Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Verys: Ahojky, něco jako ty popisuješ tam také myslím měli i snad tu délku, jinak v pondělí jeden týden jsem ho objednala a další pondělí už byl hotový, takže 7 dní, to je paráda. Jinak to ze studiokvětuše, když to zadáš na internetu do vyhledávače, tak ti to najde. tam mají internet obchod, tak tam to najdeš. Andru: To čumění, to už je asi úchylka :-D protože dnes jsem na něj byla zase čumět
Odpovědět
lien díky, mrknu na to. To je super, že za týden jsi ho už měla. A objednávala jsi asi přímo v Květuši, ne? Aby jsi neplatila poštovný?
Odpovědět
Profilova fotka
verys: objednala jsem ho přes internet, založila jsem si u nich účet, taky přes net a objednala jsem si přesně jakou krajku a délku chci a pak jsem u objednávky zaškrtla osobní převzetí na prodejně. Po týdnu jsem pani napsala jestli je a už byl pro mě připravený. Fakt fofr, jinde se čeká i měsíc
Odpovědět
lien: aha, tak to je super. takže se dá zvolit vlastní krajka a délka taky? Tak to je fajn a cena je taky dobrá, tak do toho asi půjdu. jen počkám až uvidím šaty, abych vybrala ten, který se k nim bude hodit. Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče délky tak ano a krajky tam mají nějaké na výběr, když pani napíšeš, tak ti určitě ráda pomůže, vždy jsem se od pani dočkala velmi rychlé odpovědi. Jinak taky jsem vybírala kraječku podle šatů, doma jsem si zvětšovala fotky a přibližovala detail krajky, myslím si, že za tu cenu jsem pořídila fakt super. Počítám, že tam zase po víkendu skočím pro nějakej ten vlizelín na ozdobu auta, koupila jsem si organzu, ale ve skutečnosti vypadá o dost líp ten vlizelin, je bohatší na pohled a líp drží tvar.
Odpovědět
Tak díky moc za pomoc, až uvidím šaty na živo, tak je nafotim a budu k nim vybírat závoj. Příští týden chci volat švadleně jak je s šatama daleko. Tenhle týden jí snad maturuje dcera, tak to nechám asi na konec týdne, už jsem nervózní a ráda bych je viděla.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti věřim, to já bych asi nevydržela takhle čekat, doufám že se ti alespoň to čekání vyplatí. Doufám, že pak přidáš fotku. ;-)
Odpovědět
Taky doufám, že se to vyplatí, je to hrozný to čekání a přijde mi to strašně dlouhý. Na zkoušku si pak s sebou vezmu foťák a budu fotit průběžně jak to pokračuje a dám to i sem do albíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hplky koukám že přípravy jsou v plném proudu. Já sem ty svoje stopla nemám na to ani myšlenku marodí mi moje zvířátka a nejak mi to zabírá čas jinak se mějte
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak si představte,že nám volal v pátek kámoš,že mu volali z těch michelských pekáren,že nám ruší objednávku koláčků,že je to pro ně malá zakázka,že prý s těmi pekárnami je to špatné.takže teď sháním někoho jiného a na radu vás už objednáme méně koláčků...máme ještě jednu nabídku koláčků z prahy a tam je to počítané zase na kg místo na kusy..prý 1 kg je 140 koláčků, nemáte s tím některá zkušenosti? tak jsme řikali,že bysme objednali cca 10 kg koláčků. při nejhorším bysme obnovili ještě tu objednávku v asasu,ale tam to mají za 3,40 za kus. tady ta objednávka z prahy na kg by bylo za 200 kč za 1 kg, což dělá 1,40 za koláček,což je super. jinak jsem dnes objednávala v praze přes internet už krabičky a košíčky na výslužky a nějaké stuhy a doplňky,tak v týdnu si to jdu vyzvednout a u květuše jsem si objednala jednoduchou čelenku do vlasů,kterou mi doporučila kadeřnice.dnes jsem si konečně zkusila dohromady náhrdelník a visací náušnice,každé jsou kupované zvlášť,tak naštěstí jdou k sobě,nedokázala jsem si to představit (kdyžtak bych si koupila jiné náušnice).ségra mi prý udělá krabici na vybírání peněz a vhazování přáníček na hostině. holky jak to s vámi vypadá na sobotu? já s tím počítám tedy na tu 14 hod, jen se pak v týdnu musíme domluvit kde.jedeme v pátek do mostu ještě s přítelovo kolegou a jeho přítelkyní, bereme je na celý víkend do mostu,jim chceme ukázat "krásy mostecka".hlavně nám pak budou rozvážet hosty,tak jim chceme ukázat kudy budou jezdit,kde je hněvín atd., budeme s nimi na zahradě grilovat,tak se těším,až vypadnu z chaotické prahy na zahradu do přírody :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: no taky s tou sobotou počítám
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, mám dilema. Vybírám na netu prádlo a našla jsem si moc pěkný komplet - korzet + kalhotky, ale nad čím přemýšlím je barva prádla - ecru (šampáň) a šaty budou bílé. Myslíte, že bych to prádlo mohla mít nebo se mám raději podívat po bílém? Obrázek mám v albu. Díky za rady.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, můžeš mít klidně šampaň, já mám doma také celý komplet i s podvazkem a také mám šatky bílé.
Odpovědět
tak to jsem ráda, jen tak jsem ještě koukala jestli něco najdu, ale tohle se mi líbí nejvíc :-)
Odpovědět
ahoj holky, nebyla jsem tu pár dní, dočetla jsem vás, ale písnu vše zítra přes den,ju? Jsem už unavená, Papa
Odpovědět
Holky, dost krabiček na výslužky, dorty (různé velikosti) mají v Prioru, úplně nahoře, v tom papírnictví (no ono je tam vlastně vše na tom patře:-) ) Very, já mám také bílé spodní prádlo, přesto, že mám chamagne šatky a neřeším, svlékat se budu...až v noci :-) A koláčky? Zatím se mi nepodařilo sehnat levněji, takže zatím máme objednáno 1tis kusů koláčků, různé náplně za 3kč/ks. Protože nemáme jiné zákusky- nechceme, tak koláčky jdou do výslužek, spolu s rozkrájeným dortem (máme jeden čistě na rozkrájení), dále na stůl a do rautu. Na počet 34lidí.... Tedy s tím zrušením objednávky...jsi mě dostala, to je přístup tedy :-/ Lien, závojík je hezký, navíc za tu cenu, rychlost, lze fakt jen chválit a chválit! :-) bude ti moooc slušet! A už na něj nekoukej, nebo ho vykoukáš :-D Jinak s tou sobotou počítám, od 14hod, dle počasí, buď se půjdeme i projít, nebo někam zahučíme :-D co? :-D
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že to tu žije nonstop :-) Tak mi dnes psala fotografka Kačka Dol., že jí včera někdo volala a termín je už obsazený, aú. Měly jste pravdu. Počkám tak hodinku a začnu obvolávat další fotografy. Možná nakonec budu ráda, že seženu alespoň někoho :-( No jo, když já se poroberu až takhle pozdě... Andru, to, co cheš mít místo té slavobrány, je úplně přesně to, co máš ve svém albu? Možná bych si to přeci jen to té květinářky pak pronajala. Ta slavobrána je nic moc....
Odpovědět
Pinu, takto to bude mít Andru vyzdobené...je to krásné že? Decentní, slavnostní a mnohem hezčí, než slavobrána
Odpovědět
Kimby: Je to tak, ta slavobrána je taková kýčovitá. Myslím, že plast dneska moc neletí. Ale uvidíme. Příští týden jedem na Hněvín a omrkneme to. Pokud to bude opravdu tak ošklivý, jak to vypadá na fotkách, půjčím si tu výzdobu po Andru :-) Kde Ty máš svatbu? Koukám, že se Ti to také už blíží. Já si říkala: je čas, je čas... No snad někoho na ty fotky ještě uženu. Ve středu přece není tolik svateb, aby měli všichni plno :-)
Odpovědět
Pinu, tak tak, ale uvidíš na vlastní oči a pak se rozhodneš. Já mám svatbu v Kapli Sv. Ducha, jak je přestěhovaný kostel, jen ne přímo v něm, ale vedle je ještě kaple, menší, útulná, tak tam. Hostinu mám Na Resslu...tedy máme :-D Už se to sakra blíž, za 18 dní :-D hele a co ta Lada Baladová? Nejdeš do ní? Nebo Dvořák tady z Mostu, je dobrý!
Odpovědět
Kimby, tam je to krásné u toho kostela. Já ho viděla vždycky jen při pohledu z Hněvína a přišlo mi to nic moc. Jednou jsme zajeli ale přímo tam a nestačila jsem se divit. I svatba tam musí být krásná. Já jsem z Teplic, takže nevím, kde je Ressl :-( My máme hostinu po obřadu rovnou na Hněvíně, chvilku posedíme a asi pojedeme domů. Pravděpodobně ani nebudeme mít živou hudbu. Ale váhám - hudba dělá náladu. Jj, Baladovou jsem měla na 2. místě. Volala jsem jí a ozve se mi zpátky - neměla u sebe diář. Tak snad bude mít volno. Fotky dělá moc hezký. Kdyžtak bych zkusila i tu její kolegyni. Jsi nervózní? Už to máš za chvilku... Já když koukám na svatební fotky, tak jsem z toho někdy taková dojatá ;-)
Odpovědět
Pinu, aha Teplice, jako Andru :-D a obě Hněvín :-) i vy jedny :-) vy budete obědvat, pak domu? Máte jen maličkou svatbičku? Nejsem si jistá, zda jsi to psala, my tedy nemám moc velkou,30lidiček, ale tancovat a trochu se bavit chceme, přeci jenom... Ony fotí dobře obě dvě, super přístup, už jsme měli zkušební focení a bylo to prima :-D Nervózní? Zatím ne, nedochází mi to asi :-) to přijde :-D
Odpovědět
Ono se dělá zkušební focení? No tady je to samý překvapení... Ne ne, oběd máme na Hněvíně, potom tam ještě dáme decentně asi nějaký rozhovor a pak pojedem. chtěli jsme tam být původně až do večera a pak objednat nějaké kamarády, aby odvezli svatební hosty, kteří budou pít. Pak jsme si ale říkali, že když se bude lidem chtít, budeme pokračovat u nás doma. Nebo kdo ví, třeba někde v Teplicích v restauraci, ale abychom to měli blízko domů. Ideální by to bylo u přítelových rodičů na zahradě. Jenže, jak říkal přítel, pak by řekli, že už to od nich je svatební dar, jeho matka by zase všem říkala, jak na tom pracovala - měsíce to připravovala.... Tak jsme to zavrhli. Uvidíme, jak to dopadne. Moje sestra měla před pár lety svatbu v Katedrále sv. Víta, hostina pak byla také tam u pražského hradu. Dali jsme jen oběd, chvilku poseděli a jeli domů. Tak si to představujeme nějak podobně. Jinak já chtěla jen malou svatbičku - jen rodiče a svědky. Bohužel ale přítel má docela velkou rodinu, se kterou se stýká (babičky, dědečci, sourozenci), tak by bylo blbý je nepozvat. Tím pádem se nám to vyšplhalo asi na 20 a zas tak malé to nebude. Ohledně svatebích výdajů jsem taky byla dost naivní - počítala jsem tak 30 000 , ale cha cha cha :-D :-D :-D To tak dvojnásobek, a to budeme hodně skromní.
Odpovědět
Zdravím všechny nevěsty, jmenuji se Katka a svatbu plánujeme na příští rok v dubnu v Mostě (snad nevadí, když se přidám do vaší diskuze a nechám se inspirovat), ale stále nevíme, které místo by bylo nejlepší pro obřad. Ale pořád si říkám, že máme ještě spoustu času :-).
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky....člověk tu o víkend nejni a pak takovoíu dobu dočítá ale jsem ráda, že se nám diskuse takhle rozjíždí :-D ....jinak mě to mrzí ale na srazík nedorazím, jedeme na víkend pryč ale snad se ještě nějaký zopakuje a tam už určo budu...v pátek si chci jít domluvit kytky a tak nevím jestli tři měsíce dopředu nejni brzy...
Odpovědět
Ahoj Kačí, tak tě tu vítám, jen se přidej, alespoň zjistíš, co tě čeká a nemine :-D :-p Je tu spousty hezkých míst, my si vybrali a jsme spokojení :-) On ani Most není ošklivý, jako býval, jen člověk musí vědět, kam jít, jako v každém městě, bude to ještě chvíli trvat, ale jednou to tu bude pěkné, já tomu věřím :-) Mě se tu žije dobře, všude je něco. Ti..spoluobčané.. jsou všude a více, jen média z našeho města díky Chánovu (což spojili jako jedno) udělali jedno ghetto. A tp nejsem rodačka, takže to posuzuji fakt nezaujatě. Pawli, to je škoda :-( Hele, ale brzo to není, my byli tedy 2měsíce před svatbou a ještě teď jsme dolaďovali něco málo. Lepší dříve, než pozdě :-) Pinu, u nás je to tak, my chtěli a máme Ladu na celý den, od příprav po večer a v té ceně nám udělala i zkušební focení, přičemž jsme 3 fotečky, z těch 254ks, které nám nasekala a dala na cd:-) vybrali i na oznámko. Alespoň jsme si vyzkoušeli jaké to je, v místě obřadu, okolí...poznali jsme se a už se i na focení těším a tolik nebojím je to prima :-) ona je suprácká! Což ti potvrdí i Oki či Andru- která má též zkušební focení s Ladou za sebou :-)
Odpovědět
Díky :-). Kimby, prosím tě, vy máte v té kapli církevní nebo civilní obřad? A přes koho se dá ta kaple zamluvit? Prostředí u kostela je krásné, hlavně když to tam teď tak pěkně upravili, ale kostel se mi zdá na naši malou svatbu (25-30 lidí) hodně velký a ani nevíme, zda se tam dá uspořádat jen civilní obřad. Díky za odpověď.
Odpovědět
Kačí, my nejsme věřící a obřad máme civilní. Kostel je sice impozantní místo, ale právě proč to nemáme v kostel: 1.) usoudili jsme, že i když dělají civilní sňatky, přijde nám to trochu jako pohrdání, prostě do kostela patří věřící...dle nás. Ale jak říkám, místo je to úchvatné. 2.) právě proto, že máme svatbu o 30lidech, byli by tam jak nic, víš jak to myslím....kostel by byl prázdný :-) protože je dělán až na 140lidí tuším...to si už nejsem jistá, ale myslím, že tak to pani kastelánka říkala. a proto nám nabídla, kompromis (protože celkově to místo se nám tam hodně líbí), že Kaple Sv. Ducha je útulná, krásná a pak nás tam vzala a bylo jasno....je to akorát pro nás, kapacita na sezení 40lidí...max dostačující. v kanceláři mají fotky, i na webu mají fotky, jak krásně kostel i kapli zdobí (oni sami, v ceně). Navíc kaple prošla vnitřní rekontrukcí, venek zatím ne, ale vše je o penězích. A právě, protože jediné co jsme zamítli byl obřad na magistrátu- to fakt ne, to prostředí se nám nelíbí. A mají-li se dát kč za obřad, poplatky, tak tady vím, že kč za obřady jdou na opravu památky, kostel-kaple, tak proč to nepodpořit. Žijí prakticky z těch svateb...jako zdroj kč. Na kostel i kapli se můžete jít podívat jen tak, stačí se domluvit s kastelánkou, vyšla nám vždy vstříc, je ochotná. Ukázala i fotky apod. Jinak na konci září se vypisují na magistrátu termíny na nový rok, alespoň to tak min. rok byli, takže jsme si na konci září, začátkem října, zamluvili termín, zaplatili poplatek za uzavření manželství 1tis kč. Poté s potvrzením o termínu se jde na místo, kde chceš mít hostinu (Kostel, Kaple, Hněvín, ....kde chceš) a tam už se jedná zvlášť. Poplatky si vždy stanovuje ono místo. Kostel stojí 4 500kč, kaple 2 500kč, Hněvín tuším (to si nejsem ale jistá) také 4 500kč...to ví holky. No a pak už to jede :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem včera byla vyzvednout svatební zboží,které jsem si objednala na www.svatebni-dekorace.cz, tak jsem spokojená, objednávala jsem tam krabičky na cukroví a košíčky, pak nějaké dekorativní zboží apod. jitul, prosím nemůžeš sem dát to tel.číslo na tu paní s tím cukrovím? zkoušela jsem jí volat a je pořád vypnuté. Ty koláčky jak nám domluvili známý,tak jsem se dozvěděla,že to má být odněkud od náchoda,tak to nechci moc riskovat, zda nám to ty kamarádi přivezou apod,tak bych radši někoho z mostu či okolí. nevíte prosím ještě někdo kontakt na někoho, kdo dělá koláčky pod 3 Kč? Kimby, chtěla jsem se zeptat, jak to máš s tou výzdobou na resslu? že jsi nějak psala,že jsi kupovala věci na výzdobu tuším...my jsme si vybrali zelenou výzdobu, kterou nám tam připraví,takže tam o to se nějak starat nebudu...ani nějaké svíčky atd.kupovat nebudu...mluvila jsem i s jednou kamarádkou,která tam měla svatbu loni a řikala,že jediné,co si tam přivezla jsou jmenovky jak kdo bude sedět,jinak nic. holky, nevíte někdo, kde se dá sehnat levná čokofontána? taťka bude mít za 14 dní kulatiny,tak bych mu to koupila k narozeninám a že by nám to půjčil na svatbu :-) miluje čokoládu, jí to na kila :-) vím,že jste se tu bavili snad o rossmannu,že to tam měli,ale to už bude 100% po akci. Pawli, myslím, že není brzy na zamluvení těch kytek. Taky jsem četla,že tak cca 3 týdny před svatbou,ale radši jsem to zajistila dříve (cca před 14 dny) a u dvojčat byli v pohodě,řekli,že je to tak v pořádku, aspoň si napsali objednávku :-) ještě jim budu posílat fotečku bižuterie,aby věděla paní jak mi nazdobit doplňky kytičku :-) a pro jistotu jí ještě jednou pošlu mejlem fotečku šatiček, prý to taky hodně udělá,když je vidí (v obchodě jsem jim ukázala pouze černobílou vytištěnou fotku z počítače). Eleko, vítám tě :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?