Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a na Franťák taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta tramvaj je fakt výhoda - jezdí pořád - ne jak na některá sídliště o víkendu jednou za hodinu
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlýsku - :-D :-D :-D taky se musím hýbat, kynu ]-( Nejbe - tak tam to bude dobré a je tam i vše důležité, až budeš na MD ;-) Jak to vypadá s mimi?
Odpovědět
Profilova fotka
sil, to se lehce řekne ale hůř provádí ]-( Navíc synátor nechodí po obědě spát, ale normálně kolem 9 večer a to bývám tak unavená, že na nějaký rotoped se nemám chuť ani podívat. A dlouhé procházky s kočárkem už taky nehrozí, páč ho to nebaví. Takže babo raď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec kočky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Sid! Pavlýsku - noooooo, tak to je těžké.... a co kdyby přítel uspával a Ty rotopedila? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé ahoj Sid, tebe už jsem dlopuho neviděla :-D :-D Si snad měla měsíc dovču :-D Jinak já jsem se dala na in-line brusle - už jsem byla jednou :-D Příští týden si je koupím. Je to bezva, ale fakt mě bolí celej člověk. Sil, dle doktora je vše v pořádku, takže.... Je to ve hvězdách.
Odpovědět
Profilova fotka
no on synáček vyžaduje uspávání od obou dvou. Zavrtá se do postele a každého se chce dotýkat x-) Ahoj Sid! Razím na nákup, něco vymyslet k obědu. Odpoledne se tady na chvíli zastavím. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlysku - tak nevíííííím :-( Nejbe - tak by hvězdičky mohly čarovat a bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nej: ty vado, ty ještě žiješ? vůbec o sobě nedáš vědět :-D ahojky sil, tak co na dovče? jinak na VŠ mě na odvolání nevzali, volali mi, že mi pan děkan nabízí volné místo v Jičíně, uznali by mi přijímačky a šla bych na speciální pedagogiku, což mi přijde lepší než ten sociální pracovník. ale nebudu 3 roky dojíždět, nejsem blázen. myslela jsem, že bych to dodělávala i při mateřský, ale tak daleko, to by neklaplo
Odpovědět
Profilova fotka
Sid - myslíš dovču na začátku července? Supééééér x-) Teď chceme ještě minidovču v září, tak uvidíme. Z VŠ mi ještě nic nepřišlo, ale uzávěrku mají až 15.9., takže času dost. Jak jde manželství? A co rodiče? Už lepší vztahy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sid, promíííň já teď toho měla strašně moc :-D Sil - když bůh dá...
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Rats! Jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sil! No bylo líp :-| Teď jsem v práci, mám po báječný dovolený a po krásný svatbě a tak nějak mě přepadá depka že se neměm na co těšit... minimálně do další doolený, která mě ale čeká až příští rok :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Rats - ještě budou Vánoce.... :-D A co mimi?
Odpovědět
Profilova fotka
No jo vlastně Vánoce :-D No mimi právě pořád odkládáme...ani nevím proč... nejdřív jsem říkala že kvůli penězům, teď už ani nevím kůli čemu...asi se úplně necítím, ale někdy se mnou pudy cloumají, že se bojím abych neměla otřes mozku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rats - no že by se bylo zas na co těšit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to je taky jediný na co myslím.. Jinak je to jen práce - domů - spát, práce - domů - spát atd... 8-( Doma se skoro nezdržíme... víkendy uběhnou jak voda a zase je tu ten pracovní proces :-( Ale pořád nevím. Je pravda, že intervaly v plánování prcka se zkracují kosmickou rychlostí, ale furt se nemůžu rozhoupat. Je to přeci jen hodně velikej krok. Ztráta soukromí, musíš se uskomnit co se týče financí a tak... nevím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já jsem tu taky, jsem ráda, že jsme se tu zas sešli v tak hojném počtu
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem si v pátek vzpoměla na Rats, byla si to ty, kdo před polibkem otíral ženicha?? mě se otřel sám, ale lilo z něj pěkně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky! Doufám, že tu dnes zase někdo bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. To je ale hnusný počasí, co? Jsem zvědavá, jak bude v říjnu, počítám, že tady tak -10, jsem zvědavá, jak se s podpadkama budu škrábat po ledě na hrad :-D Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli mi poradíte, kam na kosmetiku v Lbc? Kytky budou z 5. května, ale kameramana pořád nemáme, tak jestli má někdo nějaký tip, tak sem s ním. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu sem, ale jen malinko. Strááášně mě trápěj v práci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jájsem tady
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mishulle gratulace veliká, přeju hodně lásky, máš nádherný fotečky :-) Jinak u nás vztah doufám zachráněn a tak nějak malinko nakousávám svatbu na příští rok, takže to snad možná, doufám, klapne :-) Koukám, že to tu poslední dobou nějak vázne, kde jste všechny? I když já s mojí docházkou mám nejmíň, co říkat :-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj Veren! No já sem vždy nakouknu, většinou i písnu a pak se mi ani nikdo neozve :-( Tak jsem 99% času na 2008-čkách, tak se stav :-D Zdravím všechny!
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu na chvíli , jen prolítávám okolo PC. Veren, to ráda slyším ;-) Čau Sil!
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlysku - hoooj! Právě dnes jsem na Tebe myslela. Nejedete do Mimoně? 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?