Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, snažila jsem se ti pomoc, bohužel ne vše je LB kraj, ale uvidíš http://www.hrady.cz/?OID=3806 http://www.stirin.cz/svatby.html http://www.hrady.cz/index.php?OID=3964
Odpovědět
Profilova fotka
čauky něvěstinky x-) tak co stará garda? Jak se žije po svatbách? Silente gratuluju k svatbě a jsem celá hin do zážitků z Bali 8-) A jak se mají ostatní? Mushu, jak je mamino? Nejbe? Sid? Viznerka? ...??? =-) :-N :-D No jinak CAPRICE holky z jablonecký matriky za tebou přijedou kamkoli, takže si klidně vyber nějakou kouzelnou louku a můžeš mít obřad pod širým nebem ;-) PAJINASO svatba na nový louce bude super. tak hodně štěstí x-) A SEMY na tebe se možná přijdu podívat, půjdu zrovna z práce a jelikož dělám na úřadě, nebudu to mít daleko ;-) Tak holky pilujte poslední přípravy aˇpřeju ať všechno vyjde tak jak má :-) 8-)
Odpovědět
No holky ja nevim,ale na nasi radnici se mi moc nelibi,berou to tam co jsem videla jak na bezicim pase.. :-| Je to tam male a nevesta nema sanci jit k oltari prostredkem mezi hosty,aby si ji pekne prohledli.To je hruza,za fotografa se plati a smi stat jen na jedne strane-no kde jsme?? :-o Zadne kytky ani vyzdobu jsem tam nevidela .To i na pohrbech maji nejakou svou,kdyby si smutnici rodina neusetrila kacku.Co vy na to? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady člen staré gardy, hlásí, že marod, že prodáváme byt a píšu bakalářku a že by to chtělo sraz carmenn: jj, taky myslím, že co se týče LB radnice, hezká na ní je snad jen ta budova :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, Sil je těhu :-) :-) gratulujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky děkuji za pár rad co jsem tady našla, jinak veselku máme s manželem už za sebou, hrozně rychle to uteklo. Na fotečky se můžete podávat zatím tady http://jmjm.rajce.idnes.cz/20.9.2008_... později se mi to snad povede dát i sem
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj holky, tak dnes jsem byla podruhé v šoku z přístupu prodavaček. Sháněla jsem v Liberci v centru boty ke svatebním šatům. Jen jsem spíš pokukovala, než že bych horlivě sháněla za každou cenu. Ani v jedné obuvi se mě nikdo nepřišel zeptat, jestli něco nesháním. Byla jsem ve čtyřech. Další šok přišel při pokukování po snubních prstýncích. V centru jsem obešla asi 6 zlatnictví. Neochota, výběr žádný. Vedle Mc Donald's katastrofální prodavačky. Tvrdily mě, že v oceli se dělají prsteny jen v šířce, kterou mě ukázaly. Tj. cca 5mm, hnus. Když jsem jim ukázala, že mám na prstě jemný ocelový prstýnek s diamantem, tak jen čuměly. A to nejhorší na konec. Svatební salon Inform v Pražské. Navštívila jsem ho podruhé. Prvně jsem sháněla šaty, ne korzet, s ramínky, ne bílé, ne velikou princeznovskou sukni. Frnda co tam obsluhuje mě ukázala jedny šaty, chovala se ke mě, jak kdyby mě vyhrabali z popelnice. Totálně pohrdavě a neochotně. Dnes jsem tam byla zase, 30 min před zavíračkou. Zajímala jsem se o šaty a možnost půjčení bot. Frnda mě utřela, že tam má nevěstu a že za chvíli zavírá. Tím se mnou byla hotová. Takže holky, kdo ještě nemáte šaty, tak v salonu Inform je určitě nehledejte.
Odpovědět
Profilova fotka
ypsilon, nevím, zda je to ještě aktuální, ale zkus juknout sem, prstýnky z oceli i 3,8mm, které lze použít jako snubní http://www.prsten.cz/index.php?akce=p...
Odpovědět
Profilova fotka
Ženský hledám nějakou vizážistku šikovnou z Liberce a pak taky kadeřnici,co vytvoří úžasnej účes svatební. Nemáte některá dobrej tip? Díky předem :)
Odpovědět
Profilova fotka
A pak ještě šaty, nějaký jednoduchý,ne moc přeplácaný a korzetový-kde se mám po nich podívat,aby taky nestály majlant-tak kolem 5000Kč nejvíc. :-p :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem měla šaty z angeliky za 5000.
Odpovědět
Profilova fotka
scai:to je v Babylonu?Díky za info
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
scai:jukla jsem ti do alba, máš nádherny šaty,takový nějaký si právě představuju. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tayllorka dík! :-) mě se taky líbily, takové obyčejné, ale přitom dělaly hezkou postavu...Jo je to teď v babylonu. Když jsem si je půjčovala já, tak to sídlili ještě v koruně. Ty moje šaty už asi nemají. Stály jen tolik, protože to byla v té době asi dva roky stará kolekce a hned po mém půjčení se dokonce už prodávaly. Ale vůbec to na nich nebylo znát. Zajdi se tam podívat, budou tam mít snad podobné, ty další kolekce byly takové načančanější, taky se mi líbily,ale bylo to drahé a já jsem taky za šaty nechtěla dát moc peněz. Přišlo mi to škoda, za takovou chvilku... =-) A napiš, co a jak, jo? A kdy a kde se budete brát?
Odpovědět
Profilova fotka
scai: ještě nemáme rezervovaný termín,ale mělo by to být 21.8. v 15.hodin odpol.Právě propočítáváme,co a jak. A zítra to jdu omrknout do toho Babylonu,jaký mají šaty a hlavně ty ceny.Možná něco i prubnu,kdyžtak hodim do alba.Snad to nebudou takový pálky za né moc načančaný.Uvidim ;-) Pak poreferuju.
Odpovědět
holky, já se divím, že Inform při tomhle přístupu ještě funguje 8-) přitom já tam byla jednou, půjčit šaty na ples, nakonec z toho ještě sešlo, a byla v pohodě..no, ale pro svatební bych asi testla Angeliku, Pronuptii..
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám pocit, že pronuptie už v Liberci není. Ale ta Angelika je v pohodě, hodně nevěst si půjčuje tam, nebo pak ještě na Hanychovský, u starých pekáren taky sympatický salón, jen když jsem se vdávala já, tak ještě otevřený nebyl. Nebo teda to už byl, ale když jsem vybírala šaty, ještě nebyl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak jsem oběhla pár salonu,jen pri informaci na Hanychovský končej a v 5.květnu jsou už zrušený. Pár šat jsem zkoušela v Angelice-Babylon, byla tam moc příjemná paní a dál jsem zkoušela v Pražský-salon Dion.Mám asi troje šaty favoritky.Zítra hodím do alba,tak můžete juknout. Byla jsem i v to Informu v Pražský a paní nebo slečna prodavačka byla tolik z nás otrávená,neporadí,neukáže.Jí říkám,že nechci moc dole řasený nebo moc zdobený a vona mi ukáže šaty asi s tisíci volánama a perlama.No děs. Asi jsme jí rušily,že jsme tam vůbec vlezly. Šaty nic moc,teda.Ještě bych chtěla zajet do Vratislavic a pak je prý něco na Bídě a dole u Balonu,vedle krámu La Hale. V Angelice jsem se cítila nejlíp a přístup paní byl skvělej, v Dionu byla taky milá paní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám zkoušený šaty v albu,můžete juknout a poradit,který..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tayllorko, hledám něco jinýho :-D , ale skoukla jsem i tvoje šaty a NEJ jsou "i se závojem,krásné".Tak zatím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tayllorka, ty fotky jsou bohužel hrozně rozmazané, takže nejde vidět detaily a ty jsou určitě hodně důležité. Mě takhle fotila svědkyně a taky blbě, prostěš neostřila, jen mačkala... Takže fakt nevím.... Mě se hrozně líbily ty jak jsi psala, že jen na ukázku, že josu drahé :-D Ale seděly ti dobře skoro všechny, takže asi dej na svůj pocit. Nech si to projít hlavou.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný šaty mají ve Vratislavicích,salon Fiance- jen pro zajímavost,kdyby někdo hledal ještě. A u Balonu ve městě Silhouette Fashion jen na prodej šaty.
Odpovědět
ahoj, já mám také vyzkoušeno několik šatů a fotky stojí za prd, nevím, pro jaké se rozhodnout, protože na fotkách to vypadá divně všechno, zdá se mi, že jsem ve všech dost přibrala, ... což se mi nelíbí :-) ve vratislavicích ve fiance - paráda, vedle balonu super šatičky, ale co s nimi po svatbě? jsem zvědavá, jak to dopadne, ach jo! papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám konečně vybráno, nakonec jsem si šaty koupila, ne půjčila viz.album. Jsou jen a jen už moje. Po svatbě je zkusím prodat. :-) Zakoupila jsem je v Angelice v Babylonu. :-D seiferta1006: tak a co ty? Už máš vybráno? =-) :-)
Odpovědět
ahoj, tak nakonec jsem našla šaty v Jablonci v půjčovně, sice jsem původně jela do jiného salónu, ale ten byl zrušen a bylo tam razítko.... šaty jsou krásné, moc se mi líbí, ale musím zamakat na figuře, protože ať obléknu cokoliv, vidím jen chyby a vady postay a to nechci!!!! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nemáte někdo zkušenost s Hrubým Rohozcem? Je to tam moc hezký, spousta času na každou svatbu,..ale co osobní zkušenost??
Odpovědět
Profilova fotka
Salón u Starých pekáren je zrušený a Pronuptia - nebo aspoň ty šaty jsou v Globusu..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsem kousek od vedle - šaty jsem sháněla v Jičíně (Pronuptia), v Turnově - samá hrůza, v Lbc v půjčovně co je v Globusu - tam byly mooc pěkné ale také mooc drahé, nakonec jsem si vybrala v Jbc v salonu Diana - přijatelná cena a model který mi sedl na první pokus a hned mi padl do oka.Měřím 180 cm takže jsem občas bojovala s délkou šatů.
Odpovědět
Mile nevesty. Chtela bych vsechny upozornit na usporadani svatby v hotelu Orion. Mela jsem tam svatbu a pekne nas natahli. Uctuji veci, ktere rekli, ze jsou zadarmo. (napr. svatebni tabule - cena cca 1200Kc,...) Vse je za jinou cenu, nez se s nimi dopredu domluvite. (Jidlo, napoje, pokoj,...) Zadne slevy, akce,... Prosim, neverte sladkym slovum pani Fiserove. Jde ji jen o kseft. U vyuctovani neni. A odmita to s vami resit. Abyste meli alespon predstavu - Pul rohliku k predkrmu, ktery tam nemel byt stoji u pani Fiserove 20Kc, pokoj z puvodni ceny za 650 ci 620 KC stoji 1500 Kc, a tak bych mohla porad pokracovat. OPRAVDU TO NENI VHODNE MISTO PRO OSLAVU, BUDETE NESTASTNE A SMUTNE. RANO ROZCAROVANE.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?