Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, kde jste?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu, ale na 2008-čkách, páč tady bych umřela na samotu :-D :-D :-D Dnes jsem psala IP Klucce, ale asi sem taky nechodí... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sil, taky tam občas nakouknu, ale nemám odvahu vstoupit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já vás pečlivě sleduju, ale moc se tu nedozvídám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jsem tu, ale jelikož to tu umírá, bejvám spíš na 2008, ale na MK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, ony se ozvaly :-D Radus - jak je po přestěhování? Mishulle - doufám, že vše ready ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil je dobře, vše hotové 8-) :-) Takže bydleníčko super x-) Co ty? Už máš termín? Nebo čekáte na ty Vánoce ;-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdary holky, teda teda, dlouho jsem tu nebyla a koukám, že tady je to taky docela mrtvé. Chystám se o víkendu na svatební mánii do Liberce, je mi jasné, že vy už ty přípravy máte za sebou, ale nechcete si jít někdo zavzpomínat? ;-) ;-) U nás už je opětně téma svatba znovuotevřené, tak musím kout železo, dokud je žhavé. A asi stejně jako Sil čekám na vánoce, páč se mám nechat překvapit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, zdravím po dlouhé době. sil: klucka se odstěhovala do prahy, takže se sem asi nedostane. mail na ní je bara.jbc@seznam.cz
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsme se na svatební mánii byli podívat pro inspiraci... No a vyhrála jsem poukaz v hodnotě 3tis.Kč na koordinátora, jen zrovna nám se nehodí, chceme malou svatbu, tak nevím, co s tím. Pokud byste někdo zájem měl, tak dejte vědět. Nějak bychom se domluvily. Ta agentura sídli v Jablonci a je v tom konzultace zdarma...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, vše v pořádku, klouček kope, škola začala a manželství super
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, Liberec asi vymřel??? :-(
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj Manicka: koukám, že máš taky Sychrov :-D . Liberec je hodně vymřelej, je to škoda, ...to se nikdo nebude vdávat, či co??? Chtělo by to oživit ;-)
Odpovědět
jé mishulle, ty taky....už si vzpomínám, jednou jsme se o Sychrově bavili ;-)
Odpovědět
Ahoj suik! Jj, Sychrov. Je tam hezky, chci být princezna. Kde budete mít hostinu? :-)
Odpovědět
no asi zkusíme tu zámeckou restaraci, je tam sice draho, ale budeme mít jen 25 hostů a jen oběd, pak se přesunem na grilování jinam. A co vy?
Odpovědět
Já nějak nemůžu najít tu pravou restauračku... Bylo by to taky asi pro 25 lidí a jen oběd a v té zámecké se nám přímo nechce. Nevěděla by si o něčem? A copak dál? Vůbec nevím... :-|
Odpovědět
no mám zatím v merku jen tu zámeckou, jinak vůbec nevím, grilovačku budeme mít u nás na vesnici, na takovým hřišti. Ta zámecká má tu výhodu, že se nebudeme muset posouvat 2x ale jen jednou.
Odpovědět
To máš pravdu. Já vůbec nevím jak to udělat. Taky bychom chtěli grilovačku, ale pořádně nemáme kde :-| . Hostinu nechci, ještě jsem přemýšlela, že nějaký rautík u nás doma, ale bydlíme v paneláku.. tak jsem z toho zmatená..
Odpovědět
a kde budeš mít obřad. já furt váhám. Líbí se mi ta kaple, akorát je to dost drahý a hudbu si nemůžeš měnit. přítel chtěl aby nám tam někdo hrál, co budeme chtít, to by snad šlo, ale budeme muset za to zase platit :-| . Jinak maj hudbu narežírovanou, navíc tam budeme muset mít toho jejich fotografa. Takže by se nám obřad pěkně prodražil :-| ještě zkusíme venku, ale to vůbec nevím kolik by to stálo. s tou grilovačkou ti neporadím, já kdybchom tohle neměli přímo u nosu, tak ji nemáme vůbec, protože nevím, kde bych to udělala
Odpovědět
Já chci v zámku, prý v kapli mají obřady jak na pohřbu :-( . A fotografa můžeš mít svého, ne? Akorát to musí se připlatit. Já už jsem psala Pikousovi jestli bude mít na ten termín volno.. Jak to je v kapli nevím, ale vím, ž v tom křídle sice nemůžeš mít hudbu svoji, ale ,můžeš si ji vybrat..
Odpovědět
jo tojo, ale v kapli tě fotit nenechaj. Jak nemůžeš mít svoji?? Já myslela, že jim tam můžem přinýst co chcem. Maj to napsaný na stránkách.... kvůli hudbě v kapli jsem už tam volala. Jo a to zamlouvání termínu je od 1.12. ale od kolika hodin, nevíš?
Odpovědět
To právě nevím ,ale už jsem tam také psala, vím, že tedy od toho 1.12. S tou hudbou, já to taky nevím přesně. Myslím, že někdo mi to tady psal. A jak je to s placením pak za obřad? Nevíš?
Odpovědět
to zatím vůbec netuším ale prej snad stačí až na jaře, až tam půjdeš s občankama...to jsem myslím četla na diskuzi o Sychrově
Odpovědět
Nejlepší to zaplatit, co nejdříve, ať je ten termín jistý, viď? Už se moc těším... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já měla i v křídle hudbu svoji, ale bylo to z toho důvodu, že jsme měli mít původně svatbu venku, ale naši hudbu nám nechali, jinak obřad venku stojí kolem 5000,- a platí se až v den svatby, podle počasí. Fotografa můžeš mít svého, jen platíš asi 150,- poplatek. Jinak co se týče hostiny, vím že známá měla hostinu v restauraci v nějaké blízké vesničce a byla spokojená, poptám se.
Odpovědět
Ahoooj holky nebo budoucí nevěsty, jsem tu nová a snad brzy i něvěsta :-D , plánujeme svatbu někdy na léto, ale ještě vůbec nevíme termín a kde bude....já bych jí chtěla na Sychrově, ale můj snoubenec v Liberci na radnici, né že by se mi naše liberecká radnice nelíbila, ale přijde mi, že ty svatby tam běží o víkendu jak na bežícím pásu a hlavně kvůli známým, aby nemuseli za námi tak daleko....no nevím snad ho nějak přesvědčím.Holky jak hodně dopředu musíte mít zamluvený termín? Děkuji moc všem za odpovědi.... :-D
Odpovědět
Neznáte někoho kdo měl svatbu na Valdštejně a jaké to tam je? Díky moc....
Odpovědět
Profilova fotka
Kacm: na Valdštejně se vdávala Radusaondra, taky se tu občas objeví
Odpovědět
Mishule: dík za info o ceně venku..takže když bude hnusně, tak tě vezmou dovnitř a ty platíš jen cenu za Bertino křídlo? No ale jestli si ani v Bertině křídle si nebudeme moct přivýzt svoji hudbu, tak zauvažuju o změně zámku, začínají mě pěkně štvát. kacm: na sychrově začínají zamlouvat termíny 1.12. určitě to půjde i později, je ale třeba počítat s tím, že pokud to budeš chtít v exponovaných termínech, tak můžeš mít smůlu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?