Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky vy jste detailistky, takhle podrobně vše rozepisovat. O té souši jsem také slyšela, že tam jsou levé, ale myslela jsem si, že to je nějakej blaf. Tak to jsi zjistím a do těch chlebíčků určitě půjdu, za tu cenu se s tím nemá smysl dělat. Taky by mě zajímalo, kolik je potřeba těch vystřelujících konfektů na tanec, nemám s tím vůbec zkušenosti, jak to funguje. Ségře držím pěstičky, ať to dobře zvládá, už aby to celé měla za sebou, tohle musí být hrozně vyčerpávající.
Odpovědět
Ahoj holky, no vy zase jedete :-D s tou novomanželskou slevou v CK, tak určitě jí hned dají, ale my také letíme hned týden po svatbě, nejde o tu slevu, ale jde o to, že možná oddací list máme, ale pochybuju, že mi do 4 dnů udělají nový pas. Tak proto nevyužíváme této slevy. Zkušenosti s úřadama mám své, takže je pro můj klid lepší, když pojedu ještě na staré jméno. řešili jsme to i se slečnou v Alexandrii a prý běžný postup :-D Lien: Já už snad nic doporučovat nebudu :-D ALE ( ;-) ) co se týká minizákůsků, tak moje maminka právě rozhodila sítě v práci a bude se zjišťovat v okruhu Most, Jirkov a přilahlé obce. Máme svatbu skoro stejně, takže budu informovat, jak je maminka se zjišťováním daleko ;-) no a co se týká chlebíčku, tak určitě bezkonkurenční je výrobna v souši Bufio, dělají takový lahůdkový věci - chlebíčky, saláty atd... No a cena chlebíčku je třeba 6,50 Kč. A vím, že dělají i svatební, ty jsou více nazdobené, s debrecínkou a já nevím co ještě, tak za ty chtějí 8,50 Kč. Nevím kde přesně sídlí, ale kdybyste nevěděly, tak zjistím ;-)bohužel nemají webovky, takže nehledejte. A jestli máte pocit, že kecám ;-) tak tady jedna z beremka z roku 2007, píše že měla chlebíčky z bufia ;-) Dělám si legraci, teda ne s tou výrobnou ;-) Ještě k Lien: držím palce s otěhotněním, já mám gyndu teda v Jirkově (jsem původně tam odsud a s místním gynekologem jsem moc spokojená, tak holt dojíždím, ale nevyměnila bych ho). ALe o Zemánkovi jsem slyšela hodně, prý je dobrý a na rozdíl od jiných doktorů je pokrokovej ;-) Co se týká zábavy, tak to také nijak neřeším, já mám velmi extravagantní kamarádku, která se mi jistě o zábavu postará a ještě jak máme tu kapelu Duomane, tak když jsme mluvili s pánem, tak říkal, že také dělají soutěže. Hlavně když vidí, že by to chtělo oživit. No a co se týká proslovu, tak jsem poprosila mamčinýho přítele, který mě povede místo otce k oltáři, tzn. že je to jako můj otec, aby udělal proslov. Byl tím moc poctěn, a taky nejde o nic vyumělkovanýho, jen prostě aby něco řekl ;-) a když bude ještě někdo chtít říct, tak může :-D Jdu se učit, papa
Odpovědět
Profilova fotka
jitul.ka: Děkuji za echo, na chlebíčky tam určo zajdu a s těma zákuskama si na mě pak vzpomeň. Ten Zemánek byl fakt super, úplně jiný přístup a má dokonce 4D ultazvuk
Odpovědět
Lien: jojo, je snad jediný kdo ho v Mostě má, chodí k němu, pak všechny těhulky....natočí ti video a udělá fotky miminka. Je to něco úžasnýho, vidět to miminko takhle prostorově....neopakovatelný zážitek!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jitul, ano Bufio, to je ono, co jsem chtěla Lien doporučit. Už si vybavuju ten název. Mamča mi řikala,že tam její kolegyně nakupují běžně. Moje mamča tam určitě půjde nakoupit chlebíčky na pohoštění, než se vyrazí na obřad. To ani nemá cenu je dělat. Určitě je půjdeme ochutnat ještě před svatbou, snad mi mamča poradí, kde to najdu ten obchod. Opravdu na to slyším samou chválu.Škoda jen, že na hostinu se ty chlebíčky vzít nemůžou (restaurace ručí za hygienu,proto se nesmí žádné věci tuším kromě pečiva a sladkého dovážet). Jitul, myslím že s tím pasem je to jinam...ale nejsem si jistá. Tuším, že mi někdo řikal,že pas jediný stačí vyměnit myslím,že do půl roka. Ještě se na to všechno optám v cestovce. Určitě v blízké době chceme nějaké obejít, jestli nám někde nabídnou nějakou speciální nabídku, slevy atd. Ono pak 4500,- sleva ode mě z práce popř. ještě 3000,- z cestovky pak určitě jde znát. Jinak jsme holky včera počítali pořádně ten rozpočet na svatbu. Zatím 23 tis. už jsme zaplatili doposud (různé zálohy, prstýnky,oznámení, oblek, doplňky atd.) a cca 43 tis.ještě budeme doplácet (radši jsme počítali všude více, např. 25 tis. hostina, šaty, kytky jsme si dali na stranu radši také 2000,- ...),ono se to nasčítá...takže tak přibližně nás to celé vychází na 66 tis. (samozřejmě nedokážu teď napsat přesné číslo za hostinu atd..). Můj nevlastní taťka prý také řekne nějaký proslov, žiju s ním od malička, beru ho jako vlastního, takže mě povede k oltáři a vše jak má :) Jen se toho docela obávám toho proslovu, mluví česko-slovensky...tak co,aspoň bude sranda :-) Lien, zkus kdyžtak ještě zavolat do toho Asasu...dej to vyhledávače Studio V.Moona, tak jim zavolej za kolik mají minizákusky...mají to počítané na kg. Já je budu mít odtud.
Odpovědět
holky, ještě než vás dočtu, tak jen zareaguji hned. Jitul: s tím pasem není potřeba nic řešit. Na občanku se jet nedá, protože bude ustřižený roh, ale pas na svobodné jméno platí přesně 3měsíce od sňatku! I když jsi tedy vdaná a máš jiné jméno...je to krycí doba, takže normálně cestují pár dní po svatbě na pas. Nový si necháme dělat až poté, v klidu. Mám to jako instrukci z magistrátu i cestovky- ověřeno! takže novomanželské slevy lze využít bez ohledu na pas atd
Odpovědět
Holky, ještě jeden blbý dotaz...nemáte náhodou někdo dnes cestu okolo té kosmetiky bl. 338 ul. Zd. Štěpánka? potřebuji nějaký kontakt na tu paní, nemohu na netu nic neajít. Potřebovala bych ji zavolat a domluvit se, jsem do večera v práci :-( a zítra je sobota. Co se programu týče, nemám ráda nic strojeného, prostě atmosféra se musí vytvořit sama a dle toho reagovat. Náš DJ bude něco moderovat, takže soutěže nějaké budou, ale neplánujeme to. Mám také svědkyni, která se něčeho chopí. Proslov bude dělat také má svědkyně, tátu nemám, vede mě brácha, ale ten se stydí před lidmi mluvit, takže jeho mumlání by nikdo nerozuměl...takže pověřená je tato osůbka :-) no a už nevím, co jsem to chtěla :-)
Odpovědět
holky: tady je např. CK BlueStyle, se kterými jsme cestovali: Každému novomanželskému páru poskytneme slevu až 3 000 Kč z ceny zájezdu v platném ceníku, a to v případě, že vycestuje do 6 měsíců po uzavření sňatku. Před odletem na svatební cestu je nutno předložit kopii oddacího listu. Přesnou výši slevy naleznete v aktuálním platném ceníku. Tuto slevu nelze kombinovat s žádnou další slevou kromě slevy za stálého klienta.
Odpovědět
Kimby: tak to jsem nevěděla, že mohju cestovat na starý pas. Ona ta paní v cestovce byla nová, tak moc nevěděla a když jsme byli podruhé, tak jsem se na to už neptala a to tam byla jiná. No uvidíme, ještě se tam můžeme optat, ale my dostali sleviček dost díky těm akcím (aby to nebylo jako u té cos poslala, že nelze kombinovat s jinými akcemi) Optám se. Díky ;-) No a co se týká té kosmetiky, já seběhnu schody a podívám se jí na dveře, ju?? Bydlím tu :-D
Odpovědět
Karmi: také jsem se ptala v Selském dvoře, jeslti si můžem přinést chlebíčky, tak nemůžem, stejně jako u vás, jen cukroví a dorty (stejně jim jde jen o kšeft, co si budem nalhávat :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
jitul.ka: Ty bydlíš Zd.Štěpánka? Tak to jsme skoro sousedky, já taky akorát asi o dva bloky vejš, barák hned pod mamutem. 624
Odpovědět
No holky a já v Hutnické...kousek pod vámi..bl. 338 :-D Jituš, prosím...telefon na ní...budu šíleně moc vděčná, já se vracím až pozdě domu. Někdo mi říkal, že je ještě kosmetika dobrá nad Lunou, ale nevím kde a ani o ní tedy fakt nevím.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo, Jitul...přesně tak, jde jim jenom o kšeft 8-) To jsem ráda Kimby, že to víš tu informaci ohledně toho pasu, nevěděla jsem přesně kolik měsíců po svatbě. Jsem moc ráda,že to takhle je, že opravdu po svatbě můžeme odletět. Tuším, že takhle novomanželské slevy dělá ještě EximTours a ještě i další. Ještě mám prosbičku, psala jsem to už dnes vzkazík,ale nějak se neodeslal. Nevíte někdo, kde bych sehnala levnou čokofontánu? Nemusí to být žádná značka. Stačí jen obyčejná.Potřebuju ji koupit taťkovi k narozeninám, má příští týden kulatiny. A zároveň si ji půjčíme na svatbu :-D Vím, že ho jiný dárek nepotěší, jí čokolády na tuny. Vím, že si jí i přeje. Vím, že jste se tu bavili o tom Rossmannovi za 300 Kč,což už bude 100% pryč,ale kde jí najít..prodávají jí třeba v Datartu nebo tak nějaké elektro?
Odpovědět
Lien: já mám pocit,že jsem Tě viděla. Jestli máš hafíka, takovýho toho do kabelky :-) tak jsi ho venčila u Mamuta a já šla nahoru ke Kahanu. Je to asi 2 měsíce zpět, ještě v době, kdy jsem si s vámi nepovídala, ale koukala jsem sem a viděla tvé album, tak jsem si říkala, že bys to mohla být ty ;-) tak jestli na tebe někdo blbě čuměl, tak jsem to byla já :-D Kimby: šupajdím dolu Tak to si holky, příště dáme sraz u zeleniny, Manky, jak je tady u 10. ZŠ :-D ne???? Karmi: já se o fontánku vůbec nezajímám, takže bohužel neporadím, ale jako dárek dobré ;-) kdybys nesehnala, tak třeba sada na fondue taky splní ten samý účel. Ale vy ji vlastně chcete na svatbu, to je lepší ta fontánka, to je recht!!
Odpovědět
Karmi v datartu ji mívají, ale spíše ji tam zajít objednat. Je to ale pozor...plastová! Ne kovová, s mickey mousem. Stojí tuším 1tis kč. Na jejich stránkách si zjistíš, kolik ks kde mají a tady v MO stačí dojít do Datartu a objednat ji, nebo přes net....ale to mi říkal ten chlap, když jsem ji scháněla já. Je mi líto, že jsme se nedomluvili dříve, protože nám ji kupoval ten kamarád z toho ebaye. Mohu se ho zkusit ještě zeptat, zda by ji nekoupil, do kdy ji potřebuješ? Protože ta kovová je kvalitnější, ale i ta plastová poslouží stejně, jen odolnost je asi menší.
Odpovědět
tak příští sraz u 10.ZŠ :-D :-D
Odpovědět
Kimby: takže :-D Paní Šárka Kodetová, 777 006 876. Tak snad aspoň tohle vyjde ;-)
Odpovědět
Kimby: a dej vědět, jak jste se domluvily
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby,to bys byla moc hodná, kdyby ses pozeptala. No taťka má narozeniny 14.6., ale nevím zda to budeme příští týden slavit, možná by nevadilo, kdyby to bylo třeba o týden později, on to pochopí :-) S tím Mickey Mousem jsem to také viděla,vím, že jsem se smála. Nám by to teoreticky nevadilo, účel to splní, jen na té svatbě by to bylo takové divné možná. Budeme tam mít jen dvě děti (3,5 roku a 1,5 roku).
Odpovědět
Karmi, na svatbu ti mohu naší kovovou půjčit, tak to bych neřešila. A kdyby nevadila koupě mickyho, tak neztrácej čas a stihnete to do narozenin, popř. ji mají plno na netu i z jiných obchodů. Z toho ebaye by to šlo,ale je to asi na dýl, Luky je z Prahy, jede na naší svatbu, ale musel by ji tedy sehnat ještě tento týden....ale třeba by to šlo takto rychle, jdu mu napsat, jen co zavolám kosmetičce od Jitulky :-)
Odpovědět
tak už ji trochu podražili...ale je nejlevnější tady v ČR: http://www.datart.cz/katalog/Cokolado... další možnost mě napadá na BRMS koupě, občas tu inzeráty vidím. další možnost..ten ebay, tam jsou ceny mnohem lepší.
Odpovědět
tady jsem vybírala: http://shop.ebay.de/items/_W0QQ_nkwZc...
Odpovědět
blbý odkaz..spíše tady koukat: rolovat http://shop.ebay.de/items/__chocolate...
Odpovědět
Ahoj holky, koukám že je tady sháňka po fontáně. Napadlo mě sem dát adresu,loni jsem ji také dostala jako typ,ale nakonec jsme ji měli zahrnutou v hostině zdarma. http://www.aukro.cz/item652390823_cok...
Odpovědět
Oki to je šíleně drahé :-( já ji tedy už nesháním, mám ji právě přes ten ebay. Jituš, dej vědět, jak to vidíš, ať mohu popř. volat kamarádovi.
Odpovědět
Kačí- Okki, prosím, kdo tě maloval - make up?
Odpovědět
kimby - dala jsem to sem protože jsem tohle také dostala jako možnost, ale na jedno použití jen na svatbu bych si to také nekoupila - to je drahé. Líčila mě známá...dělá vizážistku,líčí na předváděčky kosmetiky. Ty nemáš kosmetičku? Můžu se jí zeptat...ode mně si snad vzala 500,-nic nechtěla...a tak jsem jí dala výslužku k tomu.
Odpovědět
kimby - hlavně já se vůbec nemaluji a make-up...to už vůbec neznám :-D ,takže jsem chtěla být přirozená. A hlavně jsem jí říkala,že se nechci lesknout ....no prostě jsem jí pořád radila,ale byla jsem spokojená - vše vydrželo.
Odpovědět
Kimby: já nic nevidím, asi to patřilo Karmince :-D ta kosmetička nevyšla, nebo se ještě poohlížíš po jiných?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, trochu se zase vtírnu. Koukám, že přemýšlíte o chlebíčkách z té Souše. Je tam přímo výrobna a mamča nechávala domů udělat chlebíčky a také mísy. Neměly fakt chybu. Takže doporučuji !!! Jinak zákusky jsem si nechala dělat na Výšině, jak je ten motorest a hned vedle je bufet a jídelna dohromady. Dělají tam i dorty. Minizákusky byly dobré hlavně ty větrníky :-D :-D , ale kus stál něco kolem 6 Kč. Za větrníky to třeba jde, ale pak jsem nechala dělat i nějaký kokosky a to už mi přijde dost. Mají ty ceny za všechny zákusky stejné.Tak možná seženete něco levnějšího. Kimby: A ta kosmetička jak je v bl.402 nebo co to je za blok, psala si mi o ní a já ti říkala, že tam taky chodím, tak líčí na svatby. Já se od ní tedy nenechala, protože v té době měla dovču. Jinak jsem viděla naproti dolnímu gymplu nové wellnes studio. Je tam kadeřnice, nehty a právě i vizážistka. Ale víc o tom nevím. Je to hned vedle toho zeleného baráku. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?