Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil kecá - šaty jí sháním já :-D :-D Ahoj Ver :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, já zabudla! Nejbe si za mě zkouší šaty, já jen zaplatím zálohu a pak si je 27.6. vyzvednu. Ani je nebudu zkoušet dřív než ve svatební den, to bude dobrý..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D neboj, to bych ti nikdy neudělala - to bylo na těch přípravách nejkrásnější - ani né to vybírání jako upravovaní těch vybranejch
Odpovědět
Profilova fotka
No já asi risknu nakonec ebay - nejdříve si je tedy naostro zkusím, zjistím typ, který mi sedí a pak risk s Čínou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tý joo, jsi odvaha a přijdou ti 27.6.?
Odpovědět
Profilova fotka
Neee, 28.6. ráno :-D :-D Já si do Hradce do Belly chci dojet v lednu a zkusit si co půjde (předem si tam zavolám). A pak uvidím a hned bych objednala, takže i kdyby byla dodací lhůta 3 měsíce (což považuju za blbost), tak jsou v dubnu doma a maminka švadlenka má volné pole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele nevytahuj se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci být čahoun :-D Veru - a chceš si ho jednou vzít? Budeš se na něj moci spolehnout? Já jen že za poslední rok toho chlapec moc nepředvedl... :-S :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sil, abys nastávajícímu nepřerostla přes hlavu Jinak něco podobného jsem psala Veren už pře časem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - jsem o 13 čísel menší, takže prostoru habakuk :-) Hmm, tak se na to nekoukám skepticky jen já.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ne Sil, bojužel, ale co, třeba se změní ...
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky, já v to doufám. Furt ho omlouvám tou smrtí mámy, byly na sebe fakt silně fixovaný. ale už se nám snad blýská na lepší časy. a zase si říkám, že když jsme přežili tohle všechno, tak už přežijeme všechno. Teď teda řešíme rozvod jeho bratra, což taky není úplně ideální situace na plánování svatby :-) Ty jo sil ebay jo? To bych si asi neriskla, musím si všechno vyzkoušet a ošahat a tak ;-) :-D Ale kdyby jsi chtěla, tak mám kamarádku v Anglii a ta tam takhle čile nakupuje, protože do čech prý nevozí úplně všechno nébo co
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj všichni, nebudete některá mít nebo neměla jste některá hostinu příp. obřad v okolí Jablonného v Podještědí?
Odpovědět
Profilova fotka
Olusenka - bohužel ne....
Odpovědět
Profilova fotka
Ver, já nevěřím, že se někdo změní, ale do toho ti nikdo mluvit nemůže. Jen na něj tolik netlač. Nech tomu volnej průběh, vždyť ten papír není důležitej :-N Olusenka - obřad by mohl být krásnej na Lemberku, ale hostina fakt nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Na Lemberku se vdávala kamarádka (tedy před lety) a byla spokojená. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdary holčiny, tak jak je v zasněženém Liberci? U nás trochen kalamitka, kamiony nám ucpaly silnice, takže vůbec netuším, jak se dneska dostanu domů :-| A pozor, začínáme se pomalu bavit o termínu ;-) ale asi to vidím tak na rok 2009, páč miláček právě skončil autem v příkopě a je nepojízdné, takže nás asi čeká nákup konečně nového, pořádného auta :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ver! Koukám, že likvidace aut jsou teď v módě! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ver - není Tvůj miláček z Rochlic?
Odpovědět
Profilova fotka
nechci se vytahovat, ale já mám auto celý - zatím... Letní gumy jsou letní gumy. Včera jsem manžela přesvědčovala, že zimní gumy nepotřebuju, že je to jen placebo efekt. =-) Ver - to je ten termín vážně tak důležitej??? Sil, ještě mě napadlo, že to bude obráceně :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Nej - zimní gumy mají své opodstatněný, fakt si nech přezout. Mně by teda pomohly asi leda hřeby, ale i tak. Na letních bych jela mnohem dááááál.... ;-) Nej - :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe není, když vidím, co všechno se kolem sere, tak si říkám, že se mám vlastně fajn. Nic mi nechybí. teď se všichni kolem rozváděj, hádaj a my jsme v klidu. Takže až to příjde, tak to příjde. Nebudu to hrotit. Jsem se teď tak rozhodla. A začnu hubnout. ]-( Mimochodem Sil, ještě cvičíš ;-) a miláček z Rochlic fakt není, taky tam byl někdo v příkopu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ver - teď moc necvičím, jsem ráda, že sedím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já taky, ale teď jdu ještě jako bonus i do diety. koupila jsem si na to odbornou knihu. Kamarádka díky ní zhubla 10 kg za měsíc. To mi příjde dost drastický, takže si to trochen upravím a budu vděčná za 5 kg.
Odpovědět
Profilova fotka
Sil ona nemyslela zrovna dneska, když máš rozbitej kokos :-D No pochlub se nám tady, jak jsi na tom :-D Elán jsi měla velkej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, že by jsi taky skončila v příkopu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám elánu habakuuuuuk :-D OK, tak to sem naházím ;-) Jsem TV star, tak co 8-) Tudíž, takto jsem trávila sobotní večer: http://www.novinky.cz/krimi/desitky-a... to autíko, co dávají na podval je moje: http://www.nova.cz/tvarchiv/?238v=120... a tady pár soukromých fotek: http://leteckaposta.cz/728684588 a teď letíííím k dr. Páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, tak ještě jednou :-D ... Je nám moc líto, že sis rozbila nosánek, ale jak je to s tvojí dietkou, kterou jsi začala držet před půl rokem? Pamatuješ, nějak jsi po ránu cvičila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty vogys sil tak to je hustý. Máš štěstí, že se ti nic vážného nestalo ;-) Holt sníh opětně silničáře překvapil :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?