Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám, že už byste mě nejradši daly na odstřel...no tak to s váma na sraz radši nejdu :-p :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne Raduš, to určitě ne :-D Jen o tebe máme strach - takové velké rozhodnutí :-D
Odpovědět
Nebude nahodou v Liberci ted nekdy Svatebni vystava?
Odpovědět
Profilova fotka
nej však ty víš proč to bylo ;-) ...a jak říkám mimčo se může podařit za rok, pak těhotenství, takže ty dva roky určitě vydržím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jarmilap - ano 13.-14.10. ;-) v kulturáku, mrkni na stránky svatebnimanie
Odpovědět
Profilova fotka
ááá Sil nezklamala - zase ví všechno :-D radus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau kočky, to je ale krásnej pátek, že 8-) :-D Jaké máte plány na víkend? prý má být hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau, zítra jedem k našim, plánujeme štukování kuchyně a obýváku, výlet na motu a pouštění letadýlka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysku tak to máte super program - hlavně to štukování :-D Já jsem původně neplánovala nic, jen odpočívat, v klidu si užít volnej víkend...Ale jak se znám, tak bych minimálně vyprala, uklidila :-p Ale zas když má být hezky, byl by hřích nepodniknout nějakej výlet 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
raduš- ani nevíš, jak se mi do toho chce :-S Jo a dneska budem stěhoval sedačku do 2. patra, juchů. Jsme si pro ni byli v úterý v Práglu a měli jsme co dělat, dostat ji do auta.
Odpovědět
Profilova fotka
my když jsme kupovali sedačku (nedávno), tak se nám do auta ani nevešla a museli jsme si půjčit dodávku. Manžel ji táhl s kolegou do šestýho patra a samozřejmě po schodech. Byla na 3 díly a ani jeden se nevešel do výtahu. Ještě že jsem byla v práci :-p :-D 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme ji táhli dodávkou, taky je na 3 díly. A máme co dělat i s nejmenším taburetem rozměrově 1mx 1m :-p Asi si někomu řeknem, tohle není v mých silách 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
určitě se s tím netahej, mě jen stačilo, když jsme ty tři kusy dávali k sobě :-N Kde v Praze jste ji kupovali?
Odpovědět
Profilova fotka
v Kika Letňany. Přivezli naám ji na vozíku a starejte se. A zrovna v tu chvíli nikdo nebyl poblíž, tak jsem ji táhli sami. No musel to být obrázek k popukání :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale co by člověk neudělal pro to, aby to měl doma hezký, ne ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pravda. :-D Tak já se pro tuhle chvíli loučím, jdu uspávat raráška. Hezký víkoš!
Odpovědět
Profilova fotka
Tobě taky. A nepředři se. 8-) Raději si šetři síly na ten výlet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, termín mám 22.2. tak jen doufám, že nebudu přenášet, toho 29.2. mě v kalendáři trochu děsí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak to je krásný datum, tak přeju aby to tak vyšlo a nejlépe ve 2:22 :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mishulle - ale 29.2. je taky zajímavé :-D Ahoj Radus! Pavlýsku - jak dopadlo stěhování?
Odpovědět
Profilova fotka
čus holky. Tak sedačku zvládl soused, ale trvalo jim to 1/2 hodiny :-D Ještě tam máme tu starou, tak se tam nehneme. Na motu jsme nebyli, byla zima a už je dost napadaného listí ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly - tak aspoň, že pomohl. Jj, na moto už to moc nebude, ale slibují ještě pár teplých dní... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no už to s motorkou nevidím růžově. O víkendu miláček odjíždí na týden pryč, a pak u našich budem do vánoc hákovat. :-S Položit plovoučku, vymalovat, dodělat elektriku a hlavně dát novou kuchyň. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly, hmmmm, tak to je zlé.... hlásí totiž, že kolem 16.10. bude právě hezky.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak mám teda po žížalkách. Letos jsme toho teda moc nenajezdili. O předminulým víkendu jsme si to trošku užili- cca 400 km 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly - hmmmmm x-) x-) x-) Já jsem teď nachcípaná, tak nevím, jestli budu ready na ukončení sezóny.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a kam jezdíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly - miláček dříve jezdil s Barony, loni nebyl a letos jsme chtěli spolu. Jinak tipuju, že bychom sami jeli na Mácháč, Jinolice nebo tak nějak... pohoda a super silničky, dyť víš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my jezdívali tzv. Kubovu nohu" o dušičkách, jenže účast je rok od roku menší a loni to nebylo vyůbec. Tož předpokládám že letos nebude vyjímka ;-) Kolem Máchače to je úžasný 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu broučkovi připravit oběd. Pá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?