Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my to zatim planujeme jenom 2tydny,takze zatim jsem s nicim nepocitala, takze v tom by problem nebyl
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, hudbu myslíš na hostinu? V tom ti asi neporadim, kytky asi nebudou problém, já vím super v Jablonci. No a foto, myslím, že většina ti doporučí Šimona Pikouse 8-) (fotil i nás na Valdštějně x-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, poraďte, prosím, jakou kapelu, hudbu na svatbu v Liberci? Jaké máte zkušenosti? Děkuju moc
Odpovědět
Profilova fotka
radusaondra-kolik ste meli lidi na obradu? Ja se obavam ze tam neni zas tak moc mista(pocitam na obrad kolem 70lidi)-pani mi sice rikala ze 100lidi se tam pohodlene vejde, ale ja pochybuji??
Odpovědět
Profilova fotka
jemi počítám okolo 40, skoro všichni seděli, jen pár lidí stálo, neměla bych strach, upozorněte předem, že vás bude 70 a "na stojáka" se vejdete 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a těch 20 minut se to da v pohodě vydržet ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak poslušně hlásím, že mi včera přišly šaty. Zítra si je u našich vyzkouším. V albu mám zatím fotečky z mobilu, co mi poslala ségra x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už to máme jasný ;-), včera mě Honzík požádal o ruku a v neděli to hodlá oznámit svým rodičům(jsme pozvaný na rodinný oběd)
Odpovědět
to je bezva, že je nás tady z Liberce tolik..už se začítám do tipů kam pro co nejlépe zajít.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz to my i pritele rodice vedi, u pritele maminka plna nadseni, u nas uz to slavili trosku min-mama v pohode, ale tata nic moc, jeste se nesmiril ze jsem se odstehovala(uz je to rok) a uz se chci vdavat....ale myslim si ze to zkousne, on na to nebude pripraven ani za rok, ted mam trosku fofr, protoze se to nejak rozkriklo a kazdy chce videt prstynek, zajit na obed, na navstevu....Nemate zkusenosti s tatinkem, který se nesmířil s tim ze jeho holčička je už dospela(rocnik 85)?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky namate typ na kapelu, nejake dobre duo?? spis aby zahrali valcik..na zacatek a pak vse mozne co se na svatbach hraje(vondracova......no proste ty pecky :))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jak se vede?? já něco vim, ale nevim, jestli to můžu prásknout. Nejbe, Gratuluji ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
znovu se ptám a zároveň se přidávám k jemi máte, prosím, typ na nějakou kapelu, DJ atd? Nebo je tohle soukromé fórum pouze vdaných paní z Liberece, které na nás svobodné kašlou?:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - to od Tebe nebyla hezká, ta poslední věta ]-( Holt když se kapela neví, tak není co psát, no.... a tady na této diskuzi to moc nežije, tak se nediv ;-) Já např. taky žádnou kapelu z LBC neznám, a to liberečačka jsem....
Odpovědět
Profilova fotka
my měli pana Voslaře. Hrál ještě se zpěvačkou a byli skvělí, měl dobrou aparuturu a zabral málo místa (což bylo pro nás na malé chatě podstatné), udělal prostě parádní atmosféru, hrál a zpíval hlavně české písničky, a prostě uměl všechno (jediné co jsme nechtěli byla dechovka,ale to prý taky umí :-D ) a jediná negativní věc na něm je cena a to 1000 na hodinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: ahoooj, konečně nějaká reakce:))) Scai: napíšeš mi, prosím, kontakt, tel, email, web? děkuju:)))
Odpovědět
Profilova fotka
mishulle já myslím, že ne, nechala bych to na ní ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil ten odkaz na šaty je nějakej začarovanej, ne a ne ho otevřít ]-( Koukala jsem na tvý alba, ve kterým šaty najdu? Měla jsem trpělivost proběhnout jen Alpy a oslavu narozenin :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - je to neveřejné album, takže jinudy se tam nedostaneš. Hele písni mi na silente@seznam.cz Tvůj mail a já Ti ty fotky pošlu normálně :-D Mám je ale v práci, takže zítra, ju? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
On to ještě někdo neví =-) =-) =-) to by mě překvapilo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já mlčím jak hrob..... :-x :-x :-x :-D Jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
Já ne :-D jinak už je líp - ale ještě před pár dny jsem si říkala, že tohle je naposled...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak nam nejspis bude hrat duomane(mame j predbezne rezervonane)-cena 5000 plus 1500 cestovne(od 16:30-do noci). Jinak mam za sebou vtipnou(no zas tak vtipna neni) zalezitost. Tak prstýnek co mam v albu nakonec nedostanu, v zlatnictvi nam ho nedokazou zmensit a mensi nevyrabi(jinak pritel ho kupoval s tim ze mam velikost 50 ale v tu dobu ji nemeli tak mu prodali vetsi s tim ze mu mensi objednaji a vymeni). Dnes to je uz pres mesic a porad nic, tak jsem na pritele zatlacila(zlatnik je znamy jeho kolegyne) a tak mam objednany novy(v jine firme) a ted zalezi jestli nam vrati penize za ten prvni nebo ne(moc se mu do toho nechce, ale prstýnek taky jeste nema)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny Jablonecké, Liberecké a ostatní:-))) Mám prosbičku......můžete některá doporučit dobrou kosmetičku v Jablonci?.... Jinak jak jste pochopily, jsem z Jablonce:-)..svatba bude taktéž v Jablonci....v krásný datum 1.8. 2008..přesně na moje 30té narozeniny...to jen pro malé info ;-)
Odpovědět
Ahoj Holky,tak hlásím, že jsem od soboty už pannníííííí..............svatba byla moc krásná, měli jste ji na Mojžíšově prameni a bylo to úúúžasné, jen to rychle uteklo..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky neni nektera z vas primo z Turnova?? Diky potrebovala bych si tam neco zaridit a potrebuji se na neco zeptat
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ahoj Kacm, moc grutujuji ke svatbě a k miminku. Tvého manžela znám z práce, někdy pro nás dělá projekty ZT. A obřad jste měli na radnici? My jsme oba z Liberce, ale svatbu jsme měli na Karlštejně a pak hostinu na Ještědu, to byla paráda! Mojžíšák je úžasný, manžel je z Vesce, tak to tam známe. Tak ať jste moc šťastní!
Odpovědět
Ahoj holky, neměl někdo z vás náhodou svatební hostinu na Rašovce?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zkušenost s hostinou v Rašovce nemám, bohužel. Ale děvčata z Liberecka chtěla jsem se zeptat, jestli se některá z vás nevdává 13.6.2008. To jsme jediní kdo nevěří na pátek 13. ???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Jitus, já už sice vdaná jsem, ale pátku 13. bych se určitě nebála, na pověry nevěřím. Tak hodně štěstí!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?