Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Jitulko, to víš, že se přidej :-) Tak nám napiš, jak jdou přípravy apod :-D Kde jsi třeba co sehnala či sháníš:-)
Odpovědět
Ahojky, no tak kde začít...nejprve jsme měli problém s termínem, drahý si vybral to kouzelné datum "7.8.9", což je pátek a tady v Mo se neoddává v jiný dny než mají vypsané. Nebudu se rozepisovat jak dlouho jsme bojovali a co vše se dělo, ale nakonec vybojovali. Takže termín potvrzen.Svatba bude teda komplet v Selském dvoře, je to tam moc krásné a rodina uvítala, že se nebudeme muset přemisťovat a "ztrácet" tím čas, budeme se hned bavit ;-) šaty mám zamluvené z Delty, byla jsem tam napoprvé a hned si vybrala. Barva sv. bude zelenkavá, kytky rozmýšlím zda kaly nebo frézie...koláčky, dorty zadané, fotograf i kameraman zamluven, teď pokukujeme po prstýnkách...Představa oznámení byla zadána grafikovi, zbytek samovýroba... No tak nevím co dál, děkuji za přivítání a mějte se moc hezky!!!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jak kdo pokračujete? Já už jsem objednala závoj, teď jen budu čekat 4 až 6 týdnů na dodání, nakonec jsem sehnala na objednávku z Prahy, pani byla taky moc ochotná. Jinak jsem zde na beremku psala na krásné vínové popůlnoční šatičky, tak jsem zvědavá, jestli to klapne, pani je taky taková oplácáná jako já, tak to vidím nadějně, jen nevím jestli nebude problém s tím, že je ze Slovenska. Snad to půjde nějak udělat na dobírku, když mají už ty eura.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Jestli můžu přidat zkušenost,tak jsem se také bála s pořizování věci po netu,ale když jsem sháněla popůlnočky,tak jsem si poprvé objednala z Everry pretty a vše v pořádku,holt jsem se pořádně změřila,ale strach jsem měla než jsem to rozbalila :-N A dneska si objednávám z Aukra,jsou tam také luxusní kousky ;-)
Odpovědět
Lien, tak snad ti napíše rozměry a když se přeměříš, mohlo by to klapnout :-) Ale co ti chci říci, mám čerstvou zkušenost s dobírkou na Slovensko (platí to i obráceně samozřejmě). Udali jsme cenu výrobku v kč, kterou jsme požadovali, museli jsme vyplnit jen trochu jinou složenku a paní na poště nám to automaticky přepočítala (dle jejich!) kurzu na eura a my to dopsali...takže pán na Slovensku platil eury a pošta nám poté vyplatila zase kč...nebyl problém, bylo to rychlé. Jsem ale ráda, že jsi konečně sehnala ten závoj a doufám, že za rozumný peníz, ne 3tis apod :-/ Jituš,tak jsem pochopila, že nakonec jste si ten "svůj"datum vybojovali, jo? Paráda :-) Holky, tak já to mám už za 1měsíc a 7dní :-) Je vůbec někdo přede mnou? nebo jsem první? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kimby, tak to jsi mi udělala s tou poštou radost, měla jsem strach, že to bude problematické. Závojík jsem sehnala úplně nový za 1300 kč a je přímo ke kolekci šatů San Patrick, tak mám radost, protože oproti tomu, co mi jinde nabízeli a za koli,, no katastrofa. Jinak tu asi budeš fakt první na řadě :-D alespoň nám pak dáš echo a řekneš co a jak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby, ještě jsem se chtěla zeptat, ty máš šatky ze salonu, že jo? Kdy se tak mám objednat na poslední zkoušku?
Odpovědět
Ahojky, Kimby:termín jsme nakonec vybojovali!! tak nějak jsem si řekla, že se toho termínu nevzdám a druhým faktem bylo to, že drahá polovička všude rozhlašovala(asi půl roku před tím než to bylo jistý), že se v tento den bereme a třeba rodiče si díky tomu posunuli dovolenou, jeho taťka je "akurátní" že kdybysme mu řekli, že je to zase jindy, tak by to asi nepochopil :-| ;-) no ale naštěstí se zadařilo!!!!! Lien: mě řekla paní majitelka ze salonu, že mám dorazit měsíc před svatbou, nebo až tři týdny, takže to zatím neřeším!! čas je, ale jestli jsi psala, že hubneš, tak asi by to chtělo jít dříve, aby Ti ty šatičky seděly... sháníme momentálně živou hudbu, můžete prosím poradit???
Odpovědět
Profilova fotka
Jitulka: Ahojky, no jedinnou, kterou znám je sortiment, nehrajou špatně, dokážou zahrát, co si člověk řekne. A odkud budeš mít šatičky, také z delty?
Odpovědět
Lien:ano, šatičky z delty. Díky za tip, už jsem o nich taky slyšela ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jitulka sortiment je dobrý. Nevím kolik stojí, ale slyšela jsem je několikrát a líbili se mi.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky....jsem se tu zas nějakou chvilku neukázala :-| ...jak se vám všem daří?koukám, že přípravy jsou již v plném proudu :-) :-) jitul.ka: ahojky, my budeme mít ten Sortiment jsou fakt dobrý a hlavně hodně známý....chtějí 6 tis. a hrajou 5-6 hodin...když budeš chtít pošlu ti kontakt ale musíš co nejdříve aby měli čásek, nabídky se jim hrnou.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny. Tak jak jste pokročili??? Já se nakonec rozhodla líčit sama ale samozřejmě mám poradkyni co a jak udělat takže pilně cvičím. Se závojem je to horší sice je snad objednaný ale paní se zatím neozvala tak si držím pěsti.
Odpovědět
Holky, kdo chtěl ode mne půjčit čokofontánku na svatbičku? Nejsem si jistá :-) abychom se domluvili... jinak kapela, která je chválená: Duo Mane z Teplic, dále Duo Stratos- bratři Kopčanové a určitě si ještě vzpomenu, kdo z holek má kapelu či měl a byli spokojeni. My tedy máme DJ, kapelám nehovíme. Jéé Pavlí, ahoj :-) tak jak jste daleko? Mě už se to tak šíleně blíží :-) už jenom měsíc :-) Jdu na zkoušku líčení a poté účesu, od pondělí začne solárko pravidelně, ať nejsem bílá jako stěna :-) Jdu pro organzu, krabičky na výslužky...oznámka jsou odeslána, po této stránce vše zařízeno. Jen ty organizační věci. Lien, poslední zkouška šatů je cca 14-7 dní před svatbou, na doladění úplně všech detailů, potom vyzvednutí ve čtvrtek ;-) A neblázni s tím hubnutím =-) Okki, já také využívám dost aukro a už se nebojím, když se člověk fakt změří, přeci jenom se už nějak neměníme velikostně, tak objednávám a spokojenost:-) užívejte víkendíku :-)
Odpovědět
Ahojky, děkuji za tipy ohledně muziky, budu informovat jak jsme dopadli ;-) KOukám, že Kimby se to blíží, tak držím palce, ať to všechno klape!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda Kimby, ty jsi se rozepsala. Já u muziky atím přemýšlím, živou jsem zavrhla, no a u toho DJ to bude asi palba. Pořád musím tak nějak koukat na rozpočet, protože si to platíme sami, tak aby jsme nezbankrotovali. Jinak taky objednávám z aukra a zatím spokojenost. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky....Pavlí já jsem ji chtěla půjčit, máme to v srpnu tak nevím jesti na domluvu není brzy :-) nám ještě stále chybí oboum boty, teprve se na ně chystám ;-) jinak máme snad všecko připravené, koláčky a kytky půjdu objednat až tak měsíc před pani říkala, že to stačí....oznámka budem posílat příští měsíc... Jenom měsíc do konce to musíš pěkně šílet, já se teda těším ale už vidím jak budu zmatkařit jestli máme všecko...kde že si budeš nechávat dělat vlasy?to ještě stále nemám vyřešené...
Odpovědět
A Pavlí, já si to myslela, ale nebyla jsem si jistá, už si to píšu...abych nezapomněla, času je tedy dost :-D pak se přihlaš :-) Já už to mám za pár, kadeřnice, která mne češe je Andrea Peluňková, z kadeřnického studia My Salon tady v Mostě. Je moc šikovná, vyhrála i Bonton Cup 2008:-) 18.května jdu na zkoušku účesů..tak pak hodím foto.
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby, kolik stojí ten DJ, včera jsem tu koukala na netu, jenže nikoho jsem nenašla. Zajímalo by mě, kolik si účtujou. Našla jsem na internetu karaoke a to stojí na hodinu 980 Kč tak jsem to chtěla porovnat.
Odpovědět
Na srpen bych ti mohla doporučit kamaráda DJ, cena 3500kč s karaoke ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt jo, a on má teda i svojí aparaturu, cd a vše. Potřebuju někoho, aby mi hrál pro všechnu věkovou kategorii, aby si každý přišel na svoje. Hostinu budeme mít u švejka, ale pak odjíždíme na kurty na bendák, kde bude zbytek, budeme to mít venku pod stanem.
Odpovědět
Lien, tak tak, jak píšeš, měl hrát na naší svatbě, hraje na svatbách, i se tu o něm píše...okr. Chomutov, nyní jde ale na operaci a tak jsem na poslední chvíli hledala náhradu. Mám tedy DJ, ale sehnali jsme až v Praze, cena včetně karaoke, na celý večer, včetně moderování 6tis. Napíši ti kontakt do IP, zkusíte se domluvit ;-) písnu ti odpoledne, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Oki jsi zlato, já to první budu muset nadhodit Michalovi a pak ho zkusíme kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( :-( :-( :-( :-( tak jsem bez závoje paní mi ho zapomněla objednat takže jsem v koncích :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Kmotrice a to je závoj takový problém když máš svatbu až v červenci?
Odpovědět
Profilova fotka
to nevím snad ne ale už sem ho měla škrtnutý ze seznamu :-| no zatím jsem zkusila jinou variantu tak uvidíme :-)
Odpovědět
Ahoj holky, už je tu někdo kdo bude mít svatbu také na Hněvíně, pan provozní říkal, že mají plno na všechny víkendy a tady žádná z těch nevěstinek :-( Holky, můžu vám říct, že jak vás tu čtu, že jsem ráda že jsme toho dost zařídili už před koncem roku, viď Kimby, fotografka, hudba atd...nedovedu si představit že bych to teď sháněla, hlavně by nebylo z čeho vybírat! Kmotrnice, taky škrtám ze seznamu, takže chápu že jsi smutná :-D kapelu DuoMane z teplic můžu také doporučit, my je budeme mít, ale myslím, že už jsou na celé léto obsazení, ale zkuste jejich stránky duomane.cz
Odpovědět
Ahojky, zdravím. Nějak jsem se tu neobjevovala, učím se na státnice, tak toho mám tolik, že nevím co dřív :-( Dala jsem skoromanželovi hudbu na starosti, teda řekl,že se o to postará, tak to nechávám na něj, ale řekl, že rozhodně živá bude, tak dám vědět, jak dopadl. Kmotrici držím palce na na náhradní plán za původní závoj. Svěříš se??? Mějte se, papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?