Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no pokud to nevyjde podle představ, tak za to určitě nebude moci ten pátek ... Máme obřad už v 11 a poslední dobou pořád zaspávám (v noci nemůžu spát kvůli svatbě, ne to není normální, vím), tak začínám mít obavy, abych to nezaspala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak toho bych se určitě nebála! Uvidíš, že v den svatby ani nebudeš moct dospat :-) , to mám vyzkoušený ;-)
Odpovědět
Ahoj Nevěstinky. Jsem z Jablonce nad Nisou a svatbičku sice chystáme až příští rok, ale už teď se pokoukávám po tom nejlepším, co bych mohla kde ulovit. A nabízí se mi teď momentálně jedna otázka. Nevíte náhodou o nějaké dobré restauraci pro svatební hostinu pro pár lidiček, kde by to nemuselo být moc drahé, ale hezké..??? Díky moc a zdravím vás Caprice.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky caprice...my máme svtabu taky v malém..na hostině bude 12 lidí + tři děti..a budeme jí mít na Frýdštejně v nově otevřeném Sport hotelu....je tam pěkný malý salónek s dveřmi na terasu..majitel je velice ochotný...zároveň v tom jejich hotelu budeme mít ubytované přespolní....... Přímo v Jbalonci jsme si bohužel nic nevybrali..respektive moc není z čeho vybírat.....aby někde měli útulný malý salónek je pro Jablonec asi moc velký přepich........ :-| :-( Tak hodně štěstí při vybírání:-)
Odpovědět
Ahoj semy. Moc Ti díky za tip, já se hned juknu na www stránky, esli tam o tom Sport hotelu na Frýdštejně něco píšou. Budeme mít obřad na Malé Skále, tak možná by to tam bylo ideální. Díky jsi hodná a také přeji, ať se Ti vše vydaří. Máš pravdu hospody v Jablonci se vůbec nazajímají o svatební salonky a tak, možná kdyby začaly, měly by lepší vějdělky. Každej jablonečák/čice musí mít hostinu někde úplně jinde než v Jablonci a to je docela škoda, tak Pá Capri.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj capri......tak to by jsi měla super, když máte obřad na Malý Skále....to už je pak kousek....:-)) Tak kdyžtak ti pak po naší svatbě poreferuju, jaký to tam bylo atak...jak jsme byli spkojený... :-)
Odpovědět
Ahoj Semy. Včera dle Tvých rad jsem koukala na net a zjišťovala, jak vypadá Sport hotel, až jsem přišla na to, že to tam vlastně znám a přijde mi to dobrý tip! Budu strašně moc ráda, když mi pak poreferuješ a třeba i ukážeš fotky a řekneš, jak byli ochotní - včem vyhověli a v čem ne, jaký byly ceny. Hned se tam bude líp hospůdkovat, když člověk bude vědět, do čeho leze. :-D Díky a přeji pěkný den a krásný nastávající víkend, zdravím Capri.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda, že jsem ti dobře poradila:-))...určitě pak poreferuju, co a jak:-)..i fotečky budou....doufám, že to tam bude fajn...už když jsme to tam byli předběžně domlouvat, tak byl majitel velice ochotný, sám se nabídl, že nám nazkoušku zkusí připravit nějaké menu a tak...všdechno nám tam ukázal.....no tak snad to dopadne dobře:-))
Odpovědět
Ahoj Semy. Dneska mi dali naši s přítelem ještě tip restaurace U Draka a Driketa v Janově. Tak uvidím, jak to vlastně dopadne. Každopádně my to plánujeme až na příští rok, ale už 2 o tom mluvíme :-D :-D :-D , takže ještě není nic rohodnuto. Na fotečky se budu těšit, to víš, jsi jedna z "Jabloneckej Nevěstinek", což je pro mě samozřejmně aktuálnější, než třeba ty Pražské. Tak zatím Pá Capri.
Odpovědět
Profilova fotka
Capri..no a že nás těch Jabloneckých tady moc není:-))
Odpovědět
Ale jo Semy, je. Zjistila jsem to včera na seznamu členů. Se tam mrkni - jsou tam i minulé svatby, tak jsem zjišťovala, kde všude v okolí Jablonce je možné, aby oddali. Klasika: Frýdštějn, Valdštejn, Hrubá Skála, Malá Skála, Jablonecká radnice - se mi fakt nelíbí a Liberecká radnice - se mi líbí. Pak měli 1 svatbičku v lázních Bohdaneč (nevím, jak se přesně jmenujou)... Jako všude možně, kde jsem si myslela, ale já úplně na začátku hledala nějakej altánek a ten tu nemáme. KDE BUDETE MÍT OBŘAD VY? Pá Capri.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj capri..no my máme klasiku na Jablonecké radnici....já tam původně taky nechtěla, ale pak jsem koukala na fotky a není to zas tak hrozný, docela se mě teď líbí....takže to snad bude fajn....a hlavně nemáme peněz moc nazbyt aby jsme ještě platili za obřad mimo..i tak jsme platili za to že přítel je Slovák....takže takhle nám to stačí:-)..stejně budeme mít oči jen pro sebe:-))))
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Holky můžu vám také dát super tip na skvělou restauraci Mojžíšův pramen je to kousek za Vratislavicema, my jsme tam svatbičku měli 26. dubna a nemůžu si na nic stěžovat, je tam moc ochotný personál a paní provozní, nám vše zařídila podle přání a vaří tam skvěle!!!......opravdu vřele doporučuji.....můžete mít k dispozici terasu i sezení venku...... :-D Mějte se Kačka
Odpovědět
Ahoj Semy. Promiň, že jsem se tak dlouho neozvala, nějak neztíhačka. Až po tom, co jsem koukla k Tobě do albíka jsem zjistila, že máte svatbičku na Jablonecké radnici. My jí řešit nechceme zejména proto, páč se mi chodí špatně do schodů víš a to by nevěstě neslušelo. :-) Vidíš, ani jsem nevěděla, že se připlácí za to, že nemáš obřad na klasický radnici, ale někde jinde. To jsem docela vůbec nepostřehla :-) Je děs, že se platí i za to, že není přítel Čech, ale Slovák - to je fakt na prd, ale bohužel ňáký birokrati tam nahoře to takhle rohodli. My také nemám moc peněz na zbyt, ale pořád si říkám: KDYŽ UŽ TAK UŽ, jsme spolu skoro 5 let a konečně jsme do toho praštili. :-)
Odpovědět
Ahoj Kacm. Díky za tip, právě jsem se ptala přítele a tuhle restauračku Mojžíšův pramen zná a docela se tvářil jako, že je to tam fajn. Já tam sice ještě nebyla, ale Vratislavice jsou od nás blízko. TAKŽE DÍKY, KAŽDÁ RADA DRAHÁ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj capri...tak to my jsme spolu pět měsíců.....no ale neskutečně šťastný:-) Už máme skoro všechno přichystaný..no a kvapem se to blíží:-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, jen zdravím holky z Jablonce x-) My měli hostinu na hraběticích, z Malý skály sice kousek dál, ale my jeli až z Valdštejna a cesta super ;-) 8-) Tak hodně štěstí :-)
Odpovědět
Ahoj Semy: FAKT JO? TAK TO ČUČÍM! HLAVNĚ, ABY TO VYDRŽELO. Ale na čase vlastně vůbec nezáleží... :-) :-) :-)
Odpovědět
Ahoj Radusaondro: DÍKY ZA TIM A ZDRAVÍME! :-) :-) :-)
Odpovědět
Raduš: oprava - díky za tip!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, ale pres vikend upravim album(nestiham-zkouskove:)) Mam uz rezervovane saty, takze spokojna a o vikendu jsme se byli podivat na Dobříš -svatebí kvetinovy den, takže nekam hodim fotecky kvetin, dortu...pro inspiraci. Ja se tesila nejvice na ucesy, ale ty me zklamali, meli 5 nevest-vsechny rovne vlasy a cesali je na podium, ktere bylo docela daleko, takze jsem videla ze nesvesta ma drdol, ale co vse tam ma zapleteno ani nahodou. Jinak neznate nejake dobre kvetinarstvi?? Prave na Dobrisi(bydlela jsem tam) je super Letizie-ta porada zen svatebni den, ale nejsem si jista, zda by nebylo lepsi vybrat kytky v Turnove a okoli(na Dobrisi by nam je pani musela pripravit tak na 8rano a jeste by museli prezit cestu 1,5hodin. pro inspisraci se podivejte na web www.letizia.cz snad to nebude brane jako reklama, ale pani je fakt super na maturak nam udelala kytku pro tridniho z becherovek a klobasek....
Odpovědět
Profilova fotka
caprice: ahojky....no, doufám že vydrží:-)...myslíme si to oba:-) JInak holky jak pokračujete s přípravama?...my už máme vše kromě košile a kravaty pro ženicha..ale to jdeme koupit po výplatě:-)...a pak ještě stuhy na auto, ale taky už jsou vybrané na netu, jen objednat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://jmjm.rajce.idnes.cz/Kvetinovy_... Ahoj tak tady jsou fotky z kvetinoveho dne.
Odpovědět
Profilova fotka
čauky holky, vdáváte se někdo 1.8.08, že bych si pokecala o přípravách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj makyxxx...:-)...já se vdávám 1.8...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
A já 2.8 a jsem z JBC :) Zdravím všechny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pajinaso..já jsem taky z JBC..:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj semy.cz tak to mě moc těší :-) A jak probíhají přípravy? Budete to mít v Jablonci nebo v Liberci? My máme obrad na Radnici v Liberci, hostinu na hotelu Orion. Ještě nemáme vše zařízené, ale ještě je času dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme obřad v Jablonci na radnici a pak hosinu a posezení na Frýštejně ve Sport hotelu... A na druhý den pak ještě máme takovou dooslavu se zbytkem rodiny..bratranci, dědové a babičky a nejbližší kamarádi... a zároveň to bude oslava mích 30tých narozenin, které budu mít v den svatby:-) Zařízené už máme vše, v neděli jdeme domluvit poslední podrobnosti ohledně jídla a zaplatit zálohu. Co se týče věcí, tak nám chybí už jen koupit košili a kravatu pro ženicha a stuhz na auto...budeme tohle dokupovat teď po výplatě:-)
Odpovědět
Ahoj Nevěsty. :-) Už jsem se tu o tom zmínila. Náš záměr, KDE SI ŘEKNEME ANO, byl JAKÝKOLIV ALTÁNEK v okolí Jablonce n.Nisou. Nevíte o nějakým... ???!!! Esli žádnej nenajdeme, necháme to na kapli sv. Vavřince na Malý Skále, ale kdyby vás některou napadl jakýkoliv Jablonci nedaleko dosažitelný altánek, sem s nápadem. Díky a užívejte hezkých slunných dnů, zdraví vás *Monča* alias Caprice.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?