Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Veruš, děkujeme za užitečné informace! pořídili jste tedy dost :-. jste šikuli, také tam zajedeme v nejbližší době x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky momentálně přemýšlím jaké šaty pak na převlečení...už nějaké máte???nevítě nějaký typ kde se mrknout???
Odpovědět
Pavlí, já se nebudu převlékat, šaty stojí dost a jsou i pohodlné a hodlám si je užít a zůstat v nich. Na převlečení si sice šaty beru jen jako pro případ..kdyby něco..takže jinak neřeším
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda to já převlečení řeším taky jenže večerní párty bude s glilovačkou u nás na zahradě v texaskym stylu takže rifle košile atd jen bych chtěla něco zvláštního.
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, moc Vám děkuju, už mám po zkoušce šatiček, vše jsme i fotili a jsem nadšená, v salonu byli opravdu super. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se po delší odmlce opět hlásím :) kostel, matrika zařízeno, šaty - závoj- podvazek - korunka = doma :) oblek připraven, květiny zařízené, hostina také, kameraman, fotografka - v pozoru :)) napeče nám tetička :) jak jste na tom vy?
Odpovědět
Ahoj, my máme termín, hostinu, fotografa, kameramana, objednané oznámení a jmenovky na stůl, ženich oblek, ozdoba aut, podvazek, objednané prstýnky (vybráno na veletrhu) a taky nám napeče přítelovo otce přítelkyně (snad se to dá pochopit :-) v pátek jdu zkoušet šaty - ty si ale s největší pravděpodobností nechám šít, takže zjistím co mi sedí a pak si podle toho jaké budou šaty zařídím spodní prádlo a doplňky. Kytku přemýšlím ze suchých květin, chtělůa bych si jí stejně usušit na památku, takže bych dala růže, ale když si vezmu hned suchou, tak to podle mě udělají pestrejší, zajímavější ? Ještě zjistit, kde to aranžují.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my jsme na tom obdobně, máme termín, šaty, objednané oznámení i prstýnky, fotografa, hostinu, pečení a svatební dort, na ten se těší mamka, že to jí nemůže nikdo odepřít :-D , dále podvazek a korzet pod šatičky, korunku také mám, jen mi chybí botky, květiny a kameraman. A neni na objednání těch květin ještě brzo?
Odpovědět
Profilova fotka
verys a lien tak jsme na tom stejně :-D , květiny nám bude dělat známá:) , botky mi taky chybí :) a co svatební cesta? unás to bude asi netradiční :).. naplánujeme si dovču tak 14 dní před svatbou formou last minut :)))) , chtěli jsme do Keni ale tam se jezdí jen do března... kvůli vedrům.... a bez cestovky si to nelajznem :)))) lien? kde budete mít svatbu?? a v kolik??
Odpovědět
Profilova fotka
grafka: Ahojky, no my máme svatbu klasicky na úřadě, jdeme na řadu ve 12.30, hostinu máme v salonu u Švejka a pak na kurtech budeme mít prasátko a zbytek hostiny. V kolik hodin to máte vy? Určitě to budete mít před náma. Dovču zatím neřeším, asi to taky necháme na poslední chvíli, bůh ví, jestli mi vůbec dají v práci dovolenou.
Odpovědět
Ahoj holky, tedaaa Grafko,ty tu chvíli nejsi a pak napíšeš, že už se můžeš prakticky zítra vdávat :-D vše zařízeno :-D Lein, tak zkouška šatiček proběhla v pohodě? Jsem ráda, jsme ti to říkali, že se fakt není čeho bát :-) natož, aby jsi nesehnala:-) Kytičku ještě vyřešenou nemám, boty nemáme oba...asi půjdeme bosky :-), jinak prakticky všechno je, jen hlavně organizační věci, také ještě jmenovky a oznámko, na to se teprve budeme fotit, až laskavě přestane padat sníh a vykoukne na nás to krásné sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak to sluníčko asi nevykoukne nikdy :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lien : my to budeme mít v kostele od 10:00 :))) určitě ti dovču dají.... kde pracuješ? kimby :)) to koukáš jak jsem rychlá že?:)))) oznámení budu dělat sama, jmenovky mít nebudeme, a sníh bude padat do konce března:)))) a co vaše dovolená? jinak už holky přemýšlíte nad učesem a líčením? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: S šatičkama jste mi poradili fakt dobře, neváhala jsem a hned jsem si vybrala, tím že jsem baculatá, tak jsem z toho měla strach, ale byli šikovné a uměli tam i dobře poradit. Fakt jsem byla nadšená. Grafka: V Ips Alpha, výroba LCD panelů, teď u nás brutálně propouštěli, ale od května máme mít fofr, prý se na dovolenou nečapu. :-( A co se týče účesu a líčení, tak kadeřnici mám už domluvenou, tam chodím pravidelně a jsem tam spokojená. Až půjdu na zkoušku, tak uvidíme, co se dá vykouzlit, ale líčení, to bude horší, nikde jsem takhle nebyla, takže nevím, kde jsou šikovný a kde ne, tam by se mi od Vás hodila rada.
Odpovědět
Profilova fotka
S tou radou ohledně líčení bych byla taky vděčná za radu
Odpovědět
Tak my na svatební cestu jedeme ihned po svatbě, no ihned ne....18. června, takže akorát tak, až se trošku urovnají věci po svatbě :-) do Španělska, už to máme zaplacené :-) Hele, s tím sluníčkem si nedělejte legraci jako....my se potřebujeme fotit na oznámko :-) O svatebním účesu nemám ještě jasnou představu, ale kadeřnici mám a ta spolupracuje s vizážistkou, vím o dvou...místech, kde bych se svěřila... Česat mne bude p. Peluňková, My Salon. a líčit p. Brunová....vyhráli spolu nyní BontonCup 2008, mám je již zamluvené, mohu doporučit. Kde bych se nechala ještě klidně nalíčit, tak je salon Sára http://www.salonsara.eu/articles.php?...
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: Děkuji za odkaz, jdu na to juknout. Když chci, tak se sice umím nalíčit hezky, ale přece jen na svatbu chci něco extra. Neboj, ten mozol určitě vyleze. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé pani Brunová má salon a žije u mojí maminky ve stejném domě. Ul.Hálková
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu se zeptat kolik tak to líčení odhadem stojí, vůbec v tomhle nemám tuchy.
Odpovědět
Ahoj, tak koukám jak už některé holky se můžou z fleku vdávat. My už taky máme dost zařízeno,místo obřadu i hostiny, prstýnky, šaty, oblek, šaty pro dcerku, šaty pro velké družičky, koláčky peče mamka, dort objednáme, výzdobu hostiny zajistuje Hněvín, oznámení ve vývoji, květiny mám 90%představu, bude dělat jedna známa, bývalá květinová aranžerka z teplic. účes mám taky na 90% představu a zkouška již proběhla, líčení zkouška taky proběhla a hned jsem byla spokojená, jen zkusíme ještě dvě další varianty...fotografka i kameraman objednán, hudební skupina taky zajištěna. Jinak nám chybí boty pro oba i pro dcerku a to je tak asi všechno.... Svatební cesta asi Florida, zatím na 90%, uvažovali jsme o Mauriciusu, Dominikánské, Thajsku i Maledivy padli, ale cenově nás nejljépe vyjde Florida na 21dní, u ostatních zminovaných destinacích by to bylo za stejnou cenu pouze na 10-14dní.... Lien, líčení stojí asi 500kč, plus zkouška cca 150kč
Odpovědět
Profilova fotka
Teda já koukám, jak to máte všechno vymakaný, je pravda, že už toho máme taky docela dost, ale ty už se můžeš jít vdávat teď.
Odpovědět
Lien, já to taky řeším od října, průzkum trhu, čumendo tady na beremku.....já jsem takový pacoš co mu záleží na detailech, a taky jsem se moc chtěla vdávat, tak si ty přípravy ted užívám co nejdéle a dosytosti, už se to nikdy nebude opakovat, doufám tedy.... :-D
Odpovědět
Lien, máš vybrané moc hezké šaty, jukla jsem ti do albíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, taky jsem asi tak 2 dny před tou zkouškou pořádně nespala, měla jsem z toho hroznej strach, že mi nic nebude. Jinak taky si to všechno užívám, přípravy atd., přítel už ze mě šílí, prý nic jiného nedělám :-D
Odpovědět
Lien, já taky nespala, jak jsem se těšila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky mám takové dilema pod prstýnky polštářek nebo tácek a to samé na auto panenka nebo kytice s prstýnkama?????????? Co budete mít vy???????
Odpovědět
Kmotrice, v Mostě na radnici údajně mají polštářek k dispozici, takže nemusíš kupovat, snad i oddávající ho berou i na jiná místa mimo radnici, ale Kimby to bude lépe vědět, od ní jsem se to dozvěděla... A my na auto buď jen tylovou mašli, protože jedem jen jednu cestu z domova na Hněvín a tam máme obřad, focení, oběd i následnou oslavu, takže už nikam jinam nejedem.....tak my přijde dávat cca 1000kč za kytku na auto nebo jinou výzdobu, když bude k ničemu...
Odpovědět
Profilova fotka
No pokud to máš takhle pohromadě tak to je ok my budeme docela cestovat takže bych chtěla malinko více. a co se týče polštářku co když to bude něco šílenýho a navíc obřad nemáme na radnici
Odpovědět
Kmotrnice, prý si údajně polštářek vozí sebou i na jiná místa obřadu,snad i mají na výběr, ale nemůžu posoudit jak vypadají....každopádně pro mne je to zbytečnost kupovat, protože je to doslova vteřinová záležitost, kdy ten polštářek použiješ.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také polštářek nechceme a ozdoby na auto, ženich bude mít cilindr a nevěšta květinové srdíčko. Kupovat se mi panenku nechce a to co jsem viděla v půjčovnách byli panenky pelichny :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?