,takže jsem též zjistila, že BlueStyle a Alexandria jsou na toto nejlepší. Včera nám pořád doporučovali Turecko. Tak jsme dnes projížděli internet,abychom se o této zemi něco dozvěděli, z fotek pláží,hotelů, moře, přírody...to bylo něco překrásného...ale pak jsem se dočetla,že to je špinavý stát, je to tam podobné jako v egyptě s vodou (pouze balenou pitnou vodu i na čištění zubů), všude chtějí spropitné...ale ceny tam byli fajn...navolili jsme si all inclusive, 8 dní, 4 výlety - delfinárium, relaxační den s masážemi, plavba lodí a výlet do nějakého města..tak to vyšlo pro 2 na 34 tis.Což za tuhle cenu s výlety Řecko nebo Španělsko neseženete...holky nemáte nějaké tipy? Nebo máte někdo nějaké zkušenosti s tím Tureckem? nebo třeba od známých? Jediné, co nás neláká je afrika...egypt atd.
Odpovědět
Holky ahoj, tak já měla včera rozlučku se svobodou, byla to bomba. Holky, ta novomanželská sleva v cestovkách ale asi není na to když si objednáta dovolenou na last moment, že? asi jen když je normální nabídka za katalogovou cenu, jestli to dobře chápu. Karmi, mne také láká Turecko, ceny jsou příznivé, ale nechám to na poslední chvíli, my ale výlety neplánujem, jen válendo v resortu, protože v tom hicu rozhodně nechci dcerku nikde tahat po výletech...bylo by to pro ní i nás určo dost náročné, a resorty bývají vždy čisté, pěkné a upravené.....jako právě v egyptě..... Ale uvidíme kde nakonec skončíme, já bych moc chtěla na Kypr, tam byla naše první dovolená, tak by to bylo takové romantické se tam vracet....ale Kypr je dost drahý a teď už jsme 3osoby...
Odpovědět
Karmi, v turecku byl můj kolega a doporučuje oblast Allanya. http://www.blue-style.cz/2008/stat.ph... my máme Španělsko za 20tis včetně výletů a plné penze...ale to jsme využili nabídky dotované dovči z práce. jinak min. rok jsme byli s BlueStyle na Zakynthosu (Řecký ostrov) a platili jsme 28tis s polopenzí, last moment, tam se nevyplatí plná penze, není-li dítko tedy, protože tam je dovolená o užívání si, skoro nutnost je půjčit si čtyřkolku či skútříka a prolézat ostrov, nacházet úžasná místa a prostě ráj.
Odpovědět
kecám, za 22tis jsme tam byli..v Řecku, neumím počítat, pardon
Odpovědět
Andru: asi se to nevztahuje na last momenty(ta sleva pro novomanžele), protože to už slevněné je a jak kimby našla, tak píšou že nelze spojit s jinou akcí a jen katalogové poukazy. Kde jsi pořádala rozlučku, kolik jsi měla lidiček a dostala jsi nějaký dárek?? Nikdy jsem na žádné nebyla, první co mě čeká, tak ta moje :-D a jedna kamarádka se mě zeptala co chci za dárek, tak jsem na ní koukala, netušila jsem, že se něco dává :-D Lien: máš v albu hodně fotek, tak nebyl problém Tě poznat :-D já mám pamatováka na obličeje :-D Kimby: co ta kosmetika, domluvila jsi se s někým??? Dobrou a pěknou neděli
Odpovědět
Jitul, no taky jsem si to tak myslela s tím last momentem... Rozllučku jsem měla v Oseku u Černého Orla, měli jsme připravené gigantickjé mojito s dlouhýma brčkama, řízečky a stehýnka, saláty, bylo nás 10 holek, dostala jsem erotickou pomůcku :-D, noční košilku na svatební noc a od svědkyně modrý podvazek. Každá měla za úkol si donést korunku pro princeznu a všichni splnily a tak jsme byly všechny za pricezny. Pěkně jsme to rozjely a pak šli i na diskotéku,je součástí té restaurace, no a tam tančily a popíjely, slíkaly chlapy do půl těla, trička lítala vzduchem bůh ví kam :-D, bylo to opravdu povedené, návrat domů v 6.15 8-) no ale můj nastávající mne trumfnul a přišel v 8h! :-| Dneska to vypadá že bude snad i hezky, pofukuje a svítí sluníčko..
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, mám zkušenost z Turecka (last minute na 12 dní pro dvě osoby s all inclusive za necelých 30000,- i se všemi poplatky), je to tam moc pěkné, ale opravdu všude čekají na spropitné, ale jinak to nemělo chybu ;-) . Výlety jsme kupovaly až na místě a doporučuji rafting - fakt zábava a turecké lázně - opravdový relax (za jednu jsme na místě zaplatily kolem 15 eur) - vyjde to levněji než přes cestovku a v tureckých cestovkách se domluvíte, ale bylo to bez českého delegáta, ale do lázní není potřeba a při raftingu jsme se taky domluvily :-). Pokud půjdete do města, tak na hlavních ulicích žádnou špínu nenajdete, je jen v zapadlých uličkách a tam se jen tak nedostanete. Jediné na co je třeba dávat pozor, tak je voda - kupovaly jsme balenou, ale dalo se to. Kimby: V pátek jsme se byli jsme se podívat v kostele, akorát ho zdobili pro včerejší svatby, pani průvodkyně moc ochotná, vše nám vysvětlila a ukázala. Tak máme favorita - kaple vede :-). Díky za radu. Ještě jsem se chtěla zeptat, nemá některá z vás zkušenost s Benediktem nebo se Selským dvorem v Braňanech? Potřebovali bychom místo na hostinu a rovnou i s ubytováním a tyto dvě místa nás zatím napadla. Díky moc za rady.
Odpovědět
Eleka: v Selském dvoře máme svatbu my, tedy i s obřadem. Ve vnitř je to moc pěkné, takový ten vesnický styl (jako cihlové obložení, kožešiny místo podsedáků, kamenné půlitry atd.), ale vše vkusné. Můžete si tam zajet na oběd, mají od čtvrtka do neděle otevřenou Krčmu, tedy hospodu :-) Na webu najdeš kontakty a pí majitelka je ochotná, vše vysvětlí, pomůže, poradí. O výzdobu se nemusím starat, vše zařídí. Koukala jsem, že svatbu máte až příští rok, takže Ti po naší svatbičce můžu poreferovat, ale zatím co jsem slyšela, tak byli všichni moc spokojení. Prostředí je opravdu nádherné. Já jako nevěsta dorazím v kočáře a po obřadu se pojedeme jako manželé projet tak na 10 minut po obci :-D Prý je to hrozný doják pro maminky, když takhle ta nevěsta dorazí. Jsem na to zvědavá a moc se těším!!!! Ubytování je také pěkné, vše ve dřevě, každý pokoj má svou vlastní sociálku, některé i kuchyňku. Nocleh pro 2 stojí 1000,- i se snídaní. Nevím jestli znáš webovky, to je selskydvur.info. Moc fotek tam teda ale není. Doporučuju si tam zajet, jestli jste tam ještě nebyli a popřípadě se domluvit hned s pí majitelkou. Co se týká svateb, tak jdou hodně na "dračku" a já to zamlouvala rok do předu, měli jsme kliku, že je to pátek, protože kdybysme chtěli 8.8. tak to měla už rok a půl zamluvené, takže neváhejte :-) Jinak včera měl v kostele obřad kolega z práce, přesně ve 14:00 a to akorát začal ten pořádný slejvák, tak jsem si říkala chudáci, ale zase jim napršelo štěstí a že ho budou mít :-D Andru: Černého orla znám, dobře tam vaří :-) to je super, že jste si to takhle užily!! Já mám rozlučku 5.7. jsou už dovolené, tak bylo těžké sehnat nějaký den, kdy se sejdeme skoro všechny a hospodu už mám zamluvenou a bude jen naše :-) je to totiž neděle a mají normálně zavřeno a kvůli nám otevřou :-D no naštěstí je v pondělí svátek, tak budeme mít čas se dát trochu do kupy :-D
Odpovědět
Ahoj, já jestli můžu k tomu Turecku, když jsme vybírali my dovolenou,tak nám hodně doporučovali Egejskou riviéru,Allanya - Side, Antalya - Belek, Bodrum - jakákoliv destinace a Kemer. My jsme nakonec byli v Alanya,protože ty ostatní jdou celkem na dračku. Letí se do Antalye...takže to byl celkem kousek do hotelu. Pamukkale jsou již zavřené - což byla přírodní nádhera a snad podle mého i nejhezčí z Turecka. Krom levných značkových věcí a kůže. Jinak do Turecka na dovolenou už nechci.
Odpovědět
Ještě k tomu spropitnému....pokud je člověk na hotelu a mám ALL...spropitné nemůžou po klientách vyžadovat - pokud je to hotel na úrovni a ne 2*. Zda dotyčný dá číšníkovi ještě navíc je každého věc,ale také někde se stává,že si to nesmí brát protože jsou hlídaný nejvyšším. Ale pokud jsem dala na plážovém baru spropitné - a nemusela jsem,tak akorát je to o otm,že pití ti nosí častěji a pořád hlídá zda máš co pít. A venku když jsme šly mimo hotel,tak jsme si maximálně koupili nanuka,vodu a spropitné za tohle jsme v obchodě opravdu nedávali.......
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, ty brďo, to se to tu rozjelo ohledně toho Turecka, jsem moc ráda, že jste mi poradili. Byla jsem ještě na internetu na nějakých diskuzích o Turecku a mluvila jsem o tom s kamarádkama, tak asi ze 7 lidí by mi Turecko doporučili 2 lidi. Takže to možná necháme plavat. Uvidíme...docela uvažujeme i o Bulharsku..chtěli jsme tma před 3 roky a ještě jsme se nerozhoupali,tak možná teď by byla dobrá příležitost. A navíc by jsme si tam připadali jako králové s těmi jejich cenami. Andru, podle toho, co popisuješ jsi musela mít super rozlučku se svobodou, to je moc fajn. My jsme se byli včera podívat v Lešanech u Prahy na dni otevřených dveří pořadu Jak se staví dům...holky, hrůza..parkování na poli, déšť, žádný program...tak jsme se byli podívat aspoň v Letňanech.
Odpovědět
karminka: Jsem ráda,že jsi měla možnost si přečíst jinde o Turecku,protože já bych tam jela tak na víkend jen nakupovat. A jak píšeš o Bulharsku...,to bych si nechávala na stáří,to je můj názor ;-) Ale znám lidi co tam jezdí....,ale zase říkají,že už to tam není tak jak bývalo....A co očekáváte od dovolené,nebo máte představu kam asi a za kolik?
Odpovědět
karminka: Pokud by jsi chtěla,můžu ti poslat pár fotek okolo hotelu,přírodu,moře atd..taky to víc pomůže než nafocené katalogové krásy... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Okka: No tak cenově...máme k dispozici cca 55 tis.,ale nechceme to utratit všechno za dovču...protože po svatbě chceme mimčo a autíčko,tak bychom byli rádi, kdyby tak cca 30 tis. stáli poukazy a cca 10 tis. s sebou. A když jsme tohle řekli v cestovkách, že bysme rádi Španělsko nebo Řecko,koukali na nás jako na blázny,že 30 tis. za oba poukazy je nemožné. To ještě budu mít slevu z práce 4500,-,když to uděláme na fakturu a pak bychom chtěli vychytat třeba novomanželskou slevu.
Odpovědět
karminka: Pokud můžu poradit,nikdy neříkat cestovce mám nějaký limit a dotoho se chceme vejít. Jsou některý hnusný,že ti ten limit sice splní,ale nebudeš spokojená s hotelem a potom přijdeš na to,že někde byl lepší hotel a levnější - prostě zaplňují místa co nikdo nechce. Takže vlastně 15tis. chcete aby vám zůstalo? Podle mého názoru za 30tis.seženete krásnou dovolenou,ale zase upřímně tohle bych nedala za Bulharsko,protože jsou hezčí země za tuto cenu......Takže koukáte na Španělsko a Řecko? Novomanželskou vám dají.....pokud budeš koukat na Invii,tak ta má smlouvy s cestovkama,které slevy nabízejí - většinou.
Odpovědět
Karmi: taky bych nedávala za Bulharsko 15tis za poukaz, za prvé seženeš i levněji a za druhé, jak píše Okka, za ty prachy se dostaneš jinam. My byli v Bulharsku, žili jsme si jako králové, ale co se týká přírody, tak toho tam moc k vidění nebylo...noční život tedy byl, ale opravdu záleží co od toho očekáváte...my měli náročný rok, tak jsme věděli, že se chceme jen plácnout na týden k moři, takže jsme byli spokojení. Jo a co se týká cen, tak ne všude už je to v Bulh. levné. Třeba Zlatý písky nebo Slunečné pobřeží už levné nejsou a vznikají z toho druhé Kanáry jak já říkám, tzn. jeden hotelový komplex za druhým.... A za 30 tis. seženete opravdu pěknou dovolenou. My v té Alexandrii máme poukaz za 16tis., polopenze, se všemi poplatky a bez novomanžels. slevy. POdívej se na net, mají tam i kalkulace jednotlivých zájezdů.....držím palce při výběru :-)
Odpovědět
jitul.ka - Přesně jsi to vystihla! Při výběru dovolené hodně funguje když si člověk zadá co od toho očekává a jaké okolí chce mít vedle sebe atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem nemyslela Bulharsko za 15 tis. na osobu, myslela jsem potom Bulharsko jako levnější variantu...dívala jsem se na Inviu i na Alexandrii, tam by Bulharsko pro dva vyšlo na 21 tis. Kdyby to Bulharsko,tak bychom chtěli oblast Primorsko. No to právě ještě nevíme, co chceme na líbánkách dělat...vím,že to zní blbě,ale měli jsme také náročný rok,takže kdyby Bulharsko,tak bychom hodně trávali u moře, kdežto kdyby např. Řecko tak by to bylo aktivnější (půjčit si skútra,výlety..). Každé má pro a proti...zase kdyby bylo Bulharsko,tak by nám více peněz zbylo potom na autíčko, že by bylo dříve. No musíme to doma ještě promyslet...každopádně letos určitě nějaká zahraniční dovča bude. :-)
Odpovědět
Karminka: také jsme byli v Primorsku, od Invie, což je jen zprostředkovatel, cestovka byla Ancora. Byli jsme tam spokojení, náramně jsme si to užili, nemuseli jsme se omezovat, ale na aktivní dovolenou to moc není. Ikdyž také se dá, když člověk chce, dá se zajet do Istanbulu, což pořádají jako jednodenní nebo dvoudenní výlet, pak nabízeli potápění, bulharské večery...Při výběru hotelu si dej pozor, u které pláže to je, jsou tam dvě, on je to jako poloostrov a na jedné straně je moře hodně mělké a né zrovna čísté a na druhé už je to paráda... Bulharsko doporučuju právě na ty situace kdy chceš k moři, ale neutratit majlant! Jo a výhodou je, že se tam všude mluví česky, jídelníčky v češtině, prostě všechno... to nemělo chybu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) , jsme byli celý víkend pryč a tak píši až teď :-D ráda bych se přidala k tématu ale někde jsem nebyla :-( ale co mám ještě celý život před sebou Kimby:tak co, jak si se vším daleko?sehnala si tu kosmetičku? Tak já už mám hotové i vývazky, doladily jsme zasedací pořádek a trochem auta. Holky jen se vás zeptám pojedete v autě s oběma rodiči nebo jen s taťkou a řídit bude kdo?nevím jestli je to jedno nebo je to nějak dané :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jitul: tak to by pro nás bylo ideální, podívali bychom se třeba do toho istanbulu,určitě nějaká plavba lodí,potápění, potom možná nějaký relax (určitě tam budou např. masáže...), zbytek dní se válet u pláže a ještě levně. no co víc si člověk může přát? Nevíš,jak se jmenuje např. ta pláž nebo nějaké hotely,které jsou na té straně,kde je to lepší moře v tom primorsku? Pawli: také mě v blízké době čeká udělat zasedací pořádek a pořadí aut. My teď ještě řešíme,jak budeme zdobit auta,protože každý pojedeme zvlášť, tak buď se domluvíme dopředu jak to bude vypadat nebo to jednotně budeme zdobit až na hněvíně,abysme jeli sjednoceně pak na hostinu. Ale spíše ta první varianta,protože si myslím,že na druhou nebude čas, protože se pak budeme fotit na hněvíně. Jinak s těmi zásadami při jízdě autem to moc neřešíme, vzhledem k tomu,že máme málo řidičů, tak mě poveze táta, který bude řídit a vedle něj bude sedět moje svědkyně - aby mi pak pomáhala,až budu vylejzat s úpravou a vzadu budu sedět sama :-) a buď někdo poveze mamču se ségrou a babičkou nebo je taťka přiveze na hněvín ještě přede mnou,abych přijela jako poslední,protože budu před ženichem do obřadu neviděna :-)
Odpovědět
Karminka: takže hledat hotely u severní pláže, je to potom do centra asi 10 minut chůzí, doporučuji hotel Odysey, nebo Penelopa. Ty jsou kousek od moře(když se podíváš na CK Ancora, tak tam je najdeš). Byli v něm známí, my byli v hotelu Atanasov, který byl úplně v centru, což v popisu tenkrát nebylo, takže jsme měli rušné večery :-D Jo a v Primorsku je taky velký aquapark, takže i tam se dá dovádět :-) když chce, tak si šlověk zábavu najde ;-) Pokoje vybaveny lednicí, TV, rychlovarnou konvicí, soicálkou...vše co potřebuješ :-) Určitě si vyberete! Tak dej vědět, jeslti jste něco vybrali.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem dneska byla u 2 Květinek a super, mám vybráno - svat. kytice (asi 21 růží meruňkové a šampáň barvy, dlouhé stonky), 2x maminky, myrty - 40ks, venecky - 20ks a maximum je 2300, říkala, že můžou být růže dražší, že máme takové pěkné datum a může to být i tak ve světě o to zájem. Dnes mi přišla taky bižu, tak jsem spokojená. Jo a v autě pojedu já, táta a řídit bude můj brácha a zároveň také svědek.
Odpovědět
Ahoj, ještě k těm dovoleným. Vím,že dobrý typ dávají třeba na ostrov Djerba - cenově dostupné,kvalitní a váží si tam pořád turistů. Moře krásné,pláže čisté. My tam letos pojedeme po druhé vzhledem k tomu,že jsme letos v březnu byli na svatebce v Dominikánský,tak už nechceme vrážet do další drahé. A nabízejí opravdu luxusní hotely s taxama v ALL za 9 000,-nejlevnější co jsem zatím viděla. A to koukám na známé cestovky,s neznámou bychom asi neletěli. Nebo dnes jde koupit letenku a přes net přímo vyhledat hotel a rezervovat. A oni zajistí taxika,ale můj názor je,že do těchto oblastí bych si to netroufla :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?