Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Pinu:jasné, to mě nenapadlo, ti první dva jsou dost známí, takže Dvořák http://www.dvorak-foto.cz/, no a Šajner se píše Šeiner :-D a stránky jsou http://www.fotokamera.cz/index.php?pa... další fotograf je Žihla http://www.zihla.cz/ a teď už mě víc nenapadá :-) (jen pro info, my máme Katku D.)
Odpovědět
Moc moc vám oběma díky za informace. Katce D. jsem teď koukla na web a fotky má moc pěkné. Je to i cenově přijatelné?
Odpovědět
Pinu2, písla jsem ti do IP taky jednu fotografku, tak jukni. Přidej se k nám, koukám že budeš mít také svatbu na Hněvíně, já taky, tak ať nás je tu více ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omlouvám se že vám sem lezu, ale mi máme taky fotografku Katku D. pinu2 3800,- za obřad + po obřadu, 4600,- i s hostinou, je to cca 80 fotek + album. viděla jsem její fotky z jedné svatby a nádhera. jitulka já se jen divím že ji máte také, když ve vaše datum bude asi v šestinedělí, asi je dost čiperka. Já jen doufám že neporodí brzo aby naši svatbu stihla.
Odpovědět
Vrtule83: My máme s Katkou domluvený jen obřad+fotky po něm, kvůli tomu, že bude kojit a tyto radosti jí upírat nebudeme ;-) a ani to nejde! Takže nám navrhla toto a my na to přistoupili!Potom co se týká oběda atd. máme v rodině dost zdatných fotografů, takže už to necháme na nich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jitulko aha tak to jo, mi bude mít stejnou variantu obřad+fotky po něm a ostatní zmákne rodina ;-) Mějte se tu krásně a hlavně vydařené svatbičky a hlavně i celé manželství
Odpovědět
Jé Jituš, ahoj x-) jen sem také klidně piš, Chomutov nebo Most, já k vám také občas zavítám pro info :-) holky, my před chvílí dorazili...takže já písnu více zítra, odpovím, pro dnešek jen dobrou noc :-)
Odpovědět
Ahojky, díky všem, co mi poradily s fotografem a díky andru za pozvání do vaší diskuse :-) Jen mě trochu překvapuje, že Katka D. bere 2 800 za obřed+ hostinu. Já jí ještě včera napsala a ptala se jí na ceny. Obřad s hostinou mi nabídla o 1000 dráž :-(
Odpovědět
Pinu, také tě vítám, včera večer jsem to nestihla :-) já sice neznám tuto fotografku, máme Ladu Baladovou a ještě k tomu na celý den, od příprav...takže toto se mě netýká, ale napadlo mne...z vlastní zkušenosti...po novém roce dost zdražovaly služby, nerezervovali si ji holky už na konci roku? Tedy za staré ceny? Já jen, že právě naše fotografka a následně kameraman po novém roce zdražili, ale psali mi, ať se nelekám, že jsme domluveni za ceny staré (právě, že jsem je rezervovala dost dopředu)...jen mě to napadlo, snad holky řeknou... Karmi, dobrá vizážistka je také Martina Špoulová- cena 500kč za svatební líčení, dojede dle dohody na místo a obsazené termíny má na svém webu, tak mrkni:-) mě líčí paní majitelka v salonu Sára (bussines centrum) a češe Andrea Peluňková ( z My Salon- vedle sv.salonu Delta)
Odpovědět
Jitul.ko, prosím tě, nevíš, jak s tím číslem? Kvůli koláčkům? holky nemáte někoho, kdo peče koláčky pod 3kč/ks? také z Most a okolí?
Odpovědět
Kimby: jééé, promiň, úplně jsem zapomněla, nezlob se, hned jdu psát švagrové!!!Ještě jednou se moc omlouvám! Pinu: já mám s Katkou taky domluveno focení za stejnou cenu jako ty a vrtulka ti psala, že za obřad chce 3800 a kdyby to bylo s obědem tak 4600 (viz příspěvek výše) tak se nelekej, že tě chce "vzít na hůl" ;-) Karmi: nad 10. ZŠ, v ulici Zd. Štěpánka, blok 388(nově ofasádovaný barák, výrazná oranžová) je nehtové studio a kosmetika a paní taky dojede za Tebou na místo. Líčila švagrovou a známou a taky velká spokojenost! Myslím že i s cenou byli spokojené! Ta známá myslím říkala 700 a líčila jí jako nevěstu, mámu a svědkyni a ještě jela 15 km tam a 15 km zpátky
Odpovědět
kimby - Měli jsme Ladu také - doporučuji a budete se s ní cítit skvěle!!!!!! Je fakt dobrá! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Souhlasím se slavkoup.- je to opravdu výhoda a klidnější...... ;-) A myslím že velký rozdíl v ceně to nebude....Já měla kadeřnici z Mostu a jela zamnou také domu a nejsem z Mostu.....byla jsem spokojená!
Odpovědět
Holky, díky za tipy. ta Katka D. dělá fotky opravdu krásný, ale Vávra, na kterého dala tip karminka, také nemá špatné fotky - je sice levnější, ale dává méně fotek... Já nevím, to je těžký rozhodování. No budu to muset nějak rozříznout :-) Napadá mě ale, že tu někdo psal, že Katka D. je těhotná. Jak je s tím daleko? Abychom si ji nezamluvili a 2 dny před svatbou na ni nepřišel porod....
Odpovědět
Pinu: jestli máte svatbu v tom září, tak už bude mít po porodu. Myslím, že rodí někdy v červnu/červenci.
Odpovědět
jitul.ka: A nevíš jak to má? Bude fotit i s mimčem?
Odpovědět
Pinu, já bych se na to nespléhala...po porodu, protože to nikdo nedokáže nyní říci...jak na tom bude ona, jak dítko, co třeba případná nemoc, jiné starosti problémy..nevím nevím, já bych se toho bála. Jitul, v pohodě, jen jsem se připomenula :-D Okka, jsi mě uklidnila, díky díky :-D Lada je myslím fakt skvělá! I jako povahově:-) Jitul? si děláš legraci? Já mám kosmetiku i nehtové studio takový kousek od baráku a nevím o něm? Hned zítra se jdu pořádně projít a najít to! Díky za tip! to nemohu uvěřit! :-.
Odpovědět
Pinu: no my máme svatbu v srpnu a to už to malé bude na světě, takže domluvené jsme, ale právě proto, že bude kojit, tak nemůže fotit celý den a domlouvá si jen obřady+focení po něm! Myslím, že kdyby nechtěla fotit, tak to určo řekne, my jsme si o tom jejím těhotenství a miminku na rovinu psaly, takže se jí zeptej, jak to má v plánu atd...
Odpovědět
Nějak se nemohu dostat na web té Baladové, píše mi to, že je tam vir a nechce mě to pustit :-) Jak je to u ní tedy s cenami? jitul.ka: Tak v září by to už neměl být problém. Kde to vlastně máte?
Odpovědět
Pinu: obřad i hostinu máme v Selském dvoře v Braňanech!
Odpovědět
pinu2 - http://www.baladova-galeriesvateb.cz/... ... ;-)
Odpovědět
jitul.ka: Aha, tak to neznám :-( Mě na první pohled okouzlil Hněvín. Už jsem sice slyšela názory, že je to pěkně z ruky, ale proč si neudělat výlet :-)
Odpovědět
kimby: - když nás fotila,tak mi to přišlo že se známe léta....opravdu úžasná!! Oslovuje novomanžele normálně jménem.....no prostě...nemusíte se ničeho obávat. A musím říct že jsem měla i báječného kameramana. Já se nerada nechám natáčet,ale od toho pána mi to vůbec nepřišlo,byl prima!!!!!! ;-)
Odpovědět
Oki, vaše fotky jsou fakt krásné, zajímavé a hlavně- slušelo vám to!!! úžasné místo na obřad! S tou Ladou máš pravdu! :-) Jen nyní koukám na seznam...je tam předpověď počasí,dlouhodobá, asi budu muset přikoupit deštník ;-(
Odpovědět
okka: Díky, už jsem tam vlezla, ale stejně mi to píše, že je to zavirovaný :-S Tak nevím, přijde mi výhodnější Katka D. Je o prá kaček levnější (vem čert), ale dává víc fotek. Jenže na druhou stranu, jak píše kimbi: člověk nikdy neví - něco se může stát s mimčem.... a bude to muset zrušit :-(
Odpovědět
Pinu, kolik že chce ta vaše Katka D.? a kolik že dává fotek?
Odpovědět
Lada: Standartní fotoreportáž zachycuje: příjezd nevěsty a ženicha vítání se svatebčany obřad skupinové foto standartní a skupinové foto dle přání portrétní a figurální foto v exteriéru a/nebo interiéru Obdržíte: 60 fotografií formátu 13 x 18 (barevné i černobílé fotografie, podíl dle přání) všechny záběry na CD v plném rozlišení nejlepší fotografie na našich stránkách jako vaše album po dobu 3 měsíců Cena je 4200 Kč
Odpovědět
kimby....děkujeme.....Nad počasím nepřemýšlej,ale je to těžké nepřemýšlet...já jsem srpen honila už v květnu :-D A v den svatby mě ani nějaké počasí nenapadlo,ani jsem si nevzpoměla jak je venku a jak bude....máš jiné starosti ;-) ,každý se o tebe stará.....a ty se těšíš..... :-) My vyjeli a v Libochovicích déšť - jako blázen! A než nás oddali.....na fotkách sluníčko x-)
Odpovědět
Katka D. nabízí: obřad a po obřadu - klasické album (80 ks 13x18 ČB + Barevné) + CD za 3800
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?