Nevěsty z Mělníka

Ahojky, je tu někdo, kdo plánuje svatbu příští rok?Mělnicko a okolí.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky!!! Jo ja planuju svatbu pristi rok v srpnu :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee kramelka ty mas svatbu den prede mnou :-D
Odpovědět
ja duben ahoooj
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak se pochlubte, jak jste na tom s pripravama? S nama to vypada takto: Termin: 7.8.2010 12 hod Fotografka: Zuzka Scharf zamluvena uz 2 mesice Obrad: Zamek Melnik, je to domluvene s manazerem zamku, uzasnej pan!! :-) ten nam to pak domluvi i na matrice Misto hostiny: Marina Nelahozeves, zamluvena, zaplacena zaloha Prstynky: budou od Rydla, moje zlata sestrenka u nej totiz pracuje a da nam prstynky jako svatebni dar! Zenicha - mam, prezil se mnou i koncert Kabatu! Svedkyne- uz je davno jasna, moje nej kamoska, ja ji tez byla za svedka. DJ- bude muj mladej bratranek, kterej hraje ve 2 kapelach a je to naramnej bavic ;-) Barva svatby- bilo-modra(tyrkys pokud mozno) Uff a je to. Tak ted vy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen tak mimochodem, nepresidlime se do debaty Melnik? Tam nam poradi nevesty ktere to uz maji za sebou :-D :-D http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky zacina to byt uz trochu blby, vzdyt si tu povidam sama se sebou! :-D Kdepak jste!!!??
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo , tady zije!! :-D :-D
Odpovědět
Jsem tu, vůbec jsem sem nechodila,myslela jsem,že tu nikdo není..Klidně se můžem přemístit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Slava!! uz me nebavila povidat si sama se sebou :-D tak pojdme zatim do Melnika a okoli,nez se trochu namnozime :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?