Menu Forum

Nevěsty z Loun a okolí, 2011

10. srp 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
adisa
3
Registrovala se 25. září 2010 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Louny.
fotoportrét
fotoportrét
adisa
3
Registrovala se 25. září 2010 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Louny.
 @turcice Díky moc za telefon emoticon Já jsem třeba na jmenovky psala rodinu např.maminka Evička,strýček Pavel,tetička Dana atd.a kamarády jen jejich jménem.Někde jsem tady postup na vývazky viděla,ale já jsem si udělala fialovou mašličku,na to bílou a na to jsem přišila ještě kytičku. emoticon emoticon emoticon emoticon Jinak už mám zařízené kytky.Byla jsem v tom květinářství naproti kinu.Nakonev budu mít fialové růže. emoticon
12. črc 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
turcice (38 r.)
2
Registrovala se 3. července 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 53 přátel. Region Louny.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Slavětín nad Ohří, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
turcice (38 r.)
2
Registrovala se 3. července 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 53 přátel. Region Louny.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Slavětín nad Ohří, Region Louny
 Já v tom všem ještě dost tápu emoticon ale snad to dám také nějak dohromady..Lucikovi jsem psala o pomoc s výrobou čokoládek,jmenovek a vývazek ale možná že se do toho pustím sama..ještě uvidím...A kolik dáš za růžičky??To bude ta vazba jak si přidala do alba???To vypadá moc pěkně..já chci mít červené růže a klidně i s nějakou kombinací bílé..ještě uvidím..bude mi to nakonec dělat kámoška... emoticon Ted přemýšlím o cilndru na auto..našla jsem tady černý na bazaru za 150kč a pak i bílý s červenou organzou za 260kč tak nevím do kterého jít..jdu dnes do města zda třeba nenajdu vše levněji...Doma mi bylo řečeno že šílím s těmi přípravami emoticon emoticon emoticon emoticon No tedy nevím jako..když vy všichni už máte toho daleko více než my emoticon emoticon emoticon emoticon Taky jsem si myslela že má Míla tmavý oblek ve skříni..je skoro nový..počítala jsem s ním na svatbu..a když jsem ho vytáhla zjistila jsem že je tmavě modrý ale z fotek moc vidět není..jen přemýšlím ještě o vestě a červeném kapesníčku ale tomu mýmu ženichovi je to tak nějak jedno..že prý je to na jeden den tak fakt nevím....Jinak ceny vizážistky nevím..je to mámy kámoška.. v tom odkazu je i mamina focena jako proměna emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon takže si myslím že pro mámu to udělá grátis nebo jen za pakatel... emoticon emoticon emoticon
12. črc 2011 ve 14:00  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adisa
3
fotoportrét
fotoportrét
adisa
3
 Prosím,neznáte nějakou dobrou vizážistku z Loun???Nemůžu sehnat nikoho,kdo by mě nalíčil emoticon
10. srp 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí