Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: tak to se omlouvám. Dneska jsem slyšela dobrej kompliment: Tobě to tak sluší, jak seš tlustá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mishul - bodejť, páč jsi kráááásně tlustá za dva ;-) Hezky se držte. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: ty taky. a jak je??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mishul - furt si užívám PN, v pátek opět kontrola, panu dr. se nelíbí můj krk :-N :-p :-D Ale je už líp, bolí to furt, ale už si na tu bolest asi zvykám :-N :-S
Odpovědět
Profilova fotka
sil: copak je upír, aby se mu líbil? ne, blbej vtip, tak aŤ ti to dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Mishull - no jsem zvědavá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
halooo? v Liberci to vymřelo??
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, já jsem v Bolce, tak tu nikdo není :-D Mám novinku - máme oznamko. Mrkněte do mého alba Reálné přípravy. Je krááásné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Liberec :-D Sil, oznámko krásné. Taky jsem na něj koukala. Tak to už máš skoro vše nejdůležitější zařízené co? ;-) A jak jsi na tom s šatičkama? Už máš favoritky? Mishul, jak rostete?
Odpovědět
Profilova fotka
Veren - favoritek spoustu, ale řešit to budu až v lednu. Vyzkouším si šatičky v Belle a pak si ten typ objednám na ebay a fertig :-D A jak u Vás? Nějaké novinky?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo novinek spousta, ale tak nějak nesvatebních :-D :-D budeme přestavovat domeček. Na jaře nás to čeká, zateplování, natírání okapů, nejspíš nová chodba a koupelna. Už se na to moc těším :-p :-p Jinak miláček je teď podezřele hodnej, pod stromečkem mě prej čeká velikánské překvapení, tak ti nevím :-D Jinak mi zčernal zásnubák, bílé zlato, ale fakt dost zašel :-( co ty, už máš dárky?
Odpovědět
Profilova fotka
90% dárků už mám, takže dobrý. Zkus se stavit ve zlatnictví, třeba ho budou umět vyčistit. Týýjo, jsem zvědavá, jaké budeš mít pod stromečkem překvápko :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak to já taky. To zlato mě docela štve :-| tak s dárkama ti závidím, já nemám ani jeden. V ebay mají ty samé šaty jako v belle? A Angeliku zkoušet nebudeš?
Odpovědět
Profilova fotka
Do Angeliky spíš nepůjdu. Líbí se mi trošku honosnější styl šatů a spíš stejně potřebuju jen vyzkoušet střih. Na ebay Ti pak ušijí šaty na míru. V albu mám spoustu šatů z ebay, nebudou přesné jako z Belly, ale stylově shodné.
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: nj, Boleslav to tu musí zachraňovat, na oznámkuo jsem koukala, tak nakonec tvoje vysněné Veren, rosteme, mám + 7kg a Kuba kilo a čtvrt
Odpovědět
Profilova fotka
Mishulle - jj, moje vysněné. A to už jsem ani nedoufala, že to vyjde x-) Máš někde aktuální kulivou fotečku? MK?
Odpovědět
Profilova fotka
na MK, ale aktuální fotka břicha tam neni, nějak se nezvětšuje, jen přibírám
Odpovědět
Profilova fotka
tak je tam aktuální
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Sil: vše nej k včerejšímu výročí
Odpovědět
Profilova fotka
Mishull - kujůůůůůů x-) Jdu na MK na čumendu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mishull - mooooc hezké bříško! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, no jo, uvidíme, kam ještě poroste, tohle už bych asi do šatů neschovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mishull - no to nééé, to by bylo vidět :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: no právě
Odpovědět
Profilova fotka
Baf. tak co, jak se chystáte na vánoce? pečeme, pečeme?? já peču a chystáme se s manžou udělat výzdobu, až teda přijede a příští týden jedem pro kočár a postýlku.
Odpovědět
Profilova fotka
Mishul - to jsou krásné přípravy x-) Já umotala věnec, tak mám radost. Tady je: http://leteckaposta.cz/883454609 Jo a objednala jsem si z ebay bižu, tak jsem zvědavá, co mi přijde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já se na Vánoce nijak zvlášť nechystám, prostě každý rok to samý. 8-) I když teď to bude s manžílkem v novým bytečku x-) Letos jsem se na Vánoce fakt těšila, ale jak se to blíží, tak už mi to nepřijde, asi je to tím, že není sníh. A co se týká výzdoby, tak jsem vytáhla vánoční ubrus a koupila skleněnej adventní stojan. :-D Toť vše, protože když jsme se stěhovali, tak jsme všechno odvezli našim, aby nám nic nepřekáželo. A teď spíš chybí. Dneska jsem viděla úžasnej betlém. No a jenom za 9 stovek :-N Taky jsme se rozhodli, že letos nebudeme píct, protože budeme doma jen na Štědrý den a pak až 3.1. :-p :-)
Odpovědět
Profilova fotka
KUK
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky moje. Tak už od pondělí hákuju a je to děs. Už se těším, až budu jednou doma na MD :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil,to věřim, mě začíná 2.1.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?