Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Kdyžtak v albíčku mám z blízka kytku a ty chryzantémy v té kytici zeleno-bílé jsou oni. Měla jsem tam ještě Frézie a mini růžičky. A jednu frézii ve vlasech,příjemně voněla ;-) Chtěla jsem Kalu,ale objednali jsme malou a u toho člověk nikdy neví jaká velikost přijde a vypadalo by to ošklivě.
Odpovědět
A co se týče zdobení aut, tak u nás také nebudou myrty na autech ani u vývazků, budem dávám hostů jen vývazky...navíc jedem jen na Hněvín a z Hněvína už nikam, vše budem tam, tak nemá cenu zdobit auta, ozdobí se jen trošku auto nevěsty a ženicha, vlastnoručně vyrobím z buxusu velká srdce, ozdobím organzou a tím to končí...
Odpovědět
Okka, měli jste to pěkný ;-) vím že jsem fotky už viděla loni a vím že mne to zaujalo kvůli tvému kloboučku, což se jen tak někde nevidí.
Odpovědět
Holky, mizím, jdem s dcerkou a psem na prochajdu než přijdou ty slibované bouřky. ale písejte písejte, já si to pak večer dočtu ;-) a je prima, že se to tu trošku zase rozjelo, občas tu jsou "hluchá místa" :-D Kimby, ať ti uteče šichta, páá
Odpovědět
Andru - také nemáte zrovna malý rozpočet,ale ono se to nasčítá,......Zkusím někde doma vyhrabat rozpočty naše a schválně můžeme porovnat. To jsem ještě chtěla ty potahy na židle,ale potom mě přesvědčili,že si na to stejně lidé sednou a barva která se nehodí k mé svatbě nebude vidět a potom že lidé stejně budou tancovat a nekoukat na červené židle........tak jsem to uznala za zbytečné.....Jo, jo....sarapatičky....šaty,dekorace...a kde je ostatní....???? Třeba mám boty,podvazek,štrásovou soupravu a třeba tohle už nikdy nevyužiji...a..... to mám štrásové soupravy i nové,protože tahle byla pěkná,tahle...a potom jsem viděla Swarovského atd....Potom je lepší nikam nekoukat a být spokojená se svým! Andru,tak utíkejte ať vás to nechytne... ;-) Jo a holky, nevadí že jsem se sem takhle vetřela...? ;-)
Odpovědět
My měli tohle oznámení - v levo. ;-) http://tiskoznameni.cz/?page=katalog&...
Odpovědět
tak to není ono....nějak mi to přeskočilo...
Odpovědět
Je to na straně 4. a v levo - zelené ,to bez těch srdíček. ;-)
Odpovědět
Okka: rady zkušených jsou vždy vítány ;-)
Odpovědět
Tady jsem ještě našla mail na ty čokoládky.....bohužel obal s jmény mi sem nejde dát,můžu poslat na mail,kdo by chtěl..... Čokočtvereček Green butterfly (černá) ID : 527 ( Počet kusů : 30 , Celková cena : 180.00 Kč ) - Čokočtvereček Gold way (černá,Nuptial) ID : 517 ( Počet kusů : 30 , Celková cena : 180.00 Kč ) ------------------------------------------------------------------------------------- Způsob dopravy : Dobírka ( Cena doručení : 100.00 Kč ) Celkem k úhradě : 460.00 Kč jitul.ka - :-)
Odpovědět
http://www.svatebni-raj.cz/cz-detail-... A tady podvazek.... ;-)
Odpovědět
Oki, to víš, že nevadí, informace i zpětně...takové ty poznatky i co je např. dnes z tvého pohledu zbytečné apod, jsou dosti užitečné! Oki...ty ikebany jsi měla z jakých květin? Ty chryzantény? Já to dle fotek nemohu najít víš...měla jsi ještě zvlášť chrizantény na stůl?
Odpovědět
Článek se načítá
tak jsme doma, takové dusno, to se nedá venku vydržet, to radši budem na terásce pod pergolou 8-) bléé, nesnáším tahleta dusna Okka, nevadí, jak píše Kimbalka, tak určo je dobrý mít i zpětné poznatky... Nám se třeba navíšil rozpočet tím že chceme velké družičky a družby, což né každá si chtěla zaplatit šaty nebo stejné košile...ani jsem to po nich nechtěla....někdo si to ale zaplatil....ale např. po svatbě některé věci chci prodat, takže tipuju že zpětně se mi vrátí cca 8tis kč za různé věci....(závoj, botky ženich, družička, šaty pro velké i malou družičku, bižu, stojany na kytky.......atd.)
Odpovědět
Také počítám s tím, že se něco prodá, ale uvidíme no. Já doufám a věřím, že je to jednou za život a prachy budou, my nebudeme, tak co...zase došetříme, doufám :-D
Odpovědět
Kimby, to víš že to je jednou za život, kdybych si to nemyslela tak se ani nevdávám ;-) a u vás to je taky jednoznečně, jste takový spokojení, jak vždycky píšeš ;-) Peněz nelitujem, chcem si to užít se vším všudy, je jasné že kdyby jsme si to nehradili samy, tak by rozpočet určo byl daleko daleko nižší... Jéé a teď mi písla pani z Hartman art, že má pro mne ty hřebínky hotové, juchůů juchůů, tak snad v pondělí-úterý je budu mít doma!!
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, já jsem úplně v šoku....jsem tu byla tuším předevčírem nebo včera a vlezu sem dnes a jste o 3 stránky dál...takovou dobu jsem to dočítala,co se tu vůbec dělo. Jinak náš rozpočet je také cca 55-60 tis., myslím, že je to normální...na hostině máme také 4 pokoje na ubytování, které budeme hradit my. hostinu včetně ubytování máme spočítáno pro 33 lidí cca na 25 tis., jinak se tu někdo divil na tu cenu těch kytek...tak já je zamlouvala před 14.ti dny u dvojčat (u záchytky)- jsou totiž i dvojčata pod modrými baráky,ale to je pouze název květinky,ale dvojčata tam nejsou.tak máme kytky cca do 1700,- za všechny (1xkvětina nevěsta, svědkyně, 2x maminky, klopa pro ženicha, 1x menší kytka sestra). máme kombinaci bílých růží a bílo-zelených frézií + zdobení. byla jsem v šoku,když mi řekla tu cenu za všechny kytky..počítala jsem cca 3 tis...takže jsem maximálně spokojena. jinak tu byla debata na ty umělé kytky a koberec na hněvíně. loni jsem byla na vysočině na svatbě na zámečku,kde měli natažený červený koberec a bylo to něco hrozného...koberec se krčil a nešlo po něm vůbec jít..nevěsta celou dobu koukala dolů,aby nezakopla,takže jí nikdo neviděl ani do obličej a navíc se mi to také nelíbí,je to kýčovité. jinak s obloukem a umělými kytky problém nemám, přijde mi zbytečné platit živé kytky,když je to tam na chvíli. jinak umělou výzdobu budeme mít i na auta...já mám zamluvenou výzdobu z asasu..nevěsta bude mít na autě umělou bílo-zelenou kytku a ženich cilindr s bílo-zelených zdobením. přijde mi to zbytečné utrácet za to plno peněz. autama,co pojedeme také moc neřeším...je to jenom na chvíli...dávala jsem si záležet např. na oblečení a dopňkách jak nevěsty,tak ženicha...dále na prstýnkách,oznámení atd..to je pro mě důležitější...prstýnky jsme sehnali z veletrhu se slevou za cca 6500,- a oznámení jsme objednávali na internetu (www.stloukalovi.cz) a vyšlo nás do 1500,- (cena včetně pozvánek ke stolu a obálek). holky, jsem poslední dobu nějaká nervózní, ty hlavní věci máme zařízené,ale netěším se na to,až budeme před svatbou dávat vše dohromady a obvolávat,zda je vše v pořádku,jestli vše sedí,jestli někdo neodvolal apod. jsem ve stresu z toho,že ještě nemám koupené krabičky na výslužky, stuhy na auto, nemáme v praze v pekárnách sepsanou smlouvu na koláčky, nemám vizážistku...v blízké době chceme začít řešit svatební cestu..., chci si koupit nějakou pěknou vůni na svatbu...tento víkend chci dát dohromady oznámení,které se budou v blízké době odesílat (nabalené v obálkách už to mám). to už jsou takové drobnosti,které mě už moc nebaví...také se vám stalo to,že jste začátkem zařizování svatby byli nadšení a ted už vás to nebaví nebo jsem jediná? bavili mě věci jako šaty,doplnky,prstýnky,oznámení atd...ale takovéhle s prominutím hlouposti mi znepříjemňují život...teda ještě se těším na zařizování svatební cesty..jen to zabere hrozně moc času to místo vybrat...nemám ted moc čas ...
Odpovědět
kimby - dala jsem si do alba foto té ikebany.Lepší fotku jsem nenašla. Tahle byla velká a byla před náma - živá.
Odpovědět
Potom jsem tam dala kousek té misky s těma květama a je tam vidět jak vypadala i ta umělá ikebana. Všechny mě stály 400,-za pronájem...a myslím že službu splnily a živé květy v miskách to nahradili...a bylo to hezké a levné.
Odpovědět
Karminka, nebuď nervozní, máš ještě 3měsíce před sebou a to všechno zvládneš postupně, objetuj tomu jeden den a buď si všechny věci co ti chybí objednej přes net nebo si to objed osobně. Mne osobně baví zařizovat svatbu od začátku do konce, jak jsem psala už před tím, z hmotných věcí už mi zbývá jen poštou obdržet hřebínky do vlasů co mám objednané a kovárna mi vyrábí ty stojany k obřadu...prý do konce května budou..no a pak už jen zkoušet účes s kamarádkou kadeřnicí, jet zaplatit dort a květiny 2týdny před svatbou, spicha s kapeloou co se bude hrát a zkouška šatů, schůzka s provozním kvůli jídlu a rautu, zasedací pořádek a vyrobit jmenovky a Menu, ale to až budu 2týdny před svatbou vědat kdo opravdu dorazí a kdo néé...nic už nemusím shánět jen takové dolaďování, pak mne čeká kosmetika, pedikůra, nehty, masáž :-D už se nechám jen rozmazlovat...jediné co mne nebude bavit, tak péct 5dní před svatbou koláčky, to jsem slíbila mamce že půjdu pomoci, to je jasný, ale 2tis koláčky jen v 5ti lidech, to bude šichta, to vámm povím :-D
Odpovědět
Lien:Koukám, že už máš závoj, je opravdu moc pěkný!!!!!!Chválím a na kolik že tě vyšel???
Odpovědět
Profilova fotka
Andru, právě nás čekají ještě to jak jsi vypsala...doplatit různé zálohy, schůzka kvůli zkoušce šatů před svatbou, potom zaplatit cukroví,dort, teď možná začnu dělat zasedací pořádek přibližně (chápu,že nemusí přijít všichni), dát dohromady počet aut, potom vymyslet ty stuhy..Andru, něco jsem zaslechla,že nevěsta by neměla péct koláčky...ale nevím, z jakého důvodu...ale to jsou takové ty pověry atd...jinak my budeme mít také 2 tis.koláčku,ale objednané z pekáren. Naši, tchýně a my si chceme pak po svatbě nějaké koláčky zamrazit.
Odpovědět
Dobré ráno holky :-) Karminka - nevěsta by opravdu neměla péct koláčky, to je dlouhodobá pověra. Ale dnes si to lidé udělají dle možností...já jsem třeba nepekla.....pekla moje mamka a její tři sestry....Koláčky jsme také zamrazili....bylo jich opravdu moc. A docela jsem se pozastavila nad tím že budete mít 2 000. koláčků????? Záleží jak velké jsou a kolik výslužek budete dávat...ale my měli malé jako knoflíky - tvarohové,makové,povidlové. Výslužky svatebčanům...potom něco na doma v den svatby.....něco na hostinu a ještě každý kdo odcházel,tak dostával krabici dortů a koláčků ...a to jsme jich měli něco málo pod 1000ks. A ještě zůstali...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
JJ holky, nevěsta nemá péct koláče, že prý bude mít zlobivé děti :-D a to já jednu už zlobivé mám a nějaké pečení koláčků mne už nemůžu rozhodit :-D Já tuhle pověru četla taky nedávno, ale není moc známá, takové ty klasické znám, ale tuhle jsem neznala., my ale moc ty pověry nedodržíme, třeba budu spát se Zd den před svatbou doma v jedné posteli, ale třeba šaty neviděl, neví jaký účes... A koláčků tolik, protože jiné minicukrovíčka nebudou, budem dávat do výslužek cca 30koláčků a kremrole, pak už bude jen velký dort a žádné jiné sladké na svatbě nebude, takže asi 20 výslužek před svatbou, něco ráno v den svatby aby bylo doma a pak na svatební stůl budou koláčky taky....zbytek dáme do mrazáku, ale myslím že nezbydou :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jitl.ka: Ahojky, závojík byl za slušnou cenu oproti jinde, vyšel mě komplet na 1250, což byla nejlepší cena, co mi kde za takový závoj dokázali nabídnout. Je fakt nádhernej, pořád na něj chodím čumět. :-D
Odpovědět
Lien, máš opravdu krásný ten závoj, ty brďo, takový dlouhý, to bude krása, hele aby sis ho nevykoukala, už tam nechoď :-D :-D :-D
Odpovědět
lien: závoj je krásnej! Mě by se taky líbil takový s krajkou, chtěla bych dýlku tak po zadek a dvojvrstvý (jako i přes obličej). Kde jsi objednávala a jak dlouho jsi čekala? Díky. Jo a nevíte holky nějaký šikovný stránky se spodním prádlem? Nebo obchod tady v Mostě. Chtěla bych bílý korzet nebo jsem viděla i pěkný body. Já si objednávala hezký prádlo, ale už je to měsíc, psala jsem jim, neozývají se, tak budu tu objednávku rušit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, potřebovala bych poradit jestli se někde v Mostě dají sehnat výslužkové krabičky. Malé cca 18x18cm. U nás v Chomutově je mají vyprodané a nebudou nebo velké. Díky moc
Odpovědět
vrtule: ahoj, krabičky měli v Pasáži u Lva v papírnictví - to je vedle magistrátu jestli nevíš a já je kupovala v papírnictví v Deltě naproti Prioru, tak se zkus podívat co budou mít.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?