Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se vrátila z venčení smečky :-D Nejbe - že by :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No říkám si, že by to bylo krásný. Romantický :-). Nebo třeba na Silvestra ;-). No uvidíš,každopádně dej vědět. Mail na mě máš :-). Tady to brzy zavřou - prý je to naprosto zbytečné téma. Nikdo sem nechodí a zabírá to na serveru místo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tady to ořilo, hurá, my se máme dobře, Sil gratuluji, Loučeň je krásná, v parku se mi tam ženil švára a byla to nádhera, tak ještě termínek, ať se můžem s tebou těšit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nemáte někdo tip, kde si v Liberci nebo okolí půjčit nádobí na oslavu - půllitry, podnosy atd.?
Odpovědět
Profilova fotka
Ardilo - mrkni po nějaké cateringové společnosti. Nebo někde u Atria je prodejna s věcmi pro bary apod., tam by mohli vědět ;-) Mishulle - no viď, že viď :-) Co bříško?
Odpovědět
Profilova fotka
Bříško roste, přibraly jsme 4,5kg, jsme zdravý a za týden vám řeknu, co jsme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mishulle - tak to se těšíme. Doufám, že to bude kluk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé to je krásný...no a kdy že to máš Mishulle termín? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Sil - proč kluk??? Nechápu??? Máš něco proti holčičkám? No povídej mi o tom.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nejbe! Já totiž chci chlapečka x-) Nevím, už strašně dlouho. Nějak si neumím představit mít holčičku s mašlema :-N Dumám nad Tvou IP, nevím, kdy pojedu do LBC, tak proto... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil v poho,tak někdy :-). nevím proč, ale taky jsem vždycky strašně chtěla chlapečka, pak jsem byla u kartářky, ta mi řekla, že moje první dítě bude holka, tak jsem se na ní strašně nas... Co si to dovoluje, ale normálně jsem si připustila, že by to holka mohla být a naučila jsem se s tím žít :-D . Dneska mi je to nějak fuk. I když holka to u nás bude mít těžší - kvůli tchýni - ta se na ní klepe. Martinova ségra má 2 kluky. Takže tak. Jo a ještě jsem byla přesvědčená, že já budu mít malýho Martínka - no a vzala jsem si Martina a nelíbí se mi, dávat jména po rodičích, takže mám po žížalkách - to budu muset ještě vykoumat, i když ve jménu pro kluka máme nejspíš jasno :-o . A klíd - druhá kartářka mi řekla ( o několik let později), že první dítě bude kluk :-D :-D :-D - takže z toho plyne,že první bude dítě a né štěňátko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, až budeš mít divokýho neutahatelnýho chlapečka, tak budeš chtít mít klidnou holčičku s mašlema ;-) :-D :-D Včera jsem k narozkám předala růžovou kravatu s kapesníčkem. Miláček z toho byl paf, nicméně to nesl statečně :-) Prý si chtěl půjčit frak. No, já si ho teda ve fraku nekokážu představit. Má krásný tmavěšedý oblek s kravatou a ten mu sedí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Pavlýsku - tak to je krásný, už skoro zapomínám na naše přípravy |-| , tak nějak všechno strašně letí. A kdy že u vás bude ta mašličkovaná holčička?
Odpovědět
Profilova fotka
no, něco jsem se zmínila a miláček přišel na geniální nápad. Abych ji měla s někým jiným, aby na ni hlavně platil :-p No, je to v nedohlednu......... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Chápu - finance dneska rozhodují v hodně věcech. Je to blbý a lepší to nebude. I to jedno je dneska docela luxus. Sem včera někde četla, že dítě stojí do jeho plnoletosti zhruba 2mil. kč.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo nejbe, té částce docela věřím.
Odpovědět
Profilova fotka
kolegyně v práci to včera zběžne počítala - dostala se na částku 1,5 mil. - bez jídla. Drahá sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
ale nemůžeš se na to dívat jen zkrs prašule ;-) i když je to podstatný. Brouček chce jít na procházku, i v dešti, tak razíme. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Týýjo, to je palba, to je jak malý rodinný domek :-N Nejbe - tak to je dobrý, hlavně, že dítě, psů už máme dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, no to mi vypravuj - potřebovala bych si od nich odpočinout. Naposled co nebyli doma, tak mi ani nechyběli. Nějak zjišťuju, že na ně mám čím dál tím míň času.
Odpovědět
Profilova fotka
Naše smečka mi taky dává záhul, ale máme je místo dětí, takže dobrý trénink :-N Dneska odpoledne mi sestra na týden přiveze ještě její hafinu, takže se situace ještě vylepší :-D 4 pesiny, to bude fakt psina :-. My se jim snažíme věnovat, co to je, ještě že to nejsou husky, viď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No asi tak - tyhle smetáci se schovaj v davu. V novym bytě jsou jen v kuchyni - kvůli parketám, tak zvažuju, zda je nedarovat do dobrých rukou.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - to bys dokázala????? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil to víš že by to nedokázala, ono mluvit se o tom dá, ale jakmile by je měla předat tak by to nešlo. ;-) Viď nej? x-) Jo holky jinak jsem se dneska bavila s jedním člověkem a ten říkal, že ho první rok jejich dcera stála 70.000,- a to prý se moc nerozšoupávali. Taky jsem někde četla, že výbavička (od kočárku po dudlík...) stojí 50.000,- No asi jak kdo co kupuje. Když já mám vybranej kočárek okolo 20.000,- :-| Ale naštěstí nám naši řekli, že prý nám ho koupí. ;-) 8-) Jenže já jsem dneska v práci slíbila, že ještě dva až tři roky zůstanu :-p :-D I když člověk míní, příroda mění :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky - jste mě prokoukly. Jenže si říkám, že jinde by jim bylo asi líp :-S . Radus, jak si to mohla slíbit? No co nehody se stávaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - jsem si říkala, že to je blbost :-D :-D Radus - do roka a do dne ... :-D :-D ..... své předsevzetí změníš :-D :-D :-D Neboj, zastřelit Tě nemůžou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No úplně cizejm bych je nedala - chtěla bych je mít pod dohledem. S Raduš si jistá nejsem - já myslim, že můžou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zpět. Psíka bych taky chtěla, jenže jsme pořád někde fuč, tak by se trápil. U rodičů máme ale kočičáky, na ně se vždycky strašně těším a Ríšulka jim dává taky co proto :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - že by Raduš byla výjimka... chudák holka :-D :-D :-D Pavlysku - si to umím představit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil, nikdy nevíš, změněj zákon a je to... pavlysku, já na ně právě poslední dobou vůbec nemám čas, jsou to chudáčci
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?