Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Ahoj holky, také jsem pro sraz, jak někdo píše,nové kámošky ;-) a hlavně se nemusí řešit jen svatba, určitě se dostaneme i jinam. Takže já jsem jednoznačně pro!!! Jinak já s Deltou mám dobré zkušenosti, ale vím, že paní majitelka umí být pěkně ostrá, ale vzhledem k tomu, že tam bylo něco z její strany potřebného, tzn. že já jsem se tam měla jako v bavlnce!!! Jinak jestli ještě některá nemáte domluvený koláčky, tak jedna naprosto úžasná paní z Lomu, chce za koláček taky 1,5 Kč, tak mohu předat kontakt!! Pa
Odpovědět
Jitulll, dej mi prosímm kontakt!!! Já sehnala nejlevněji koláček za 3kč/1ks :-.
Odpovědět
Kimby:bohužel jméno nevím, ale neměl by to snad být problém ;-) KOláčky jsou 2x odzkoušené,byly výborné..., dej vědět, jak jsi dopadla. 775 407 258
Odpovědět
tak telefon je vyplý :-( nevadí, budu zkoušet znovu, děkuji ti, pak písnu!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi trošku nesympatická a jak píše jitulka je ostrá ta majitelka z delty. přijde mi,že se dost přetvařuje, aby měla kšeft. ale jinak slyším samou chválu na šatky a mě se také moc líbí. Přejdeme raději k jinému tématu, každý má svůj názor. Kimby také mě nezaujali moc šaty z Asasu na první pohled..nakonec mám šaty,které jsem z ramínka dala na poslední místo,nechtěla jsem je ani zkoušet,ale paní mi řekla,at je zkusím a byli to ty pravé :-) Jsem též pro sraz, tak kdyby někoho napadlo nějaké místo a datum,napište. Potřebovala bych se podle toho zařídit a udělat si volno,abych na tu dobu v Mostě byla. My jsme také měli nejdříve objednané koláčky z Asasu přes 3 Kč a pak jsme objevili Michelské pekárny z Prahy za 1,50,tak jsme to rušili. Jinak ta paní z Lomu mám za to,že je na mateřské, vím, že tu byla také diskuse. Můj taťka ještě volal jedné paní do Jiřetína a ta je také prý na mateřské,tak ted nepeče ...škoda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my máme koláčky za 2,50,- jsou skvělý a maj na výběr snad ze 4- 6 náplní. Co se týče Delty moje kolegyně se vdává 6.6. byla se zeptat na šaty jestli si je může vyzkoušet když ještě nemá pevný termín a jedna paní jí řekla bez problémů a když tam byla se mnou tak jí slečna tak odpálkovala že bez termínu ani náhodou
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy jste se tu dnes pěkně rozjeli, pomalu půl hoďky tu jen sedím a dočítám si, co mi uteklo. Každopádně zdravim Karminku, když jsem se dočetla jak jsi daleko, šla jsem pomalu do kolen. Takovej seznam :-D. S tím srazem souhlasím, určo když ho uděláte o víkend dorazím. Navrhněte už konečně někdo nějakej ten datum. ;-)
Odpovědět
Co třeba 13.6. u Kimby na svatbě :-D . Ne dělám si legraci,ale ráda se přidám
Odpovědět
Simi :-D :-D :-D tak klidně :-D :-p No tak navrhuji: 24. května v neděli...........čas dáme dopoledne cca 10 hod či odpoledne např. 14hod, nebo později třeba po 17.hod? x-) ¨ A místo? Co třeba někde u Delty? Kde to všechny známe? Poraďte, nic mě nenapadá....
Odpovědět
Jitul? To číslo mi na paní- na ty koláčky nefunguje :-( je správné? hele a budete po svatbě těhotnět? že bychom v tom pokračovali i po svatbách? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: Ahojky, tak neděle by mi nevadila, když by to bylo buď v těch 10 nebo ve 14, tak to by bylo dobrý, v těch 17 už by bylo pozdě, mám noční. No já už se snažím otěhotnět teď, ale zatím to nějak nejde. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak se opět hlásím :-) bohužel toho 24.5. nebudu moct..jedeme příští týden slavit prababičky narozeniny do Děčína...slaví 88 let...budu v Mostě asi až ten další víkend...mě se to vždy hodí lépe v sobotu než neděli...v neděli po obědě vždy už odjíždíme zpět do prahy...ale soboty můžu většinou kdykoliv...to bychom si mohli jít i třeba k večeru někam sednout...nebo odpoledne třeba na procházku...na to je dobrý třeba benedikt...ale i nějaké posezení při vínečku není k zahození :-) kimby a lien, načali jste dobré téma :-) my už bychom po svatbě také chtěli pracovat na miminku...vysazené prášky mám od listopadu,ale ještě si dáváme pozor,protože jsem se nechtěla vdávat těhotná (nebo spíše s břichem ve vysokém stádiu těhotenství). ted už si řikám,že je 3 měsíce do svatby,tak ted už by to teoreticky šlo..bylo by pěkné všem to na svatbě oznámit,že čekáme miminko...jen se bojím toho,že u nás v rodině je všem těhotným první 4 měsíce zle a zvrací,tak kdybych do té doby otěhotněla...tak abych si svatbu užila...moje mamka se vdávala těhotná a pak mi vyprávěla,že když se jí ptal oddávající, jestli si bere zde přítomného bla bla bla..tak se jí chtělo zvracet (opravdu pouze tím těhotenstvím)...tak bych to právě moc nechtěla zažít... a po jaké době vztahu s partnerem se vůbec vdáváte? já se vdávám po 6 ti letech s přítelem...z toho 3 roky spolu žijeme...v Praze ale v podnájmu,tak to je jediné co ted ještě řešíme,aby se mělo miminko dobře...uvažujem jak to do budoucna udělat...oba máme v praze dobrou práci, ale hypotéku za 2 miliony (tolik stojí byt 2 plus 1 v praze) si dovolit nemůžeme a taky se nechci takhle vázat. kdybysme šli do mostu,tak sice si budeme moct dovolit byt,ale neseženeme dobrou práci...a zase pracovat v praze a žít v mostě...to se nám nechce denně dojíždět...nebo já abych byla s dítětem v mostě na mateřské a manžel v praze vydělával se mi nechce,aby dítě vyrůstalo jakoby bez otce nebo aby dítě viděl o víkendy...no bude to těžké...ale miminko určitě chceme brzy..už se moc těším
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No holky, tak to vypadá, že se třeba fakt spolu sejdeme na mateřské. Stejné úvahy ohledně těhotenství jsem měla taky. říkala jsem si, abych nenakynula a byli mi šaty. Též jsem si představovala, jak by bylo krásné na svatbě rodičům dát hezky zabalenej dáreček s pozitivním těhotenským testem. ;-) No máme ještě necelé tři měsíce, tak uvidíme, třeba se nám to podaří. Taťkovi letos táhne na 59 a mamče na 52, vnouče zatím žádné, tak si asi dovedete představit, co by to pro ně bylo. Jinak já jsem s přítelem krátce, žijeme spolu dva roky, ale vše je parádní, nikdy jsem tak šťastná nebyla, kdyby tomu bylo jinak určo bych nešla do svatby a mimča.
Odpovědět
Tak mrknu ještě na ten další týden, na sobotu, jen jsem nyní líná mrknout, no zvednout se (měla jsem denní a pak jsme byli ještě za rodičema na chatičce-zahrádce něco pořešit, teď jsem se vykoupala a chvíli si sedla) na směny a zda něco nemám, do diáře, tak mi dejte čas do rána, ju? :-D a zase něco zkusíme navrhnout :-D něco vymyslíme :-D bude-li hezky, je fakt, že by jsme se mohli jít projít a cestou někde zastavit a tam si dát něco maličkého na chuť a třeba i to vínečko, nebo cokoliv :-) No když už jsem tu nakousla to mimčo, tak vysadila jsem 3. prosince (poslední pilule :-) ) no a zatím nic, první měsíce jsme si dávali pozor, úúúúplně ze stejných důvodů, ale moc jsme to zase neřešili, no a když už se blížila svatba, tak jsme to už nechali a necháváme na přírodě, alle jak vidíte...nic :-/ takže už to asi těžko stihnu...do svatby :-D , jj, jak píšete, hezké by to bylo- oznámit, no nevadí, až to bude, tak to bude, hlavně když to bude:-) A další otázka, Lien, jsme na tom podobně, jsme spolu a vlastně i žijeme (po měsíci jsme spolu začali bydlet :-) ) ještě necelé dva roky :-) a protože bych napsala to samé, co ty...nebudu to opisovat :-N Už máme nějaký ten věk, také něco odžito a co mohu sama za sebe říci, délka vztahu nezaručuje vůbec nic, prostě buď lidi vědí co chtějí a prostě to klape, nebo ne....nemám zrovna veselé zkušenosti z minulosti a že těch let bylo..a k čemu :-| ale díky bohu, je to pryč, teď už jen samá pozitiva a sociální jistoty :-D Karmi, chtěla jsem ti něco napsat k tomu ...Praha - Most, miminku atd, ale asi si to nechám až osobně, nerada něco moc rozebírám tady, šmírování cizími je normální a po zkušenostech si dávám pozor, co sem písnu a co ne, proto osobní fotky nemám žádné a ani je sem nedám, za to se omlouvám. Jo Lien a o tom prvním vnoučeti-versus věk rodičů z obou stran...vím o čem mluvíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: no jak tak koukám, tak se tu shodujeme ve více věcech, taky jsme spolu začali bydlet po měsíci :-D to je fakt náhoda, odhaduju ze by jsme mohli být věkově tak nějak k sobě, nedokážu odhadnout, kolik komu je, ale určo těch mladších je tu asi víc. Někdo tu má fotky, ale ty občas klamou :-D Dnes jsem byla v Ikee v Praze kvůli blbůstkám a docela jsem byla zklamaná, nic moc, jen co jsem si koupila jsou malé červené ubrousky, ještě jsem to nikde neviděla, tak jsem potom hned skočila. Jinak se nemůžu dočkat toho závoje po neděli by měl asi být. Také nás zítra čeká seznamování rodičů, konečně jsme Michalovo maminku ukecali, strašně se toho bojí. Míša má jen jí a přijde mi, že mu nechce nic zkazit nebo já nevím. Tak jsem zvědavá jak to dopadne. :-) Zítra sem pak zase juknu na ten další termín možného srazu, hodili by se mi určité rady ohledně minizákusků, vejslužky mamka bude dělat sama, jen do práce, protože nás tam je jak psů, to chci koupit, budu to tam potřebovat odnést o tři týdny dřív, tak ať nemá práci na dvakrát. Jen nevím kam na ně, kde jsou dobrý a za slušné ceny.
Odpovědět
Lien, mě bude 29 po svatbě a MP 32 :-) takžer ročník 80 x-) u tebe, je li u přezdívky rok, což asi jo, tak jsi o 2roky jen mladší :-) a vy holky? se pochlubte :-) :-p doufám, že nejsem nejstarší, jinak to balím :-D Mě na pozdim Ikea docela zklamala také, já pořídila vše, co jsem potřebovala tak nějak normálně tady, po obchodech a pár věciček z netu. Ty už budeš mít ten závojík? Tak doufám, že naplní tvé představy! Jinak zrovna řešíme, že bychom měli seznámit rodiče, UŽ :-D po telefonu spolu mluvili, ale moje mamka s přítelem bydlí u České Lípy. Tady je rodákem MP, tak tu má i rodiče, které mám moc ráda, já tátu nemám (zemřel minulé Vánoce), tak mě proto povede bratr. Já písnu zbytek zítra, dobrou noc |-| bych tu už u toho usnula :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby:jj, já jsem na těch 27 a můj přítel 31, jinak si myslím, že tu opravdu budeš asi nejstarší, nebo se holky pletu? ;-) Na ten závoj se opravdu těšim, objednala jsem ho v květuši, solidní ceny co se týče závojů, tak jsem zvědavá, jak bude ve skutečnosti vypadat. V deltě mají nádherné, jenže ještě jsem naupadla, abych dala za závoj pomalu 3500. Pokud bude vypadat tak jako na té fotce, co mám v albíčku, tak to bude o.k. S tím seznamováním jsem si myslela, že tu budu poslední, kdo bude představovat rodiče, tak jsem si teď trošku oddechla. Jinak to s tvým taťkou mě mrzí, ale určitě bráška bude perfektní podpora. Míša si tátu vůbec nepamatuje, zemřel když mu byli dva roky, jeho maka ho vychovávala sama. Teď jí můžu jenom děkovat, jakého mi vychovala hodného manžela ;-)
Odpovědět
Já bych 24. brala. Snad mi do toho nic nevleze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak že by se to konečně rýsovalo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno..ty brďo, to bylo opět dočítání vzkazíků... tak já jsem tu asi nejmladší..je mi 23 a Lukášovi 26 let..myslím, že každý se na svatbu cítí jinak...vzhledem k našim 6 ti společným rokům jsme se rozhodli takto :-) rodiče mám mladší, mamce je 44 let a taťkovi nevlastnímu 45 let (vlastní táta mi zemřel před 5 ti lety) a nevlastního beru za tátu,jelikož mě vychoval od 4 let. my teď máme dost zákeřnou nemoc v rodině...moje 17.ti letá ségra má leukémii..zjistili jí to v listopadu,tak byla půl roku v nemocnici(chodila jsem za ní denně), do toho zařizování svatby...bylo to náročné...teď už je doma a doufejme,že to bude dobré...tak proto jsme volili svatbu na konec srpna,aby se jí mohla zúčastnit... kimby, nějak jsem to moc nepochopila jestli jsi chtěla napsat něco špatného ohledně toho praha-most či jen máš nějaké osobní zkušenosti a nechtěla jsi to rozebírat tady? jinak naše rodiče jsme seznámili asi po roce vztahu...je to takové vtipné,když si oni navzájem tykají a já jeho rodičům vykám a on mým taky...moje rodiče mu chtějí po svatbě nabídnout tykání,tak jsem zvědavá, jestli i jeho mi to nabídnou...a jak to máte holky vy? tykáte nebo vykáte tchýni s tchánem? opravdu se toho seznamování holky nebojte...myslím,že je to pěkné, než kdyby se viděli poprvé až na svatbě...navíc mají ted takové společné téma,o čem si budou povídat...já se toho taky bála...a zvládli to...ted si možná mezi sebou volají častěji než jsme předpokládali...v létě např. podnikají společný bowling..procházky atd..
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Co na tom, že tu jsi možná nejmladší, vždyť to je fuk, hlavně že jsi šťastná a že vám to klape. A po šesti letech už chce ten vztah posunout zase někam dál. Koukám, že taky nemáte zrovna nejlehčí období, doufám že se ti dá ségra do kupy. Tohle znám, kamarád od dětství to zjistil ve 23 letech. Byl i na transplantaci. Měla jsem možnost to tak nějak pozorovat. Jsi opravdu dobrá, zvládat přípravy na svatbu a tohle. Smekám. Jinak já Míšovo mamince vykám a on mým rodičům zatím taky. Jinak jeho mamina mě vyká, ale naši rodiče Míšovi tykaj. Za chvilku mě to čeká, v jednu hodinu jedeme pro jeho maminku. Nebála bych se toho tolik, jenže Míšovo maminka nechce jít na svatbu, to je jedinnej zádrhel a moje mamka jí bude chtít sto pro přemlouvat. Neni to v tom, že bych jí vadila já nebo svatba, ale z Michalovo rodiny tam je jen ona a sestřenka.
Odpovědět
Profilova fotka
Nikoho jiného už nemá. Vlastně vyrůstal jen s tou maminou. Zato naše familie, rodiče rozvedený, každý partnera. Teta,strejda, sestřenka, bratnec,ségra. Všichni mají protějšky, nás je jako psů. Jeho mamka má strach, že mu něco zkazí.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, nebyla jsem tu jen pár dní a trvalo mi docela dlouho než jsem přečetla vše co mi uteklo.....tak Tě tu pěkně vítám karminko, jsem ráda, že se tu objevil někdo kdo má svatbu v tentýž den a ještě na Hněvíně :-) koukám, že toho máte zařízeno docela hodně...nám ještě pár maličkostí chybí ale to doženem :-) Jinak s miminkem máme stejný plány :-D jsem ráda, že nejsem jediná :-D S tím srazíkem jste mě potěšili, já se hlásím, že určo dorazím ;-) jen se musíme přesně domluvit co, kdy a kde....jsem pro se stýkat i pak po svatbě až budou mimča, můžem se svěřovat se všedními problémy, které vlastně ještě neznáme ;-) už se na to moooc těším Jak tak koukám tak nejmladší tu budu nejspíš já :-N letos mi bylo 22 a skoromanželovi bylo 30 jsme spolu rok a půl a rok bydlíme :-) vím, zdá se to krátce ale je to přesně jak jste tu psali... Rodiče jsme seznámily už na vánoce když jsme je pozvali na druhý svátek k nám na oběd, začátek byl zvláštní ale pak to proběhlo normálně, čekala jsem, že to bude horší. S jeho rodičemi si tykám, nabídli mi to chvíly po zasnoubení, vídáme se s nimy každý týden a já s maminkou docela často, jeho rodiče jsou skvělí.....zatím co s mými rodiči je to trochu jinak
Odpovědět
Ahoj holky, to je zase vzkazů, už ani nevím na co jsem chtěla komu reagovat ;-) Kimby, dnes se uvidím se švagrovou, která mi to číslo dávala, tak se jí zeptám, třeba se sekla (já od té paní koláčky nemám, protože je dostanu od kamarádky svatebním darem, no neberte to ;-) ) Co se týká srazu, mohu skoro kdykoliv. Akorát jsem nemocná, ale mám vycházky od 14:00 do 18:00 takže mě by vyhovovala tato doba. Některá jste ji i navrhovala, takže pro mě by to bylo moc fajn ;-) JInak se s přítelem bereme po 8 letech, mě je 24 a jemu 27. Žijeme spolu přes pět let a snad za měsíc už kopneme do země a budou se nám vyrábět základy na domeček ;-) Je to náš sen,takže snad se už vyplní ;-) Naši rodiče se znají, ale seznámili jsme je až po 6 letech...na mé promoci. Od té doby se viděli asi 2-3x. Na procházky teda poslu nechodí, ale aspoň že se znají a neuvidí se poprvé na svatbě...Jinak si posílají pohledy k narozeninám, vánocům a tak :-D přijde mi to v dnešní době roztomilý ;-) Zároveň nám rodiče tykají, ale my jim vykáme -v obouch případech. Uvidíme jestli se to po svatbě změní (myslím, že mí rodiče to navrhnou, nevím jak přítelovo rodiče mě). Když už to tady tak rozebíráme, tak jaké máte tchíně a tchány? Já si teda vůbec nemůžu stěžovat,mám naprosotou bezvadnou tchýni a tchán je taky OK. Můj přítel si taky na mí rodiče nestěžuje. Měli jsme na tohle kliku... No a co se týká těhotenství, tak přítel by už nejraději chtěl teď. Já nechci být na svatbě těhotná, ale přesně z těch důvodů, že nevím jak bych to snášela...No a nakonec jsme se domluvili, že příští rok, se na to vrhneme a miminko si přineseme už do postavenýho baráčku... Karmi: držím sestře palce a celé rodině také, ať to společně všechno zvládnete...Já si vždy při takovémhle osudu řeknu, co že to člověk vlastněv životě řeší, někdy fakt kraviny...taky jsme měli v rodině dost závažnou nemoc a v té chvíli jsem pochopila tu otřepanou frázi o zdraví. Tak ještě jednou držím palce Lien:ať se setkání povede a za sebe tajně doufám, ať jí Tvoje mamka ukecá, přece si nenechá ujít synovo svatbu! No a co že je vás jak psů(jak sama píšeš), aspoň vidí, že bude mít velkou rodinu a nebude "Sama" Holky papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Lien, ségra naštěstí na transplantaci nemusela jít,má za sebou několik chemoterapií...ted musíme čekat,jak jí to zabralo a jestli se to celé nevrátí...je možné,že na transplantaci bude muset...ale je to zatím ještě předčasné...musíme čekat :-( Jinak děkuji za poklonu, ale myslím, že by se každý v mé situaci zachoval stejně. Doufám, že maminku od manžela přesvědčíte...vždyť to pro ní musí být pýcha vést syna k oltáři. Chápu, že je z toho zklamaná, asi že tam nebude mít ženich tatínka...že jí to mrzí,ale takovou událost si přeci nemůže nechat ujít...nemá ženich ještě třeba tety nebo tak někoho,aby se tam maminka opravdu necítila sama? Pawli, děkuji. Už jste byli na Hněvíně vše zařídit..myslím tím zaplatit, domluvit se jak to bude probíhat, odevzdat hudbu? my to dělali minulý týden...je pro nás složité jít na hněvín ve všední den,když pracujeme v praze...tak jsme si brali dovolenou...už jsme to chtěli zaplatit v lednu, ale řekl,že chce peníze až s hudbou,kterou jsme dodělávali nedávno. Četla jsem tu dost diskuzí, že lidem přijde ten provozní p.Muller nepříjemný, označovali ho tu slovem mafián...původně na mě také tím dojmem působil,ale naštěstí nám vyšel ve všem vstříc. Od kolika máte vlastně obřad? od 12 hod? My od 14 hod...chtěli jsme původně 12 hod,ale už to bylo zamluvené...:-( ale zase si řikám,že budeme mít spoustu času dopoledne se na ten den D připravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karmi jdem tam až příští víkend, taky jsme se furt hledali ty pravý písničky ale vím, že první chci 100% pochod to uslyšíme totiž jen jednou v životě :-) Je takový zvláštní ale co uvidíme ho už jen teď a pak možná u obřadu nebo tak a to mi je jedno.....jj máme ho od 12:30 :-) byla jsem ho zamluvit už někdy v říjnu tuším....každý mě strašil, že máme jít co nejdříve aby jsme si mohly vybrat s těma přípravama máš pravdu, také jsem nechtěla v 11hod ze stejného důvodu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,já si taky vybrala pochod...taky jsem si řekla,že to uslyším jednou...ten Muller mi to pořád vymlouval,že se mu to moc nelíbí,ale je to můj názor a já tu písen chci...takže jsme si ji nechali..ženich tuším, že bude nastupovat na písničku Pachelbel. a pak tam máme takovou pomalou písničku pod mluvené slovo a potom veselejší na gratulace a nejveselejší na odchod :-) nám právě řekl,že tam nemáme chodit o víkendu,že spíše v týdnu,tak jsme si vzali dovču, ale naštěstí jsme zařizovali více věcí,tak toho nelituji. mě hodně lidí právě od hněvína odrazovalo,že je nepříjemnej ten provozní...ale tak co, kvůli takovému krásnému místu se přece nenechám odradit takovým chlapem. četla jsem tu i článek, že nějaké nevěstě odřekl termín atd atd. tak se tam třeba potkáme...třeba se tam budete ještě fotit, když mi přijedeme :-) ptal se nás taky,jestli budu před obřadem viděna či nikoliv...tak moje přání je,aby mě viděl až půjdu s tátou k oltáři, tak jsem spokojená :-) to si taky připrav odpověď :-) Jitul, děkuju...přesně tak, máš pravdu...já řešila zdraví mé sestry a holky v práci řešili co si mají vzít např. na sebe druhý den...přišlo mi to uplně banální...ale to člověk přesně pochopí až když to zažije :-) Jinak vztah s tchýní a tchánem...Lukáš má s mými rodiči a ségrou naprosto geniální vztah...volají mu a on jim skoro častěji než mě...jsem za to moc ráda, že takhle spolu vychází :-) no a já s jeho rodiči..tak řekla bych jde to..oni mě mají moc rádi...ale jsou takový jak bych to napsala...sto let za opicema...tatínek je takový jiný...žije jiným světem než my...má pouze základní vzdělání..chodí po hospodách atd..jeho mamka by byla jiná,kdyby neměla takového deb..., sedí pořád doma a kouká na telenovely a seriály a o ničem jiném se bavit nedokáže...ale jinak s nima vycházím dobře..my jim třeba vyprávíme, jak jsme byli na výletě nebo jen tak plavat, v kině, divadle atd...a ona si myslí bůh ví jak se nemáme dobře...přitom tu možnost má každý...jít na procházku s partnerem přece nic nestojí
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, nikde nikdo :-(
Odpovědět
Ahoj holky, strašně dlooouho jsem se neozvala. Mám hodně učení ve škole a dost práce se seminárkama, takže u nás se přípravy moc neposunuly. Pořád čekám kdy se mi ozve švadlena a půjdu na první zkoušku šatů :-) , jinak jen rozdáváme pomalu oznamka a pozvání na hostinu a dneska jsem ještě domluvila s přítelovo táty přítelkyní (snad je to srozumitelné :-) ) co přesně nám upeče na hostinu a už pomalu začne a budeme to dávat do mrazáku - cukroví a před statbou pak normálně ještě udělá dortíky a nějaký řezy. Jinak mě je 23 let, přítelovi bude v červenci 23, takže na svatbě budeme stejně staří :-) Chodíme spolu od mých čerstvých 16 let, takže v den svatby 7 let, 7 měsíců a 5 dní :-) Naši rodiče se mezi sebou znají, přítel má rozvedené rodiče, jeho mámu viděli párkrát, ale s jeho tátou si tykají, já si taky tykám s jeho tátou a na Štědrý den nabídli zase naši tykání mému příteli. Takže asi tak :-) Jinak pokud budu vítaná, ráda se k srazu přidám :-N Karminka: Moje švagrová má také leukémii, vím asi čím sis provházela, hlavně jsme se snažili podržet i mýho bratra, aby byl pro ní velkou oporou. Tuto nemoc má už tři roky, bere léky a čeká na vhodného dárce. Loni měli krásnou svatbu. Držím sestře moc moc palečky ať vše dopadne dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj verys, takže ještě vůbec nemáš vybrané šatičky? já jsem minulý týden už taky dávala oznámení do obálek, část už máme nadepsané, jenom asi tak 5 jich máme rozdáno a zbytek budeme dělat v blízké době. no my 21.6. máme výročí 6 let spolu :-) ségra má za sebou několik chemoterapií a doufáme, že transplantace nebude potřeba, že jí ty chemoterapie zabrali. ale ta nemoc je fakt hnusná, může se do 5 let vrátit a hlaavně už bude na celý život pod kontrolou. verys, děkuju za podporu. ta švagrová se taky léčila v motole? jsou tam fakt špičkoví doktoři. mám o ségru fakticky velký strach, před 3 týdny tam umřela holčina v 16.ti letech...měla za sebou 4 transplantace :-( jsou to složité na psychiku. holčiny, přejdeme na jiné téma..na nějaké veselejší :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?