Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já musim říct, že teď před svatbou mi ten můj taky občas pěkně leze krkem, ale to bude tou nervozou, já bych ho už neopustila a nejen kvuli tomu malýmu
Odpovědět
Profilova fotka
hele já vám ani nevím. Přítel se se mnou rozcházel dost často, vždycky z ničehož nic. pořád jsem to omlouvala, že je to tím, že mu umřela máma, zůstal sám na celý barák......... Ale teď už nemůžu. Plánovala jsem svatbu a on ji pravidelně každých 14 dní rušil. Až ji zrušil definitivně a prohlásil, že tím, že jsem s tím souhlasila jsem zachránila náš vztah. Tak nevím, asi ne dostatečně, protože teď je to tu znovu. A vždycky z ničehož nic. Nehádáme se, pohoda klídek a najednou příjdu domů a je konec. Už na to nemám nervy. nejhorší je, že jsem tak blbá, že i potom všem bych s ním zůstala. Miluju ho, stejně jako malou Skálu, hrozně mi to tam přirostlo k srdci, jsou tam super lidi. A vím, že když odejdu, tak už se tam nebudu moct vrátit, protože mi ho to tam bude hrozně připomínat. Takže naším rozchodem ztratím fakt moc. :-( ale bohužel už asi není jiné řešení. Scai taky jsem nevěděla, právě kvůli tomu všemu, ale jistá si podle mě nebudeš nikdy. Já už jsem si tolikrát říkala, že tenhle chlápek je ten pravej a bez něj nejde žít, ale pak přišel jinej ;-) Jenže teď už tak nějak nemám sílu hledat, holt se budu muset naučit žít sama. teď jen doufám, že někde najdu nějaké bydlení
Odpovědět
Profilova fotka
Scai, Veren - chjo, chjo, chjo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, když to čtu, mám dost. já jsem před svatbou taky vyšilovala, tejden před tím bych jí nejradši zrušila, jak mě nasral, ale nakonec jsme se vzali :-D a musím říct naštěstí, protože teď to prožíváme tak, jako bysme spolu začali zase znova chodit. tak si hlavně dejte pro a proti, abyste se neukvapily. držím pěsti.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky! Tak jak je dnes?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Sil, konečně pátek takže super. :-D Ale spala bych... :-| :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - dostěhováno?
Odpovědět
Profilova fotka
de facto jo. Dnes si už jen odvezu kolo a zítra bordel z půdy na skládku, dnes bychom to nestihli. Je to divný, byli jsme tam zvyklí a když jsem včera vytírala prázdnej byt a věděla, že je to naposledy...bylo mi smutno. Ale v novým je taky dobře. Jde o zvyk
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - všechno je letos nové, viď ... manželství, byt .... je to taková nostalgie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau, veren co to čtu, to je mi líto ;-( Jakpak se máte? Synátor je třetí den bez dudlíku a je to běs :-p Pře den vůbec nechce spát, zato já usínám ve stoje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
halo halo, je tu někdo???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
manicka77:Ahoj ja bych se take chtěla vdavat na Sychrově zjištovala jsi už nějake podrobnosti??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radusaondra:Ahoj prosim te muzu se zeptat ktere cukrařstvi ti delalo ty dortiky atd na Smržovce?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj cééérečky! Včera jsem si dovolovala, ale dnes jsem opět v procesu :-p
Odpovědět
Dobré ránko všem 8-) ,po 14 denní dovolené jsem zpět :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jaká byla dovča? To byla svatební cesta?
Odpovědět
Profilova fotka
medvide1 tak teď vůbec nevím název, ale objednávala jsem je přes jejich jabloneckou pobočku (cukrárna Valerie v Soukenný) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, už to tu zase ožilo, to jsem ráda, já dělám finální velký úklid bytu a poslední dodělávky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mishulle! Vejdeš se do šatů? :-)
Odpovědět
Ahoj mishulle, Ne,svatební cesta to nebyla ;-( válela jsem se doma a bylo to moc příjemný 8-) ale strašně rychle to uteklo....ach jo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
A jedete někam na svatebku?
Odpovědět
Letos to asi nedopadne,bohužel :-( nemám dost dovolené.Ale příští rok si to vynahradíme...... :-D už aby to bylo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojholky, už sem tu zase, byli sme s mrňousem u dr, do šatů se zatim vejdu, uvidíme za tejden ;-) Svatebku jsme zatim neřešili, protože jsem furt zvracela, pokud mi nebude dobře tak jen slovensko a když to pude, tak někam dál
Odpovědět
Profilova fotka
A co u Dr.? Vše ok? Tak si holt svatebku uděláte pořádnou až s mimískem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vše ok, bude to stydlín, mělo furt ruce před obličejem
Odpovědět
Profilova fotka
mishulle:Ahoj tak koukam že budeš mit svatbičku na Sychrově take ji tam chci mit..ale nějak se to nebliži chci se tam vdavat přisti rok...Mužu se zeptat koho maš za fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, liberečandy! Jak je? Mishulle - tak stydlín :-D Medvide - stav se za námi i v diskuzi Rok 2008 II. ;-) http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
za fotografa jsme si vybrali Šimona Pikouse, máme s ním dobré zkušenosti z dřívějška a fotky fotoagentury nabízené Sychrovem nás nějak zvlášť neoslnily
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Sil
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?