Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne nejedem. Zítra jedem k našim pokládat dlažbu a možná si uděláme na chvíli výlet na motu. Co se děje v Mimoni?
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlysku - no přece vááááálky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ajo, úplně jsem na ně zapoměla :-p no nevím, jestli se nám to podaří propasírovat do programu...
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly - :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsme chtěli na motu někam do Krkonoš, páč budeme u mých rodičů... ale uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Před chvílí jsme se vrátili od tchánovců a prcek celé dopoledne jezdil na odrážedle ajá prchala za ním. Vyspal se 15 minut v autě a teď řádí. Asi razím na letiště.....
Odpovědět
Profilova fotka
Týýýjo, to je ale čipera! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mějte pěkně a zítra se tu taky na chvilku objevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
A já že sem chodím zřídka :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No a né snad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil, sil, měla bys se sebou něco dělat, furt na tý 2008 a nás tu žzanedbáváš :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ještě, že to tu vždy někdo zachrání :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooojjjjj, tak co Sil, byli jste v Mimoni? Já jenom chvíli, protože jsme silně nestíhali, ale bylo to super x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Veren! Jj, byli jsme tam. Miláček vyhrál rychlostní zkoušku a ve sprintech byl třetí (nemáme v autě totiž dusík), takže spokojenost veliká :-D :-D :-D Včera jsme pak byli protáhnout motorku..... hezky z Mladé Boleslavi do Poděbrad na zmrzlinu, pak do Jičína na kafe a na konec do Jinolic na langoše a dom.... supééééér to bylo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Sil, tak to si teda docela výletíte, tak kdyby jste třeba někdy náhodou jeli přes skalu, tak se ozvi. Máme tam taky spoustu luxusních věcí ;-) :-D A hlavně miláček teď začal jezdit pracovně do Holandska, takže budu vždy týden sama doma :-( . Teď v neděli odjel poprvé, takže stesk veliký ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda teda, docházka nic moc koukám
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky! máme to taky za sebou! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
scai, moc gratulujua přeji moc lásky a štěstí
Odpovědět
ahoj holky. Nemáte nějaký tip na svatební hostinu v okrese Liberec, Jablonec, Semily? Kromě Orionu, ten je na seznamu ;-) Chtěla bych něco, kde je to levné, pěkné, kam si můžeme přivézt nějaké své věci - např. cukroví. Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte všechny! Minulý týden jsem měla dovču a tento jsme měli být u mooooře, ale miláček se mi zranil na motorce, takže prd a hákuju. Scai - krásné fotečky ;-) Suik - napadá mě leda hotel Atrium v LBC, pak Šámalova chata..... nebo nějaké další místo na Bedřichově. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Sil- a copak se mu stalo? Suik- já bych chtěla hostinu na Kopanině ;-) Koukám že to tady s docházkou vyloženě zesláblo. Kde jste, ještě všechny dovolenkujete?
Odpovědět
pavlysek: tu máme taky na seznamu možností, bydlím nedaleko. Už jsi zjišťovala nějaké podrobnosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nevíte prosím o nějakém svatebním koordinátorovi z Lbc, Jbc nebo okolí? Nemáte některá s někým zkušenost? Jde mi jen o koordinátora svatebního dne, aby se nikdo z hostů nemusel o nic starat. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
suik- zatím jsem tam byla na hodně dobré večeři ;-) Na ostatní¨otázky se mám ptát nadřízených, dali mi vizitku a mám ji někde, ale nevím kde ]-(
Odpovědět
já tam kdysi taky byla na večeři, ale to už je dávno. to co máš v albíčku, je tam odtud, že?...Ukazovala jsem to příteli ale tomu se to nelíbilo, zamiloval se do hotelu Orion v Liberci...Ne že by se mi nelíbil, ale boří mi to tu grilovací párty co mám vymyšlenou 8-( . .....Navíc si chce pozvat hafo kamarádů, to zas bude pálka 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tu taky, ale vždycky jen tak prolítnu, protože tu nikdo neni a du spíš na konika, máme se dobře, ale vadí nám to počasí, po třech týdnech nám konečně přišel oddací list, tak zařizujeme doklady.
Odpovědět
pavly: koukala jsem, že máte v plánu taky Sychrov ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlysku - tržná rána na noze, natažené vazy v koleni a zlomený palec :-( Ale dobrý, jel pomalinku na té nové sajtně a na štěrku to brzdí kapku jinak než klasická motorka no..... :-D Ardila - nevím |-| Bydlet v LBC, tak by mi ani nevadilo Ti pomoci, byl by to dobrý trénink :-| Mishulle - a jak se těhulkuje? Vše ok? Suik - hotel Orion u někoho absolutně propadl, u někoho dobrý. Je potřeba si to hodně pohlídat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil- víš když slyším že sebou někdo praštil na motu, tak mě zamrazí.ˇ19. září - to bude dvouleté výročí Velkého pádu. A taky na štěrku, bylo to na sjezdu z dálnice, kde ho vytlačilo auto na okraj. Jel asi 80 km a holt svodidla jsou hodně pevná, pevnější než kosti ;-( Tak mu palec pěkně pofoukej ;-) Suik- opravdu, ty fotky jsou z té restauračky. Jasně že by se mi líbilo mít hostinu někde v nóbl podniku, ale když sei uvědomím, že tam přijde banda motorkářů a spol....... jo a mají tam dětský koutek, což je pro mě docela zásadní :-D Dokonce zkousnu i leptané jelínky na skle na zdi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?