Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby, děkuju moc, určo se tam skočím zeptat, jinak 6 cm, to je nádhera, nás dělí pouhý 2 cm, přesně ty boty :-D , tak teď už budem nastejno. Budu muset být opatrná s účesem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby, ta majitelka je mladá. A kytky pro zvláštní příležitosti objednávají přímo z Holandska. Ale chápu, že tě přístup těch prodavaček zalekl. Já jsem ze začátku měla taky nedůvěru, ale když jsem se sešla přímo s majitelkou, tak mi spadl kámen ze srdce. Měla jsem jasnou představu a ty babky mi furt cpaly kaly i když jsem jim říkala, že je nechci, protože mám vybranou kytku z růží. Majitelka prostě super. Jinak Dvojčata mají také krásné kytky, tak v pohodě. Hlavně ať Ti to udělají tak, jak chceš. Už se vám to pěkně blíží co? Hlavně počasí, aby bylo. Já jdu svědčit v září ségře, tak si to trošku zopáknu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby prosím Tě, ještě otázečku. Psala si tu, že chodíš na kosmetiku do Bussines centra. Jaké to tam je? A kolik platíš? Takové to běžné čištění a masáž. Já ještě pořádnou kosmetičku neobjevila, tak pátrám. :-) Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lien jestli se chceš podívat na tu stánku pošlu ti odkaz do IP. Nabízejí pouze tři varianty krajky ale já si vybrala
Odpovědět
Oli, jsem tam s kosmetikou spokojená moc, ale je to dražší salon, také ta péče a kosmetické přípravky jsou znát, na tu běžnější kosmetiku, jako obočí, depilaci atd, jsem šla naproti Rozkvětu, je to levné a dělá dobře. Chceš-li větší a kvalitnější péči, je salon Sára perfektní. Mají přímo své stránky, tak na ně mrkni www salonsara eu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem na to mrkla :-| , to je fakt nějaký drahý. Jednou za čas možná, ale na pravidelný návštěvy to nevidím :-( Tak budu muset hledat dál, ale díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kmotrice: Ahojky, tak to bych byla moc ráda, kdyby jsi mi poslala odkaz, ten závoj je fakt už asi jedinný, co mě trápí. Zbytek už by neměl být takový problém, pokud se něco nepokazí.
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotrice, děkuju moc za odkázek, ty závojíčky jsou fakt žravý, hodně nad tim přemýšlím, hledala jsem k tomu další údaje a vůbec tam nepíšou, jak je dlouhý a jaké je barvy. Ty už jsi si ho objednala?
Odpovědět
Profilova fotka
Nee jen jsem požádala o informace a dnes mi přišlo že se vyrábí v Itálii a musí se přeptat. Takže držím nám palečky
Odpovědět
Profilova fotka
lien tak už mám objednáno ten závoj co jsem si vybrala má cca přes metr. Konečně to mám z krku paní co si s ní dopisuji je velice příjemná
Odpovědět
Profilova fotka
a na jakej ten kontakt jsi jí psala na mejla a nebo na mobil, chtěla bych si také objednat, ale k tomu bych potřebovala zjistit jak jsou závoje dlouhé atd. Jakej jsi si tedy vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
kontaktovala jsem jí přes meil je uveden na těch stránkách vybrala jsem si ten poslední vyšívanej
Odpovědět
Článek se načítá
Dala jsem vám na ukázku naše oznámko do alba, ve skutečnosti je více kvalitní, máme hezký papír, lesklé a ne moc...výraznější barevně...ale na ukázku toto stačí :-) Jak jste dopadli se závojeme holky?
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: Musím uznat, že oznámko máte originální, je moc hezký, nápad taky super. Chválím Kmotrice: Ten co jsi si vybrala se mi také líbí, zítra nebo pozítří té pani napíšu mejla, abych zjistila co a jak.
Odpovědět
Lien, děkuji za pochvalu oznámka, každý má rád něco jiného, jiný vkus, ale toto nás prostě vystihuje, je to originální, osobní a přitom nepřeplácané... :-) Jak jste daleko vy? Co nového? Jo Oli, budeš li nakoukávat, chci ti dát reference, bavili jsme se o kosmetickém studiu....mohu ti nově doporučit: (sama totiž stále hledám místo, kde mi to bude vyhovovat a myslím, že jsem našla) mrkni na kosmetické studio Elite (wéwéwé elitemost . cézet) :-) od cen po kvalitu služeb i prostředí...spokojenost. Pani i líčí na svatby apod..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kimby, no dá se říct, že už mám skoro vše, Švejk a pak kurty na Benediktu na hostinu, to už je domluvené, kadeřnici a líčení, už také mám, jen mě čeká zkouška, dekorace na stůl a různé prkotinky jsou už také doma, ženich je kompletní a mě schází jen závoj a kytička, to nechávám naposled.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Kimby :-) , sem chodím. Jsem celkem spokojená, jen ta masáž obličeje nic moc :-| . Ale objednávání je strašně zdlouhavý :-( . To je to, co mě na tom nejvíc štve. Zavolám a většinou až za měsíc a co já vím, co bude za měsíc. Hlavně si naplánovat hlídání pro malýho. Jinak ti musím taky moooc pochválit oznámení ;-) . Fakt se vám to povedlo.
Odpovědět
Oli, jo to souhlas, to musím říci...že objednání šílenost...kdyby jsi jednou zašla do té Sáry (bussines centrum) to je o ničem jiném, jak se ti věnují, ty prostory, kvalitní kosmetika apod..! Min. jednou si tam opravdu zajdi, já měla velké problémy po vysazení HA, dalo mi to zabrat a to hlavně na pleti, s čímž jsem dosud problémy neměla a jelikož mám před svatbou, musela jsem to dost řešit a jediní oni my fakt pomohli, objednání prakticky za dne na den....jsou to kč, min. 600kč tam člověk nechá, ale za tu kvalitu péče ručím...navíc dětský koutek je samozřejmostí, dohled také, na recepci je slečna...atd... Třeba najdu jednu obyčejnější kosmetiku, kde to bude vyhovovat po všech stránkách....to je pro mne zatím jen salon Sára, ale tam jde o kč, to si dovolím tak 1 za měsíc. Jo a co vám chci doporučit, kdo sháníte bižu, na krk, na ruku, naušničky, čelenky, kytičky do vlasů a já nevím co ještě...malý, ale opravdu skvělý obchůdek na třídě Budovatelů, naproti Centralu (pod Rossmanem a nehtovým studiem) ta bižuterka...paní ochotná i cokoli sehnat, výběr velký, ceny fajnové.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak co nového. Mě začali strašit že se nevejdu do šatů tak jsem začala hubnouti nechcete se někdo přidat???? Dostala jsem z toho depku že mají pravdu přitom jsem už rok na té samé váze ale co kdyby že. Nemáte někdo nějaké rady??? Lien: Jak si dopadla se závojem????
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotrice: Ahojky, já v tom tak nějak jsem taky,zhubla jsem 7 kilo od zkoušky šatiček, jenže já to potřebuju jako sůl. Celkově jsem od nového roku zhubla 14 kilo, jenže to bylo tím, že jsem byla po bouračce na morodní a hodně jsem nakynula. Na ten závoj jsem se tě taky chtěla zeptat, za jak dlouho ti přijde? Já nevím, kterej mám vybrat, kterej by se mi k šatkám hodil. Tenhle měsíc se mám objednat na zkoušku šatů, potřebuju vědět, jestli těch 7 kilo nějak nevadí.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud máš šaty na šněrování tak by to nějak vadit nemělo ale aby ti to nebylo velké v oblasti hrudníku. Co se týče žzávoje nevím za jak dlouho dorazí snad brzy. Skusím to zjistit.
Odpovědět
Profilova fotka
3koda jen že máš bílé šaty mohla jsem ti závoj půjčit zabila by jsi mouchy jednou ranou
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou na šněrování, tak uvidím. Jinak jsem nevydržela a napsala jsem té pani e-mail, tak jsem zvědavá, co mi odpoví, potřebuju vědět délku těch závojů. Psala jsem pak na jěště jeden, tak uvidím. Pořád chodím koukat na mejlíka.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak držím palce. Já ted řeším boty jestli zavřené nebo otevřené
Odpovědět
Profilova fotka
Přemýšlím jestli mám mít punčochy nebo neee.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Kmotři,já se rozhodnu dle toho, stihnu-li si hezky opálit nohy, ať už díky sluníčku a pěknému počasí..o což se snažím, nebo v solárku...kdy ne, nebo kdyby to nevypadalo dobře, jdu do samodržek a také dle předpovědi počasí, které bude panovat v den svatby...asi tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jenže já jsem celoročně jak sýr a vápenka dohromady nemůžu se opalovat a do solárka si netroufám
Odpovědět
Ahoj holky, mohu se zapojit také do této diskuse?? Jsem také nevěsta z Mostu, máme termín svatby 7.8.2009. Obřad i hostina proběhnou v Selském dvoře v Braňanech.
Odpovědět
Ahoj, holky já jsem měla normálně samodržící aspoň na obřad, a potom jsem je sundala. A to jsem byla v květnu v Egyptě abych nesplinula se šaty a ještě jsem chodila do solárka,ale můžu říct že punčochy jsou punčochy a dneska umí opravdu tak jemné,že to člověk ani nepozná. Horší pro mě bylo zda bílé,nebo tělové..... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?