Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, Pikous se tu stává legendou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A proč ne, myslím, že fotky má opravdu kvalitní a je fakt dobrej
Odpovědět
Profilova fotka
Mishulle - vždyť jo! Já to nemyslela zle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mishulle.jj taky sem na jeho foto koukala a docely se mi libily
Odpovědět
Profilova fotka
sil: já vim, že ne, já jen upřesňuju, proč je legendou
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, je tu někdo, nebo jsem tu sama??? užívejte si mě, moc tu tenhle tejden nebudu, za chvíli jedem s koláčkama
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mishulle! A že se Vám to krátí, co? :-D Já dopoledne makala, takže blééé :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem jak se mate???Mishulle tobě přeji pevne nervičky a at ti to chystani utika a vše e daři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Liberečandy! No kde jste???? Mishulle - už se jen 2x vyspinkáš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, já vim, ale ty nerviky, aby se všechno stihlo. momentálně gruntuju byt
Odpovědět
Profilova fotka
Těhule jedna zlobivá, koukej odpočívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak to mám udělat, mám v pátek sezvat lidi do toho bordelu, co tu je???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ano, stejně našlapou, nadrobí chlebíčky... hezky posbírej ty věci navrchu, naházej je do jednoho pokoje, který zamkneš a dál to neřeš ;-) Max.utři prach na viditelných místech. Po svatbě budeš uklízet stejně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, zmnout do jednoho pokoje nemůžu nic, máme 2kk ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mishulle - tak už se jen 1x vyspinkáš a budeš mladá paní! To mi připomíná: KDE JSTE VŠECHNY ?????? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojik všem jak se mate??Mishule tobe to už zítra nastane že??Doufam že se těšiš a meš vše nachystane držim palečky a doufam ž pak sem daf totečky jaky jste to měli moc krasny a popravdě by mě zajimaly otešky od p Pikouse jak budou vypadat tak se už těšim a krasně si to užij paapa
Odpovědět
Profilova fotka
Mishulle - tak Ti přeji dnešní den co nejvíce v pohodě a ať vše vyjde tak, jak má. A nezapomeň - PRAVOU! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim liberecké nevěsty a mladé paní, už jsem tady, bylo to naprosto úžasné, svatba byla nakonec v obřadní síni, nejen kvůli počasí, ale také proto, že se v parku natáčí pohádka, až dobijem foťáček, dodám fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím nevěsty z Liberce, svatbu budu mít sice úplně jinde, ale bydlím tady a proto prosím o radu. Potřebuji obarvit rýži-nejspíš potravinářským barvivem, ale nemohu ho sehnat. Máte nějaký tip kam mám zajít, nebo znáte jiný způsob barvení? Moc díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj liberečandy, já sem tak trochu taky patřím, v lIberci pracuju a bydlím od něj 20 km, tak snad jo :-) . Chtěla jsem vás poprosit o tip na nějakého kamaramana z okolí. A odkud máte kytky? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mishulle! Vítej, mladá paní! Jdu mrknout na fotečky ;-) Laeti, Ardilo - já bohužel nevím |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co Sil??? Už máš termín??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - samo, že nemááááááám :-D :-D :-D Jak je v manželství?
Odpovědět
Profilova fotka
Joo dobrý, už jsem přišla o byt ;-( . Kupujeme větší... Je to boj. Ale jinak pohoda. Manžel ani moc nezlobí, jen je pořád v práci - jsou dovolený, ale to přejde. 1.9. se stěhujem.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, nejbe a kam se stěhujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pavlýsku :-) - na Gagarinku - teda né úplně úplně do toho sídliště - na druhou stranu kolejí.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - směrem k Plastkovu? Ahoj Pavlýsku! Tak kdy tedy svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
hele Sil, to nevím. Datum je neurčité, podmínka je zhubnout :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo - ale je to hned u tramvaje (jak je Horizont) (druhá řada paneláků), takže mi nebude jezdit pod oknama.
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe- to budeš mít kousek na tramvaj ;-) a do Hyperky taky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?